Macera Filmleri

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Tarzan Efsanesi

6.8 /10 İmdb Puanı: 6.8 /10

12.24K izlenme
0 Yorumlar

Tarzan artık yıllar yaşadığı büyüdüğü ormanı sevdiği kız uğruna terk eder ve şehre taşınarak onunla beraber mutlu bir hayata adım atar. Her şey istediği gibi giderken zengin karısı sayesinde politik olarak da yükselmeye başlamıştır. Fakat siyasetin kirli yüzünü bilmeyen Tarzan arkasından iş çevrildiğini öğrendiğinde çok geç olacaktır ve ormanına geri dönerek bunlara karşı koymaya karar vermiştir.

Maymun Kral 2

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

1.63K izlenme
0 Yorumlar

Mükemmel efektleri ile dikkat çeken filmin konusu şöyle; Maymun kral filminin başlangıcını 2. seri ile izleyeceğiz. Doğa üstü güçlere sahip olan düşmanlara karşı ordusu ile savaşmaya karar veren maymun kral büyük bir savaşın içerisine giriş yapmıştır. Cennet Krallığını korumak için ölümü göze alan Maymun Kral, askerleri ile düşmanlar daha fazla yaklaşmadan onların bulunduğu bölgeye yol alır.

5. Dalga – The 5th Wave

 /10 İmdb Puanı: /10

2.25K izlenme
0 Yorumlar

Bir gün dünya insan kılığına girmiş uzaylılar tarafından istila edilir ve bütün insan ırkını yok etmek isteyen uzaylılar 5 dalga ile gelmeye başlamıştır. Büyük kayıplar vermeye başlayan insanlar, bir türlü onlarla savaşacak güce gelememiştir. Bu savaş sırasında küçük kardeşi kaybolan genç bir kız bulduğu silah ile onu aramaya başlar. Her yeri karış karış dolaşmaya başlayan genç kız, daha sonra bir adam ile karşılaşır. Onunla beraber gelmeye karar veren adam, kıza yardım etmeye başlamıştır. Fakat bu adam gerçekten güvenilir birimiydi? Yönetmenliğini, J Blakeson'in üstlendiği filmin oyuncuları ise Chloë Grace Moretz, Nick Robinson, Alex Roe oluyor. "5. Dalga - The 5th Wave" filmi sizlerle.

Mısır Tanrıları

 /10 İmdb Puanı: /10

3.29K izlenme
0 Yorumlar

İnsanlar hiç bir zaman Tanrı olamaz. Barış dolu imparatorluğu yıkarak başa geçen karanlığın acımasız ve kötü Tanrısı, ülkeyi bölmeye ve iç savaş içine sürüklemeye başlamıştır. Onun karşısında durmaya karar veren bir grup insan ile sevgilisi Tanrı Set tarafından kaçırılan ve zindana hapsedilen gencin yolları bir yerde birleşir. Yönetmenliğini, Alex Proyas'ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda ise, Gerard Butler, Brenton Thwaites, Rufus Sewell gibi ünlü isimler yer alıyor. "Gods Of Egypt" filmi 26 Şubat 2016'da sizlerle.

Pan 2015

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

2.20K izlenme
1 Yorumlar

Herkesin yakından bildiği bir masal kahramanı ama bu kez 2015 versiyonu ile sevenleriyle buluşuyor. Yetim bir çocuk olan Pan bir gün büyülü dünyaya kaçırılır. Bir süre sonra buraya alışan Pan, buranın kahramanı olacaktır. Bu dünyada eğlenceyi ve tehlikeyi bir arada görecek olan Pan'ın maceraları karşınızda. Sadece macera değil aksiyon ve romantizmde burada olacak.

Denizin Ortasında

1 Ocak 2016 /10 İmdb Puanı: 1 Ocak 2016 /10

4.10K izlenme
0 Yorumlar

Film bir romandan esinlenerek beyaz perdeye taşınıyor. Moby Dick filminin doğuşunu anlatan yapım 1 Ocak 2016'da vizyona girecek. Ron Howard'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncuları ise Chris Hemsworth, Benjamin Walker, Cillian Murphy oluyor. Filmin konusu şöyle; 1800'lü yıllarda okyanusun ortasında balina avlayan gemi bir gün büyük bir balina saldırısı sonucunda parçalanır. 8 kişinin canlı olarak kurtulduğu olayda yaşanan ölüm kalım savaşı karşınıza geliyor. Macera dolu ilk versiyon.

Dört Savaşçı

2.9 /10 İmdb Puanı: 2.9 /10

2.37K izlenme
0 Yorumlar

Bir çocuk bir köyün tamamını kurtarabilir mi? İzleyip görelim. Güzel bir fantastik macera film. Bir yaratık bir köyü basar ve ne kadar insan yaşıyorsa hepsini esir alır. Geriye sadece küçük bir çocuk kalır. Çocuk yardım istemek için, daha önce adını duyduğu dört savaşçının yanına gider. Bakalım dört savaşçı, köylüleri kurtarabilecek mi?

Kahramanların Yolu

4.0 /10 İmdb Puanı: 4.0 /10

1.85K izlenme
0 Yorumlar

Bir fantastik yapım. Bir grup arkadaş, ork kralını yok etmek için yola koyulur. Ondan önce, onun ele geçireceği olan taşları bulmaları gerekiyor. Yoksa yapılacak büyüyü bozmak çok zor olacaktır. Macera ve efekt görüntülerinin üst seviyede olduğu bir yapım karşınızda. İçlerindeki lider savaşçı kadın bir süre ekibi tarafından yalnız kaldığını anlayınca yola tek başına devam etme kararı alır.

Sonsuz Savaş Aşk

4.5 /10 İmdb Puanı: 4.5 /10

1.28K izlenme
0 Yorumlar

Film, 2020 yılında geçmektedir. Kocası ile bir gemi kazasını araştıran genç kız, geçirdiği bir kaza sonucu boğulmaya başlar. O sırada kocası onu kurtarır fakat adam, komaya girer. Başarılı bir deniz araştırmacısı olan adamın, beyin ölümü gerçekleşmiştir. Bu olay üzerine ne yapacağını bilemeyen kadının imdadına gelişen teknoloji yetişir fakat o gün ki teknoloji ölümün önüne geçebilecek midir?

Max 2015

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

1.28K izlenme
0 Yorumlar

Savaş sadece askerleri, halkı ve çocukları etkilemediğini gösteren bir film. ABD ordusunda görevli olan bir köpek Afganistan'da görev yaptıktan sonra ülkesine geri döner. Ama davranış bozuklukları ailenin gözünden kaçmamıştır ve köpek bir travma yaşamaktadır. Sahibi ise onu tedavi ettirmek için büyük bir çaba içerisine girer ve elinden geleni yapmaya hazırdır.

Orman Kızı İnara

2.3 /10 İmdb Puanı: 2.3 /10

10.14K izlenme
0 Yorumlar

2.3 IMDb puanı ile herkesi şaşırtan bir yapım karşınızda. Asker olan babasının ölümüyle yıkılan genç kız, daha sonra babasının öldürüldüğü yere o Ada'ya giderek babasının nasıl öldüğünü ve kimlerin öldürdüğünü çözmek ister. Başına her türlü bela gelecektir.

Predator Dark Ages

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

1.86K izlenme
0 Yorumlar

27 dakika süren bir film karşınızda. Bir oyunun tanıtımı için yapım kısa video daha sonra filme çevrilmeye karar verilmiş ve ortaya 27 dakikalık bir yapım çıkmış. Filmin konusu şöyle; İngiltere topraklarında yeni türeyen garip bir canavara karşı savaşan Templar Şövalyelerinin yapmış olduğu mücadele konu ediniyor.

San Andreas Fayı

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

1.75K izlenme
0 Yorumlar

ABD yapımı bir aksiyon ve macera filmi. Deprem faciasını anlatan güzel bir yapım olan filmin konusu şöyle; Amerika’da yaşanan en büyük deprem faciası sonrasında, arama kurtarma sürecisini ve itfaiye eri Tom’un yaşadıklarını anlatan güzel bir yapım. Yönetmenliğini, Brad Peyton’un üstlendiği filmin oyuncuları ise, Dwayne Johnson, Alexandra Daddario, Archie Panjapi ve Carla Gugino oluyor.

Issız Ada

5.4 /10 İmdb Puanı: 5.4 /10

3.58K izlenme
0 Yorumlar

Evlilikleri sorunlu bir şekilde devam eden çift, bu durumdan kurtulmak için uzun bir gemi yolculuğuna çıkmaya karar verirler. Bu yolculuğun amacı stres atmaktır fakat yolculuk boyunca kavga etmeye devam ederler. Bir süre sonra bir kaza olur ve gemi batar, canlarını zor kurtaran çift kendilerini ıssız bir adada bulur. Adadan kurtulmanın yollarını arayan çift, bir zaman sonra adada bir yamyam kabilesi keşfeder. Şimdi birlik olma zamanıdır ve hemen bu adadan kurtulmaları gerekir.

Avcılar

5.0 /10 İmdb Puanı: 5.0 /10

1.40K izlenme
0 Yorumlar

Biraz karışık bir senaryosu olan yapımın konusu şöyle; iki kardeşin bir süre sonra aileleri ortadan kaybolur ve daha sonra öğrenirler ki aileleri bir masal dünyasına geçmiştir. Burada ki amaçları masal kahramanlarını korumaktır. Kardeşler, ailelerini bulmak için birinden yardım isterler ama bu adam o kadar güvenilir birimidir? İçerisinde bir çok masalın konu aldığı film karşınızda.

Silahlar Kızlar ve Kumar

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

1.43K izlenme
0 Yorumlar

Modern dünyada eski vahşi batıyı anlatan bir yapım sizleri bekliyor. Kızılderililer artık geçimini büyük bir kumarhane açarak sürdürmeye başlar. Bir gün bu kumarhanede, bir kumar bağımlısı herkesin peşinde olduğu bir eseri poker oyununda kaybeder. Kızılderililer eseri kumarhanenin görünecek bir yerine koyar onu hiç satmamaya karar verir. Bir gün eser kaybolur ve Kızılderililer eserin peşine düşer ama atladıkları bir nokta vardır. Eserin peşinde, hayat kadını, şerif, bir öğrenci, bir suikastçı, modern kovboylar, yerliler ve Elvis taklitçileri de vardır.

Marslı

2 Ekim 2015 /10 İmdb Puanı: 2 Ekim 2015 /10

2.36K izlenme
1 Yorumlar

Mars'a gönderilen bir grup astronotun başına gelen olayları izleyeceğiz. 2015'in çok konuşulacak yapımlarından biri olan filmin konusu şöyle; Mars'a iniş yapan ekip burada bir fırtınanın ortasında kalır ve içlerinden biri kişi kaybolur. Geriye kalanlar onun öldüğünü düşünür ve onu Mars'ta bırakarak geri döner. Ama o ölmemiştir! Elindeki sınırlı olanaklarla, zekasını ve dayanıklılığını kullanarak dünyaya yaşadıına dair bir sinyal göndermeye çalışır. Milyonlarca mil uzakta NASA ve uluslararası bilim adamı durmaksızın bu ‘Marslı’nın eve dönmesi için uğraşırken, ekip arkadaşları da cesur bir kararla kurtarma operasyonunda yer alırlar.

Spectre 007

6 Kasım 2015 /10 İmdb Puanı: 6 Kasım 2015 /10

1.94K izlenme
0 Yorumlar

Serinin son filmi olan yapım merakla bekleniyor. Bu sefer efsane karakteri D. Craig üstleniyor. Yine olağan üstü teknolojik aletlerle donanmış ajanımız maceradan maceraya koşacak. Bond’un geçmişinden gelen şifreli bir mesaj, onu tehditkar bir organizasyonu açığa çıkarmaya sürükler. M, gizli servisi ayakta tutmak için politik güçlere karşı mücadele verirken, Bond da Spectre’in ardındaki korkunç gerçeği açığa çıkarmak için uğraş vermektedir.

Ölüm Kampı

5.6 /10 İmdb Puanı: 5.6 /10

924 izlenme
0 Yorumlar

Bir grup izci, hafta sonunu ormanda kamp kurarak geçirmeye karar verir. İzcilerin lideri ortamı biraz daha kalabalık yapmak için komşu çocuklarını da ormana çağırır. İlk günden çocukları korkutmak isteyen izci lideri onlara ormanda yaşayan korkunç bir yaratığın hikayesi anlatır. Ama çocuklar bu hikayeyi saçma bulur ve inanmazlar. İçlerinden sadece 2 kişi buna inanır. Bir kaç gün geçtikten sonra hikayeye inanan çocuklardan biri bir yaratık görür ve bunu izci liderine anlatır. Lider bu hikayeyi salladığını ve böyle bir şey olmadığını söyler. Ama o gece herkes gerçeği görecektir.

Görevimiz Tehlike 5

 /10 İmdb Puanı: /10

1.84K izlenme
0 Yorumlar

Soluksuz bir heyecana tanıklık edeceğiniz görevimiz tehlike 5 filmi Türkçe dublaj izle sizleri oturduğunuz koltuklara sabitleyerek adrenalin en yüksek bir adrenalin yaşatmaya olanak sağlayacaktır. Korkusuz ve bir o kadar cesur adamımız kendine verilen görevleri gözü kapalı kabul ederek ülkeler arası bir koşuşturmacaya sahne olacaktır. Film için söylenen özel bilgilere yer vermek gerekir ise yapım aşamasında dublör kullanmadan her heyecanlı sahnesini kendisinin çekmesi oldukça fazla ilgi uyandırmıştır. Diğer serilerde karşılaşmadıkları en büyük ve en zorlu düşman ile karşı karşıya gelecekler. IMF'yi ortadan kaldırmak isteyen büyük bir örgüt ile savaşmaya hazırlanan ekip ilk başlarda bu örgütü fazla önemsemezler ama işin içine girdiklerinde nasıl bir organizasyonun içinde olduklarını anlarlar. Bu kovalamaca hem Hunt hem de maharetli ekibini; en zor görevlerinden biriyle karşı karşıya getiriyor. Mission Impossible 5 : Rogue Nation

Kuzular Firarda

7.4 /10 İmdb Puanı: 7.4 /10

869 izlenme
0 Yorumlar

Çiftlikte yaşayan bir grup kuzu, bu yaşamdan bıkmıştır ve kaçmaya karar verir. Bir plan yapan kuzular, bu planı başarıyla uygular ve bulundukları çiftlikten kaçmayı başarır. Bulundukları karavanın kaza yapması sonucu kaybolurlar ve şehri birbirine katarlar. Kaçtıklarına pişman olan kuzular sahibini aramaya başlar.

Dragon Blade

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

995 izlenme
0 Yorumlar

Çin sinemasının gelmiş geçmiş en pahalı yapımı karşınıza geliyor. Bütün dünyada merakla beklenen filmin konusu şöyle; Dünya ticaretinde büyük bir rol oynayan İpek Yolu'nda iki devlet hakimiyet kurmak ister. Bunun için savaşmaları gerekmektedir. Diğer taraftan ise Hun Türkleri ile ilgili bir konu geçiyor. Hun Türkleri sahnelerinde Uygur Türkçesi kullanılması dikkatleri üzerine çekmiştir. Birbirinden ünlü oyuncuların rol aldığı filmde herkesin yakından tanıdığı Jackie Chan ise bir Hun askerini canlandırmaktadır.

Kuralsız

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

1.37K izlenme
0 Yorumlar

Serisinin 2. filmi olan yapımın konusu şöyle; bu kez insanlar dünyada beş farklı yaşama ayrılıyor. Kahramanımız sevdiklerini ve bütün insanları korumak için savaş mücadelesi verecektir. Savaş kapıdadır ve insanlar 5 yaşamdan birini seçmek zorundadır. Tarafsız kalmak ölümle sonuçlanacağı için herkesin mutlaka bir tarafa geçmesi gerekiyor. Bakalım bu savaş nasıl son bulacak?

Sword Of Vengeance

4.9 /10 İmdb Puanı: 4.9 /10

1.50K izlenme
0 Yorumlar

Bir savaş filmi olan ve 2015'in çok beklenen filmlerden olmasına rağmen istediği IMDB puanını alamayan yapımın konusu şöyle; gaddar kralları Tira'nın zulmüne uğrayan halk artık bundan bıkmıştır ve bir kurtarıcı bulmaya karar verir. Tira'ya karşı savaşacak birilerini aramaya başlayan halkın ayağına biri gelir ve Tira'yı karşısına alır. Bu eşsiz savaşçı Tira'yı yok edebilecek mi?

Ajan – Spy 2015

7.6 /10 İmdb Puanı: 7.6 /10

1.27K izlenme
0 Yorumlar

Komedi ve aksiyonun bir arada olduğu güzel bir film sizleri bekliyor. Filmin konusu şöyle; Bir gizli ajanın komik olaylar zincirinin işleneceği güzel bir proje olmuş. S. Cooper, ajanlık mesleğini yeni icra eden bir kadındır. S. Cooper’ın tek sorunu ise sakar olması ve biraz fazla kilolarıdır. S. Cooper, yeni aldığı bir iş için kılık değiştirir ve göreve gider. Her gittiği görev onun için bir yeni tecrübe olacakken S. Cooper sakarlığı ve kötü şansı hiç yakasını bırakmaz. " Ajan Spy 2015"

Batman vs Robin

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

1.06K izlenme
0 Yorumlar

Güzel bir animasyon filmi sizleri bekliyor. Sadece küçüklerin değil büyüklerin de sıkılmadan izleyeceği bir animasyon film karşınızda. Filmin konusu şöyle; D. Wayne, bir yandan Batman’in kimseyi öldürmeme kuralına çare bulmakla uğraşırken bir yandan da kaderinin gizli bir topluluk olan Baykuşlar Cemiyetinin elinde olduğuna inanmaya başlar.

+18 Çölde Çay

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

18.87K izlenme
0 Yorumlar

+18 erotik ve macera dolu bir film sizleri bekliyor. Bir kadının başına gelen olaylardan sonra bir adam ile tanışması konu alınıyor. Çöl yolunda mahsur kalan ikili buradan kurtulabilecek mi? Her gece erotik dakikalar yaşayan ikiliyi nasıl bir son bekliyor.

Büyücü ve Beyaz Yılan

5.9 /10 İmdb Puanı: 5.9 /10

6.86K izlenme
0 Yorumlar

Fantastik bir macera filmi olan yapım karşınızda. Jet Li'nin en iyi filmleri arasından olan yapımın konusu şöyle; Eski bir Çin fablının uyarlaması olan filmde Keşiş Fahai (Jet Li) talebesi Neng Ren ile insanların alemine gelerek onlara zarar veren iblisleri avlamakta ve Lei Feng Mabedinde farklı bir boyuta hapsetmektedir. Bu arada Beyaz yılan Susu, kız kardeşi Yeşil yılan Quinqing ile kendi alemlerinden insanların dünyasını seyrederken nehirde boğulmak üzere olan otacı Xu Xian’ı kurtarır ve ikisi de birbirlerine ilk görüşte âşık olur. İnsanların alemine Xu Xian’ı tekrar görmek için kız kardeşiyle birlikte gelen Susu ile o sırada yarasa-iblislerin peşinde olan Keşiş Fahai ve talebesinin yolları Fener Festivalinde kesişir.