Müzikal Filmleri

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Striptiz Kulübü 2

6.3 /10 İmdb Puanı: 6.3 /10

3.33K izlenme
0 Yorumlar

2012 yılında çekilen ve büyük ilgi gören filmin devamı niteliğinde çekilen 2. versiyonu. Artık bu işlerden elini çeken adam, emekliye ayrılmıştır. Eski günleri anlatan adam o günleri nasıl özlediğini söyler. Daha sonra bir plajda yapılacak olan dans yarışması için ekip tekrar bir araya gelmeye karar verir. Macera yeniden başlamıştır.

ABCD – Any Body Can Dance 2

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

1.90K izlenme
0 Yorumlar

Dans tutkunu iki genç hayallerini gençleştirmek için dansın başkenti olarak bilinen Bombay'a gitmeye karar verir. Burada yeni bir yaşama adım atan gençlerin bir süre sonra şansı açılır ve işlerinde çok iyi yerlere gelmeye başlar. İki genci yaptıkları dans bütün semtte duyulmaya başlar.

Rüya Kızlar

7.8 /10 İmdb Puanı: 7.8 /10

1.10K izlenme
0 Yorumlar

Bir müzikal film olan yapımın konusu şöyle; 3 seksi, güzel ve alımlı kız bir müzik grubu kurmaya karar verir. Günler geçtikçe yükselişe geçen kızlar bir süre sonra ülkenin en ünlü yapımcısından bir teklif alırlar. Yapımcı, kızlara ülkenin en popüler şarkıcısının yardımcıları olmasını ister. Bu teklifi kabul eder ve yıldızları daha da parlamaya başlar. Bir süre sonra bu ünü kaldıramayan kızlar aralarından kavga eder ve biri gruptan ayrılır.

Sen Şarkılarını Söyle

7.6 /10 İmdb Puanı: 7.6 /10

795 izlenme
0 Yorumlar

Muhteşem bir dram ve müzikal yüklü bir film sizleri bekliyor. Aldığı ödüller ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken ve izlenmesi gereken yapımlar arasında olan filmin konusu şöyle; Film, 60'lı yıllarda Amerika'da geçiyor. Müzik dünyasının zorlu hayatını ve yaşama tutunmasını konu alındığı filmde bir çok müzik yıldızı canlandırılıyor. Filmde, Dave Van Ronk, Bab Dylan, Joan Baez, Joni Mitchell gibi dönemin müzik yıldızları filmde yer alıyor. Altın Palmiye'ye aday olan filmin başrol oyuncusu Justin Timberlake oluyor.

Yeni Yılın İlk Çekilişi

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

1.01K izlenme
0 Yorumlar

Sürükleyici bir fantastik müzikal film. Küçük bir kasabada yaşayan, kendi halinde bir genç kız. Bir gün can sıkıntısını gidermek için bir geziye katılır. Bir sirke giderler ve burada bir palyaço ile tanışır. Palyaço, genç kızı sirki gezdirmek ve kadın trapezci ile tanıştırmak ister. Kadın trapezcinin gösterisinin bitmesini bekleyen ikili gördükleri olay karşısında donup kalırlar. Birden trapezci yere düşer, üzerindeki şoku atlatan ikili, kadına yardıma gider. Yardım ettikleri sırada yer çöker ve hayali bir yere düşerler. Burada dev çadırların içerisinde bir birlerini bulmaya çalışan ikili bakalım çıkış yolunu bulabilecekler mi? Güzel bir müzikal filmi sizleri bekliyor,

Tekken

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

1.26K izlenme
0 Yorumlar

Yılların atari ve PC oyununun muhteşem filmi. Çocukluğumuzun oyununu süper bir film ile karşımıza geliyor. Annesinin katilini bulup intikam almak isteyen bir genç. Büyük babası tarafından eğitilir ve dünyanın en iyi dövüşçülerinin olduğu bir turnuvaya katılır. Burada annesinin katili ile karşılaşır. Annesinin intikamını alabilecek mi ? Hep beraber izleyip göreceğiz.

Dünyada 20.000 Gün

7.7 /10 İmdb Puanı: 7.7 /10

2.45K izlenme
0 Yorumlar

Dünya üzerine izlenme rekorları ve tam not alma özelliği her yiğidin harcı olmadığı gibi baş yapıt olarak sizleri başka bir heyecana sürüklemeye hazır olun. Sanat anlamında bir çok başarılı konulara yön verilen drama ve eğlencenin doruk olarak yaşanacağı güzel bir yapım sizlerle beraber.

One Direction – This Is Us

3.9 /10 İmdb Puanı: 3.9 /10

1.14K izlenme
0 Yorumlar

Kendi ülkelerinde popüler bir kişiliğe bürünen ünlü bir müzik grubunun film olarak uyarlanarak izleyiciler ile buluşması hayranları tarafından büyük bir ilgi görmüştür. Grup popülerliğini genel olarak genç nesiller olarak 13 18 arası yaş grubunun çok sevilmesine yol açmaktadır.

Doğuştan Siyahi

4.1 /10 İmdb Puanı: 4.1 /10

2.04K izlenme
0 Yorumlar

Doğuştan siyahi filmi Türkçe dublaj izle hayatları boyunca neye inanırlar ise onunla yaşamak zorunda kalan insanların bazen tüm tabuları yıkması gerektiği gösteren bir aşk yaşantısı ile siyahi ve beyaz bir insanın muhteşem bütünleşmesi drama dolu sahneleri ile ekranlara yansıyor.

İtalya Tatili

5.1 /10 İmdb Puanı: 5.1 /10

17.29K izlenme
1 Yorumlar

İtalya tatili Türkçe dublaj izle seksenlerin en iyi alt yapı müzikleri olan fon seslerini içine katarak yapımına başlanan filmde İtalya şehrinde küçük ve sevimli bir kasabada evlilik hazırlığı yapan genç çiftlerimizin düğün hazırlıkları konu almaktadır. Düğününe kız kardeşlerini de davet edeceklerdir. Fakat gizledikleri bir sırları vardır. Damat eskiden büyük bir yaz aşkı yaşadığı kız kardeşi durumdan habersiz düğüne gelecektir. G<ördükleri karşısında şaşıran kızın entrika dolu hayatı aslında yeni başlamıştır.

Gitar

6.5 /10 İmdb Puanı: 6.5 /10

2.63K izlenme
0 Yorumlar

Gitar Türkçe dublaj izle hayatının doruk notlarında yaşayan ve iş hayatı olsun, aile hayatı olsun karısı ile güzel bir yaşamı seven müzik delisi bir adamdır. Öncelikle konumuzun başında söylemek gerekir ise bu yapım oldukça iyi bir senaryo ve kurgulanmış bir hikaye ile tadına doyulamayacak drama ve romantik sahneler içermektedir. Bir gün içinde dünyası bir insanın nasıl değişir canlı olarak şahit olacağız. İş yerinden atılan nefes almak işçin kız arkadaşının yanına gittiğinde sevgilisinin ondan ayrılmak istediğini öğrenecektir. Tüm bunlar yetmezmiş gibi aynı gün doktoru yanına çağırdığında ona amasız bir hastalığa kapıldığını söyleyecektir. Her ne kadar kurtulma şansının yollarını deneseler bile kapıldığı hastalığı ona sadece 2 ay bir ömür biçmektedir. Adam tüm bunlardan sonra hayatında büyük bir değişikliğe giderek bankasındaki ve kredi kartlarındaki paraları çılgınca harcamaya başlayacaktır. Ölmeden önce yapılması gereken ne varsa kendi içinde kurduğu hayal dünyasının ötelerine giderek son günlerini güzel yaşayacaktır.

Yıldız Çarpması

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

3.05K izlenme
0 Yorumlar

Yıldız çarpması Türkçe dublaj izle genç yaşında şöhret basamaklarını tırmanmış ve kanı deli akan bir adamın tesadüfen bir çarpışma sonucu tanıştığı sıradan bir kız ile ilişkisi ilk başlarda normal oalrak gitse bile magazinlerin kameralardan bir iki kere kaçması sonucu kıza karşı duygularının boş olmadığını anlar ve ünlü adam aşık olur. Kameralar karşısında ilişkisini yalanlayan ve sadece arkadaşız konuşmaları, yeni başlayan aşkın arasına girerek oldukça sorunlara neden olacaktır. Kızın kalbini kazanmak kolay olacağına benzememektedir.

Vücut Dili – Body Language

4.2 /10 İmdb Puanı: 4.2 /10

2.84K izlenme
0 Yorumlar

Vücut dili Türkçe dublaj izle hayaller içinde yaşayan bir genç toplu gurubun bir birlerine bağlayan ortak özelliği ise dans tutkularıdır. Kendilerini kanıtlamak ve başarılı bir yere gelmek için sevdikleri işi devam ettirmelerinde tek engel yeni düzenlenen dans yarışmalarına katılmalarıdır. Fakat ceplerinde gitmeye yetecek sadece yol paraları vardır. Umudunu kaybetmeyen gençler zar zor ulaştıkları New York dans yarışmasına beş parasızda olsa katılmak isteyeceklerdir.

Harika Tınılar

7.2 /10 İmdb Puanı: 7.2 /10

1.72K izlenme
0 Yorumlar

Bir çağın uyanışına sebep olan ve zorlu geçen savaş yıllarının etkisi insanlar üzerinde çok baskın bir halde sürdürmektedir. Kendi geçimini sağlamak ve içini rahatlatmak için bir plak dükkanı açarak yelpazesi geniş bir müzik dalına hitap etmektedir. Kendi halkı ve mahallesi oldukça zor ve tehdit içeren insanlar barındırmakta yaşamını kısıtlamaktadır. Kendi türünde punk kültürünü yayan ilk öncü müzik aşığı bir adamdır.

Söz ve Müzik

6.5 /10 İmdb Puanı: 6.5 /10

5.40K izlenme
0 Yorumlar

Söz ve müzik Türkçe dublaj izle hızlı ve şöhret basamaklarını çalkalandıran bir yükselişin sonunda yıldız olarak bilinen bir adamın en tepelerden aşağıya düşmesi sonucu çok farklı bir yaşam biçimine gizlenmiştir. Kendi dünyasına ve kabuğuna çekilen adamın artık eski hayatından adeta eser kalmamıştır. Bir gün tesadüf eseri bir ünlü yıldız bayan ile yolları kesişir ve birlikte kendileri bestelediği bir şarkıyı kaydedip söylemek isterler. Bu olaylar birbirlerine bağlanmasında bir merdiven olacaktır ve aralarında iyi ve güzel bir grup olmalarını sağlayacaktır.

Sen Şarkını Söyle

7.6 /10 İmdb Puanı: 7.6 /10

739 izlenme
0 Yorumlar

Sen şarkını söyle filmi Türkçe dublaj izle hayatını müziğe adamış bir adam geçimini bu yol ile kazanmaktadır. Oldukça işinde başarılı ve izleyenleri etkisinde bırakmaktadır. Sahne hayatında çok konuşan çenesi oldukça siyasi yönleri ile başına dert açmaya başlayacaktır. Kendi düşünceleri ve mizahi ile aslında bir çağın yenilikleri ve doğruları hakkında bilgi vermeye çalışmaktadır.

Sokak Dansı 5 2014 – Step Up 5

7.5 /10 İmdb Puanı: 7.5 /10

361.45K izlenme
41 Yorumlar

Sokak Dansı 5 Filmi Türkçe Dublaj izle eskiden kurdukları başarılı dans grupları Miami sokak dansı yarışlarında hüsrana uğrar ve elleri boş olarak geri dönmeye başlarlar. İçlerinden bir tanesi yeni bir yarış bulma ümidi ile Las Vegasta düzenlenen yarışlara katılmak için grubundan ayrılarak kurduğu az bir grup ile yarışlara katılmayı planlarken vefalı grup arkadaşları Las vegasta ona süpriz yaparak karşısına çıkacaktır. Sonrasında kıyasıya geçen eğlenceli bir dans gösteri izleyeceğiz.

Sefiller

7.7 /10 İmdb Puanı: 7.7 /10

747 izlenme
0 Yorumlar

Sefiller Türkçe Dublaj izle geçmiş zamanlarda yapılan hataların geri dönmesi imkansız ve zor acı gerçeklerle yüz yüze hapishane hayatı yaşayan bir adam cezasının son bulması ile serbest kalmaktadır. Peşinde gölge gibi bir polis takip etmeye devam etmektedir. Kızının da bakımını üstlenerek beraber yaşama kararı ikisinde hayata yeni bir pencere açmalarına neden olacaktır. Duygusallık, fedakarlık ve vefa borcunun çokta hatırlayabileceğiniz 7.7 imbd puanı yüksek bir Sefiller Tek parça izleme seçeneği ile sizlerle beraber.

Aşka Davet

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

10.93K izlenme
1 Yorumlar

Aşka Davet Türkçe Dublaj izle normal bir sakin hayat geçiren evli ve karısı ile şehirde bir hayat geçiren adamın hikayesidir. Her gün sıradan rutin hayatına devam eden zamanının çoğu saatleri iş hayatı ile geçmekte olan biridir. Ulaşım olarak tren vasıta aracını kullanan ve yol üstünde müzikal bir dans merkezine her gün yanından geçerek camda yansımaları gözüken gölgelerden oyunları adamı çok etkilemiştir. Kısa zaman sonra kursa kayıt olmaya karar veren ve kendini farklı bir yaşam alanı açan adamın Aşka Davet Filmi izle 720p izleyeceksiniz.