Yerli Filmler

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Osmanlı Cumhuriyeti

5.3 /10 İmdb Puanı: 5.3 /10

1.53K izlenme
0 Yorumlar

Osmanlı Cumhuriyeti, 2000'li yıllarda Osmanlı olsaydı ve ülke Cumhuriyet ile yönetilseydi nasıl olurdu. Gani Müjde'nin kaleminden bir film daha karşınızda. Komik mizahi ile Ata Demirer Osmanlı padişahı rolünü üstlenerek tarihin gizemi ortaya çıkması bir yana bizlere eğlenceli dakikalar sunarak keyfi iyi katlamış gözüküyorlar. Başaralı işlere her zaman adım atmış olan Ata Demirer baş rol oyunculuğu yaptığı yeni filminde oldukça iyi bir çalışma ortaya koymuş.

Magi

23 Ekim 2015 /10 İmdb Puanı: 23 Ekim 2015 /10

2.48K izlenme
0 Yorumlar

Türk yapımı bir korku filmi karşınızda. Genç kadın, Türkiye'de öğretmenlik yapan hamile kardeşinin acilen çağırması üzerine bütün işlerini bırakarak Türkiye'ye gelir ve kardeşini arar. Ama genç kadın, Türkiye'ye geldiği gün kardeşi acımasız bir şekilde öldürülmüştür. Kardeşinin ölümü ile sarsılan kadın bunun peşine düşer ve kimin yaptığını araştırmaya başlar. İşin içine girdikçe korkunç kişiler ona musallat olur. "Magi" 23 Ekim 2015'de sinemalarda.

Şahin K. Günah Keçisi

7.1 /10 İmdb Puanı: 7.1 /10

15.16K izlenme
0 Yorumlar

+18 Türk yapımı bir komedi filmi sizleri bekliyor. Çektiği 'erotik' filmler ile tanıdığımız Şahin K. , Almanya’da ki ünlü ve maddi durumu iyi ama mutsuz hayatından kaçarak sakin ve normal bir yaşama kavuşma isteğiyle Antalya'ya taşınır. Burada yaşayan insanlara kendini sevdiren ve ticaretle uğraşan Şahin K., arkasında bıraktığı geçmişi yüzünden ayrıldığı oğlu Caner'e tekrar ulaşmak için uğraşırken, aynı zamanda kasabanın her sorununa koşan bir 'Halk Kahramanı'na dönüşür. Normal bir hayat sürmeye çalışan Şahin K.'nın Bodrum yaşamı burada kendisini tanıyan turistler yüzünden tekrar değişmeye başlar. Arkasında bıraktığı geçmişi Şahin K.'yı yeni ve eğlenceli maceralara sürükleyecektir.

Banyo

 /10 İmdb Puanı: /10

4.42K izlenme
0 Yorumlar

+18 Türk yapımı bir erotik film daha karşınızda. Oyuncu kadrosu ile dikkat çeken filmin konusu şöyle; tek mekanda geçen film aşkı, erotizmi, aldatmayı her şeyi bir araya topluyor. Garip bir konu, garip ilişkiler ve garip kesişmeler. Bir banyo da olamayacak her şey bu filmde.

Cazibe Hanımın Gündüz Düşleri

 /10 İmdb Puanı: /10

10.69K izlenme
0 Yorumlar

+18 Türk yapımı bir erotik film sizleri bekliyor. Hiç evlenmemiş bir kadının yaşamının konu alındığı filmin konusu şöyle; Cazibe Hanım, gerçeklerden uzak durmaya çalışan, kendi yapayalnız dünyasında, hayalleriyle yaşamayı seçen bir kadındır. Yaşı hayli ilerlemiştir ama hiç evlenmemiştir. Hiçbir erkekle beraberlik kurmak istemeyen, bunu denemeye bile kalkışmayan Cazibe Hanım'ın en çok yaptığı iş, hayatının önemli bir bölümünü geçirdiği odasında, eski okulu ve okul arkadaşlarıyla ilgili fanteziler kurmaktır. Filmde olaylar, düşlerinde hayli önemli yer tutan eski sevgilinin, birden karşına çıkmasıyla hızlanır.

Sabit Kanca 2

7.1 /10 İmdb Puanı: 7.1 /10

1.39K izlenme
0 Yorumlar

Türk Sinemasında yeni bir karakter olan ve ilk filmi ile izleyenleri kahkahaya boğan yapım, 2. serisi ile karşımızda. Filmin konusu şöyle; hayatı boyunca her şeyi okumuş olan Sabit Kanca, hayat mektebini birincilikle bitirmiş sıradan bir insan ve o kadar da şaşırtıcı bir kişiliğe sahip birisidir. Alper Mestçi’nin oluşturduğu bu karaktere can verense komedyen İsmail Baki’dir. İlk filmini Mart 2013′de çıkaran Baki takipçilerinin yoğun isteği üzerine yeniden kamera karşısına geçti. Kanca ev sahibinin bitmek bilmeyen Rus kadını tutkusundan bıkmıştır. En sonunda bir TV programında gördüğü Rencide Hanıma aşık olur. Ama Rıfat Amcayı hiç beğenmez. Bu noktada Sabit Kanca devreye girer. Turabi adında biride Rencide Hanımın kızına aşıktır. Onunla evlenebilmek içinse Rencide’yi kaçırır. Olayları çözmeye çalışan Sabit Kanca tuhaf bir olayın ortasında bulur kendini.

Aşk Olsun

10 Nisan 2015 Vizyonda Tarihi /10 İmdb Puanı: 10 Nisan 2015 Vizyonda Tarihi /10

1.80K izlenme
0 Yorumlar

Her insandan farklı bir iş hayatına sahip aşk olsun filmi izle 720p kitap yazarı erkek ve bayanlar arasında aşılması zor duygusal bağı çözme odaklı taktikleri ile çiftler arasında aşk doktorluğu yaparak aralarındaki buzları kelimeler ve davranışlar ile kendince yöntemlerini göstererek insanlara aşılamaktadır. Bu adamın mesleği ve tek gelir kaynağıdır. Düşüncelerini bir kitaba uyarlayarak yazması erkekleri kötüler tarzda düşünceleri dışarıda sosyal yaşamda onun için büyük sıkıntılar yaşatacaktır. Kendi hayatında ise aşk olayları oldukça komedi dolu sahnelere yer verecektir.

Sonsuz Bir Aşk

10 Nisan 2015 sinemalarda /10 İmdb Puanı: 10 Nisan 2015 sinemalarda /10

1.33K izlenme
0 Yorumlar

Duygusal bir hikaye olarak başlangıç yapan sonsuz bir aşk yerli film izle 720p içinde tam olarak duyguları yaşayamamış bir hastalık ile hayata bakış açısı değişmiş gencin bir ambülans çalma olayında arkada yatan hasta bayan ile girdikleri komedi dolu maceralar bir birlerine karşı ateş dolu bir aşk sancısı yaşatacaktır. Etrafında olup bitenlere karşı her zaman gülen gözlerle bakmayı beceren çiftlerimiz hayatın her zor haline karşı kendileri iyi düşüncelere kurgulayarak yaşamın onlara verdiği iyi meyvelerin tadını çıkarmaya çalışacaklardır.

Fatihin Fedaisi Kara Murat

7.4 /10 İmdb Puanı: 7.4 /10

2.19K izlenme
0 Yorumlar

Mükemmel bir tarihi film sizleri bekliyor, bu zamana kadar hiç eskimeyen bir yapım. 70'li yıllara damgasını vurmuş efsane film 2015 versiyonu ile aramıza geri dönüyor. Cüneyt Arkın'ın oynadığı muhteşem filmlerden biri olan Kara Murat bu sefer yeni versiyonu ile beyaz perdeye merhaba diyecek. Filmin konusu şöyle; Osmanlı ve Bizans İmparatorlukları arasında kalan Sırbistan'da iç savaş çıkar ve oraya Kara Murat gönderilir. Osmanlı sınırlarını koruyarak ve savaşta elde ettiği başarılarla cesaretini bir kez daha kanıtlayan Kara Murat, Bizans’ın da dikkatini çeker. Ülkesini, halkını, Osmanlı İmparatorluğu’nu ve de ailesini korumak için canını ortaya koyar. Fakat Sultan Murat’ın kardeşi olan Orhan Çelebi’nin tek hedefi tahta geçmektir. Öte yandan Sultan Murat’ın padişahlığı genç ve cesur oğlu Sultan Mehmet’e bırakır. Sultan Mehmet’in gençliğinden cesaret alanlar durumu fırsat bilip, kumpas kurarlar.

Münafık

03 Nisan 2015 Yayında olacaktır. /10 İmdb Puanı: 03 Nisan 2015 Yayında olacaktır. /10

2.74K izlenme
0 Yorumlar

Münafık yerli film izle 720p görüntüsü ile bizlere oldukça sıra dışı bir olayın seneler boyu izini sürerek aydınlatılmasına tanıklık etmemiz sağlayacaktır. Sovyetler birliğinde deney ve araştırma üzerine giden devlet adamları laboratuvar ortamında çalışan deney ve gözlem adamını Türkiye'de yaşayan bir yaşlı kadını araştırması için göreve göndereceklerdir. Araştırmalara kısa sürede gidip başlayan adam etrafta esrarengiz cin olaylarına aldırış etmeden yaşlı nenenin yakından tanıma olayına girince birden ortadan kaybolacaktır. Uzun süre sonra delirmiş halde bulunan adamın araştırma yaptığı kadın ise felç olmuş şekilde bulacaktır. Neler olduğu hakkında kimsenin ufak bilgisi olmayacaktır. Aradan geçen 30 yıl sonra yaşlı gizemli nenenin kadın yeğeni merak ettiği yaşadığı köye hamile şekilde gelmesi gizemli olayları korkunç şekilde gün ortasında çıkmasına sebep olacaktır.

İçimdeki İnsan

Vizyon Tarihi 27 Mart 2015 /10 İmdb Puanı: Vizyon Tarihi 27 Mart 2015 /10

1.80K izlenme
0 Yorumlar

Yerli yapım olarak karşımıza gelen içimdeki insan izle 720p film kalitesi ile bizlere oldukça farklı bir çağırışım uyandıracaktır. Bir roman kitabından esinlenerek beyaz perdede hayat bulan başaralı ekip kadrosu Atay Sezer'in ellerinde sinemada hayat bulmuştur. İçimdeki insan ismi ile orantılı bir konu içinde iyilik timsali bir adamın başından geçen trajik olayları derlemesi, ile başlayan hikaye drama dolu dakikalara sürüklerken bir yandan içinde yaşadığı kişilik çatışması ile vahşeti andıran hayatı iyilik dolu adamın zor günlerini nasıl göğüsleyip huzuru bulma çabasını bizlere izlettirecektir. Yaşlı ve kafasında oldukça fazla kurduğu düşünceler takıntı haline gelmesi adamın zor giden hayatını adeta durdurmaya kadar götürecektir. Sahneler ve görüntü kalitesi yerli yapım olarak oldukça başarılı bir çalışma ortaya çıkardıklarını göstermektedir.

Keloğlan Kara Prense Karşı

4.3 /10 İmdb Puanı: 4.3 /10

18.48K izlenme
2 Yorumlar

Oyuncu kadrosu ile dikkat çeken mükemmel bir komedi filmi sizleri bekliyor. Keloğlan sevdiği tek kız olan Cankız'ın gönlüne girebilmek için elinden geleni yapacaktır. Bunun için saf oğlan yollara düşer ve Cankız'ın kalbini nasıl çalacağının planlarını yapar. Diğer taraftan da Keloğlan'ın komşusu Balkız'da, Keloğlan'a aşıktır. Cankız'ı elde edebilmesi için önce Kara Prens'i yenmesi gerekiyor. M. Ali Erbil, Özcan Deniz ve Petek Dinçöz'ün baş rollerini paylaştığı komedi dolu dakikalar sizi bekliyor.

Unutursam Fısılda

7.6 /10 İmdb Puanı: 7.6 /10

1.65K izlenme
0 Yorumlar

Yerli yapım olarak gün geçtikçe olgunlaşan tecrübemiz ortaya iyi işleri de beraberinde getirmektedir. Oldukça fazla drama yüklü ve aşk kokan romantik tavırlı yapım bizi kucaklarken eski zamanlara da bizleri alıp götürecektir. En duygusal yanlarından biri ise uzun zaman önce ayrılmış bir çiftimiz aradan geçen zamanda kaybolmaya yüz tutarken genç kızın köy hayatından kaçarak şöhret olma hayalleri ile büyük şehre gitmesi ile konu alacaktır. Çiftlerimiz tekrardan tesadüf eseri birleştikten sonra zorlu geçen yaşam koşullarına aşk ile ayak uydurup keyifli bir yaşam oluşturmaya çalışacaklardır.

İncir Reçeli 2

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

2.02K izlenme
0 Yorumlar

Oldukça fazla ilgi toplayan yerli yapım olarak İncir Reçeli 2 ilk yapımından tam 3 yıl geçmesine rağmen hala insanların aklından çıkmamıştır. Mutlu bir çiftin hüzün dolu aşk hikayesi sevgilisinin ölümü ardından adamın dünyası adeta yıkılmaktadır. Yeni seri filmi olarak çıkan yapımda yalnızlık çeken Halil Sezai bu yeni alışma sürecinde oldukça drama dolu dakikalara yol açacaktır. İkinci baharı yeniden yakalamayı başaran hüzün dolu yaşantıya sahip romantik adamımız bu sefer çok farklı ve değişik aşk sahnelerin sergilendiği deli dolu çılgın bir hikaye ile karşımıza çıkmaktadır.

Kaçış 1950

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

2.32K izlenme
0 Yorumlar

Dram ve tarih yüklü bir film sizleri bekliyor. Gerçek bir hikayeden alıntı olarak yapılan filmin konusu şöyle; Bulgaristan’da gördükleri baskıdan dolayı Türkiye’ye kaçan 3 Türk gencinin hikayesi anlatılıyor. Yönetmenliğini, İhsan Taş'ın üstlendiği filmin başrol oyuncularında bir çok usta isim var. "Kaçış 1950” filmi 10 Nisan 2015’de sinemalarda.

Yusuf Yusuf

7.4 /10 İmdb Puanı: 7.4 /10

8.55K izlenme
0 Yorumlar

İlginç komedi dolu bir hikaye ile Ankara'nın göbeğinden kopuk gelen bu mizahi güzel insanımız hayatı boyunca tek bildiği şoförlük işi ile meşgul olmaktadır. Yusuf yusuf izle aslında normal bir günde müşterilerini toplarken gözü dönmüş bir adamın otobüsüne binmesi ile aynı ismi adaş olarak taşımalarından çıkan değişik aksiyon dolu bir komedi yapımıdır.

Pek Yakında

8.5 /10 İmdb Puanı: 8.5 /10

2.00K izlenme
0 Yorumlar

Umutlar ve hayaller içinde bir yaşantıyı konu alan pek yakında izle sıra dışı bir hayat sergileyen adamın hayatını konu almaktadır. Evli olması onun için sağlıklı bir iş ihtiyacı duymasına neden olacaktır. Arkadaşları ile geçerli olarak azda olsa gelir kaynakları yaptıkları korsan cd işidir. Bu işler karısı ile arasında oldukça büyük sorunlara yol açacaktır. Farklı bir iş arayışına giren adam arkadaşı vasıtası ile tanıştığı yönetmen bir adamla kendi yazdığı film senaryosunu beğendirmesi ile karısının da içinde bulunduğu değişik bir macera komedi tarzı yaşam başlayacaktır.

Deliha

 /10 İmdb Puanı: /10

4.72K izlenme
0 Yorumlar

Yerli yapım olarak oldukça büyük ses yaratan bir kadın yazarın oyun olarak kurgulandığı belli bir zaman sonra beyaz perde sinemalarında Deliha izle olarak hayat bulan komedi türünde yapım oldukça farklı sahnelere konu açıyor. Pekte güzel olmayan sıradan mahalle hayatı bulunan Deliha adlı kızımız bir genç çocuğa duyduğu aşk onu çok farklı maceralara sürükleyecektir. Bitmek tükenmek bilmeyen içinde aşk ateşi Deliha kızımızı her seferinde daha komedi dolu hareketlere sürükleyecektir.

Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

12.71K izlenme
0 Yorumlar

Güzel bir romantik film sizleri bekliyor. Çok iyi bir yazar olan Arif, yazdıklarını şuana kadar yayımlamamıştır. En sonunda bir kitap yazmak ve yayınlamak ister. Kitabın konusu bir kadındır. Hayalindeki kadını sayfalara dökmeye çalışan Arif'in işi kolay olmayacaktır. Bir yandan kişisel sorunları, kitabı bitirmek için çabaları diğer yandan kitabının ilham kaynağı olan kadına duyduğu büyük aşk. Bu güzel romantik film sizlerle. Baş rollerde, Erdal Beşikçioğlu, Sezin Akbaşoğulları gibi usta isimler yer alıyor.

Son Umut

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

2.36K izlenme
0 Yorumlar

Kendi ufak çiftçiliğini işleterek hayatını sürdüren Connor, 1919 senesinde başlatılan talihsiz savaşta 3 çocuğunu birden kaybetmiştir. Uzun yıllar çocuklarının özlemi ile yıkılan çaresiz baba sonunda hasretlerine dayanamayarak Türkiye'ye göç etmek ister. Çocuklarının Türkiye'de olduğunu haberine alan Connor, çıktığı yolculukta çok şeyi anlayacak ve çıkan savaşın tüm nedenlerini ortaya çıkaracaktır. Bakalım talihsiz baba çocuklarını bulma umudu ile çıktığı yolculukta çocuklarına kavuşabilecek midir? Hep birlikte izleyip neler olduğunu görelim.

İnşaat 2

5.7 /10 İmdb Puanı: 5.7 /10

1.49K izlenme
0 Yorumlar

Muhteşem film 2. serisi ile devam ediyor. Büyük merakla beklenen 2. seri 10 yıl aradan sonra sevenleriyle buluşuyor. Şanslar bir türlü iyi gitmeyen 2 kafadar, Ali ve Sudi hapisten çıkar ve bir tatil beldesinde işe başlarlar. Burada da başlarını yine belaya sokarlar. Bir kadına aşık olan ikili, yine cinayet işine bulaşır ve cesetleri çalıştıkları tatil beldesinin sahiline gömmeye başlarlar. Bakalım bizim ikili bu işten nasıl kurtulacak.

Köşeyi Dönen Adam

7.1 /10 İmdb Puanı: 7.1 /10

1.04K izlenme
0 Yorumlar

Kaç sene önceden bu günleri anlatan ve hiç bir zaman eskimeyen bir yapım. TV'de yıllarca sansürlü olarak verilen muhteşem bir Kemal Sunal filmi. Senaryosu Müjdat Gezen'e ait alan film, yoksul bir adamın zengin olma hayali konu alınır. Amerika'daki amcasının gönderdiği eşeğin içinde elmas olduğunu düşünen çevresi tarafından birden sevilmeye başlar.

Insaat – 1

7.2 /10 İmdb Puanı: 7.2 /10

1.48K izlenme
0 Yorumlar

Geçen ay 2. serisi ile izlenme rekorları filmin ilk filmi. Oyuncuları ve senaryosu ile büyük ilgi çeken filmin konusu şöyle. Yakın arkadaş olan Ali ve Sudi, işledikleri cinayetlerde cesetleri çalıştıkları inşaata gömmeye başlarlar. Bir gün işler daha da çok karışmaya başlıyor, cesetleri başka yere gömmek isteyen arkadaşlar mezar kazdıkça daha çok batmaya devam eder.

Osman Pamukoğlu – Kan Uykusu

9.1 /10 İmdb Puanı: 9.1 /10

6.41K izlenme
0 Yorumlar

İzlenme rekorları kıran bir belgesel. 1999 yılı yapımı, Türkiye gerçeklerini anlatan bir belgesel ve biyografi filmi. 90'lı yılların ortasında Hakkari'de verilen terörle mücadeleyi anlatan belgesel filmi, emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu ve arkadaşlarının hayatı anlatılıyor.

Memlekette Demokrasi Var

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

1.45K izlenme
0 Yorumlar

Politik bir komedi filmi olan 2010 yapımı eser, oyuncuları ile dikkat çekiyor. Filmimiz İstanbul'un kırsal kesimlerinde geçiyor. Türkiye'nin bugünleri anlatan güzel bir yapım. Demokrasinin nasıl bir şey olduğunu çok güzel bir dille anlatan filmin senaryosu Süleyman Nebioğlu üstlenirken, yapımcılığını Müjdat Gezen yapıyor.

Eyvah Eyvah 3

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

1.69K izlenme
0 Yorumlar

Eyvah Eyvah 3 seri filmi yerli yağım olarak 1 derken 2 olarak karşımıza çıkıp oldukça farklı komedi türünde Trakya yöremizin şive ve komedi dolu hayatlarını ile yüzümüzü güldürmeyi başarmıştır. Yeni serüveninde hayatının aşkı ve yılalrdır aradığı babası ile bir arada yaşamaya başlarken hiç aklına bile gelmediği bir geçim sıkıntısına düşecektir. Öte yandan yakın arkadaşı olan Firuzan oldukça başaralı bir şekilde popüler basamaklarını bir bir tırmanarak yoluna devam etmektedir. Bir çocuk haberi ile yeni evli komedi kahramanımızın hayatı oldukça heyecan ve aksiyon dolu hikayelere tekrardan konu açacaktır.

Fatmagülün Suçu Ne

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

11.52K izlenme
0 Yorumlar

Fatmagülün Suçu ne Yeşilçam filmi izle eskiden bu günümüze dizilere konu olan zengin çocuklarının bir kızın kaderi ve hayatını alt üst etmesi ile başlamaktadır. Deniz kenarında evine giderken 5 genç tarafından tecavüze uğrayan Fatmagül oldukça ağır bir iz bırakan yara ile yaşamak zorundadır. Babaları fabrikatör olan 4 genç çocuk fakir olan kerimi yem olarak kullanır ve onunla evlenmesine kadar giden kirli ve pis bir ayıbı saklanma oyunu oynanır.

Dabbe 5 Zehr-i Cin

12 Eylül 2014 vizyonda /10 İmdb Puanı: 12 Eylül 2014 vizyonda /10

2.77K izlenme
0 Yorumlar

Dabbe 5 Zehr-i Cin izle geçek yaşanmış olarak ilk defa sizlere net bir detaylı abartısı olmadan geliyor. Yerli film olarak karşımıza gelmektedir. Ana dolunun 30 sene önce yaşanmış bir köyünde tüyler ürpertici ismini bile telaffuz etmenin doğru olmadığı cinler mutlu bir hayat süren evli Dilek ve Ömere musallat olurlar. Dabbe 5 Zehr-i Cin Yerli Filmi izle üstlerine düşen bu karanlık kör düğüm hayatlarında çok büyük iz bırakacak yaralar açacaktır. Kulaklarına fısıldayarak geldiklerinin habercisi olan evli çiftlere ana dolunun köy yerinde zor günlerle baş başa kalacaklardır.

12