Komedi Filmleri

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Annemin Babamı Öldürdüğü Gece

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

6.68K izlenme
0 Yorumlar

İspanyol yapımı bir komedi filmi fakat film hakkında hiç bir yerde yazı yazılmış. Yani filmin konusu şuan için belli değil... Eğer sizler biliyorsanız yorum yazarak bizlere ve filmi izleyenlere yardımcı olabilirsiniz. 90 dakikalık komedi filmi yorum sizlerin.

En Komik Eşek Şakaları

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

8.31K izlenme
0 Yorumlar

Genç kızların birbirine yaptığı inanılmaz seksi ve komik şakalardan, maymunları genç kadınlara yaptığı tacizlere kadar en komik acımasız videoların derlemesiyle oluşmuş tam 4 video burada. Gülmek, eğlenmek ve kahkaha atmak isteyenlerin tek adresi burası. Sizlere sadece 2016 filmlerini değil her türlü videoyu buluşturarak eğlendirmek için görevlendirildik.

Trende

 /10 İmdb Puanı: /10

6.99K izlenme
0 Yorumlar

İspanya'dan uzun bir yolculuk için treni tercih eden 100'lerce insan yolculuk başladıktan sonra başlarının derde gireceğini bilmiyordu. Yolun yarısında kum fırtınasına yakalanan tren durma kararı alır ve bir daha çalışmaz. Fırtınanın geçmesine rağmen treni tamir edemeyen çalışanlar ile içerideki insanlar arasında bazı komik tartışmalar olacaktır.

Hot Bot

3.4 /10 İmdb Puanı: 3.4 /10

8.69K izlenme
0 Yorumlar

Arabalara servis yapan bir yemek dükkanında çalışan iki arkadaşın hayatı bir gece değişecektir. Arabasına yemek bekleyen Japon müşteriye yemeğine götüren genç onunla sohbet ettikten sonra ondan bir robot şişme bebek almaya karar verir. Fakat aldıkları seks robotu arabadan kaçarak ortadan kaybolur. Onu bulmak için ellerinden geleni yapan ikilinin başına komik olaylar gelecektir.

Kim Kadın Kim Koca

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

8.87K izlenme
0 Yorumlar

Başarılı bir iş kadınının bir davası vardır... çalışmayan kadınları işe teşvik etmek. Onlara koca parası yemelerinden vazgeçirmek isteyen kadının tek amacı onları kendi ayaklarının üzerinde tutunmasını sağlamaktır. Bir süre sonra tuhaf bir adamla karşılaşır. Adam, annesi gibi ev hanımı olmak istemektedir. Kadın onu iş adamı yapmak için elinden geleni yapacaktır.

Holidays

5.1 /10 İmdb Puanı: 5.1 /10

7.31K izlenme
0 Yorumlar

Hayal gücünün üst seviyelerini zorlayan sembolik herkesin bildiği korku hikayeleriyle birleştiren film her ne kadar korku dolu olsa da içerisindeki komik sahneleriyle bu korkuyu azaltıyor. Batıl inanç, gelenek ve kültürleri varsayımları göz önüne süren garip bir film.

Şeytanın Adını Anma

4.5 /10 İmdb Puanı: 4.5 /10

6.93K izlenme
0 Yorumlar

Zor durumda olan bir emlakçi olan Pasa, bir gün işlerinin kötü gitmesi sonucu gözünü yaşlı bir kadına çevirir. Tek başına yaşayan kadını kandırarak büyük köşkü üzerine alan Pasa, kadını evden çıkarır. Bunun üzerine ona büyü yapmaya karar veren kadın, her adı anıldığından konuşulduğu yere gitme büyüsü yaparak Pasa'yı lanetler. Şimdi ise onu ananların yanına gitme ve onlarla yüzleşme vakti gelmiştir.

Dua Servisi

5.3 /10 İmdb Puanı: 5.3 /10

5.84K izlenme
0 Yorumlar

Bir dua servisinde çalışan genç kadın kendisini arayan kişilere dua etmektedir. Bir gün sonbaharın son günlerinde bir adan bu servisi arayarak kendisi için dua ister. O an karşısındaki adamın ses tonundan çok etkilenen genç kadın onunla uzun bir sohbete daldıktan sonra onunla buluşmaya karar verir. Kısa süre sonra büyük bir aşk başlayacaktır.

Baba Oğul

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

2.69K izlenme
0 Yorumlar

Katolig inançlarına bağlı yaşayan karı - koca bir süre sosyal hayattan uzaklaşarak dinlerine bağlı bir şekilde yaşamaya karar verir. Kadın, oğlunun küçük olmasından dolayı onu eski kocasının yanına gönderir. Uzun zamandır oğlunu görmeyen adan bir yabancılaşma hissetse de onunla iyi anlaşmaya başlamıştır. Karı - koca inzivadan sonra çocuğu geri almak ister fakat çocuk babasına çok alışmıştır.

Denizden Gelen Kız

4.9 /10 İmdb Puanı: 4.9 /10

1.44K izlenme
0 Yorumlar

Fırtınalı bir gece sonu karaya vuran deniz kızını bulan iki genç kızın hayatı artık baştan sona değişecektir. Seksi bir deniz kızı olan Aqura, iki kızdan aşık olduğu adamın ona dönmesi için yardım etmelerini ister. Aşık olduğu kişi ise bir cankurtarandır. Bunu kabul eden iki genç kız ve denizkızı komedi dolu olayların içine girer.

Dadının Böylesi

5.4 /10 İmdb Puanı: 5.4 /10

1.06K izlenme
0 Yorumlar

İşlerinin yoğunluğu nedeniyle çocuklarına dadılık yapacak birini aramaya başlayan aile, ilk gelen adam ile görüşmeye başlar. Dadılık hakkında bir şey bilmeyen bu adam, yalan söyleyerek işe başlar. Acele bir şekilde dadılık işini adama veren ailenin aklında bazı şüpheler vardır ama iş yoğunluğundan dolayı önem vermezler. Dadının amacı işe, aileden intikam almaktır. Bunu da çocukları yoldan çıkararak yapacaktır.

Yeniden Yirmi

7.9 /10 İmdb Puanı: 7.9 /10

1.67K izlenme
0 Yorumlar

75 yaşında bir kadın mutsuz bir şekilde yaşamaktadır. Tek hayali gençlik yıllarına dönmek isteyen kadının hayalleri bir gün gerçekleşir ve bir fotoğraf çekimi sonrası 20 yaşındaki haline geri döner. Mutlu bir şekilde istediğini yaparak yaşayan kadın çevresinde pek sevilmeyen biri haline gelir. Seksten başka bir şey yapmayan ve bir gün aşık olmak isteyen genç kadın birini bulmaya karar verir.

Ah Gençlik

7.3 /10 İmdb Puanı: 7.3 /10

1.61K izlenme
0 Yorumlar

Evli bir çift bir gün yaşlandıklarını düşünür ve hayatlarına yeni bir başlangıç yapmak için olgun insanlar gibi davranmaya karar verir. Belgesel işiyle uğraşan çift daha sonra yanlarında işi öğretecek ve onlara yardımcı olacak bir öğrenci alırlar. Genç öğrenci ile hayata başka bir gözle bakmaya başlayan çift artık o eski günlerdeki gibi davranmaya başlar ve yaşlılığı kafalarından atar. Gençlik ve yaşlılık arasında kalan çiftin komik maceraları.

Yaramaz Bebek

5.6 /10 İmdb Puanı: 5.6 /10

1.29K izlenme
0 Yorumlar

Gay bir çift olan ikili bir gün bir bebek sahibi olmak için en yakın arkadaşlarından yardım istemeye karar verir. Yapılan başvurular sonucunda çifte bir bebek verilir. Küçük çocuğu evlatlık alan çiftin başına gelebilecek en komik olayları izlerken diğer taraftan ise dram dolu hayatlara şahit olacağız. Dram yüklü olaylar ise karşılarına çıkan garip bir adam ile tanıştıktan sonra gelişecek.

Osmanlı Cumhuriyeti

5.3 /10 İmdb Puanı: 5.3 /10

1.53K izlenme
0 Yorumlar

Osmanlı Cumhuriyeti, 2000'li yıllarda Osmanlı olsaydı ve ülke Cumhuriyet ile yönetilseydi nasıl olurdu. Gani Müjde'nin kaleminden bir film daha karşınızda. Komik mizahi ile Ata Demirer Osmanlı padişahı rolünü üstlenerek tarihin gizemi ortaya çıkması bir yana bizlere eğlenceli dakikalar sunarak keyfi iyi katlamış gözüküyorlar. Başaralı işlere her zaman adım atmış olan Ata Demirer baş rol oyunculuğu yaptığı yeni filminde oldukça iyi bir çalışma ortaya koymuş.

Aşk Gurur ve Zombiler

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

1.99K izlenme
0 Yorumlar

Bir salgın hastalık sonucu 19. yy'da her şey değişmeye başlamıştır. İnsanlar yavaş yavaş zombileşirken diğer taraftan da aşklarını yaşamaya devam etmektedir. Bir süre sonra geriye sadece iki düşman ülke kalır ve güçlerini birleştirmeye karar verir. En iyi savaşçılarından bir ekip kuran iki ülke hastalığı çözmeleri ve zombilerle savaşmaları için onlara görev verir. Bir yandan düşmanlar dosta olacak, bir yandan aşklar yaşanacak, diğer yandan ise zombilerle büyük bir savaş verilecek.

Aşk Diyarında

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

3.10K izlenme
0 Yorumlar

Son yıllarda yaşadığı sıkıntılar yüzünden ailesinin yanına dönmeye karar veren genç adam burada hayatının inişli çıkışlı dönemlerini atlatmak için bir süre dinlenmeye karar verir. Fakat kafasında hesap edemediği bir çok olaya göğüs gerçeğinin farkında ile olmadan geçmiş yaşantılarını unutmak için kaçtığı çocukluk maceralarının kaldığı yerde eski aşkları ve hatıraları ile yetişkin olmuş şekilde mücadele etmesi gerekecektir. Aşk yeniden bulan adamın başında olan sorunlarına bir yenilerini eklemesi içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Vampir Akademisi

6.5 /10 İmdb Puanı: 6.5 /10

6.86K izlenme
1 Yorumlar

Dünyanın en çok satan romanlarından biri olan ve beyaz perdeye aktarılan filmin konusu şöyle; ölümlü vampirler ve ölümsüz bir vampirin arasında yaşanan çekişme konu alınıyor. İnsanları korumak için çalışan ölümlü vampirler, kana susamış ölümsüz vampiri durdurmaya çalışacaktır. İyi vampirlerin de olacağını gösteren bir yapım. Bakalım iyiler mi, yoksa kötüler mi kazanacak?

Büyük Düğün

5.6 /10 İmdb Puanı: 5.6 /10

6.81K izlenme
1 Yorumlar

Birbirlerini sevmeyen iki aile, çocuklarını üzmemek için çok iyi anlaşıyormuş gibi numara yapmaya karar verir. Hafta sonu yapılacak düğünde buna daha fazla dayanamazlar ve ortalık birbirine girer. Bir kaç gün yaptıkları role devam edemeye ailenin çocuklarının en özel ve güzel gününü nasıl darmaduman eder. Oturup izleyelim ve görelim.

Büyükannem

6.8 /10 İmdb Puanı: 6.8 /10

2.40K izlenme
1 Yorumlar

İnsanları sevmeyen ve onlardan uzak duran kadın bir gün bundan sıkılır ve torunundan yardım istemeye karar verir. Onunla birlikte uzun bir araba yolculuğuna çıkan kadının başına komik ve dramatik olaylar gelecektir. Babaanne ve torunun araba yolculuğu sizlerle olacak. Ama babaannenin bilmediği bir şey vardır torunu seksten başka bir şey düşünmez.

Aşka Geri Sayım

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

1.80K izlenme
0 Yorumlar

Güzel ve genç bir kadın bir gün sihirli saat bulur ve bunu kullanmaya karar verir. Bir gün biriyle tanışacağı ve evleneceğini söyleyen saat geri sayıma başlamıştır. Bu durumu kafaya takmayan ve saatin dandik bir oyuncak olduğunu düşünen kadın, saatin her şeyi bilmesiyle ona sıkı sıkıya bağlanacaktır. Romantik komedi sevenler için çok güzel bir seçim.

Podyumdaki Külkedisi

5.7 /10 İmdb Puanı: 5.7 /10

1.79K izlenme
0 Yorumlar

Genç bir moda tasarımcısı olan güzel ve seksi bir kız, üvey annesi ve üvey kardeşi tarafından sürekli istenmeyen biridir. Bir gün onları bir kenara atarak yeni bir aşka ve yeni bir işe adım atmaya karar verir. Modern dünyada yaşanan bir kül kedisi masalı. Bu kez aşk onu değil o aşkı kovalayacak. Yeni aşkı ile sadece üvey kardeşlerini değil üvey annesini de çatlatacak olan genç kızın komedi dolu maceraları.

Ölüm Canlı Yayında

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

1.83K izlenme
2 Yorumlar

Bir TV programına katılan bir grup siyasetçi nerelerden bugünlere geldiklerini anlatırken bir grup kişi onların bu anlattıklarına dayanamaz ve onları kaçırarak hesap sormaya karar verir. Kaçırdıkları siyasetçileri bir yerde toplarlar ve onlara işkence yapmaya karar verirler. Bu direk ve basit bir işkence olmayacaktır. Onları büyük bir oyunun içine sokan grup onların akıllarını sınayarak hayat kalmaları için neler yapabileceklerini kayıt altına alacak.

Ateşli Festival

5.0 /10 İmdb Puanı: 5.0 /10

5.37K izlenme
1 Yorumlar

Üç üniversite öğrencisinin son senesidir ve istedikleri yaşamı bir türlü bulamamıştır. Üniversite bitmeden kızlarla kaynaşmaya çalışan gençler başarılı olamaz ve yakında yapılacak olan festivale katılmaya karar verir. Burada bütün kızlar azgındır ve onlarla istediklerini yapabileceklerdir. Fakat festivalin yapılacağı otelde başlarına gelmeyen kalmaz. Bakalım filmin sonunda istedikleri şeye ulaşabilecekler mi? Yoksa bakir bir şekilde film bitecek mi?

Hayat Sana Güzel

 /10 İmdb Puanı: /10

1.90K izlenme
3 Yorumlar

İki çocukluk arkadaşı, birinin üniversiteyi kazanmasıyla yolları ayrılmıştır. Biri yıllar sonra avukat olmuştur ve düzenli bir hayatı vardır. Diğer ise hiç çalışmamaktadır ve her gün bir başka kızla gezmektedir. İkinin yolları bir gün yine buluşur ve bir gece sohbet etmek için bara giderler. İkisi de birbirlerinin hayatına özenmiştir ve birbirlerini kıskanmaktadır. O gece bir şey olur ve bedenleri yer değiştirir. Birisi istediği düzenli hayatın başına geçmiştir diğeri ise istediği dertsiz tasasız vurdumduymaz hayatı almıştır. Bakalım birbirlerinin hayatlarına alışabilecekler mi?

En Komik Videolar 2016

 /10 İmdb Puanı: /10

4.74K izlenme
0 Yorumlar

2016'nın en komik videoları karşınızda. Sadece youtube'da değil bütün sosyal medyada hızla yayılan ve bir o kadar beğenilerek, gülünerek izlenen videoları sizler için derledik. Milyonlarca kişi tarafından izlenen ve milyonlarca kişiye paylaşım yoluyla ulaştırılan en komik youtube videoları sizi de kahkahaya boğacak ve kendinizden geçirecek. Dünyanın en komik videoları sıralı bir şekilde derleme yapıldı ve karşınıza geldi. İşte 2016'ın en çok güldüren videoları bakalım sizi de güldürecek mi?

Film Eleştirmeni

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

1.13K izlenme
0 Yorumlar

Çocukluğundan beri filmleri izleyerek eleştiren ve hayatı boyunda binlerce filmi izlemiş olan orta yaşlardaki adamın hayatı filmler ile geçmiştir. Bir gün yeni çıkan bir romantik komedi filmine giderek onu yorumlamaya karar verir. İyice profesyonelleşen adam bu iş ile hayatını sürdürmektedir. Gittiği filmin salonunda kendisi gibi filmleri yorumlayan bir kadın ile tanışır ve izlediği filmlerdeki hayatı yaşamaya başlar. Aradığı aşkı sonunda bulan ve tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş diyebileceğimiz bir çiftin hikayesi.

Kiracının Böylesi

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

2.34K izlenme
0 Yorumlar

Aile ile yaşamaktan sıkılan genç bir kız evden ayrılmaya karar verir ve kendisine bir ev tutmak için dolaşmaya başlar. Fakat cebinde yeterince para bulunmaya genç kıza biri bir teklifte bulunur. Genç kız birinin yanında kalacaktır ve evinde kaldığı kişiyi kendisine aşık edecektir. Böylece o kişi parasını sürekli yedirdiği kızı unutacaktı. Bunu kabul eden genç kız, o adamın evinde kalmaya başlar ve olanlar olur. Bakalım ev sahibini kendisine aşık edebilecek mi?