Savaş Filmleri

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Sivastopol İçin Savaş

7.3 /10 İmdb Puanı: 7.3 /10

3.63K izlenme
0 Yorumlar

Bir biyografi filmi sizlerle. Nazilere karşı savaşarak 309 asker öldüren kesin nişancı bir kadının hikayesi konu alınıyor. Romantik, dram, savaş ve biyografi filmi olan yapım 1940'lı yıllarda geçiyor. Kesin nişancı Lyundmila'nın baştan sona bütün hayatı sizlerle. Aşkları, keskin nişancılık yaptığı dönemdeki hayatı ve çocukluğundan ölümününe kadar en küçük ayrıntıları burada.

Virunga

8.4 /10 İmdb Puanı: 8.4 /10

3.71K izlenme
0 Yorumlar

Silahlı isyancılar dünyanın en iyi doğasına sahip olan yerde isyan çıkarır. Onlara karşı sadece küçük bir korucu ekibi karşılarına dikilir. Eski bir çocuk asker, yetim gorillerin bakıcısı, bir doğa koruma uzmanı ve film ekibi de iki ateş arasında kalır.

Savaşın Kurbanları

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

1.13K izlenme
0 Yorumlar

Birinci dünya savaşı acımasız yüzünü göstermiştir ve bütün ülkelerde savaşlar başlamıştır. Genç bir adam ülkesini kurtarmak için orduya yazılmaya karar verir. Ama bazı gerçekleri görür ve hayal kırıklığına uğrar. Bir süre sonra her şeyi unutan gencin artık tek amacı vardı. Arkadaşlarını kurtarmak.

Işın Kampı

7.4 /10 İmdb Puanı: 7.4 /10

1.55K izlenme
0 Yorumlar

Genç ve güzel bir kadın hayattan yediği darbelerden sonra doğduğu, büyüdüğü kasabadan ayrılmaya karar verir. Ne yapacağını bilemeyen kadın, orduya yazılmaya karar verir. Askeri eğitimlerden sonra Irak'a gönüllü gitmek isteyen kadın izninin çıkmasını bekler. Bir süre sonra haber gelir ve Guantanamo hapishanesine gideceğini öğrenir. Yeni yerine gitmek için hazırlık yapan genç kadın bir süre sonra yeni yerine gider. Burada sıra dışı karakterlerle tanışır ve buranın ne kadar adaletsiz bir hapishane olduğunu öğrenir.

Good Kill

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

981 izlenme
0 Yorumlar

Savaş sırasında orduda görev yapan bir pilotun üzerine yapılmış bir film sizleri bekliyor. Filmin konusu şöyle; Yeni görevi Taliban’ı yok etmeye çalışan birimde çalışmaktır. İnsansız hava uçaklarıyla gerçekleşecek olan bu saldırı sırasında görevi ve vicdanı arasında çelişkiler yaşayacaktır.

The Arena

5.0 /10 İmdb Puanı: 5.0 /10

16.44K izlenme
0 Yorumlar

+18 erotik film olan yapım, sadece sevişme sahneleriyle değil dövüş sahneleri ve senaryosu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Bir kabileyi basan Bizans ordusu buradaki 5 kadını esir alır satışa çıkarır. Daha sonra kadınları satmaktan vazgeçen Kral, onları arenada dövüşçü ve seks kölesi olarak kullanmaya karar verir.

Rambo 5 : Vahşi Av

2016 /10 İmdb Puanı: 2016 /10

20.89K izlenme
0 Yorumlar

Efsane film, son serisi ile sevenlerine veda edecek. Yapılan açıklamada filmin son serisini çekeceklerini ve beyaz perdeye veda edeceklerini söylediler. Son seri 2016 yılında vizyona girecek. Merakla beklenen filmin konusu şöyle; Rambo bu sefer tam tersine, geçmişine doğru yol alacak. Kuzeybatı Pasifike doğru yol alacak olan Rambo'nun filmde takip edilen bir yaşamdan ziyade, Rambo’nun avlayışı esnasında takip etmenin ne olduğunu göreceğiz. Filmde Amerikan Ordusunda yapılan deneylerde kendi askerlerini kullanması, ve bununla insanoğlunun vahşi açlığının var olduğunu fakat derine gömdüğünü göz önüne serecek. Temelde bu deneylerle askerleri birer ölüm makinesi haline getiriyorlar ve her bir asker hiç bir endişe, korku yada pişmanlık duymadan insan öldürmeyi öğreniyor. Ama bu çalışmanın kötü sonuçlar getireceği de bir gerçek. Rambo ekibini kurarak, bu deneyleri yapanları yakalamak ve yok etmek için görevlendirilir. Filmin resmi başlığı “Rambo V: The Savage Hunt” (Rambo 5: Vahşi Av), posterde ise Rambo’nun kendi görüntüsü var. Rambo, bu sefer diğer dört filminden daha farklı olduğunu kanıtlıyor.

Fatihin Fedaisi Kara Murat

7.4 /10 İmdb Puanı: 7.4 /10

2.19K izlenme
0 Yorumlar

Mükemmel bir tarihi film sizleri bekliyor, bu zamana kadar hiç eskimeyen bir yapım. 70'li yıllara damgasını vurmuş efsane film 2015 versiyonu ile aramıza geri dönüyor. Cüneyt Arkın'ın oynadığı muhteşem filmlerden biri olan Kara Murat bu sefer yeni versiyonu ile beyaz perdeye merhaba diyecek. Filmin konusu şöyle; Osmanlı ve Bizans İmparatorlukları arasında kalan Sırbistan'da iç savaş çıkar ve oraya Kara Murat gönderilir. Osmanlı sınırlarını koruyarak ve savaşta elde ettiği başarılarla cesaretini bir kez daha kanıtlayan Kara Murat, Bizans’ın da dikkatini çeker. Ülkesini, halkını, Osmanlı İmparatorluğu’nu ve de ailesini korumak için canını ortaya koyar. Fakat Sultan Murat’ın kardeşi olan Orhan Çelebi’nin tek hedefi tahta geçmektir. Öte yandan Sultan Murat’ın padişahlığı genç ve cesur oğlu Sultan Mehmet’e bırakır. Sultan Mehmet’in gençliğinden cesaret alanlar durumu fırsat bilip, kumpas kurarlar.

Son Umut

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

2.36K izlenme
0 Yorumlar

Kendi ufak çiftçiliğini işleterek hayatını sürdüren Connor, 1919 senesinde başlatılan talihsiz savaşta 3 çocuğunu birden kaybetmiştir. Uzun yıllar çocuklarının özlemi ile yıkılan çaresiz baba sonunda hasretlerine dayanamayarak Türkiye'ye göç etmek ister. Çocuklarının Türkiye'de olduğunu haberine alan Connor, çıktığı yolculukta çok şeyi anlayacak ve çıkan savaşın tüm nedenlerini ortaya çıkaracaktır. Bakalım talihsiz baba çocuklarını bulma umudu ile çıktığı yolculukta çocuklarına kavuşabilecek midir? Hep birlikte izleyip neler olduğunu görelim.

Hazine Avcıları

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

1.05K izlenme
0 Yorumlar

Bir ABD ve Almanya ortak yapımı tarihi film karşınızda. Bir romandan alıntı yapılan, II. Dünya Savaşı sıralarında geçen macera yüklü bu filmin konusu şöyle; Bir grup seçilmiş asker, seçilmelerinin nedeni sanata düşkün olmaları ve tarihi eserden anlamaları. Nazilerin dünya savaşı sırasında çaldıkları tarihi eser eşyaları bulmak ve geri getirmekle görevlendirilirler. Büyük bir gayretle eserleri arayan ekip, eserlerin düşman sınırlarında gizli olduğunu öğrenir. Gizli yeri bulabilecekler mi? Tarihi eserleri, sahiplerine geri getirebilecekler mi? Hep beraber izleyip göreceğiz.

Berlin’de Bir Kadın

7.1 /10 İmdb Puanı: 7.1 /10

3.72K izlenme
0 Yorumlar

Ödüllü bir dram filmi olan yapım karşımızda. Konusu ile bir çok ödül almış ve ödüllere aday gösterilmiş bir film. 1950'li yılları anlatan filmin konusu şöyle; Bir Alman kadın gazetecinin konu alındığı film, savaş döneminde Rusya, Berlin'i ele geçirmiştir. Rus askerleri kadınlara tecavüz etmeye başlar. Alman gazeteci tecavüzden kurtulmak için saklanmaya başlar ama bu işten tamamen kurtulmak için bir Rus Komutan ile gönül ilişkisi yaşamaya başlar. Berlin işgalinin trajik olaylarını ve bir savaşın acımasız yüzünü izleyeceğiz.

Keskin Nişancı – Amerikan Sniper

7.6 /10 İmdb Puanı: 7.6 /10

6.18K izlenme
0 Yorumlar

Keskin nişancı American sniper filmi Türkçe dublaj 720p izle hayatı boyunca sadece tek bildiği işi yapan bir askerin yaşantısı gerçek boyutları ele alınarak kendi yazdığı kitabınından bir çok önemli kesite yer vererek bir yönetmenin elinde hayat buluyor. Ülkeler arası savaş başladığında bir keskin nişancının Irak bölgesine uzaktan menzilli silah ile göreve giden Chris Kyle savaş bitene kadar beş yüz cana nasıl kıydığını değişik efektler ile canlandırılmıştır. Duygusal dram ve aksiyon dolu görüntüler yürekleri hoplatacak cinstendir.

Osman Pamukoğlu – Kan Uykusu

9.1 /10 İmdb Puanı: 9.1 /10

6.41K izlenme
0 Yorumlar

İzlenme rekorları kıran bir belgesel. 1999 yılı yapımı, Türkiye gerçeklerini anlatan bir belgesel ve biyografi filmi. 90'lı yılların ortasında Hakkari'de verilen terörle mücadeleyi anlatan belgesel filmi, emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu ve arkadaşlarının hayatı anlatılıyor.

Atina’daki Ev

6.5 /10 İmdb Puanı: 6.5 /10

2.00K izlenme
0 Yorumlar

Dünyada her milletin katıldığı oldukça uzun süren bir 2. dünya savaşı sıralarında Atina ülkesinde oldukça sert rüzgarlar esmektedir. Sokakta korku ve endişe baş göstermektedir. Herkes hayatını kuşkulu bir şekilde geçirirken Alman askerleri bölgede sert tutumlarına devam etmektedir. Orada yaşayan kitap yayın evi sahibi bir gece kapıya dayanan bir askerin ona sığınmak istemesi ile başlayan oldukça trajik ve drama dolu bir yaşamın öyküsü sahnelenecektir.

Leningrad Kuşatması

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

2.79K izlenme
0 Yorumlar

Leningrad kuşatması Türkçe dublaj izle şehrin kuşatmasını analatan ve tarihin en çok uzun süre süren savaşını konu almaktadır. Nazi askerlerinin şehre ölüm ve acıdan çok masum insanlara karşı kurulan ölüm oyunlarını anlatan ve askerlerin masum insanlara karşı tutumlarını izleyeceğiz. Tarihin uzun soluklu süren ve ölüm sayısı oldukça yüksek bir şehir kuşatması oldukça iyi yerlere değinmektedir.

Büyük Baskın

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

3.94K izlenme
0 Yorumlar

Büyük baskın Türkçe dublaj izle bir kurtuluş hayatta kalma mücadelesidir. 2. dünya savaşının ortasında oldukça çetin bir savaş vardır. İnsanlar oldukça zor durumlara maruz kalmış ve ordu kendini geri çekerek yenilgiye uğramıştır. 6. bölge olarak adlandırılan ve oldukça onurlu askerler ve komutana sahip insanların savaş sonrasında esir düşen Amerikan askerlerinin kurtarma operasyonları onların himayesindedir. Canlarını hiçe sayarak bölgenin en tehlikeli ve acımasız insanları barındıran kampa operasyon düzenleyerek esir düşen askerlerin kurtarma çabasını izleyeceksiniz.

Büyük Defter

7.1 /10 İmdb Puanı: 7.1 /10

1.11K izlenme
0 Yorumlar

Büyük Defter Türkçe dublaj izle drama dolu içeriği sizleri farklı bir pencereden bakmanızı sağlayacak Macaristan ülkesinin kanlı savaş zamanlarında ikiz çocukların çektiği acı ve sıkıntı dolu hayatını ele alacaktır. Almanya ve Rus müttfekik güçleri Macaristan saldırıları sürerek anne ve baba ikiz çocukları daha güvenli bir yerde yaşaması için anne annesine gönderilir. Orada taş kalpli bir kadın çocukları korumaya başlayacaktır. Anne ve babası savaşta hayatını kaybedecektir. Kendileri artık yalnız başına ve kötü kalpli bir yaşlı kadının korumasındadır. Babası onlara bu zor günleri verdiği büyük deftere yazmalarını istemektedir. Onlarda her gün bu zor ve tecrübe dolu örnek alacakları acı günleri an ve an eksiksiz doldurmaktadır. Yetişkinler için eğitici ve öğretici bir yapımdır.

Hayat Güzeldir

Eski Yapım Film /10 İmdb Puanı: Eski Yapım Film /10

933 izlenme
0 Yorumlar

Hayat Güzeldir filmi Türkçe dublaj izle kendi halinde ve yaşamını bir kitap satıcısı olarak geçiren adam karşısına çıkan bir kadın ile büyük aşk duyguları besleyerek kısa zaman içinde evlenirler. Evliliklerini dünyaya getirdikleri bir çocuk ile dahada renkli bir hale getirdiklerinde, ülkede çıkan kaos ve göç tüm mutluluklarını ve yaşantısını birlikte yaşam savaşına döndürecektir.

İçimdeki Yangın – Cendies

5.3 /10 İmdb Puanı: 5.3 /10

856 izlenme
0 Yorumlar

İçimdeki Yangın Türkçe Dublaj izle ırklarına karşı öğrenmesini isteyen annenin çocuklarına vasiyeti sonucu yollara düşen gençlerin orta doğuda yaşadığı ve tanık oldukları savaş ve yaşam mücadelesi ile dolu güzle bir eğitici anlatımı olan yapımdır. Filmi izle 720p kalitesinde istenilen seçenekte görüntü kalitenizi ayarlayarak izlenebilir.

Çizgili Pijamalı Çocuklar

7.8 /10 İmdb Puanı: 7.8 /10

18.07K izlenme
1 Yorumlar

Çizgili Pijamalı Çocuklar Türkçe Dublaj izle çetin geçen bir serüven dünya savaşı günlerinde gelecektir. Yaşadıkları şehirden ayrılan ve yeni taşındığı yerde arkadaş edinmeye çalışan sınırın diğer ucunda iki çocuğun macera ve efsane dolu öyküsüdür.

Kara Şahin Düştü

7,7 /10 İmdb Puanı: 7,7 /10

1.42K izlenme
0 Yorumlar

Kara Şahin Düştü Türkçe Dublaj izle amerikan askerlerinin Somali bir çete liderini yakalamak için tim olarak başlattıkları mücadeleyi konu almaktadır. Somalili bir gencin yardımı ile askeri kuvvetler yerini teslim eden çete liderinin tim olarak planlı bir operasyona başlarlar. Kara Şahin Düştü izle şehrin içinde insanlarında bulunduğu operasyon çatışma sahneleri şiddetle başlayacaktır. İşlerin ters gitmesi ile timi geri çekemeyen askeri kuvvetler bir takım askeri tehlikeli bölgede sabahlayarak yaşamaya çalışacaktır.

Gladyatör – Gladiator

7.1 /10 İmdb Puanı: 7.1 /10

6.42K izlenme
1 Yorumlar

Gladyatör - Gladiator Türkçe Dublaj izle girdiği savaşta maxsimus galip gelir ve ailesine kavuşmak için geri dönme ümidindedir. İmparatordan gelen bir haber ile galip geldiği şehre sahip çıkması istenir. İmparatora karşı gelen Maxsimus ailesini öldürülerek cezalandırılır ve gladyatörler arenasına gönderilir. Bu arenada çetin mücadelelere girer. Gladyatör - Gladiator izle tek amacı ailesini öldürenden intikamını almaktır.

Kan Davası

5,1 /10 İmdb Puanı: 5,1 /10

4.26K izlenme
0 Yorumlar

Kan Davası Türkçe Dublaj izle bir vadide ingiliz asıllı insanların dışarıdan gelen insanlarla savaş sahnelerine yer vermektedir. Orada ikamet eden insanları katletmek ile suçlanmaktadır. Bu olayları ört pas etmek için bin bir türlü oyunlar dönecektir. Ona artık yeni bir yüz ve hürriyet gerekir. Başına gelen olaylardan anca bu şekilde kurtulabilir. Yoksa işi gerçekten çok zordur.

Nefes izle

7,5 /10 İmdb Puanı: 7,5 /10

4.57K izlenme
0 Yorumlar

Her biri bir birinden taze ve gençler. Nefes izle askerlik görevini yapmak için Doğuda zor koşullar altında verdikleri yaşam mücadelesini konu alıyor. Bir gözü kara ve vatan aşığı komutanın dağdaki karakolda düşmanlara karşı verdiği çetin mücadele tüyler ürpertici. Karakol baskını sonrasında yaşanan sahneler ve askerlikte bir çok güzel arkadaşlık görüntüler Nefes Tek Part izleme seçeneği ile sitemizde yerini bulmuştur.

300 Spartalı 2 Bir İmparatorluğun Yükselişi

7.5 /10 İmdb Puanı: 7.5 /10

6.65K izlenme
1 Yorumlar

300 Spartalı 2 Bir İmparatorluğun Yükselişi filmi izle 720p görüntü kalitesiyle sitemize eklenmiştir. Devam filmi olarak ikinci seri filminde Persler ve Atinalılar arasında savaş sahnelerine yer alıyor. Atinalılar perslere karşı savaşı kazanmak içim spartalılar dan savaşa katılmalarını isterler. İlk çıkan filmine nazaran yeni devam seri 300 Spartalı 2 filmi daha net görüntü kalitesi ve sahneleri ile izleyicilerinin beğenisine sunuluyor. 300 spartalı 2 film izle ..