Korku Filmleri

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Gerçek Uzaylı Videoları ve Görüntüleri

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

8.26K izlenme
0 Yorumlar

NASA'nın Mars yüzeyinde çektiği fotoğraflarda kadın, maymun, örümcek ve yılanın görünmesi Mars'da canlı ve uzaylı haberlerini tekrar gündeme getirmesiyle artarda gelen Uzaylı videoları ve ejderha görüntüsü yine kafaları karıştırmaya başladı. Her ne kadar NASA ve 51. Bölge kesin olarak bilgi vermese de Rusya yaptığı açıklamada Mars'ta canlı ve hayat olduğunu bildiklerini NASA'nın bunu neden sakladığını öğrenmek istediğini söylemesi yeni bir hareket daha getirmişti. Şimdi son zamanlarda internete düşen Uzaylı ve ejderha videolarına göz atalım.

Doğa Üstü

3.1 /10 İmdb Puanı: 3.1 /10

7.20K izlenme
0 Yorumlar

Bir klasik korku filmi daha... 3.1 IMDB'si ile dikkat çeken konusu hiç değişmeyen korku filminin tekrar edilmiş versiyonu diyebiliriz. Korkunun ve gerilimin vasat olduğu yine bir grup gence musallat olan doğaüstü bir yaratığın konu alındığı filmin tam olarak konusu şöyle; Şimdi bunlar bir araya geliyor ve ormanda parti yapmaya karar veriyor. Kızlı erkekli kopmalı seksli falan filan. Daha sonra içlerinden bir kaç tanesi ölüyor. Neden öldüklerini araştırma başlayan gençler gizli büyülü bir kapı buluyor. Buradan gelen şeytanlar gençleri avlamaya başlıyor. Sonra bunlarda la bu kapıyı nasıl kapatacağız diye araştırma yapıyor.

Ölümcül Oyun

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

7.54K izlenme
0 Yorumlar

Erkek ikiz kardeş, bir gün anneleri tarafından evde yalnız bırakılır. Bir dağ evinde yaşayan anne ve iki kardeş korku dolu gözlerle annenin eve dönmesini bekler. Kadın ise estetik ameliyatı olmak için şehre gitmiştir ve geç saatlerde evine dönüştü. Yüzü bantlı ve sargılı olan kadından korkan kardeşler onun anneleri olmadığını düşünmektedir. Bir kaç gün sonra ise gerçekler gün yüzüne çıkacaktır.

Holidays

5.1 /10 İmdb Puanı: 5.1 /10

7.31K izlenme
0 Yorumlar

Hayal gücünün üst seviyelerini zorlayan sembolik herkesin bildiği korku hikayeleriyle birleştiren film her ne kadar korku dolu olsa da içerisindeki komik sahneleriyle bu korkuyu azaltıyor. Batıl inanç, gelenek ve kültürleri varsayımları göz önüne süren garip bir film.

Şeytanın Evi

6.3 /10 İmdb Puanı: 6.3 /10

5.93K izlenme
0 Yorumlar

Uzun bir uyuşturucu tedavisinden sonra yeni bir hayata adım atmaya karar veren genç bir kadın, tuttuğu bir apartman dairesinde yeni hayatına merhaba der. Bu evde daha önce bir adam yaşıyordur ve esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmuştur. Bir süre sonra yönetici ile tanışan kadın onun karanlık güçleri olduğunu öğrenir ve bu apartmandan kaçmak ister. Fakat artık çok geçtir...

Bir Liderin Çocukluğu

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

2.22K izlenme
0 Yorumlar

Faşist bir liderin çocukluğundan lider oluşumuna kadar olan sürecin konu alındığı filmde 1. dünya savaşının bitmesi için ABD'den Fransa'ya giden bir diplomat ve ailesi burada Versay anlaşmasını imzalar. Ailenin küçük oğlu bir süre sonra faşist davranışlar sergileme başlamıştır. İleride lider olan ve milyonlarca insanın kaderini etkileyecek kararlar alan bu çocuğun gelişme süresi ve lider oluşu.

Spawn

5.2 /10 İmdb Puanı: 5.2 /10

2.07K izlenme
0 Yorumlar

Başarılı bir iş adamı olan Al, bir gün ofisinde öldürülür ve cehenneme gider. Burada karısını ve çocuğunu çok özlemeye başlayan Al, şeytanın yanına giderek onunla anlaşmaya karar verir ve son kez onları görmek ister. Ama aklında intikam almak vardır, şeytan bunu biliyordur ve onu karanlık güçleri olan biri olarak dünyaya yeniden gönderir. Dünyaya geldiğinde ortalık çok fena bir şekilde karışacaktır.

Kapının Diğer Tarafı

5.4 /10 İmdb Puanı: 5.4 /10

1.17K izlenme
0 Yorumlar

Çocuklarını trafik kazasında kaybeden aile bunun üzüntüsüyle yaşarken gizemli bir adam onlara gizli bir tapınaktan bahseder. Bu tapınakta yapılan ayinler ile ölü kişilerin geri çağrıldığı bir tarikat yaşamaktadır. Onlardan yardım isteyen aile son bir kez çocuklarını görmek için ayin yapmalarını ister. Dünya ve ahiret arasında açılan kapı ile çocuk geri gelir fakat içerisindeki karanlık güç oradaki herkesi avlamaya başlamıştır. Korkunun üst seviyede olduğu bir yapım.

Korku Kliniği

5.2 /10 İmdb Puanı: 5.2 /10

1.20K izlenme
0 Yorumlar

Bir doktor insanların fobilerini iyileştirmek için bir makine icat eder ve fobisi olan hastalarını hastaneye davet eder. Burada makineye bağladığı insanların psikolojisini iyice bozan doktor onları sinir hastası haline getirmiştir ve korku dolu anlar yaşanmaya başlamıştır. İyice kafayı sıyıran hastaları durdurmakta zorlanan doktor bunun için yardım istemeye karar verir. Korkunç sahneleri olan 2015 yapımı bir film.

Turuncu Ceketli Adam

5.3 /10 İmdb Puanı: 5.3 /10

4.25K izlenme
0 Yorumlar

Tersanede çalışan turuncu ceketli adam bir gün işten kovulur ve bunun hesabını sormak için bir plan yapar. Kimsenin aklına gelmeyecek bir şey yapan adam, patronunun lüks evine giderek burada içeriye gizlice sızar ve onun bu yaşadığı hayatı çaktırmadan yaşamaya başlar. Patronuna ve karısına gizlenerek evde yaşayan adam, kadınla da birlikte olmaya başlamıştır. Kadın bunu fark ettiğinde onun kocası olmadığını görür ve artık onları öldürmeye karar verir. Ama bu iş o kadar kolay olmayacaktır.

Davet

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

1.28K izlenme
0 Yorumlar

Çocuklarının hayatını kaybetmesinden sonra iyice çöküntüye giren aile, en yakın arkadaşlarını arayarak onlarla beraber dağ evine gitmeye karar verir. Kısa bir tatil ile kendilerine gelmeye çalışan aile, o gece arkadaşlarıyla şarap içerken bir oyun oynamaya karar verir. Şişe çevirme ile itiraf gecesi yapan grup gecenin sonunda öğrendikleri gerçekler ile birbirine düşman olacaktır ve ortalık çok fena bir şekilde karışacaktır.

Jeruzalem

4.7 /10 İmdb Puanı: 4.7 /10

1.15K izlenme
0 Yorumlar

İki kafadar Amerikalı bir gün tatil ve macera amaçlı uzak bir ülkede yolculuk etmeye karar verir. Uzun bir düşünceden sonra İsrail'in yolunu tutan ikili burada bir gezinti sırasında kabus ile karşı karşıya gelir. İncil'de geçen bir olay gerçekleşmiştir ve iki arkadaş hayatlarında yaşamadığı korkuyu ve kabusu yaşamaya başlar.

Biçici

5.1 /10 İmdb Puanı: 5.1 /10

1.53K izlenme
0 Yorumlar

Tecavüzcüler tarafından kaçırılan, sarışın genç bir kadını kurtarmak için yola koyulan bir kahramanın başına gelenler anlatılıyor. Kadını tek başına kurtaramayacağını anlayan adam, bunun için kasabasına geri döner ve yardım ister. Ekibini kuran adam, yanına bütün silahlarını alarak yeniden yola koyulur. Her şey için geç kalınmıştır fakat kadını sağ kurtarmak için elinden geleni yapacaktır.

Vahşiliğin İçinde

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

1.08K izlenme
0 Yorumlar

Tamamen sıra dışı bir yapıma hazır olun. Güllük gülistanlık geçen hayatı işleri maksadı ile bir anda farklı yönlere kayacaktır. Kendi programı ile televizyon sektöründe olan adam garip bir hayatı yaşama çalışması için ıssız ve karanlık ormanlarda kendini kameraya alarak başından geçen olayları kayıt almaya başlaması ile başlayan serüven birden garip bir hal alıyor. Ne ile karşılaştığının farkında bile olmayan adamın başına gelecek olağan üstü olaylardan haberi bile yoktur. Heycanın bir an olsun bile düşmediği film izlemeye değer kaliteli yapımların arasında yer almaktadır.

Şeytanın Gecesi

4.6 /10 İmdb Puanı: 4.6 /10

1.54K izlenme
0 Yorumlar

Eski bir akıl hastanesinde parti yapmaya karar veren bir grup genç hayatlarının hatasını yapacaktır. Senelerdir boş olan ve eski zamanlarında akıl hastalarına işkence sebebiyle kapatılan hastanede toplanan gençler gecenin ilerleyen vakitlerinde birinin onlara avlamasıyla hayatları kabusa dönüşecek. Yetişkin bireylerin izlemesinde fayda olarak gördüğümüz psikolojik kurgusu ve korku sahnelerin oldukça fazla olduğu film senaryosu +18 yaş üzerine uygundur.

Vampirin Kollarında

5.7 /10 İmdb Puanı: 5.7 /10

4.11K izlenme
0 Yorumlar

Kendi halinde yaşayan ve herkesten korkan genç bir kız üniversiteye başlamıştır. Bir gün peşine düşen garip bir kişi onu rahatsız etmeye başlar ve bir türlü ondan kurtulamaz. Şeytani güçleri olan adam sürekli kız üzerinde cinsel arzularını tatmin etmeye başlamıştır. Sonuna kadar adrenalinin yükseldiği film ekran başında oturan seyircilerimizi yerinden hop oturup hop kaldıracaktır. Korku filmi sevenlerin kaçırmamasını şiddetle tavsiye ettiğimiz filmdir.

Aşk Gurur ve Zombiler

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

1.99K izlenme
0 Yorumlar

Bir salgın hastalık sonucu 19. yy'da her şey değişmeye başlamıştır. İnsanlar yavaş yavaş zombileşirken diğer taraftan da aşklarını yaşamaya devam etmektedir. Bir süre sonra geriye sadece iki düşman ülke kalır ve güçlerini birleştirmeye karar verir. En iyi savaşçılarından bir ekip kuran iki ülke hastalığı çözmeleri ve zombilerle savaşmaları için onlara görev verir. Bir yandan düşmanlar dosta olacak, bir yandan aşklar yaşanacak, diğer yandan ise zombilerle büyük bir savaş verilecek.

Orman 2016

5.0 /10 İmdb Puanı: 5.0 /10

2.63K izlenme
0 Yorumlar

Genç güzel bir kız, kaybolan kız kardeşini bulmak için yasaklı olan kimsenin yakınından bile geçemediği ormana gitmeye karar verir. Bir süre sonra hazırlık yaparak yola çıkmaya hazırlanan genç kız bütün uyarılara ormana giriş yapar. Burada aklına gelemeyecek her şeyi yaşamaya başlayan genç kız ormandan sağ çıkabilecek mi? Kardeşini kurtara bilecek mi? Yoksa arzulu ağaçlara yem mi olacak?

Buzun Altında

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

1.56K izlenme
0 Yorumlar

Kuzey bölgesinde keşfe giden bir grup ekip burada çalışmalara başlar. Bir süre sonra büyük bir kapı bulurlar ve içeriye girmeye karar verir. Fakat içeriye girdiklerinde bütün cihazları bozulur ve kapı kapanır. Artık ölüm kalım savaşı başlamıştır. Bu mağaranın sonu yoktur ve en kötüsü içeride ne olduğunu kimse bilmez.

Fareli Köyün Kavalcısı

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

1.48K izlenme
1 Yorumlar

Savaşı sırasında baba ve oğul yaşadıkları yer terk etmeye karar verir ve kendilerine yeni bir yaşam yeri bulmak için uzak yerlere doğru yol alırlar. Bir köyde dururlar ve artık yaşamlarını burada sürdürmeye karar verirler. Bir gün köylülerin batıl inançları olduğunu öğrenirler ve bir şeylerden korktuklarını anlarlar. Bunun nedenini araştırırken köylülerin haklı olduğunu öğrenirler. Fakat babanın gördükleri onu köyden uzaklaştırmaz aksine onu köye daha da çok bağlar.

Korku Terapisi

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

1.99K izlenme
1 Yorumlar

Genç ve güzel bir kız, bir gün polise bir şikayette bulunarak babasının kendisini taciz ettiğini söyler. Daha sonra polis olayı araştırması için bir dedektif gönderir ve kısa bir süre sonra baba suçunu kabul eder. Tam her şey düzeldi herkes o bölgede yeni olaylar olmaya başlar ve oraya özel bir ekip gönderilerek olayların araştırılması istenir. Ekipler kasabaya geldiğinde işler daha da karışacaktır. Gizem, gerilim ve korku dolu bir film sizlerle. Korkunun üst seviyede olduğu bir yapım.

Alman Korkusu

4.8 /10 İmdb Puanı: 4.8 /10

20.40K izlenme
1 Yorumlar

18 yaş üzeri bir film. Döküntü bir apartmanda kobay faresi ile beraber yaşayan bir kızın hayatı anlatılıyor. Diğer taraftan da deneyciler tarafından kaçırılan sağır ve dilsiz çiftin acı günleri gösterilecek. Ancak çiftin kurtulma şansları vardır oda ellerinde bulunan sihirli bir tılsımdır. Akla gelmeyecek seks deneyleri yapan kişiler, kız ve çiftin hayatı bir seks kulübünde birleşecek ve her şey ortaya çıkacak.

Lanetli Çocuk – The Boy

5 Şubat 2016 /10 İmdb Puanı: 5 Şubat 2016 /10

5.57K izlenme
0 Yorumlar

Psikolojik olarak etkisi altında kalacağınız bir film. Genç bir bakıcının başına gelen olaylar konu alınıyor. Dadılık için gittiği evde hiç düşünemeyeceği bir şey olmuştur. Aile yıllar önce 8 yaşındaki çocuklarını kaybetmiştir ve ona benzeyen gerçekçi bir çocuk yaptırmıştır. Genç kızdan ona bakmasını ve sanki gerçekmiş gibi ilgilenmesini isterler. Bir süre sonra genç kız kurallara uymamaya başlar. Korku ve gerilimin her saniye yaşandığı bir film.

Ölüm ve Ötesi

12 Şubat 2016 /10 İmdb Puanı: 12 Şubat 2016 /10

22.16K izlenme
0 Yorumlar

İspanyol yapımı bir erotik korku filmi. Genç, güzel ve seksi bir kız o yılların en ünlü oyuncularından biridir. Bir gün setten çıkan genç kız kaldığı otele gider ve gece esrarengiz bir şekilde hayatını kaybeder. Otopsi için cesedi morga kaldırılan genç kız burada bir kaç gün beklemesi gerekmektedir. Morga çalışan genç ise içine kapanık kendi halinde yaşayan biridir. Genç kızın cesedi karşısında donup kalan genç, onun vücudunun fotoğraflarını çekerek arkadaşlarına gönderir. Bir gece arkadaşları hastaneye gelerek, kızın cesedini görmek ister. Zor zar içeriye giren arkadaşlar, onu beceren son kişi olmak isterler ve sırayla genç kızın cesedine tecavüz etmeye başlarlar. Fakat daha sonra başlarına kötü olaylar gelmeye başlar.

Circle

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

1.18K izlenme
1 Yorumlar

Bir grup insan kaçırılır ve karanlık bir odaya hapsedilir. Bir süre sonra hepsi uyandığında 50 kişi olduklarını sayarlar. Daha sonra ortadaki çember ile kimin öleceğine karar verirler. Bu çemberi çevirmek kolay olmayacaktır. Birileri ölmemek için direnirken daha da fazla insanın ölmesine sebep olur.

Ziyaret

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

2.18K izlenme
0 Yorumlar

Ailesi tarafından büyük babası ve büyük annesinin yaşadığı büyük köşke gönderilen iki çocuk buraya geldiğinde onları çok tuhaf bir şekilde görür. Büyük babası ve büyük annesi hiç normal görünmüyordu. İki çocuk bu köşkten çıkabilmek için büyük bir çaba içerisine girer. Ama bu evden çıkmak o kadar değildir. Çocukların psikolojisi bozulmadan ailenin geri gelmesi gerekiyor.

Son Vardiya 2015

5.6 /10 İmdb Puanı: 5.6 /10

2.47K izlenme
0 Yorumlar

Genç bir kadın polis, küçük bir karakolda görev yapmaktadır ve burada bulunan kimyasal atıkların alınması için gece gelecek olan ekibi başlamaya başlar. Ancak genç polisin bilmediği bir şey vardır. İki yıl önce iki tarikat lideri burada intihar etmiştir ve ruhları hala karakolda dolanmaktadır. Genç polise musallat olan ruhlar onu rahatsız etmeye başlamıştır. Bundan kurtulmak için çözüm arayan polis ne yapacağını bilemez.

The Vatican Tapes

4.5 /10 İmdb Puanı: 4.5 /10

871 izlenme
0 Yorumlar

Şeytan çıkarıcı papazın karşısında bu kez şeytanların lideri en büyüğü durmaktadır. Genç bir kızın içine şeytani bir güç girer ve ailesi bir papaz ve iki şeytan avcısından yardım ister. Hemen işe başlayan papaz ve şeytan avcılarının karşısında bu kez şeytanın atası vardır. Korku ve gerilimin eksik olmadığı filmi karşınızda. +18 sahneleri ile dikkat çeken korkutucu bir yapım.