Suç Filmleri

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Ölüm Canlı Yayında

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

1.83K izlenme
2 Yorumlar

Bir TV programına katılan bir grup siyasetçi nerelerden bugünlere geldiklerini anlatırken bir grup kişi onların bu anlattıklarına dayanamaz ve onları kaçırarak hesap sormaya karar verir. Kaçırdıkları siyasetçileri bir yerde toplarlar ve onlara işkence yapmaya karar verirler. Bu direk ve basit bir işkence olmayacaktır. Onları büyük bir oyunun içine sokan grup onların akıllarını sınayarak hayat kalmaları için neler yapabileceklerini kayıt altına alacak.

Hatalar

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

1.28K izlenme
0 Yorumlar

İki güzel kız kardeş bir tarikata üye olurlar ve evlerine artık dönmek istemezler. Kızlarını geri kazanmak isteyen aile bunu tek başlarına yapamayacaklarını anlar ve bir akıl hocasından yardım isteyerek kızlarının peşine düşerler. Fakat kızlar çoktan tarikatın seks kölesi olmuştur ve baba daha fazla onların acı çekmemesi için işini hızlandırır. Bir tarikat ve bir ailenin büyük savaşı.

Kara Düzen – Black Mass

16 Ekim 2015 /10 İmdb Puanı: 16 Ekim 2015 /10

5.81K izlenme
1 Yorumlar

Eyalet senatörünün kardeşi, yaşadığı bölgenin en azılı suçlularından biridir. Daha sonra hakkında yakalama kararı çıkan adam, bütün kötü işleri hatta hayatını bırakarak kaçmaya karar verir. 16 yıl boyunca kaçak hayatı yaşayan adam bundan sıkılır ve ülkenin en büyük mafya ailesinden yardım istemeye karar verir. Mafya, ona yardım etmeyi kabul eder ama karşılığında ondan bir şey ister. Mafya onu temize çıkaracaktır oda onlara FBI bilgilerini bildirecekti. Baş rolde tanıdık bir isim olan Johnny Depp rol alırken bu ABD yapımı film "Kara Düzen - Black Mass" 16 Ekim 2015'de sinemalarda.

Günah Şehri Uğruna Ölünecek Kadın

6.8 /10 İmdb Puanı: 6.8 /10

6.08K izlenme
0 Yorumlar

Sıcak ve kuru havanın merkezi olan o şehirde her zaman olduğu gibi yaşayanlar aksi insanlardır. Her gece gizli işlerin yapıldığı semtte bir kadın bir işe kendisini adamaya karar verir. Başarısızlıklarını silmeye çalışan kadının tek istediği ateşi hissetmektir.

Soruşturma

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

930 izlenme
0 Yorumlar

90'lı yıllarda geçen filmin konusu şöyle; bir dedektif Fransa'da çözülemeyen olaya yardım etmesi için ülkeye çağrılır. Bir süre olay üzerinden çalışan dedektif seri katile bir türlü yaklaşamaz. Bu durum üzerine olaylar rafa kalkar ve dedektif dinlenmeye karar verir. 3 sene sonra seri cinayetler yeniden başlar. Dedektif artık bunun işlerini bir kenara bırakır ve sadece bu olayı çözmeye yoğunlaşır.

Redeemer

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

4.80K izlenme
2 Yorumlar

Aksiyon dolu sahneler sizi bekliyor. Eski bir uyuşturucu kuryesi artık bu işleri bırakmıştır. Günahlarını affettirmek için kendince bir yöntem bulmuştur. Bütün uyuşturucu baronlarını öldürmeye karar verir. Artık o ölüm makinesi haline gelmiştir.

Silahlar Kızlar ve Kumar

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

1.43K izlenme
0 Yorumlar

Modern dünyada eski vahşi batıyı anlatan bir yapım sizleri bekliyor. Kızılderililer artık geçimini büyük bir kumarhane açarak sürdürmeye başlar. Bir gün bu kumarhanede, bir kumar bağımlısı herkesin peşinde olduğu bir eseri poker oyununda kaybeder. Kızılderililer eseri kumarhanenin görünecek bir yerine koyar onu hiç satmamaya karar verir. Bir gün eser kaybolur ve Kızılderililer eserin peşine düşer ama atladıkları bir nokta vardır. Eserin peşinde, hayat kadını, şerif, bir öğrenci, bir suikastçı, modern kovboylar, yerliler ve Elvis taklitçileri de vardır.

Colt 45

03 Temmuz 2015 tarihinde vizyona giriyor. /10 İmdb Puanı: 03 Temmuz 2015 tarihinde vizyona giriyor. /10

1.23K izlenme
0 Yorumlar

Hız kesmeden devam eden film kuşağımıza Colt 45 Türkçe dublaj filmi izle 720p kalitesi ile devam etmekteyiz. Emniyet güçlerine bağlı özel bir birlikte görev alan genç bir adam kendisinden istenen üstün atış yeteneğini geliştirme isteği için kendini bu çabaya sokan adamın atış poligonunda tanıştığı bir bayanla başlayan soluk kesen mücadelesi oldukça farklı uç noktalara götürecektir. Girdikleri bir çatışmada yakın bağları oluşan iki kafadar çatıştıkları kişileri öldürmek zorunda kalınca ortaya bir cinayet senaryosu doğacaktır. Artık aralarında gizlenmesi gereken ve sır olarak kalıcı başlarına bela dolu bir yaşam boy gösterecektir.

Beşikten Mezara

5.6 /10 İmdb Puanı: 5.6 /10

792 izlenme
0 Yorumlar

Aksiyon dolu bir film sizleri bekliyor. Dövüş sahneleri ile dikkat çeken filmin konusu şöyle; Bir çete paha biçilmez elmasları çalar. Onlardan da o bölgenin ünlü mafya babası çalar. Çin'den elmasların peşine biri iyi diğeri kötü iki kişi düşer. Yani, Tony Fate adındaki suç çetesi lideri, pahabiçilemeyen elmasları çalmak ister. Ancak daha önce hiç karşılaşmadığı bir durumlu karşılaşır. Peşinde Los Angeles polisi yerine Tayvan’lı bir ajan vardır.

Üşütük Kafalar

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

923 izlenme
0 Yorumlar

Suç ve komedinin bir arada olduğu eğlenceli bir film sizleri bekliyor. Filmin konusu şöyle; Dale adındaki uyuşturucu ot bağımlısı sadece ot alabilmek için görüştüğü Saul’un yanına bir ziyaret düzenler. Dale bu kez Pineapple Express adındaki oldukça nadir olarak bulunan bir otu satın alır ve dönerken bir cinayete şahit olur. Bu esnadanda korkar ve o panikle paketini düşürür. Saul’un yanına geri döner ve sadece Saul’un Pineapple Express sattığını öğrenir. Artık herkes bu ikilinin peşine düşecektir.

Ben Hariç Herkes Ölsün

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

5.94K izlenme
0 Yorumlar

Rus yapımı olan bir erotik, suç filmi sizleri bekliyor. 3 genç kızın hayatının anlatıldığı filmde, psikolojik sorunlar yaşayan genç kızların başına ve çevresine verdikleri sorunları izleyeceğiz. Moskova’nın varoş kesimlerinde yaşayan 3 kız Katya, Vika ve Zhanna benzer zorluklar içinde yaşama tutunma mücadelesi vermektedir. Katya, aile içi şiddet görerek evden kaçar. Zhanna, bunalımlı bir dönemdedir ve intihara teşebbüs eder. Vika, etrafındaki diğer kızlar tarafından aşağılanır ve alay konusu olur. Bu 3 kız arasındaki arkadaşlık da bir noktadan sonra test edilecektir. Çünkü Zhanna ile Vika okul partisine gitmek istemekte, ancak Katya okuldakiler ile kavgalı olduğu için istememektedir ve dostlukları bu olayla birlikte şekil alacaktır.

Gençlik Ateşi – Havoç

 /10 İmdb Puanı: /10

11.12K izlenme
0 Yorumlar

Erotizm, suç ve psikolojinin iç içe olduğu etkileyici bir yapım. Bir grup büyüme çağında zengin gençleri ile bir uyuşturucu çetesinin arasındaki sorun, kız arkadaşlarının başlarına patlar. Güzel bir kız istediği her şeye sahip olabilir. ikinci bir şans hariç! bazen tutkularınız sizi çok uzaklara götürebilir. Los Angeles’ın yasakların tadına varmış büyüme çağındaki gençlerini anlatan bu zorlu, heyecan dolu erotik gerilim ile ekranları ateşe veriyor. Ateşli, seksi ve kesinlikle beklenilmedik bir rolle karşımıza çıkan Anne Hathaway’le Havoc yılın en şaşırtıcı ve kışkırtıcı filmi.

Baba 3

7.6 /10 İmdb Puanı: 7.6 /10

738 izlenme
0 Yorumlar

Efsane film son serisi ile karşınızda. Mafya dünyasında kasırga gibi esen Carleone artık yaşlanmış elden ayaktan düşmüş durumdadır. Geçmişinden pişman olan ve gençleri bu konumdan uzak tutmak için girişimlere başlar. Gençleri bu bataklıktan çıkarabilecek mi?

Baba 2

9.4 /10 İmdb Puanı: 9.4 /10

979 izlenme
0 Yorumlar

Efsane filme 2. serisi ile devam ediyoruz. Tüm zamanların en serisi olarak gösterilen yapım IMDB puanı ile dikkat çekiyor. Dev oyuncu kadrosu ile hala unutulmayan filmin, 2. serisinin konusu şöyle; Mafya dünyasında büyük bir güce ulaşan Michael Corleone aynı zamanda ailesini de korumaya çalışmaktadır.Zamanla gelişen olaylar onun yapmak istemediği işlere yöneltir. Michael’in tek özelliği zekasıdır.Fakat bir anda bir suç imparatorluğunu yönetebilecek acımasızlığa ve güvene kavuşur.Bunlar mutsuzluk ve yalnızlığı da beraberinde getirecektir.Vito Corleone’de Sicilya’dan gelip yavaş yavaş suç dünyasına katılacaktır.

Baba 1

8.9 /10 İmdb Puanı: 8.9 /10

776 izlenme
0 Yorumlar

40 yıl geçmesine rağmen hala konuşulan ve izlenilen bir film. Çıktığı ilk günden beri unutulmayan bir başyapıt. Filmin konusu şöyle; Corleone ailesi Sicilya göçmenidir. Geldikleri bölge her suça açık bir yerdir. Zamanla bu suç ortamında ülkenin korkulan mafyası olacaklardır.

Rezervuar Köpekleri

8.4 /10 İmdb Puanı: 8.4 /10

1.05K izlenme
0 Yorumlar

90'lı yıllara damgasını vurmuş Oscar ödüllü bir gerilim filmi sizleri bekliyor. Bir grup hırsızın yaşamını izleyeceğiz. Şehrin en azılı hırsızlarından oluşan bir ekip planladıkları gibi bir mücevher deposunu soyacaklardır. Soygun başlar henüz işleri bitmeden olay yerine aynı hızla polisler gelir, peşlerine düşer ve hırsızlar kendi aralarında bir muhbir olduğundan şüphelenirler ve aralarındaki muhbiri bulma çabaları sonlarını getirecektir.

İyi Kötü Ve Çirkin

8.5 /10 İmdb Puanı: 8.5 /10

1.23K izlenme
0 Yorumlar

Hiç eskimeyen bir western filmi sizleri bekliyor. Çıktığı ilk günden, bu yana tekrar tekrar izlenilen muhteşem bir yapım. Filmin konusu şöyle; Başına ödül konulan Tuco halen yakalanamamıştır. Keskin bir nişancı ile kasaba kasaba dolaşmaya devam eden Tuco'yu kanuna teslim eden keskin nişancı ödülünü alır ve bir Ali Cengiz oyunu ile Tuco'yu yeniden asılmaktan kurtarır.

Rambo 5 : Vahşi Av

2016 /10 İmdb Puanı: 2016 /10

20.89K izlenme
0 Yorumlar

Efsane film, son serisi ile sevenlerine veda edecek. Yapılan açıklamada filmin son serisini çekeceklerini ve beyaz perdeye veda edeceklerini söylediler. Son seri 2016 yılında vizyona girecek. Merakla beklenen filmin konusu şöyle; Rambo bu sefer tam tersine, geçmişine doğru yol alacak. Kuzeybatı Pasifike doğru yol alacak olan Rambo'nun filmde takip edilen bir yaşamdan ziyade, Rambo’nun avlayışı esnasında takip etmenin ne olduğunu göreceğiz. Filmde Amerikan Ordusunda yapılan deneylerde kendi askerlerini kullanması, ve bununla insanoğlunun vahşi açlığının var olduğunu fakat derine gömdüğünü göz önüne serecek. Temelde bu deneylerle askerleri birer ölüm makinesi haline getiriyorlar ve her bir asker hiç bir endişe, korku yada pişmanlık duymadan insan öldürmeyi öğreniyor. Ama bu çalışmanın kötü sonuçlar getireceği de bir gerçek. Rambo ekibini kurarak, bu deneyleri yapanları yakalamak ve yok etmek için görevlendirilir. Filmin resmi başlığı “Rambo V: The Savage Hunt” (Rambo 5: Vahşi Av), posterde ise Rambo’nun kendi görüntüsü var. Rambo, bu sefer diğer dört filminden daha farklı olduğunu kanıtlıyor.

İnherent Vice 2015

7.1 /10 İmdb Puanı: 7.1 /10

1.61K izlenme
0 Yorumlar

Güzel bir polisiye ve suç filmi sizleri bekliyor. 1980'li yıllarda Los Angeles'ta geçen filmin konusu şöyle; Aşırı sinirli bir polis olan Lar, ortadan kaybolan kız arkadaşını bulmak için davayı kendisi üstlenir. Bunun için yetenekli bir ekip toplayan Lar, olayı araştırmak için yola koyulur. Olay yerinden topladığı ipuçları onu her gün değişik ortamlara sürükler. Olaya kendisini öyle bir kaptırmıştır ki ne hale geldiğini görememektedir. 20 milyon dolar bütçe ile çekilen film, senaryosu ile pc oyunu GTA'ya benzemektedir.

Taksi Şoförü

5.7 /10 İmdb Puanı: 5.7 /10

1.20K izlenme
0 Yorumlar

Mükemmel bir macera filmi sizleri bekliyor. Bir taksi şoförünün yaşamını anlatan muhteşem bir film. Suç oranı tavan yapmış bir şehirde taksi şoförlüğü yapan Travis, bin bir çeşit insanla yolculuk yapmaktadır. Bir gün taksisine İris adında bir hayat kadını biner. İris'ten çok hoşlanan Travis, onu bu hayattan kurtarıp, mutlu bir hayata götürmek ister. Filmin ilerleyen dakikalarında +18 görüntüler bulunmaktadır.

Ucuz Roman

9.0 /10 İmdb Puanı: 9.0 /10

1.07K izlenme
0 Yorumlar

Mükemmel bir film ile karşınızdayız. Eski filmlerden biri olan yapım aldığı ödüller ile bir zamanlar çok konuşulan bir filmdi. Birbirlerine aşık bir çift, hayatlarını hareketlendirmek ve adrenalin yaşamak için sürekli soygun yapmaktadır. Bir patronun yanında tetikçilik yapan biri, patrona olan borcu olan genci vurmaya gider. Diğer taraftan para için hile yapmayı ret eden boksör şehri terk eder. Bu kişiler bir gün bir araya gelecek ve büyük bir suç örgütü kurulacaktır.

Kara Şövalye

9.0 /10 İmdb Puanı: 9.0 /10

998 izlenme
0 Yorumlar

Muhteşem bir aksiyon filmi sizleri bekliyor. Çıktığı ilk gün milyonlar tarafından izlenen, gişeleri alt üst eden mükemmel bir yapım. Tüm şehri suç dalgası esir alır. Polis ve asker, terörün önüne geçemez noktaya gelmiştir. Tam ülkede her şey bitti derken, ortaya Batman çıkar. Batman, suçlularla savaş vermeye başlar ama suçluları destekleyen biri vardır. Batman'in, terörü tamamen bitirmesi için önce Joker'i yenmesi gerekiyor. Bu savaşı kim kazanacak, hep beraber izleyip göreceğiz.

Yaralı Yüz

8.4 /10 İmdb Puanı: 8.4 /10

809 izlenme
0 Yorumlar

Süper bir aksiyon filmi sizleri bekliyor. Yılların eskimeyen yapımı, üzerinden 32 yıl geçmesine rağmen hala ilk günkü heyecan ile izlenen muhteşem film. Küba'da yaşayan bir adam, tek hayali büyük bir mafya babası olmak. Bunun için Amerika'ya gitmeye karar verir ve burada bir uyuşturucu baronu ile çalışmaya başlar. Gün geçtikçe daha da büyümeye ve çevresi tarafından tanınmaya başlar. Toni Montana artık mafya dünyasının patronu olmuştur.

Kalpazanlar

7.6 /10 İmdb Puanı: 7.6 /10

934 izlenme
0 Yorumlar

Yeni bir film ile karşınızdayız. Bir dram ve suç filmi karşımızda, muhteşem bir yapım sizleri bekliyor, tam 6 oscar ödülü ve 9 dalda aday gösterilen izlenmesi gereken film, konusu şöyle. II. Dünya savaşı sıralarında geçen film Hitlerin düşmanlarına sadece silahla saldırdığını değil, ekonomik olarak da saldırmaya başlar. Düşmanlarının ekonomisi alt üst etmek isteyen Nazi, sahte para basarak bunları düşman ülkelerde harcamaya başlar. İşe yeni adam almak isterler, bunun için en uygun kişi kalpazanlıkta uzman kişi Salomon'dur. Bu iş ilk başlarda eğlence ve varlık getirir ama daha sonra insanların yoksulluk içinde gördüğünde her şey değişecektir.

En Şiddetli Sene – A Most Violent Year

06 Şubat 2015 Vizyonda /10 İmdb Puanı: 06 Şubat 2015 Vizyonda /10

1.78K izlenme
0 Yorumlar

En şiddetli sene a most violent year filmi Türkçe dublaj izle geçmiş yılların gerçek yaşanmış bir hayat öyküsünü konu almaktadır. Ailesi ile zor zamanlarda yaşama tutunmaya çalışan bir adamın 1981 yıllarında uğradığı zulüm ülkesini terk ederek New York şehrine kaçmasına neden olacaktır. Yeniden hayata başlama arzusunu kaybetmeyen adam kendisini bir petrol şirketine işe başlaması ile başlayan para kazanma çabaları işlerinin oldukça yoluna girmesini sağlayacaktır. Etrafında gelişen olaylara iş konusunda dikkat veren adam haksızlıklara karşı bir savaş açması ile hem kendini hemde ailesini büyük acı ve sıkıntılara sokacaktır. Göçmen olarak ülkeye sığınan ailenin zor geçen yaşam koşulları oldukça derin sahnelere dokunarak iyi bir anlatıma konu açmıştır.

Insaat – 1

7.2 /10 İmdb Puanı: 7.2 /10

1.48K izlenme
0 Yorumlar

Geçen ay 2. serisi ile izlenme rekorları filmin ilk filmi. Oyuncuları ve senaryosu ile büyük ilgi çeken filmin konusu şöyle. Yakın arkadaş olan Ali ve Sudi, işledikleri cinayetlerde cesetleri çalıştıkları inşaata gömmeye başlarlar. Bir gün işler daha da çok karışmaya başlıyor, cesetleri başka yere gömmek isteyen arkadaşlar mezar kazdıkça daha çok batmaya devam eder.

Osman Pamukoğlu – Kan Uykusu

9.1 /10 İmdb Puanı: 9.1 /10

6.40K izlenme
0 Yorumlar

İzlenme rekorları kıran bir belgesel. 1999 yılı yapımı, Türkiye gerçeklerini anlatan bir belgesel ve biyografi filmi. 90'lı yılların ortasında Hakkari'de verilen terörle mücadeleyi anlatan belgesel filmi, emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu ve arkadaşlarının hayatı anlatılıyor.

Kemik Koleksiyoncusu

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

1.62K izlenme
0 Yorumlar

Konusunu geçirmekte olduğumuz ustalık örneği olan bir yapımı sizlerle buluşturuyoruz. Ortada oluşan bir cinayeti aydınlatmak için oldukça deneyimli bir dedektife ihtiyaç duyan polis kuvvetleri işlenen bir cinayeti aydınlık kazanması için yılların tecrübesi bulunan bir adama görevi vereceklerdir. Fakat eski zamanlarda geçirdiği bir kaza sonucu ayakları tutmayan adamın yardım etmesi için genç ve meraklı bir bayan polis yardım edecektir. İkisi iyi bir ekip oluşturacaktır. Cinayetlerin ardı arkası kesilmezken seri katil her işlediği cinayet mahallinde kendine göre kurguladığı bir takım deliller bırakarak bir şeyler anlatmaya çalışmaktadır. Dedektiflerin işleri oldukça zordur.