Romantik Komedi

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Sonsuz Düğün

6.3 /10 İmdb Puanı: 6.3 /10

3.36K izlenme
0 Yorumlar

Hayalindeki adamla karşılaştıktan sonra onunla evlenmeye karar veren genç kadın kısa bir flörtten sonra düğün için hazırlıklara başlar. Fakat araya evleneceği adamın annesi girer ve bütün düğün organizasyonunu o planlar. İstediği düğünü yapamayan gelin o gün içten bir dilek tutar ve dileği kabul olur. Gençler tanıştıkları güne veri dönmüştür. Şimdi sırada ise aradan kaynanayı çekme vaktidir.

Josephine

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

1.33K izlenme
0 Yorumlar

Yaşamını seks ve günlük ilişkiler ile geçiren genç kız, ailesi tarafından bir türlü düzgün bir yola sokulamamıştır. Ailesi onun düzgün biriyle aşk yaşamasını ve evlenmesini istemektedir. Bir gün bu baskıdan sıkılan kız, ailesine Brezilyalı zengin bir adamla aşk yaşadığını ve onunla evleneceğini söyler. Bu yalan altında seks ve gecelik ilişkilere devam eder. Yalanı ortaya çıktığında komik olaylar başına gelecektir.

Gönderilmemiş Mektup

6.8 /10 İmdb Puanı: 6.8 /10

1.65K izlenme
0 Yorumlar

Lise yıllarında çok iyi arkadaş olan ikili yıllar sonra farklı bir yerde tesadüfen karşılaşır. O zamanlarda birbirlerine söyleyemedikleri duyguları söyleyen çift büyük bir aşka yelken açarken başlarına komik olaylarda gelecektir. Romantik komedi tadında bir yapım olan film ilginizi çekebilecek gibi görünüyor.

Paris

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

2.15K izlenme
0 Yorumlar

Öleceğini düşünen genç bir kadın artık hayata farklı bir gözle bakmaya başlamıştır. Çevresine ve yakınlarına daha sevecen olan ve onları kırmayan genç kadın, hayatını mutlu bir şekilde götürmeye karar vermiştir. Fakat durumların her zaman değiştiği hayat denen bu yaşantıda başına gelen umulmadık aksilik ve tesadüfler onu aşk denen acı verici bir saplantıya sokması ile başlayan mutlu yaşamı birden romantik bir hale girerek neşeli ve hüzünlü halleri ile kendi içinde gelgitlere yol açıyor. Kız arkadaşınız ile izlemek iyi bir seçim olabilir.

Aşk Diyarında

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

3.10K izlenme
0 Yorumlar

Son yıllarda yaşadığı sıkıntılar yüzünden ailesinin yanına dönmeye karar veren genç adam burada hayatının inişli çıkışlı dönemlerini atlatmak için bir süre dinlenmeye karar verir. Fakat kafasında hesap edemediği bir çok olaya göğüs gerçeğinin farkında ile olmadan geçmiş yaşantılarını unutmak için kaçtığı çocukluk maceralarının kaldığı yerde eski aşkları ve hatıraları ile yetişkin olmuş şekilde mücadele etmesi gerekecektir. Aşk yeniden bulan adamın başında olan sorunlarına bir yenilerini eklemesi içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Evlen Benimle

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

3.13K izlenme
0 Yorumlar

Aşk hiç bir zaman plan ile gelmeyen bir şeydir. Aşkta plan olmaz. Dört güzel ve seksi arkadaşlardan biri sonunda evlenir ve dünya evine girer. Geriye kalan 3 arkadaş ise düğün gününde kendilerine bir söz verir. 1 yıl içerisinde evleneceklerdir. Hemen planlar yapılmaya başlamıştır ve evlenmek için kendilerini motife ederler. Ama hiç bir şey istedikleri gibi gitmez.

Tavşan Kız

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

13.10K izlenme
0 Yorumlar

Genç güzel bir kız Playboy'dan kovulur ve büyük bir boşluk içerisine düşer. Burada hiç bir derdi olmayan ve her istediğini yapan genç kız şimdi ne yapacağını bilemez. Daha sonra asosyal kızların yaşadığı bir yere giden playboy güzeli yaşamını burada sürdürmeye devam eder. Ama orada her şeyi değiştirecektir. Bildiği her şey oradaki kızlar öğreten model, bambaşka bir yer haline getirdiği kursun başını biraz belaya sokar.

Yakıcı Bir Yaz

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

32.88K izlenme
0 Yorumlar

Genç bir ressam olan adam, en yakın arkadaşının sevgilisi gibi ünlü bir oyuncu olmak istiyordur. Bir gün bunu konuşmak için İtalya'ya arkadaşının yanına gider. Onunla konuyu konuşan ressam, arkadaşının sevgisiyle konuşmasından sonra küçük bir tiyatro oyununda rol almayı başarır. Burada ressam ve arkadaşının sevgilisi birer aşıkları canlandıracaktır. Oyun esnasında birbirlerine aşık olan ikilinin hayatı zorlaşacaktır. Bu durumu artık en yakın arkadaşına anlatmanın zamanı gelmiştir.

Hırçın Sevgilim

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

4.95K izlenme
0 Yorumlar

Üniversite öğrencisi genç adam bir gün eve dönerken metroya binmeye karar verir. Bir süre tren bekleyen genç adam, çok güzel bir kız görür ve onu sarhoş olduğunu anlar. Tam raylara düşeceği sırada kızı tutar ve o an birbirlerine aşık olurlar. Romantik komedi tadındaki film ilginizi çekecek. Peki siz olsanız sarhoş bir kızı alıp evinize götürür müsünüz? Büyük aşka yelken açan tesadüf bir buluşma.

Marina

 /10 İmdb Puanı: /10

35.51K izlenme
0 Yorumlar

İtalya'da yaşayan genç adam aile sorunları nedeniyle dünyanın en büyük madeninde büyük paralara çalışacak işçi alınacağını duyar ve oraya gitmeye karar verir. Büyük hayaller ile iş başvurusu yapan adam, işe alınır ve yepyeni bir hayata başlar. İstediği parayı kazanan adam bir gün bir kıza aşık olur ve hayatı tamamen değişir. Bakmaya kıyılamayacak bir güzellikte olan sarışın kız, genç adamın aklını başından çoktan almıştır. Film, erotik sahneleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Çılgın Bir An

6.3 /10 İmdb Puanı: 6.3 /10

4.62K izlenme
0 Yorumlar

Fransız yapımı olan filmin konusu şöyle; bir gün bir partide yakınlaşan 18 yaşındaki genç bir kız ile 40 yaşlarında bir adamın ilişkisi konu alınıyor. Yakınlaşmadan sonra bir süre aşk yaşamaya başlayan ikili, daha sonra adamın, aşk yaşadığı kızın arkadaşının kızı olduğunu öğrenir. Bu durumdan erken dönmek isteyen adam, ilişkiyi bitirmek ister fakat genç kızın böyle bir niyeti yoktur. İşler büyür ve kızın babası, birlikte olduğu kişiyi araştırmaya başlar. Bunu öğrendiğinde ise iş işten geçmiş olacaktır. Çünkü birlikte olduğu kişi...

Çapkın Profesör

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

2.96K izlenme
0 Yorumlar

Öğrencisi ile aşk yaşamaya başlayan bir profesörün hayatı konu alınıyor. Zorlukları aşk ile aşabilecek mi? Bir çok ödül almış ünlü bir yazar bir gün artık bir şeyler üretemediği ve yazamadığını fark eder. Eşinden boşanan ve maddi olarak son noktaya gelen yazarın artık bir şeyler yapması gerekmektedir. Bir gün bir üniversiteden teklif gelir ve senaryo yazma dersi vermeye başlar. Her şey artık çok güzel gitmektedir. Bir gün bir öğrencisine aşık olur ve hayatı tamamen değişir.

Üç Kadın

5.0 /10 İmdb Puanı: 5.0 /10

2.60K izlenme
0 Yorumlar

Birbirinden farklı 3 kadın çok iyi arkadaştır. Bir gün hayatlarını değiştirme kararı alırlar ve baştan aşağı değişim için çalışmalara başlar. Başka bir tarz başka bir kişilik oluşturmak için yapılan girişimlerde başlarına komik olaylar gelecektir. Bu değişim sırasında farklı kişiler olarak çevrelerinin de tepkisini alacaklardır. Bakalım izleyelim ve görelim.

Umutsuz Vaka

6.5 /10 İmdb Puanı: 6.5 /10

5.30K izlenme
0 Yorumlar

Magazin dergisinde çalışan genç bir kız küçüklüğünden beri tek eşliliğe inanmaktadır. Bir gün, bir spor hocasıyla tanışır ve hayatı değiştir. Artık inandıklarıyla yüzleşmenin zamanı gelmiştir. Onunla birlikte olmaya başladıktan beri farklı ilişkilere de bulaşan güzel kız, daha sonra kafası iyice karışır ve düşünceleri ile yaşadıklarını sorgulamaya başlar. Ama iş işten geçmiş olacaktır.

Sihirli Ay Işığı

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

1.83K izlenme
0 Yorumlar

İki süper güçleri olan medyum arkadaş bir gün sahte medyumların peşine düşerek onların foyalarını ortaya çıkarmaya çalışırlar. Ama diğer yandan da birbirlerine söyleyemedikleri aşkları vardır. İki arkadaş birbirine aşıktır ve bunu birbirine söyleyemez. Bir süre sonra foyalarını ortaya çıkardıkları falcılar azalırken, birbirlerine açılmaya karar verir ve duygusal sahneler başlar.

İki Aşk Arasında

5.7 /10 İmdb Puanı: 5.7 /10

1.80K izlenme
0 Yorumlar

Bir üniversitede profesör olan adam, güzel öğrencisiyle aşk yaşamaktadır. Bir süre sonra başka bir kadın ile de tanışan adam onunla da birlikte olmaya başlar. İki kadın arasında kalan adamın artık bir seçim yapma zamanı gelmiştir. Ama iş o kadar kolay olmayacaktır. İşleri daha da çok karıştırmaya başlayan profesör ne yapacağını bilmezken en sonunda iki kadını karşısına alır ve durumu anlatır.

Flörtöz

5.4 /10 İmdb Puanı: 5.4 /10

1.03K izlenme
0 Yorumlar

Sevdiği adamın kalbini bir türlü kazanamayan genç kız sonunda onun nasıl bir ilişki istediğini öğrenir ve ona göre davranmaya başlar. Adam sadece flört etmek ve sürekli seks yapmak istiyordur. Genç kız, ona olan aşkından dolayı bunları göze alır ve kendisini adamın kucağına bırakır. Artık adamın seks kölesi haline gelmiştir. Bir gün bunu anladığında çok genç olacaktır.

Erkeksiz Kadınlar

3.1 /10 İmdb Puanı: 3.1 /10

1.98K izlenme
0 Yorumlar

Bir grup kadının kocası başlarını belaya sokar ve bu işi çözmek için bir araya gelirler. Bir araya gelerek bir ekip kuran kadınlar kocalarını bu beladan kurtarmak için kıyasıya bir mücadele verirler. Bir komedi filmi olan yapım karşınızda.

Bu Kız Beni Aşar

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

3.52K izlenme
0 Yorumlar

Eski sevgilisine hala aşık olan hava alanı güvenlik görevlisi, en yakın arkadaşlarının baskısıyla güzeller güzeli bir kıza ilanı aşk eder ve karşılık bulur. Ama genç adam, bu kızın kendisini bir gün terk edeceğini düşündüğü için bazı testler yapmaya başlar.

101 Sevgili

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

8.57K izlenme
0 Yorumlar

Zengin ve yakışıklı genç bir adam, güzel bir bayanla evlenmek için hazırlık yapmaya başlar. Bir gün düğününe bir kaç gün kala bir mail alır ve daha önce birlikte olduğu ve gelecekte birlikte olacağı kadınların listesini karşısında bulur. Buna karşı bir anlık şok içinde kalan adamın başına komik ve erotik olaylar gelecektir.

Dikkatli Ol

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

1.01K izlenme
0 Yorumlar

Geçirdiği trafik kazası sonucu arkadaşlarından bir türlü istediği desteği göremeyen genç kadın arkadaşlarından ümidi kesmiştir. Kadın kendisine ilgi gösterecek birini aramaya çalışırken başka yollara girecektir.

Kızlar Erkeklerden Ne İster

6.3 /10 İmdb Puanı: 6.3 /10

3.63K izlenme
0 Yorumlar

16 yaşındaki genç kız, okulun en çapkın en yakışıklı gencine aşık olmuştur. Fakat o genç tam bir seks delisidir ve okulun en güzel en seksi kızıyla çıkmaktadır. Ailesi ve arkadaşları, genç kıza büyük bir doğum günü yapmaya karar verirler. Belki de bu parti sevdiği gence açılması için bir fırsat olacaktır.

Issız Ada

5.4 /10 İmdb Puanı: 5.4 /10

3.59K izlenme
0 Yorumlar

Evlilikleri sorunlu bir şekilde devam eden çift, bu durumdan kurtulmak için uzun bir gemi yolculuğuna çıkmaya karar verirler. Bu yolculuğun amacı stres atmaktır fakat yolculuk boyunca kavga etmeye devam ederler. Bir süre sonra bir kaza olur ve gemi batar, canlarını zor kurtaran çift kendilerini ıssız bir adada bulur. Adadan kurtulmanın yollarını arayan çift, bir zaman sonra adada bir yamyam kabilesi keşfeder. Şimdi birlik olma zamanıdır ve hemen bu adadan kurtulmaları gerekir.

Eski Sevgiliyi Gömmek

5.3 /10 İmdb Puanı: 5.3 /10

1.07K izlenme
0 Yorumlar

Genç adamın sevgilisiyle ilişkisinde artık bir heyecan kalmamıştır ve bundan çok sıkılmıştır. Sevgilisinden ayrılma planları yapan genç adam, bir gün sevgilisinin ölüm haberi ile yıkılır. Ama bu acı ayrılık uzun sürmeyecektir, genç adamın sevgilisi, mezardan çıkarak genç adamı ziyarete gelir.

Çıtır Kızlar

5.4 /10 İmdb Puanı: 5.4 /10

3.68K izlenme
0 Yorumlar

Şarkıcı olmak için evden kaçan 20 yaşındaki genç kız, New York'a gelerek yapım şirketleri ile görüşmeye başlar. Ama hayalinde hiç bir şey istediği gibi olmaz. Bir gece bara gitmeye karar verir ve burada bir grup kızla tanışır aralarında iyi sohbet olan kızlar samimi birer arkadaş olur. Bir süre sonra kızlardan biri bardaki işinden ayrılır ve yerine şarkıcı olmak isteyen kız gelir. Barda çalışan genç kız bir zaman sonra hastalanan şarkıcının yerine şarkı söylemeye başlar. Artık her şey istediği gibi olacaktır.

Seksi Maceram

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

25.25K izlenme
1 Yorumlar

Bir ofiste muhasebeci olarak çalışan genç adam, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisine evlenmeye teklifi etmeye karar verir. Aklında bir plan vardır ve bunun için yıllık izinini kullanmaya karar verir. Sevgilisi ile romantik bir tatile çıkan adam, burada evlenme teklifi etmeye karar verir. Ama o sürede bir sorunla karşılaşır ve cinsel sorunları olmaya başlar. Bu teklifi yapmadan önce bu sorunu çözmesi gerekiyor.

Bahara Kadar Bir Kısmet

5.9 /10 İmdb Puanı: 5.9 /10

1.53K izlenme
0 Yorumlar

Evlenmeye karşı olan 30 yaşında seksi, güzel ve alımlı bir kadının hayatını izleyeceğiz. Evlenmeyi hiç düşünmeyen ve erkeklerden nefret eden kadın, bir panayıra katılır. Burada bir falcıya fal baktıran kadın, bahara kadar yakışıklı bir adamdan evlenme teklifi alacağını öğrenir. Kadın buna gülerek geçer ve hiç umursamaz. Bahar yaklaştıkça bu konu aklına takılır ve uykuları kaçmaya başlar. Bakalım bahar geldiğinde ne olacaktır?

Rüyalarda Buluşuruz

6.3 /10 İmdb Puanı: 6.3 /10

2.24K izlenme
0 Yorumlar

Büyük bir aşk hikayesini anlatan yapımın konusu şöyle; Birbirlerine deliler gibi aşık çift aralardaki mesafelere rağmen büyük bir özlem ile birbirlerine kavuşacakları günü beklemeye başlar. Bir araya gelebilmek için büyük bir mücadele veren aşıkların hayatını izleyeceğiz.

123