Fantastik Filmler

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar
Hayalet Avcıları

Hayalet Avcıları

5.6 /10İmdb Puanı: 5.6 /10

994 izlenme
0 Yorumlar

Hayaletlerin varlığını kanıtlamaya isteyen genç yazar onlar hakkında bir kitap yazmaya karar verir. Kitapta yaşanmış olayları anlatan Jack kitabın sonlarına doğru onlarla karşılaşacak ve başını büyük bir belaya sokacaktır. Bütün şehri hayaletler sarmıştır şimdi bunlara kim dur diyecek? Bir yandan onunla dalga geçenler diğer yandan ise hayaletlerin saldırısına uğrayanlar. Artık avcılara ihtiyaç vardır.

Çin Seddi

Çin Seddi

8.2 /10İmdb Puanı: 8.2 /10

966 izlenme
0 Yorumlar

Tarihten farklı olarak uyarlanan bir fantastik film... Fragmana bakılırsa Çinliler, fantastik yaratıklar ile büyük bir savaşa giriyor. Film hakkında pek bir bilgi bulunmasa da efekt ve görüntü olarak gerçekten kaliteli bir yapıma benziyor. 8.2 IMDB'si ile de dikkatleri üzerine çeken Çin yapımı film sizlerle.

Ejder Yürek 3 Büyücünün Laneti

Ejder Yürek 3 Büyücünün Laneti

5.1 /10İmdb Puanı: 5.1 /10

2.20K izlenme
0 Yorumlar

Yeni şövalye olan Garet, bir gün bir konuşmaya şahit olur ve içerisinde tonlarca altın olduğunu öğrendiği kuyrukyıldızı aramaya karar verir. Uzun süren arayışlardan sonra yıldızı bulur fakat orada altın değil, büyük bir ejderhanın koruduğu 100'lerce ejderha yumurtası vardır. Ejderha ile konuşan Garet onunla dost olmayı başarır ve bir süre yıldız üzerinde vakit geçirir. Daha sonra ejderha ona bir düşmandan bahseder ve beraber onu yenmek için yol çıkarlar.

Spawn

Spawn

5.2 /10İmdb Puanı: 5.2 /10

2.07K izlenme
0 Yorumlar

Başarılı bir iş adamı olan Al, bir gün ofisinde öldürülür ve cehenneme gider. Burada karısını ve çocuğunu çok özlemeye başlayan Al, şeytanın yanına giderek onunla anlaşmaya karar verir ve son kez onları görmek ister. Ama aklında intikam almak vardır, şeytan bunu biliyordur ve onu karanlık güçleri olan biri olarak dünyaya yeniden gönderir. Dünyaya geldiğinde ortalık çok fena bir şekilde karışacaktır.

Geçmişten Gelen

Geçmişten Gelen

7.1 /10İmdb Puanı: 7.1 /10

1.25K izlenme
0 Yorumlar

Kendi halinde planladıkları hayat ile mutlu mesut yaşayan çiftin bir gece kapıları çalar ve gelen kişi adamın çocukluk arkadaşıdır. Onu uzun yıllardır görmeyen adam, içeriye davet ettiği arkadaşının bir kaç gün burada kalmasını ister. O geldikten sonra çok şey değişecektir. Gideceği gün çifte bir kaç paket hediye bırakan gizemli arkadaş oradan ayrıldıktan sonra çiftin hayatı eskisi gibi olmaz.

Denizden Gelen Kız

Denizden Gelen Kız

4.9 /10İmdb Puanı: 4.9 /10

1.44K izlenme
0 Yorumlar

Fırtınalı bir gece sonu karaya vuran deniz kızını bulan iki genç kızın hayatı artık baştan sona değişecektir. Seksi bir deniz kızı olan Aqura, iki kızdan aşık olduğu adamın ona dönmesi için yardım etmelerini ister. Aşık olduğu kişi ise bir cankurtarandır. Bunu kabul eden iki genç kız ve denizkızı komedi dolu olayların içine girer.

Maymun Kral 2

Maymun Kral 2

6.0 /10İmdb Puanı: 6.0 /10

1.63K izlenme
0 Yorumlar

Mükemmel efektleri ile dikkat çeken filmin konusu şöyle; Maymun kral filminin başlangıcını 2. seri ile izleyeceğiz. Doğa üstü güçlere sahip olan düşmanlara karşı ordusu ile savaşmaya karar veren maymun kral büyük bir savaşın içerisine giriş yapmıştır. Cennet Krallığını korumak için ölümü göze alan Maymun Kral, askerleri ile düşmanlar daha fazla yaklaşmadan onların bulunduğu bölgeye yol alır.

Aşk Gurur ve Zombiler

Aşk Gurur ve Zombiler

6.2 /10İmdb Puanı: 6.2 /10

1.99K izlenme
0 Yorumlar

Bir salgın hastalık sonucu 19. yy'da her şey değişmeye başlamıştır. İnsanlar yavaş yavaş zombileşirken diğer taraftan da aşklarını yaşamaya devam etmektedir. Bir süre sonra geriye sadece iki düşman ülke kalır ve güçlerini birleştirmeye karar verir. En iyi savaşçılarından bir ekip kuran iki ülke hastalığı çözmeleri ve zombilerle savaşmaları için onlara görev verir. Bir yandan düşmanlar dosta olacak, bir yandan aşklar yaşanacak, diğer yandan ise zombilerle büyük bir savaş verilecek.

Vampir Akademisi

Vampir Akademisi

6.5 /10İmdb Puanı: 6.5 /10

6.86K izlenme
1 Yorumlar

Dünyanın en çok satan romanlarından biri olan ve beyaz perdeye aktarılan filmin konusu şöyle; ölümlü vampirler ve ölümsüz bir vampirin arasında yaşanan çekişme konu alınıyor. İnsanları korumak için çalışan ölümlü vampirler, kana susamış ölümsüz vampiri durdurmaya çalışacaktır. İyi vampirlerin de olacağını gösteren bir yapım. Bakalım iyiler mi, yoksa kötüler mi kazanacak?

Hititya Madalyonun Sırrı

Hititya Madalyonun Sırrı

5.5 /10İmdb Puanı: 5.5 /10

1.88K izlenme
0 Yorumlar

Özel güçlere sahip olan 3 çocuk, bir gün bu güçlerini kullanarak annelerini kötülerin elinden kurtarmaya çalışır. Uzun bir macera dolu yolculuktan sonra karanlıklar ülkesine ulaşan çocuklar burada karanlığın lideri ile savaşmaya başlamıştır. Bakalım üç çocuk özel güçlerini doğru bir şekilde kullanarak, kötünün elinden annelerini kurtarabilecek mi? Kurtlar Vadisi'nin Memati'si dikkat çekiyor.

Ölüm Canlı Yayında

Ölüm Canlı Yayında

6.1 /10İmdb Puanı: 6.1 /10

1.83K izlenme
2 Yorumlar

Bir TV programına katılan bir grup siyasetçi nerelerden bugünlere geldiklerini anlatırken bir grup kişi onların bu anlattıklarına dayanamaz ve onları kaçırarak hesap sormaya karar verir. Kaçırdıkları siyasetçileri bir yerde toplarlar ve onlara işkence yapmaya karar verirler. Bu direk ve basit bir işkence olmayacaktır. Onları büyük bir oyunun içine sokan grup onların akıllarını sınayarak hayat kalmaları için neler yapabileceklerini kayıt altına alacak.

Kurt Çocuk

Kurt Çocuk

7.3 /10İmdb Puanı: 7.3 /10

2.64K izlenme
0 Yorumlar

Kurt gibi olan genç bir çocuk, tavırları ile bir kurdu anımsatmaktadır. İnsanlarla anlaşamayan, kurt gibi gözleri olan, dişleri bir kurttan farksız olan genç çocuk en küçük şeyde sinirlenen kurt çocuk bir gün bir kıza aşık olur. Konuşmayı pek beceremeyen çocuk, kızla konuştuktan sonra ret edilir ve ormanına geri döner. Yıllar geçer fakat o kız, çocuğun bakışlarını ve davranışlarını unutamaz. Ormana giderek onu aramaya başlar. Bakalım onu bularak aradığı aşka kavuşabilecek mi? İnsan gibi davranamaması, kız için sorun değildir.

Uyumsuz Serisi – Yandaş

Uyumsuz Serisi – Yandaş

 /10İmdb Puanı: /10

3.05K izlenme
0 Yorumlar

Rekor kıran filmin 3. serisi ile karşınızdayız. Bu kez kahramanlar daha zor bir dünyaya gönderilecektir. Bildikleri tek şehirden alınarak duvarlarla çevrili dünyaya gönderilen kahramanlar, burada her şeyi alt üst edecek ve değiştirecek bazı belgeler bulurlar. Duvarları aşabilmeleri için önce birbirlerine olan sadakati göstermeleri gerekiyor. Aşk, nefret, sadakat ve intikam arasında kalan ekibin fazla bir zamanı yoktur ve hemen karar vermesi gerekiyordur. Yönetmenliğini, Robert Schwentke'in üstlendiği filmin oyuncuları ise, Shailene Woodley, Theo James, Ansel Elgort oluyor.

5. Dalga – The 5th Wave

5. Dalga – The 5th Wave

 /10İmdb Puanı: /10

2.25K izlenme
0 Yorumlar

Bir gün dünya insan kılığına girmiş uzaylılar tarafından istila edilir ve bütün insan ırkını yok etmek isteyen uzaylılar 5 dalga ile gelmeye başlamıştır. Büyük kayıplar vermeye başlayan insanlar, bir türlü onlarla savaşacak güce gelememiştir. Bu savaş sırasında küçük kardeşi kaybolan genç bir kız bulduğu silah ile onu aramaya başlar. Her yeri karış karış dolaşmaya başlayan genç kız, daha sonra bir adam ile karşılaşır. Onunla beraber gelmeye karar veren adam, kıza yardım etmeye başlamıştır. Fakat bu adam gerçekten güvenilir birimiydi? Yönetmenliğini, J Blakeson'in üstlendiği filmin oyuncuları ise Chloë Grace Moretz, Nick Robinson, Alex Roe oluyor. "5. Dalga - The 5th Wave" filmi sizlerle.

Mısır Tanrıları

Mısır Tanrıları

 /10İmdb Puanı: /10

3.28K izlenme
0 Yorumlar

İnsanlar hiç bir zaman Tanrı olamaz. Barış dolu imparatorluğu yıkarak başa geçen karanlığın acımasız ve kötü Tanrısı, ülkeyi bölmeye ve iç savaş içine sürüklemeye başlamıştır. Onun karşısında durmaya karar veren bir grup insan ile sevgilisi Tanrı Set tarafından kaçırılan ve zindana hapsedilen gencin yolları bir yerde birleşir. Yönetmenliğini, Alex Proyas'ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda ise, Gerard Butler, Brenton Thwaites, Rufus Sewell gibi ünlü isimler yer alıyor. "Gods Of Egypt" filmi 26 Şubat 2016'da sizlerle.

Deep Dark

Deep Dark

5.3 /10İmdb Puanı: 5.3 /10

1.64K izlenme
0 Yorumlar

Bir heykeltıraşın hayatı konu alınıyor. Bu işin çok sevdiğinden dolayı kendisine meslek edinen gencin başına gelen bazı olaylar anlatılıyor. Çok sevdiği işinde başarılı olamayan genç adamın iyice psikolojisi bozulur. İntihar etmeye karar veren adam, tam bunu yapacağı sırada duvarın arkasında bir ses duyar ve oraya bakmaya gider. Küçük bir delikten bir yaratık çıkar ve ne isterse hemen yerine getirileceğini söyler. Tek istediği işinde başarılı olmak olan adam, bunu duyunca farklı istekler dilemeye başlar.

Dört Savaşçı

Dört Savaşçı

2.9 /10İmdb Puanı: 2.9 /10

2.37K izlenme
0 Yorumlar

Bir çocuk bir köyün tamamını kurtarabilir mi? İzleyip görelim. Güzel bir fantastik macera film. Bir yaratık bir köyü basar ve ne kadar insan yaşıyorsa hepsini esir alır. Geriye sadece küçük bir çocuk kalır. Çocuk yardım istemek için, daha önce adını duyduğu dört savaşçının yanına gider. Bakalım dört savaşçı, köylüleri kurtarabilecek mi?

Kızıl Tepe – Crimson Peak

Kızıl Tepe – Crimson Peak

16 Ekim 2015 /10İmdb Puanı: 16 Ekim 2015 /10

2.47K izlenme
0 Yorumlar

Kızıl Tepe'de geçen fantastik bir korku filmi sizleri bekliyor. Yaşadığı bir faciadan sonra gelecek vaat eden bir yazar, bir gün bir ikilemde kalır. Bir taraftan çocukluğundan beri tanıdığı her zor gününde yanında olduğu ve ona sevgi beslediği biri, diğer tarafta ise yeni tanıştığı hakkında hiç bir şey bilmediği bir yabancı. Yeni tanıştığı kişide gördüğü şey bir aşk veya sevgi değildi, onu çeken şey, onun çekici olmasıydı. Bu durumdan kurtulmak isteyen yazar, bir eve taşınır ve burada gizemli olaylar art arda gelmeye başlar. Nasıl bir olayın içine düştüğünü anladığında çok geç olacaktır. "Kızıl Tepe - Crimson Peak" 16 Ekim 2015'de sinemalarda.

Predator Dark Ages

Predator Dark Ages

6.2 /10İmdb Puanı: 6.2 /10

1.86K izlenme
0 Yorumlar

27 dakika süren bir film karşınızda. Bir oyunun tanıtımı için yapım kısa video daha sonra filme çevrilmeye karar verilmiş ve ortaya 27 dakikalık bir yapım çıkmış. Filmin konusu şöyle; İngiltere topraklarında yeni türeyen garip bir canavara karşı savaşan Templar Şövalyelerinin yapmış olduğu mücadele konu ediniyor.

Masalların Masalı

Masalların Masalı

6.8 /10İmdb Puanı: 6.8 /10

1.27K izlenme
0 Yorumlar

Uzun zamandır sinemadan uzak kalan ünlü yönetmen yeni film ile sevenleriyle buluşuyor. Peri masalına farklı bir bakış açısı getiren yönetmen yine çok konuşulacak gibi görünüyor. Kaynağını Pentemerone’den alan ve peri masalı anlayışına farklı bir bakış açısı getiriyor.

Vajra’nın Gazabı

Vajra’nın Gazabı

5.6 /10İmdb Puanı: 5.6 /10

3.04K izlenme
0 Yorumlar

Japonya, Çin ile arasındaki savaşı başka bir boyuta taşır ve küçük çocukları kaçırarak onlara özel eğitim veremeye başlar. Küçük çocukları bir tapınakta eğiten Japonya daha sonra eğitimini tamamlayanları Çin'e göndererek ölene kadar öldürme emrini verir. Bu tapınakta olan Vajra'nın bir gün kardeşi eğitmenler tarafından öldürülür. Her gün kendini nefret ve kin ile besleyen Vajra en iyisi olmak için daha çok çalışır. Daha sonra Çin'e gönderilir. Ama Vajra burada Çinlileri öldürmez aksine onlara yardım ederek Japonlarla savaşır.

Kurtlar – Wolves

Kurtlar – Wolves

5.2 /10İmdb Puanı: 5.2 /10

1.17K izlenme
0 Yorumlar

Daha önce çektiği kurt adamlı filmlere bir yenisini daha ekleyen yönetmen bu sefer farklı bir senaryo ile karşımıza geliyor fakat yine filminde kurt adamlar olacak. Kurt adama dönüştükten sonra ailesini öldürmekle suçlanan genç, yaşadığı yerden kaçmak zorunda kalır. Çok uzaklara yol alan genç bir kasabada bir aile ile tanışır ve onların arasına girmeye karar verir. Fakat bilmediği bir şey vardır onlarda geceleri kurt insana dönüşüyordur.

Fantastik Dörtlü

Fantastik Dörtlü

7 Ağustos 2015 /10İmdb Puanı: 7 Ağustos 2015 /10

7.04K izlenme
1 Yorumlar

İşte 2015'e damga vuracak yapım karşınızda. 4 süper kahraman maceralarına devam ediyor. Bu yapım tekrar baştan çekilerek sevenleri ile buluşacak. Filmin konusu şöyle; Görev esnasında beklenmedik bir kozmik radyasyona maruz kalan dörtlü bunun sonucunda farklı özel güçlere sahip olurlar. Sue artık görünmez olabilirken, Reed üst seviyede esneklik kazanır, Ben kayaya dönüşür, Johnny ise alev topuna dönüşüp uçabilmektedir. Ne var ki bu tehlikeli alternatif evrenden aldıkları süper güçlere adapte olmak o kadar da kolay değildir. Fantastik Dörtlü yeni güçlerine hakim olmaya çalışırken eskiden dost oldukları yeni bir düşmana karşı savaşarak dünyayı yok olma tehlikesinden kurtarmaya çalışacaktır.

Son Cadı Avcısı

Son Cadı Avcısı

23 Ekim 2015 /10İmdb Puanı: 23 Ekim 2015 /10

3.73K izlenme
0 Yorumlar

2015'in en çok beklenen filmleri arasında olan yapımın konusu şöyle; filmde bir cadı avı izleyeceğiz ama bu sefer her zaman olduğu gibi geçmişte değil bugünde hatta gelecekte. Bilim kurgu yönü ağır basan filmde son model silahlar ile cadı avına çıkılacak.

Sindirella

Sindirella

7.5 /10İmdb Puanı: 7.5 /10

1.36K izlenme
0 Yorumlar

Herkesin yakından bildiği masalın 2015 versiyonu karşınıza geliyor. Merakla beklenen filmin konusu şöyle; Ella’nın tüccar babası, annesinin trajik ölümü üzerine başka bir kadınla evlenir. Çok sevdiği babasına destek olmak için Ella yeni üvey annesi Tremaine’i ve üvey kız kardeşleri Anastasia ve Drizella’yı kabul eder. Fakat Ella’nın babası da aniden ölünce, genç kız bu zalim üvey anne ve kız kardeş ile baş başa kalacaktır. Kısa zaman içinde kendi evinde bu üç kadının hizmetçisi durumuna düşer. Umutsuzluğa kapışan genç kadının tek kurtuluşu, kentte düzenlenen ve tüm genç kızların katılacağı o balodur.

İlahi Kılıç

İlahi Kılıç

5.2 /10İmdb Puanı: 5.2 /10

1.10K izlenme
0 Yorumlar

Aksiyon dolu fantastik bir animasyon filmi sizleri bekliyor. Herkesin yakından tanıdığı online oyundan esinlenerek yapılan filmin konusu şöyle; Kral ve ordusuna karşı intikam almak isteyen Nariko isimli kırmızı saçlı kahramanı anlatıyor .Heavenly Sword isimli oyundan tasarlanmıştır.

Pan’ın Labirenti

Pan’ın Labirenti

8.3 /10İmdb Puanı: 8.3 /10

902 izlenme
0 Yorumlar

Fantastik bir film sizleri bekliyor. Filmin konusu şöyle; Ofelia adındaki küçük kız, evinin arkasında esrarengiz bir labirent bulur. Labirentte yaşayan Pan isimli bir yaratık Ofelia’nın hayatını değiştirecektir. Filmin ayrıntısı şöyle; Ofelia, dul annesi ile birlikte yaşayan 10 yaşında bir kızdır. Hamile annesi ile birlikte üvey annesi Yüzbaşı Vidal'ın ormanın içerisinde asilerle savaştığı karargahına taşınmak zorunda kalır. Burada çok sıkılan Ofelia, evin arka bahçesinde gizemli bir labirent keşfeder. Bu labirentte yaşayan Pan adında bir yaratık Ofelia'nın tüm hayatını baştan başa değiştirecektir.

Makas Eller

Makas Eller

8.4 /10İmdb Puanı: 8.4 /10

951 izlenme
0 Yorumlar

Hiç eskimeyen ve hala izlenmeye devam eden film yapım sizleri bekliyor. Dram ve fantastik bir film olan yapımın başrol oyuncusu Johnny Depp. Filmin konusu şöyle; Yıllar önce yüksek bir tepede bulunan kalede mucit yaşamaktadır. Bu mucidin en büyük icadı Edward’dır. Dayanılmaz bir çekici yapıya sahip olan Edward ancak tam anlamı ile mükemmel değildir. Mucidin talihsiz ölümü üzerine Edward’ın elleri uzun ve keskin metal parçası olarak kalmıştır. Aradan bir süre geçer karanlıkta kalmaya mahkum olan bu icat adamını Avon hanım efendisi alıp eve götürür. Böylelikle Pastek cennetinde büyük bir maceranın başlamasına sebep olmuştur.