Zombi Filmleri

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Aşk Gurur ve Zombiler

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

1.99K izlenme
0 Yorumlar

Bir salgın hastalık sonucu 19. yy'da her şey değişmeye başlamıştır. İnsanlar yavaş yavaş zombileşirken diğer taraftan da aşklarını yaşamaya devam etmektedir. Bir süre sonra geriye sadece iki düşman ülke kalır ve güçlerini birleştirmeye karar verir. En iyi savaşçılarından bir ekip kuran iki ülke hastalığı çözmeleri ve zombilerle savaşmaları için onlara görev verir. Bir yandan düşmanlar dosta olacak, bir yandan aşklar yaşanacak, diğer yandan ise zombilerle büyük bir savaş verilecek.

The Burning Dead

2.6 /10 İmdb Puanı: 2.6 /10

2.29K izlenme
0 Yorumlar

Bir zombi filmi sizleri bekliyor. Bir yanardağ patlaması sonucu etrafa yüzlerce zombi yayılır. Hayatta kalan insanlar yanardağ ve zombiler arasında yaşam savaşı verir.

Virüs – Returned

 /10 İmdb Puanı: /10

1.48K izlenme
0 Yorumlar

Ülkeyi tehdit eden bir salgın haline gelen virüs insanların mutasyon geçirerek adeta bir canavar haline dönüşmesini sağlamaktadır. İnsanlar tedirgin korkulu ve ne yapacağını bilemez bir halde sadece protesto ederek tepkilerini göstermektedir. Panzehir olarak yapılan Return Protein üretilmiş ve kullananları eski normal ısırılmamış haline geri döndürmektedir. Fakat düzenli bir tedavi olarak uygulanmaz ise tekrardan protein kaybı ile canavara dönüşmektedir. Ülkede stokları azalan bu ilacın insanlar arasında kaosa yol açmasına neden olacak ve iki kafadarın bu olaylar ortasında büyük mücadelesini seyredeceğiz.

Sıcak Kalpler

7,8 /10 İmdb Puanı: 7,8 /10

6.89K izlenme
0 Yorumlar

Sıcak Kalpler Film izle bizi farklı konu anlatımı ile bu sefer zombilerin gözünden bakmaya davet ediyor. Şehri saran virüs herkesi mutasyona uğratmıştır. Virüs kapmayan insanlar sığınak yaptıkları bir bölgede yaşamaktadır. Generalin kızı arkadaşları ile araştırmak için çıktıkları bölgede zombiler tarafından saldırıya uğrarlar. Sıcak Kalpler Türkçe Dublaj izle Mutasyona uğramış bir genç tarafından korunur ve uçak içinde saklamaya başlanır. Genç zombi kıza aşık olmuştur. Korumaya alarak onu güvende tutmak için elinden geleni yapmaktadır. Kalpleri hala insan gibi olan ve kurtulmaları için son ümit olan virüs kapmış insanlar genç çocuğu takip ederek virüsü durdurmaya çalışacaktır. Zombi aşık olduğu kızın peşini bırakmaz aynı zamanda dünyaya saran bu virüsünde üstesinden gelmeye çalışır. Aşk gerilim romantik sahnelerin çok olduğu bir zombi gözünden yaşantıları ekrana gelmektedir. filmi ilze720p.com

Ölüler Evi 2 Ölümcül Amaç – House Of The Dead 2

7,1 /10 İmdb Puanı: 7,1 /10

5.99K izlenme
0 Yorumlar

Ölüler Evi 2 Ölümcül Amaç Türkçe Dublaj izle korku ve komedi altında kurgulanmış bir senaryoya aittir. Yapım yılı eski olamasına rağmen hala insanlar arasında aranan tür filmler arasındadır. Virüs bulaşmış ve insanları yaşayan ölü haline getiren bu hastalık terk edilmiş bir üniversite kampüsünde gün geçtikçe çoğalmaktadır. Devler bu virüsün panzehirini bulmak için gizli özel askerleri bu göreve vermiştir. Konusu sürükleyici ve bir o kadarda ürkücü bir film sizlerle. Ölüler Evi 2 Ölümcül Amaç Filmi izle 720p seçeneği ile sitemize eklenmiştir.

Ben Efsaneyim

7.5 /10 İmdb Puanı: 7.5 /10

6.30K izlenme
0 Yorumlar

Bilim Kurgu olarak hayranlarından büyük beğeni toplamış eskilerden Ben Efsaneyim filmi izleyicilerinden tam not almayı başarmıştır. Bilim adamının hayatı ile konu alan ve dünyada öne geçilemeyen bir virüs yayılmasını konu alıyor. Henüz virüs bulaşmamış insanlar askeri güçlerinde yardımı ile karantinaya alınarak sığınaklara güvenli bölge dedikleri yerlere kaçırılıyor. Kaçış sırasında bilim adamı karısı ve kızını güvenli bölgeye teslim ederken, karısı ve kızını taşıyan helikopter kaza yaparak hayatlarını kaybetmesine neden olur. Genç bilim adamı geri kalan hayatını kendi evinde ve salgın yayılan virüsün panzehirini canavarlar ile dolu bomboş şehirde bulmaya çalışır. Ben Efsaneyim Filmi izle 720p ..