Sikiş Videoları İzleSikiş Videoları İzle

319
Sikiş Videoları İzle

Gerçek hayattan kesintiler vererek izleyiciyi erkana kilitlemeyi başaran sikiş videoları izle 720p kalitede oldukça başarılı bir senaryo ile bizleri kucaklamaktadır. Henüz daha hayatının baharında orta yaşlarda bir genç hatun kendi zamanının oldukça hoyrat geçen ülkeler arası çatışmasında çıkan savaş ile kaderi birden zor ve oldukça hüzünlü bir drama filmine geçecektir.
Kocası seferberlik görevine katılmak amacı ile cepheye savaşmaya gidince tek başına yaşam mücadelesi vermeye başlayan orta yaşlarda olgun kadın bir otelin temizlik işlerine yardım ederek hemde konaklama yaparak kendine yeni bir hayat kuran kadın duyduğu savaş ile olumsuz söylentilere her ne kadar kulak asmasa bile aylar geçmesi kendisine kocasının artık geri dönmeyeceği düşüncesini doğuracaktır. Uzun zaman geçmesi cinsel ihtiyaçlarınında oldukça fazla tavan yapmasına neden olacaktır.
Kendisini artık cinsel yönden tatmin etme çabasına sokan olgun ve çekici kadın yeni tanıdığı erkek arkadaşı ile dolukça sıra dışı bir sikiş hayatına başlayacaktır.

29 Nisan 2015 29 Nisan 2015Tarihinde Eklendi
5.6 /10 İMDB Puanı : 5.6
Yapım Yılı : 1985 - İtalyan

Sizde Video için Bir Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir *

*