Hint Filmleri

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Singham Dönüyor

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

41.98K izlenme
6 Yorumlar

Singham dönüyor filmi Türkçe dublaj izle yaratıcı ve olağan üstü hayal güçleri ile 2011 senesinde izleyicileri farklı bir türde heyecan yaşatan kötülerin korkulu rüyası çılgın polis tekrardan yeni bir görev için yanına yardımcı olarak gelen bir arkadaşı ile çetin bir mücadeleye atılacaktır. Kendisine göre taktikleri olan güçlü ve korkusuz adamın görsel efektleri izlenmeye değer bir yapımdır.

Bang Bang

8.4 /10 İmdb Puanı: 8.4 /10

3.10K izlenme
0 Yorumlar

Bang bang filmi Türkçe dublaj izle küçük yaşta yetim kalan bir birine sarılmış iki kardeşlerin hikayesi abisinin oldukça asi ve cesur yaşamı küçük kız kardeşini oldukça endişelenmektedir. Her gün bir şey olacak korkusu ile yaşayan genç kız bir gün ölüm haberi ile dünyası başına yıkılacaktır. Kimliği belli olmayan kişiler tarafından öldürülen abisinin intikamını almak için genç ve güzel kız yemin etmiştir. Buna sebep olanları bulana ve öldürene kadar rahat uyku uyumak ona artık haramdır.

Dhoom 3

5.9 /10 İmdb Puanı: 5.9 /10

5.11K izlenme
0 Yorumlar

Dhoom 3 Türkçe dublaj izle eski zamanda işlenen bir suça kurban gitmesi ile babasının ölümü oğlunda farklı bir boyut kazanan intikam duygusunu içinde planları ile bastıran çocuğun büyüdüğünde bir sirk elmanı ve sihirbaz gösteri yapan biri olarak göreceğiz. Kafasında sadece büyük bir banka soygunu olan genç adamın giriştiği işten oldukça yüklü bir para kaldıracaktır. Bu olayların ardından şehrin en iyi iki polisi bu görev için atanacaktır. Ardı arkası kesilmeyen soluk soluğa heyecan perdesi izleyicileri bir an olsun ekranlarının başından ayırmayarak kilitleyecek gibi gözüküyor.

Yakın Koruma

4.4 /10 İmdb Puanı: 4.4 /10

3.46K izlenme
0 Yorumlar

Yakın koruma filmi izle Türkçe dublaj zengin bir ailenin üyeleri her zaman başlarında bela olduğu için yakın bir güvenlik elemanlarına ihtiyaç duymaktadırlar. Kendi başlarına gelen bir trafik kazası sonucu kadın kocasını kaybedecektir. Hamile olan kadın hayatta kalmayı başarır. Aradan uzun yıllar geçer ve dünyaya gelen kızları artık yetişkin büyümüştür. Yakın koruma tutulan oldukça cesur ve başarılı bir adama ilk başlarda duyduğu nefret ve istemeyişleri kısa zamanda büyük bir aşka dönüşecektir.

Ghajini 2008

7.2 /10 İmdb Puanı: 7.2 /10

1.16K izlenme
0 Yorumlar

İş adamının yoğun oldukça bir güzel hayatı vardır. Gezilere çıkarak zamanın çoğu kısmını seyahatler yaparak geçirmektedir. Bir gün evinde dinlenmeye çekilen adam kimliği belirsiz bir düşman tarafından dayağa maruz kalır ve karısının hayatını kaybetmesine yol açacaktır. Kafasına ağır darbeler alan adam hafızasını kaybetmeye yol açacaktır. Tekrar eski sağlına döndüğünde buna sebep olan adamın peşine düşerek intikam alacaktır.

Kraliçe – Queen

8.9 /10 İmdb Puanı: 8.9 /10

1.59K izlenme
0 Yorumlar

Kraliçe Filmi izle 720p kalitesinde yapım genç bir kızın evlenme arifesinde çocuk tarafından ayrılık kararı kendisine oldukça derin yaralar verecektir. Kendini toplaması için önceden tuttukları balayı yeri olan Parise tek başına bir tatil yapacaktır. Orada yeni arkadaşlar ve çevre edinecektir. Eski nişanlısı Hindistan ülkesine döndükten sonra tekrardan nişan ister. Kız ona alakasız bir şekilde sarılır ve teşekkür eder ve bana kendimi tanımamda yardımcı oldun sözlerini kullanır.

Aşk Treni

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

4.90K izlenme
0 Yorumlar

Aşk Treni izleyicilere çok şeyler katıyor. Son zamanlarda hint filmleri çok dile gelmekte ve takipçileri artmaktadır. Aşk Treni izle seyircileri ile romantik komedi ve aksiyon dolu hikayesi ile karşılıyor. Ticareti çok iyi yapan bir adam gözü kara biridir. Aynı zamanda romantik biri olması aşk hayatında çok renkli görüntülere sahne açmaktadır. Keyif dolu hayatını aşk ile süsleyen ve yolculukları sırasında başına gelen inanılmaz olaylara tanıklık edeceksiniz.

Masa 21 – Table No 21

7.1 /10 İmdb Puanı: 7.1 /10

4.55K izlenme
0 Yorumlar

Masa 21 - Table No 21 Film izle türkçe alt yazı olarak şuna karşınızdadır. Türkçe Dublaj yapımı geldiğinde sizlerle buluşturucağız. Kendi normal ekonomik düzeyi olan adam bir yerden tatil hakkı kazanır. Bu tatil kendilerinin altında kalkamayacakalrı oldukça lüks biyerdedir. Gittiklerinde keyifli günler geçirmektedirler. Tesadüfen karşılarına bir imkan sunulur ve bu bir oyun sonunda hayalini bile kuramadıkları kadar çok paraya sahip olamaya hak kazanmalarına kapı açmaktadır. Oyun onlar için ilk başlarında oldukça kolay gelmektedir. Masa 21 - Table No 21 Filmi izle 720p kalitesinde sizlerle beraber.

Singham

6,6 /10 İmdb Puanı: 6,6 /10

5.29K izlenme
0 Yorumlar

Sinema dünyasında kendini oldukça geliştiren bir Hint yapımı Singham Türkçe Dublaj izle şehirde yaşayan insanların polise karşı kötü tutumundan başlayarak konu alıyor. Zengin ve paraları insanların kendi aralarında çete hesaplaşmaları sokaklara taşmış durumdadır. Bu karmaşık olayların içinde bir polis şehrine adalet ve huzuru getirmesi için kendi yöntemleri ve akıl almaz dövüş sahneleri ile suçlulara gereken davranışı ve hareketleri sergiliyor. Kısa zaman içinde halk arasında yaptığı cesur hareketler çok sevilir ve kahraman olarak anılmasına neden olur. Singham Filmi izle 720p komedisi ve aksiyonu bol film izlemek isteyenler için karşımıza geliyor.

Benim Adım Khan – My name is Khan

7,4 /10 İmdb Puanı: 7,4 /10

4.78K izlenme
0 Yorumlar

Benim Adım Khan Türkçe Dublaj olarak eklenmiştir. Filmde Konusu ve hayatı ele alının Khan isimli adam doğuştan engelli biridir. Dünyayı dolaşma fikri ile macerası başlayan adamın tesadüf eseri bir kızla tanışması ve aşık olması ile başlar. Benim Adım Khan Filmi izle 720p genç kızın peşinden koşar ve sonunda onunla hayatını birleştirerek evlenir. Khan müslüman olması çevresi tarafından çıkan 12 eylül saldırılarından sonra dışlanır ve çocuğunun kavga etmesi sonucu ölümüne neden olur. Onun bir terörist olmadığını insanlara duyurması için başbakana kadar yolculuğa çıkmasına neden olacaktır. Filmi izle 720p ailesi...

3 Aptal – 3 İdiost

8,2 /10 İmdb Puanı: 8,2 /10

5.33K izlenme
0 Yorumlar

Hindistan yaşayan genç bir öğrenci mühendislik bölümü kazanarak eğitimine devam etmek için üniversiteye yerleşir. 3 Aptal - 3 İdiost Film izle diğerlerinden çok farklı bir yapısı olan ve sistemin kölesi olamayı reddeden gencin hayata karşı yapıcı ve dik duran karakteri herkesi çok etkileyecektir. Kendisi gibi kafa dengi okulda tanıştığı 2 arkadaşı da aynı düşüncelere okul zamanlarının en güzel sahnelerine yer veriyor. Ayrıca okulda çalışkan ve aklı başında bir kız ile çılgın çocuğun aşk yaşamları oldukça güzel sahneler ile konu buluyor. Başlarından geçen olayları ve sitemin yarış üzerine kurulmuş bir oyun olduğunu anlatıyor. Romantik, komedi, dram ve eğitici konusu ile sizlere keyifli dakikalar sunuyor. filmiizle720p.com