Western

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Jane’in İntikamı

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

1.56K izlenme
0 Yorumlar

Kanun kaçağı olan kocasını, peşinde olan mafyadan kurtarmak isteyen kadın ona yardım edecek birini aramaya karar verir. Bir süre düşündükten sonra aklına eski sevgilisi gelir ve onu bulmak için yola çıkar. Eski sevgili ona yardım etmeye karar verir fakat bunun karşılığında ondan bir şey ister. Bunu kabul eden kadın, onunla birlikte çiftliğe gelir ama iş işten geçmiştir. Kocası, peşinde olan adamlar tarafından kaçırılmıştır.

Diriliş – The Revenant: A Novel Of Revenge

8 Ocak 2016 /10 İmdb Puanı: 8 Ocak 2016 /10

10.30K izlenme
0 Yorumlar

Kürk avcıları ile beraber çalışan bir adam, her zaman olduğu gibi yine iş arkadaşları ile dağ çıkarak hayvanları avlamaya başlar. Hava kararmaya başladıktan sonra karşılarına bir ayı çıkar ve ayıyı vuramazlar. Ayı avcıların içerisine girerek herkese saldırmaya başlar. Bir kişi hariç herkes oradan kaçar. Yaralı bir şekilde olduğu yerde kalan adam, yardım bekler ama arkadaşları çoktan orayı terk etmiştir. Bir mağaraya giderek iyileşmeyi bekleyen adam daha sonra bu işleri bırakmaya karar verir. Ama önce onu orada bırakan adamlardan intikam alması gerekiyor. Diğer yandan ise kürk avcılarına karşı savaşmaya karar verir.

3:10 Treni

7.8 /10 İmdb Puanı: 7.8 /10

1.37K izlenme
0 Yorumlar

Güzel bir vahşi batı filmi sizleri bekliyor. Western sinemasında önemli yerlere gelen film karşınızda. Konusu şöyle; Kanun kaçağı Wade yakalandığında, Evans onu mahkemeye götürmeye gönüllü olur. Görevi onu 3:10 yuma trenine sağ salim götürmektir. Bu uzun yolculukta Weda ve Evans iyi anlaşmaya başlar.

İyi Kötü Ve Çirkin

8.5 /10 İmdb Puanı: 8.5 /10

1.23K izlenme
0 Yorumlar

Hiç eskimeyen bir western filmi sizleri bekliyor. Çıktığı ilk günden, bu yana tekrar tekrar izlenilen muhteşem bir yapım. Filmin konusu şöyle; Başına ödül konulan Tuco halen yakalanamamıştır. Keskin bir nişancı ile kasaba kasaba dolaşmaya devam eden Tuco'yu kanuna teslim eden keskin nişancı ödülünü alır ve bir Ali Cengiz oyunu ile Tuco'yu yeniden asılmaktan kurtarır.

Maskeli Süvari – The Lone Ranger

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

4.47K izlenme
0 Yorumlar

Sizlere western keyfini hayranları için iyi bir Maskeli Süvari - The Lone Ranger Film izle 720p le yaşatıyoruz. Lone Ranger lakabı ile ün salmış adam haksızlıklara karşısında mücadele etmeye karar verir ve onun bu düşüncesine karşı yanında duranlarla beraber aksiyon ve macera doğru konular içeren Maskeli Süvari Türkçe Dublaj izle başlar.