Türkçe Altyazı

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Zootropolis Hayvanlar Şehri

8.3 /10 İmdb Puanı: 8.3 /10

2.04K izlenme
0 Yorumlar

Büyük memeli hayvanların yaşadığı Zootropolis şehrinde geçen animasyon filminin konusu şöyle; Büyük kasaba meydanı ve lüks şehri ile filden arıya bütün hayvanların istediği gibi yaşadığı ve istediklerini yaptıkları yerde son zamanlarda garip şeyler olmaya başlamıştır. Polis şefi Hopps, bu olayları çözmek için yardımcı olarak kendisine uyanık tilkiyi seçer. Araları bozuk olan ikili bu olaylarla birlikte bir araya gelecektir.

Cinciler

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

1.82K izlenme
0 Yorumlar

Geçirdikleri trafik kazası sonucu komaya giren iki kız kardeş buradan bir türlü çıkamamıştır. Ailesi, dua etmesi için iki rahibi hastaneye getirir ve rahipler aileye kızlarının içerisine Cin girdiğini söyler. Bu durum üzerine bazı deneylere başlayan rahipler kızların içindeki Cinleri çıkarma ayinleri yapmaya başlamıştır. Bir süre sonra rahipler haklı çıkar ve korku, gerilim dolu anların başlaması uzun sürmez.

Maymun Kral 2

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

1.62K izlenme
0 Yorumlar

Mükemmel efektleri ile dikkat çeken filmin konusu şöyle; Maymun kral filminin başlangıcını 2. seri ile izleyeceğiz. Doğa üstü güçlere sahip olan düşmanlara karşı ordusu ile savaşmaya karar veren maymun kral büyük bir savaşın içerisine giriş yapmıştır. Cennet Krallığını korumak için ölümü göze alan Maymun Kral, askerleri ile düşmanlar daha fazla yaklaşmadan onların bulunduğu bölgeye yol alır.

Korku Terapisi

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

1.99K izlenme
1 Yorumlar

Genç ve güzel bir kız, bir gün polise bir şikayette bulunarak babasının kendisini taciz ettiğini söyler. Daha sonra polis olayı araştırması için bir dedektif gönderir ve kısa bir süre sonra baba suçunu kabul eder. Tam her şey düzeldi herkes o bölgede yeni olaylar olmaya başlar ve oraya özel bir ekip gönderilerek olayların araştırılması istenir. Ekipler kasabaya geldiğinde işler daha da karışacaktır. Gizem, gerilim ve korku dolu bir film sizlerle. Korkunun üst seviyede olduğu bir yapım.

Beş Kere İki

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

8.23K izlenme
0 Yorumlar

Bir çiftin yaşamının beş farklı dilimi karşınıza geliyor. Bunlar evlenmeleri, boşanmaları, çocuk sahibi olmaları, düğünleri ve ilk karşılaştıkları anları sizlerle olacak. Her romantik anı birebir yaşatan farklı bir film olan yapım karşınızda.

Danimarkalı Kız

12 Şubat 2016 /10 İmdb Puanı: 12 Şubat 2016 /10

5.72K izlenme
0 Yorumlar

Ünlü bir romandan esinlenerek beyaz perdeye aktarılan filmin konusu şöyle; genç bir adamın, transgender olma yolculuğunun konu alındığı film dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. ABD, İngiltere ve Almanya ortak yapımı olan genç adamın transgender olma yolculuğunu ve ardından genç bir kızla evliliği anlatılıyor. Karışık duygular içinde kalan bir adamın, hangi yolda ilerleyeceğine bir türlü karar verememe meselesi onun ve karısının canını sıkmaya devam edecektir.

Circle

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

1.17K izlenme
1 Yorumlar

Bir grup insan kaçırılır ve karanlık bir odaya hapsedilir. Bir süre sonra hepsi uyandığında 50 kişi olduklarını sayarlar. Daha sonra ortadaki çember ile kimin öleceğine karar verirler. Bu çemberi çevirmek kolay olmayacaktır. Birileri ölmemek için direnirken daha da fazla insanın ölmesine sebep olur.

The Diary Of A Teenage Girl

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

2.42K izlenme
0 Yorumlar

18 yaşındaki genç bir kız, sürekli kitap okuyarak ve o gün yaşadıklarını düşüncelerini bir ses makinesine kaydederek zaman geçirmektedir. Bir gün annesinin, sevgilisinden çok hoşlanır ve onunla aşk yaşamaya karar verdi. Adam ise, güzel bir kıza hayır diyemez. Annesiyle arası bozulan ve yeni bir aşka yelken açan kız, adamdan soğumaya başlar ve annesine geri dönmek ister.

Büyük Açık – The Big Short

8 Ocak 2016 /10 İmdb Puanı: 8 Ocak 2016 /10

14.91K izlenme
0 Yorumlar

Zengin olma hayalleri kurarken istedikleri şeyi devlet işlerinde bulan bir grup arkadaşın maceraları. Kendi halinde yaşayan dört yakın arkadaş bir gün, devletin, hükumetin, medya ve bankaların göremediği bir açığı görerek devletin nasıl yavaş yavaş çöktüğünü izlemeye başlarlar. Daha sonra akıllarına bir fikir gelir ve bu açığı kullanarak yatırım yapmaya karar verirler. Bankacılığın hassas noktalarını anlatan ABD filmi karşınızda.

Hope Lost

3.9 /10 İmdb Puanı: 3.9 /10

32.93K izlenme
0 Yorumlar

Cinsel işkencenin bol olduğu 18 yaş üstü bir film. Genç kız TV'de izlediği İtalyan yaşamına özen gösterir ve bir gün İtalya'ya giderek böyle bir yaşam yaşamaya karar verir. İtalya'ya geldiğinde ilk olarak bir gece kulübünde eğlenmeye karar veren genç kız burada bir yapımcı ile tanışır. Yapımcı onu sahibi olduğu Reality Showa davet eder. Genç kız stüdyoya geldiğinde bir kadın satıcısına satılır. Zorla fuhuş yaptırılan genç kızın bir gün hayatı daha da kararacaktır. Kadın satıcısı onu, işkence ve tecavüz videoları çeken bir adama kiralar. Burada işkence ve tecavüz videolarında oynatılan genç kızın sonu diğerleri gibi ölüm videosuyla bitecektir. Bakalım ölümden kurtulabilecek mi?

İnvisible Sister 2015

6.5 /10 İmdb Puanı: 6.5 /10

4.80K izlenme
0 Yorumlar

İki lise öğrencisi kız kardeş bir gün okuldan verilen ödevi yapmak için evde çalışmaya başlar. Ödev, bilim dersinde gösterilecek basit bir icattır. Kız kardeşler, gaz karışımı yaparken yanlışlıkla görünmez olur. Artık komik olaylar üst üste gelmiştir. Görünmez olan genç kızın ilk yapacağı iş sevdiği çocuğu takip etmek ve ona yakın olmaktadır. Fakat bu işi yaparken biraz sürprizler olacaktır.

Sıradışı Anne

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

4.28K izlenme
0 Yorumlar

Hayaller ve gerçekler... Bir rock yıldızı olmak isteyen genç kadın bir gün bir seçim yapar ve eşini, çocuğunu bırakarak bu yolda yürümeye karar verir. Yıllar sonda aldığı haber doğrultusunda yeniden eve dönen Ricki, ailesini bir arada tutmak için bir fırsat yakalamıştır. Babasıyla sorun yaşayan çocuklarından özür dileyen anne artık müzik sevdasını bırakıp mutluluğu çocuklarında bulacaktır. Bu süreçte geçen dram ve komedi dolu anların anlatıldığı filmde bir annenin ailesine dönüşü konu alınıyor.

Mezarına Tüküreceğim 3

5.2 /10 İmdb Puanı: 5.2 /10

1.74K izlenme
0 Yorumlar

Aynı işine devam eden genç kız, seri katil tecavüzcülerinin peşinde düşmeye devam ediyor. Tecavüzcüleri tek tek avlamaya başlayan genç kızın, karanlık geçmişi bir dedektifin dikkatini çekmiştir ve 3. seride işi biraz daha zor olacaktır.

Paranormal Activity 5 – Hayalet Boyutu

23 Ekim 2015 /10 İmdb Puanı: 23 Ekim 2015 /10

1.26K izlenme
0 Yorumlar

Korku dolu dakikalar 5. serisi ile devam ediyor. Yeni evlerine büyük bir heyecan ile taşınan aileyi korkunç olaylar bekliyor. Yeni evlerinde dolaşmaya ve içerisini iyice tanımaya çalışan ailenin küçük kızları bir video kaseti ve kamera bulur. Kameraya ve videoya bakan aile evde garip olayların olduğunu ve başka varlıkları görmeye başlar. Bir süre sonra diğer serilerden tanıdığımız Kristi ve Katie ortaya çıkacaktır. "Paranormal Activity 5 - Hayalaet Boyutu" 23 Ekim 2015'de sinemalarda.

Gizli Dünya – Room

16 Ekim 2015 /10 İmdb Puanı: 16 Ekim 2015 /10

10.86K izlenme
0 Yorumlar

Dünyanın en çok satan romanlarından biri olan kitaptan uyarlanarak beyaz perdeye aktarılan, ABD yapımı bir dram filmi sizleri bekliyor. Genç güzel bir kadının hayattaki tek varlığı küçük çocuğudur. Bir gün başlarına bir bela gelir ve çocuğu ile bir odaya hapsedilir. Oradan kaçmak için planlar yapmaya başlayan anne - kızın başka bir derdi ise, onların acısını görmezden gelen çevreleridir. "Gizli Dünya - Room" 16 Ekim 2015'de sinemalarda.

Amy

16 Ekim 2015 /10 İmdb Puanı: 16 Ekim 2015 /10

1.58K izlenme
0 Yorumlar

4 yıl önce hayatını kaybeden dünyaca ünlü sanatçının hayatı beyaz perdeye geliyor. Belgesel filmi olan yapım, A. Winehouse'un hayatını, kariyerini ve bulimia hastalığıyla mücadelesini konu alıyor. 1983 doğumlu olan şarkıcı 2011 yılında evinde hayatını kaybetmişti. Yaşadığı alkol ve uyuşturucu sorunları yüzünden 2008 yılında ailesi dağılan ve hapse giren daha sonra ise, sağlık sorunları nedeniyle sürekli tedavi gören fakat bir süre sonra yeniden bu işlere bulaşmasıyla evinde alkol komasına girerek hayatını kaybetmişti. "Amy" 16 Ekim 2015'de sinemalarda.

Kara Düzen – Black Mass

16 Ekim 2015 /10 İmdb Puanı: 16 Ekim 2015 /10

5.80K izlenme
1 Yorumlar

Eyalet senatörünün kardeşi, yaşadığı bölgenin en azılı suçlularından biridir. Daha sonra hakkında yakalama kararı çıkan adam, bütün kötü işleri hatta hayatını bırakarak kaçmaya karar verir. 16 yıl boyunca kaçak hayatı yaşayan adam bundan sıkılır ve ülkenin en büyük mafya ailesinden yardım istemeye karar verir. Mafya, ona yardım etmeyi kabul eder ama karşılığında ondan bir şey ister. Mafya onu temize çıkaracaktır oda onlara FBI bilgilerini bildirecekti. Baş rolde tanıdık bir isim olan Johnny Depp rol alırken bu ABD yapımı film "Kara Düzen - Black Mass" 16 Ekim 2015'de sinemalarda.

Kızıl Tepe – Crimson Peak

16 Ekim 2015 /10 İmdb Puanı: 16 Ekim 2015 /10

2.47K izlenme
0 Yorumlar

Kızıl Tepe'de geçen fantastik bir korku filmi sizleri bekliyor. Yaşadığı bir faciadan sonra gelecek vaat eden bir yazar, bir gün bir ikilemde kalır. Bir taraftan çocukluğundan beri tanıdığı her zor gününde yanında olduğu ve ona sevgi beslediği biri, diğer tarafta ise yeni tanıştığı hakkında hiç bir şey bilmediği bir yabancı. Yeni tanıştığı kişide gördüğü şey bir aşk veya sevgi değildi, onu çeken şey, onun çekici olmasıydı. Bu durumdan kurtulmak isteyen yazar, bir eve taşınır ve burada gizemli olaylar art arda gelmeye başlar. Nasıl bir olayın içine düştüğünü anladığında çok geç olacaktır. "Kızıl Tepe - Crimson Peak" 16 Ekim 2015'de sinemalarda.

51. Bölge – Area 51

4.2 /10 İmdb Puanı: 4.2 /10

941 izlenme
0 Yorumlar

Oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken 90 dakikalık filmin konusu şöyle; Dünyanın en gizemli yerinde geçen 51. Bölgeyi tanıyalım düz bir arazide olan fakat yerin altına doğru 40 kat inilen gizli deneylerin ve uzaylılarla yapılan görüşmelerin yapıldığı yer. Hükümetin uzaylılarla iş birliği içinde olduğunu düşünen üç arkadaş bunu kanıtlamak üzere yola çıkarlar.Bunu kanıtlamak için 51. bölgeye gitmek zorundadırlar .Bu yapacakları zorlu yolculuk onları macera ve korku dolu bir olayın içine sürükleyecektir.

Hidden

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

709 izlenme
0 Yorumlar

Kendi halinde yaşayan bir aile bir gün ülkenin büyük bir salgına yakalanmasından sonra evlerinin altında bulunan sığına saklanır. Bu hastalığın ne olduğu hakkında bir bilgileri olmayan aile, buradan çıkmama kararı alır fakat birileri onların orada olduğunu öğrenir.

Joker Game

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

909 izlenme
0 Yorumlar

Gizli bir servis için çalışan adam, ajan yetiştirmek için özel bir kuruluş kurmaya karar verir. Bir süre sonra adam, üstten gelen emirden sonra öldürülmeye karar verir. Ülkeden kaçan adam, bir genç ile tanışır ve ona bütün öğrendiklerini öğretmeye karar verir.

İlişki Durumum Kaçamak

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

1.90K izlenme
0 Yorumlar

Ülkenin en iyi yönetmeni, bir hayat kadını ile tanışır ve onu bir filmde oynatmaya karar verir. Bir süre sonra hayat kadını sinema dünyasının en çok aranan yüzlerinden biri olur. En iyi yardımcısı ise onu bugünlere getiren yönetmendir. Bu basamakları tırmanırken başına komik olaylar gelecektir.

Kız Evi

5.6 /10 İmdb Puanı: 5.6 /10

27.05K izlenme
0 Yorumlar

Bir grup üniversiteli genç kız para kazanmak için kaldıkları evde canlı yayın yapmaya karar verir. Ama bu ev küçük bir yer değildir büyük bir evdir. Daha sonra kızlar gelen paraları zevklerine yatırmaya başlar. Bir süre sonra içeride bulunan bir katil evde sıkıştırdığı kızlar avlamaya başlar.

Orman Kızı İnara

2.3 /10 İmdb Puanı: 2.3 /10

10.12K izlenme
0 Yorumlar

2.3 IMDb puanı ile herkesi şaşırtan bir yapım karşınızda. Asker olan babasının ölümüyle yıkılan genç kız, daha sonra babasının öldürüldüğü yere o Ada'ya giderek babasının nasıl öldüğünü ve kimlerin öldürdüğünü çözmek ister. Başına her türlü bela gelecektir.

Predator Dark Ages

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

1.86K izlenme
0 Yorumlar

27 dakika süren bir film karşınızda. Bir oyunun tanıtımı için yapım kısa video daha sonra filme çevrilmeye karar verilmiş ve ortaya 27 dakikalık bir yapım çıkmış. Filmin konusu şöyle; İngiltere topraklarında yeni türeyen garip bir canavara karşı savaşan Templar Şövalyelerinin yapmış olduğu mücadele konu ediniyor.

Contracted Phase 2

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

11.11K izlenme
0 Yorumlar

Bir çift, tüm dünyayı ele geçirecek olan virüsün yayılmasını önlemek için bu virüsü yayacak olan kişiyi, Samatra'yı bulmak için yollara çıkar. Ama onu bulmak zor ve tehlikeli olacaktır. Samatra düşündükleri gibi biri değildir.

Turbo Kid

7.2 /10 İmdb Puanı: 7.2 /10

1.43K izlenme
0 Yorumlar

Çölün ortasında geçen macera filminin konusu şöyle; bir gaddarın eline düşen en yakın arkadaşını kurtarmak için en sevdiği süper kahraman kılığına giren çocuğun aksiyon dolu maceralarını izleyeceğiz. Bakalım en sevdiği arkadaşını bu gaddar adamın elinden kurtarabilecek mi?

123