Gerilim Filmleri

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Lavanta

5.1 /10 İmdb Puanı: 5.1 /10

1.17K izlenme
0 Yorumlar

Kadın bir psikolog geçirdiği bir kaza sonucu anılarını geçmişini ve arkadaşlarını unutmaya başlamıştır. Her şey tamamen aklından silinirken en yakın dostu ona çocukluğunun başladığı yere gitmesini söyler ve araştırmalar sonucu büyüdüğü eve ulaşır. Buraya geldiğinde bazı varlıklar onu rahatsız etmeye başlayacaktır. Gördükleri karşısında orayı terk etmeye vazgeçen kadın onlarla yüzleşecektir.

İçerde

4.4 /10 İmdb Puanı: 4.4 /10

3.18K izlenme
0 Yorumlar

İçerde son bölüm izle. Yeni boşanmış bir çocuk psikolojisi uzmanı olan güzel kadın oğlunu alarak uzak bir kentte yeni yaşamına merhaba der. Burada her şey güzel giderken, çocuk bir kaza geçirir ve beyin hasarı alır. Onun iyileşmesi için elinden geleni yapan anne bir gün hastalarından birinin kaybolduğunu öğrenir. İki arada koştururken çocuğunun iyileşmesinin yolunu hastanın bulmasıyla olacağını anlar.

Kontrol Dışı

7.3 /10 İmdb Puanı: 7.3 /10

6.20K izlenme
0 Yorumlar

Üstün zekaları çocukların eğitildiği bir merkez onlara göz kulak olacak ve eğitimlerinde yardımcı olacak 3 kişiyi işe almaya karar verir. 1000'lerce başvuru arasında seçilen bu üç kişi yer altında bulunan gizli merkeze getirilir. Tek bir kural vardı gerçek sanal gözlükleri hiç çıkarmayacak ve bunlarla çalışacaklardır. Uzun bir süre sonra içeride bazı olaylar olur ve bazı gerçekler gün yüzüne çıkar.

Kışın Ortasında

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

6.24K izlenme
0 Yorumlar

Babalarını ilk defa göre iki kardeş onunla birlikte uzun bir yola çıkmaya karar verir. Zorunlu olarak gittikleri bu uzun yolculukta hayatlarında ilk defa gördükleri adama ne kadar çok güvenebilecekler? Babalarını ömürlerinde ilk kez gören iki genç çocuk uzun yolculukta zor anlar yaşayacak.

Doğa Üstü

3.1 /10 İmdb Puanı: 3.1 /10

7.23K izlenme
0 Yorumlar

Bir klasik korku filmi daha... 3.1 IMDB'si ile dikkat çeken konusu hiç değişmeyen korku filminin tekrar edilmiş versiyonu diyebiliriz. Korkunun ve gerilimin vasat olduğu yine bir grup gence musallat olan doğaüstü bir yaratığın konu alındığı filmin tam olarak konusu şöyle; Şimdi bunlar bir araya geliyor ve ormanda parti yapmaya karar veriyor. Kızlı erkekli kopmalı seksli falan filan. Daha sonra içlerinden bir kaç tanesi ölüyor. Neden öldüklerini araştırma başlayan gençler gizli büyülü bir kapı buluyor. Buradan gelen şeytanlar gençleri avlamaya başlıyor. Sonra bunlarda la bu kapıyı nasıl kapatacağız diye araştırma yapıyor.

İstediğini Sor

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

8.43K izlenme
0 Yorumlar

Anne ve babasını boşanan genç Katie yoldan çıkmaya başlamıştır. Bir blog açmaya karar veren Katie, burada acımasız psikolojisiyle yazılar yazmaya başlar. Gün geçtikçe yükselmeye ve dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Katie, bir kitap yazar ve bu kitap ülke çapında büyük ilgi görmüştür. ABD başkanına kadar uzanan kitap ve ardından gelenler...

Ölümcül Oyun

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

7.56K izlenme
0 Yorumlar

Erkek ikiz kardeş, bir gün anneleri tarafından evde yalnız bırakılır. Bir dağ evinde yaşayan anne ve iki kardeş korku dolu gözlerle annenin eve dönmesini bekler. Kadın ise estetik ameliyatı olmak için şehre gitmiştir ve geç saatlerde evine dönüştü. Yüzü bantlı ve sargılı olan kadından korkan kardeşler onun anneleri olmadığını düşünmektedir. Bir kaç gün sonra ise gerçekler gün yüzüne çıkacaktır.

Ölü Hafızası

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

7.44K izlenme
0 Yorumlar

Geçirdiği kaza sonucu beyin travması yaşayan genç bir kadın, aylar sonra kendine gelmiştir ve işine geri dönmeye hazırdır. İş yerine gittiğinde işten çıkarıldığını öğrenen kadın yeniden bir boşluğa düşer. Kısa süre sonra eski aşkı ile karşılaşan genç, onunla lise yıllarını konuşmaya başlamıştır. Uzun bir sohbetten sonra lisede en iyi arkadaşı olan İsabella'yı hatırlar. İsabella esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmuştur ve onu aramaya şimdi başlamaya karar verir.

Çukur

6.3 /10 İmdb Puanı: 6.3 /10

6.75K izlenme
0 Yorumlar

Küçük bir kız çocuğu oyun oynarken nehre düşer ve boğularak can verir. Cesedi bir köyde bulunan kızı almaya giden amcanı onun yaşadığını görür ve hemen eve getirir. Eve geldiklerinde farklı davranmaya başlayan kızın içine bir şeytan girmiştir. Farklı dillerde konuşmaya başlayan kızı kurtarmak için elinden geleni yapan amca, bir türlü başarılı olamaz fakat biri ortaya çıkar ve ona yardım edeceğini söyler.

Şeytanın Evi

6.3 /10 İmdb Puanı: 6.3 /10

5.93K izlenme
0 Yorumlar

Uzun bir uyuşturucu tedavisinden sonra yeni bir hayata adım atmaya karar veren genç bir kadın, tuttuğu bir apartman dairesinde yeni hayatına merhaba der. Bu evde daha önce bir adam yaşıyordur ve esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmuştur. Bir süre sonra yönetici ile tanışan kadın onun karanlık güçleri olduğunu öğrenir ve bu apartmandan kaçmak ister. Fakat artık çok geçtir...

Bildiğin Şeytan

3.8 /10 İmdb Puanı: 3.8 /10

2.74K izlenme
0 Yorumlar

Emekli olmuş film yıldızı olan Katy, yıllardır gizemli bir şey saklamaktadır ve bunu sadece kendisi bilmektedir. Bir gün kızının kendisi gibi bir film yıldızı olmasını ister fakat kızı bunu kabul etmez. Zor zar onu ikna ederek hayatının anlatıldığı bir filmde gençliğini canlandıracak olan kızı ile hazırlıklara başlar fakat işler kötüye gidecektir. Ortaya çıkan bir yabancı o sırrı bilmektedir ve Katy'i tehdit etmeye başlamıştır.

Bir Liderin Çocukluğu

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

2.22K izlenme
0 Yorumlar

Faşist bir liderin çocukluğundan lider oluşumuna kadar olan sürecin konu alındığı filmde 1. dünya savaşının bitmesi için ABD'den Fransa'ya giden bir diplomat ve ailesi burada Versay anlaşmasını imzalar. Ailenin küçük oğlu bir süre sonra faşist davranışlar sergileme başlamıştır. İleride lider olan ve milyonlarca insanın kaderini etkileyecek kararlar alan bu çocuğun gelişme süresi ve lider oluşu.

Bataklık

7.3 /10 İmdb Puanı: 7.3 /10

2.11K izlenme
0 Yorumlar

7.4 Imdb'si ile dikkatleri üzerine çeken bir gerilim korku filmi... Psikolojik sorunları olan seri bir katil keşfettiği bir bataklıkta kurbanlarını öldürerek her gün sayısını yükseltmektedir. Bir sabah yine insan avına çıkan katil, iki adamı bataklığa çekmeyi başarmıştır fakat planlamadığı bir şey vardır. Onlar ondan daha zekidir. Ölüm kalım arasında kalan ikili, katilin peşine düşer.

Spawn

5.2 /10 İmdb Puanı: 5.2 /10

2.07K izlenme
0 Yorumlar

Başarılı bir iş adamı olan Al, bir gün ofisinde öldürülür ve cehenneme gider. Burada karısını ve çocuğunu çok özlemeye başlayan Al, şeytanın yanına giderek onunla anlaşmaya karar verir ve son kez onları görmek ister. Ama aklında intikam almak vardır, şeytan bunu biliyordur ve onu karanlık güçleri olan biri olarak dünyaya yeniden gönderir. Dünyaya geldiğinde ortalık çok fena bir şekilde karışacaktır.

Koloni

7.2 /10 İmdb Puanı: 7.2 /10

2.02K izlenme
0 Yorumlar

1970'li yıllarda başlayan baskıcı rejimden bunalan ve buna karşı savaşmaya karar veren çift. önce yaşadıkları yerden uzaklaşarak kaçmaya başlar. Kaçış sırasında planlar yaparak gidecekleri yerleri ve yapacaklarını ayarlayan çifti bazı aksilikler beklemektedir. Hiç bir şey planladıkları gibi olmaz ve büyük sıkıntılar içine girerler. Baskı rejiminden kaçış filmi.

Geçmişten Gelen

7.1 /10 İmdb Puanı: 7.1 /10

1.25K izlenme
0 Yorumlar

Kendi halinde planladıkları hayat ile mutlu mesut yaşayan çiftin bir gece kapıları çalar ve gelen kişi adamın çocukluk arkadaşıdır. Onu uzun yıllardır görmeyen adam, içeriye davet ettiği arkadaşının bir kaç gün burada kalmasını ister. O geldikten sonra çok şey değişecektir. Gideceği gün çifte bir kaç paket hediye bırakan gizemli arkadaş oradan ayrıldıktan sonra çiftin hayatı eskisi gibi olmaz.

Kapının Diğer Tarafı

5.4 /10 İmdb Puanı: 5.4 /10

1.17K izlenme
0 Yorumlar

Çocuklarını trafik kazasında kaybeden aile bunun üzüntüsüyle yaşarken gizemli bir adam onlara gizli bir tapınaktan bahseder. Bu tapınakta yapılan ayinler ile ölü kişilerin geri çağrıldığı bir tarikat yaşamaktadır. Onlardan yardım isteyen aile son bir kez çocuklarını görmek için ayin yapmalarını ister. Dünya ve ahiret arasında açılan kapı ile çocuk geri gelir fakat içerisindeki karanlık güç oradaki herkesi avlamaya başlamıştır. Korkunun üst seviyede olduğu bir yapım.

400 Gün

4.5 /10 İmdb Puanı: 4.5 /10

1.31K izlenme
0 Yorumlar

Uzayın derinliklerine araştırma yapması için gönüllü bir astronot arayan NASA sonunda birini bulmuştur ve onu uzaya fırlatmadan önce üzerinde bazı testler yapılmasına karar verir. İlk olarak yer çekimine ve oradaki atmosfere alışması için özel kurulmuş odada 400 gün geçirilmesi istenir. Odaya giriş yapan adam burada bambaşka bir dünyadaymış gibi hisseder ve burada 400 günün geçmesini bekler. Ama günler onun için acı dolu olacaktır.

Turuncu Ceketli Adam

5.3 /10 İmdb Puanı: 5.3 /10

4.25K izlenme
0 Yorumlar

Tersanede çalışan turuncu ceketli adam bir gün işten kovulur ve bunun hesabını sormak için bir plan yapar. Kimsenin aklına gelmeyecek bir şey yapan adam, patronunun lüks evine giderek burada içeriye gizlice sızar ve onun bu yaşadığı hayatı çaktırmadan yaşamaya başlar. Patronuna ve karısına gizlenerek evde yaşayan adam, kadınla da birlikte olmaya başlamıştır. Kadın bunu fark ettiğinde onun kocası olmadığını görür ve artık onları öldürmeye karar verir. Ama bu iş o kadar kolay olmayacaktır.

Cinciler

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

1.83K izlenme
0 Yorumlar

Geçirdikleri trafik kazası sonucu komaya giren iki kız kardeş buradan bir türlü çıkamamıştır. Ailesi, dua etmesi için iki rahibi hastaneye getirir ve rahipler aileye kızlarının içerisine Cin girdiğini söyler. Bu durum üzerine bazı deneylere başlayan rahipler kızların içindeki Cinleri çıkarma ayinleri yapmaya başlamıştır. Bir süre sonra rahipler haklı çıkar ve korku, gerilim dolu anların başlaması uzun sürmez.

Mükemmel Bir Adam

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

1.74K izlenme
0 Yorumlar

Şiddet gördüğü sevgilisinden ayrılmaya karar veren kadın, bir süre kendisini toparlamak için gece kulüplerinde dolaşırken bir gece bir adam ile tanışır. Ondan çok etkilenen kadın, onunla büyük bir aşka yelken açar ve istediği mutluluğu onda bulur. Bu adam çok iyi biridir fakat kadının içinde bazı şüpheler vardır. Bir adam bu kadar iyi olabilir miydi? Gerçekler ve şüpheler arasında kalan kadının gerilim dolu hayatı.

Davet

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

1.29K izlenme
0 Yorumlar

Çocuklarının hayatını kaybetmesinden sonra iyice çöküntüye giren aile, en yakın arkadaşlarını arayarak onlarla beraber dağ evine gitmeye karar verir. Kısa bir tatil ile kendilerine gelmeye çalışan aile, o gece arkadaşlarıyla şarap içerken bir oyun oynamaya karar verir. Şişe çevirme ile itiraf gecesi yapan grup gecenin sonunda öğrendikleri gerçekler ile birbirine düşman olacaktır ve ortalık çok fena bir şekilde karışacaktır.

Vahşi Değişim

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

1.27K izlenme
0 Yorumlar

İki güzel genç kız bir gün sorunları olan psikopat bir aile tarafından kaçırılır ve ormanın derinliklerine götürülerek burada bir mağarada tutulur. Her gün sürekli cinsel ve zihinsel olarak işkence gören genç kızlar bir gün onların ellerinden kaçarak kurtulur. Bir süre sonra yaşadıkları peşini bırakmaz ve intikam almaya karar verir. Ama intikam alacakları kişi sadece onları kaçıranlar değil bütün insanlardır.

Biçici

5.1 /10 İmdb Puanı: 5.1 /10

1.54K izlenme
0 Yorumlar

Tecavüzcüler tarafından kaçırılan, sarışın genç bir kadını kurtarmak için yola koyulan bir kahramanın başına gelenler anlatılıyor. Kadını tek başına kurtaramayacağını anlayan adam, bunun için kasabasına geri döner ve yardım ister. Ekibini kuran adam, yanına bütün silahlarını alarak yeniden yola koyulur. Her şey için geç kalınmıştır fakat kadını sağ kurtarmak için elinden geleni yapacaktır.

Kırmızı Elbise

4.4 /10 İmdb Puanı: 4.4 /10

1.10K izlenme
0 Yorumlar

Çocuklarını kaybeden bir aile, başına gelen dram dolu hayatlarına isyan ederken başlarına daha da korkunç şeyler gelecektir. Uzun bir tatile çıkmaya karar veren aile, her şeyi unutmak ve kafalarını toparlamak için hiç gitmedikleri yazlık bir ülkeye tatile gider. Burada tanıştıkları bir kadın ile arkadaşlık eden aile farklı bir olayın içine giriş yapmıştır. Gerilim dolu anlar başlamıştır.

Vahşiliğin İçinde

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

1.09K izlenme
0 Yorumlar

Tamamen sıra dışı bir yapıma hazır olun. Güllük gülistanlık geçen hayatı işleri maksadı ile bir anda farklı yönlere kayacaktır. Kendi programı ile televizyon sektöründe olan adam garip bir hayatı yaşama çalışması için ıssız ve karanlık ormanlarda kendini kameraya alarak başından geçen olayları kayıt almaya başlaması ile başlayan serüven birden garip bir hal alıyor. Ne ile karşılaştığının farkında bile olmayan adamın başına gelecek olağan üstü olaylardan haberi bile yoktur. Heycanın bir an olsun bile düşmediği film izlemeye değer kaliteli yapımların arasında yer almaktadır.

Aşk Tanrıçası 2015

5.4 /10 İmdb Puanı: 5.4 /10

4.74K izlenme
0 Yorumlar

Hayatında sadece aşk ve evlilik düşünen genç bir kız, istediği mutluluğu yıllar sonra bulur ve aşkı ile evlilik yolunda ilerlemeye karar verir. Heyecan dolu anlar yüzünden bir türlü uyuyamayan ve düğün gününü sabırsızlıkla bekleyen genç bir gün gördükleri ile hayatı alt üst olur. Kız kardeşini, nişanlısı ile yatakta basan ve hayatı alt üst olan kız aklını kaybeder ve gözlerini bir akıl hastanesinde açar. Artık gerilim ve dram dolu bir hayat başlamıştır.

Komşu

5.3 /10 İmdb Puanı: 5.3 /10

2.45K izlenme
0 Yorumlar

18 yaşındaki kızıyla beraber yaşayan genç kadın bir gün kızının başına kötü bir olay gelmesinden dolayı mahalleden gizlice taşınmaya karar verir. Uzak bir şehirde ev tutan anne kız burada yaşamlarına devam ederken birisi tarafından takip edildiklerini fark ederler. İzlendiklerini anladıklarında gerilimin daha fazla tırmandığı saniyeler sonuna kadar yürekleri ağza getirecek türden.