Dram Filmleri

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Lavanta

5.1 /10 İmdb Puanı: 5.1 /10

1.13K izlenme
0 Yorumlar

Kadın bir psikolog geçirdiği bir kaza sonucu anılarını geçmişini ve arkadaşlarını unutmaya başlamıştır. Her şey tamamen aklından silinirken en yakın dostu ona çocukluğunun başladığı yere gitmesini söyler ve araştırmalar sonucu büyüdüğü eve ulaşır. Buraya geldiğinde bazı varlıklar onu rahatsız etmeye başlayacaktır. Gördükleri karşısında orayı terk etmeye vazgeçen kadın onlarla yüzleşecektir.

Medyum – Red Lights

6,2 /10 İmdb Puanı: 6,2 /10

2.19K izlenme
0 Yorumlar

Öğretim üyesi olarak üniversitede ders veren Margaret Matheson kendine asistan olarak seçtiği Tom Buckley ile mistik güçler, ruh çağırma, büyü yapma, metafizik gibi olayları ülke genelinde araştırarak sahte medyumları gün yüzüne çıkarmaya başlamışlardır. İnsanların zaaflarından yararlanıp çeşitli göz boyama yöntemleri kullanarak aşırı çok para kazanan bu kişilere karşı ifşa görevini üstlenmişlerdir. Daha kötüsü, tedavisi olmayan hastaları mistik güçlerini bahane ederek sömürenler de vardı. Bu sırada ünlü bir medyum olan Simon Silver 30 yıllık bir moladan sonra tekrar gündeme gelmeye başlamış, büyük gösteriler düzenleyerek insanların ilgisini çekmeye başlamış aynı zamanda da Tom Buckley'in kancasına takılmıştır. Asistanlığını yaptığı Margaret Matheson'ın ısrarlarına rağmen Silver'in peşine düşerek onun yalancı ve dolandırıcı olduğunu ortaya çıkarmaya çalışıp, çok büyük oynamıştır. Tüm vaktini buna harcayarak komplike araştırmalarla sihirli gösterilerini ifşa etmek amacını gütmektedir. Başrolü; Robert De Niro, Elizabeth Olsen ve Sigourney Weaver kişileri oynamaktadır. Yönetmeni ve senaristi olan Rodrigo Cortés'in üçüncü uzun metrajlı işidir.

Terörist

5.9 /10 İmdb Puanı: 5.9 /10

6.08K izlenme
0 Yorumlar

1900'lü yılların başında geçen olayda bir grup devlet düşmanı örgütlenerek ABD'li politikacıları hedef alır. Tek tek politikacıları öldürmeye başlayan onları tuzağa düşüren örgüt daha sonra devleti yok ederek kendi kanunlarını çıkarmaya çalışacaktır. Fakat demokrasi gücü ve onlarında karşısında olacak bir grup insan onları durdurmak için ellerinden geleni yaparlar.

Kayıp Kızlar

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

6.14K izlenme
0 Yorumlar

Altın Portakal'a damgasını vuran dram filmini tek solukta izleyeceksiniz. Son zamanların en çok konuşulan filminde 3 kızın zor yaşamını hayatta kalma mücadelesini birbirlerine olan bağı konu alınıyor. Buldukları özel muhteşem görünüşlü bir meyveyi yiyen kızlar daha sonra garip bir şekilde değişmeye başlar. Ne olduğunu çözemeden hayatları baştan sona değişir ve tuhaf bir yola girer.

Kızlar Yurdu

5.4 /10 İmdb Puanı: 5.4 /10

6.91K izlenme
0 Yorumlar

Üniversiteyi kazanan güzeller güzeli seksi kız, hemen yurda giderek kayıt yaptırır. İlk günlerde çok sevilen sempatik tavırlarıyla herkesin ilgi odağı olan genç daha sonra bir düşmanla karşı karşıya gelecektir. Onu çok kıskanan Riana, ona bir tuzak kurmaya karar verir ve odasına bazı eşyalar gizler. Bu durumdan çıkması uzun sürecektir ve zor olacaktır.

İstediğini Sor

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

8.41K izlenme
0 Yorumlar

Anne ve babasını boşanan genç Katie yoldan çıkmaya başlamıştır. Bir blog açmaya karar veren Katie, burada acımasız psikolojisiyle yazılar yazmaya başlar. Gün geçtikçe yükselmeye ve dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Katie, bir kitap yazar ve bu kitap ülke çapında büyük ilgi görmüştür. ABD başkanına kadar uzanan kitap ve ardından gelenler...

Evham

5.9 /10 İmdb Puanı: 5.9 /10

18.78K izlenme
0 Yorumlar

Spor eğitmeni olarak çalışan genç kadın, hem işine gelip gitmektedir hem de babası için her gün hastanenin yolunu tutmaktadır. Bir gün babası hastaneden çıkar ve eve gelir. Burada kızıyla konuşan baba ona bir erkek kardeşinin olduğunu ve yakında geleceğini söyler. Bir kaç gün sonra gelen adam ile kadın arasında bir çekim olur. Kardeş olduklarını bir kenara bırakan ikili aşk yaşamaya başlamıştır. Uzun yıllardır görmediği kardeşiyle seks dolu geceler yaşayan kadın onun evli ve çocuklu olduğu öğrendiğin de yine de ondan vazgeçmeyecektir.

Ölümcül Oyun

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

7.54K izlenme
0 Yorumlar

Erkek ikiz kardeş, bir gün anneleri tarafından evde yalnız bırakılır. Bir dağ evinde yaşayan anne ve iki kardeş korku dolu gözlerle annenin eve dönmesini bekler. Kadın ise estetik ameliyatı olmak için şehre gitmiştir ve geç saatlerde evine dönüştü. Yüzü bantlı ve sargılı olan kadından korkan kardeşler onun anneleri olmadığını düşünmektedir. Bir kaç gün sonra ise gerçekler gün yüzüne çıkacaktır.

Pele

7.4 /10 İmdb Puanı: 7.4 /10

7.56K izlenme
0 Yorumlar

1958 yılında 17 yaşına gelen Pele, futbolda oldukça ilerlemeye ve dikkatleri üzerine çekmeye başlamıştır. Brezilya'nın varoş mahallelerinde büyüyen ve dünya kupasını getiren golü atan Pele artık en iyi olma yolunda ilerliyordu. Pele'nin doğuşundan şuan ki yaşamına kadar hayatını izleyeceğiz.

Düello

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

6.84K izlenme
0 Yorumlar

Teksas'ın koruyucu David, gözü pek bir adamdır ve zorlu günler onu beklemektedir. Bir kasaba şüpheli ölümler başlamıştır ve yaşayan korku içerisinde evden dışarı çıkamamaktadır. Oraya giden David, olayları araştırarak bunları yapanları bulmaya çalışacaktır.

Çukur

6.3 /10 İmdb Puanı: 6.3 /10

6.74K izlenme
0 Yorumlar

Küçük bir kız çocuğu oyun oynarken nehre düşer ve boğularak can verir. Cesedi bir köyde bulunan kızı almaya giden amcanı onun yaşadığını görür ve hemen eve getirir. Eve geldiklerinde farklı davranmaya başlayan kızın içine bir şeytan girmiştir. Farklı dillerde konuşmaya başlayan kızı kurtarmak için elinden geleni yapan amca, bir türlü başarılı olamaz fakat biri ortaya çıkar ve ona yardım edeceğini söyler.

Dua Servisi

5.3 /10 İmdb Puanı: 5.3 /10

5.84K izlenme
0 Yorumlar

Bir dua servisinde çalışan genç kadın kendisini arayan kişilere dua etmektedir. Bir gün sonbaharın son günlerinde bir adan bu servisi arayarak kendisi için dua ister. O an karşısındaki adamın ses tonundan çok etkilenen genç kadın onunla uzun bir sohbete daldıktan sonra onunla buluşmaya karar verir. Kısa süre sonra büyük bir aşk başlayacaktır.

Geçen Yaz

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

2.31K izlenme
0 Yorumlar

İbretlik bir film olan Last Summer... Ülkenin en zengin adamlarından biri olan Tom ile evli olan Naomi bir gün ondan boşanmaya karar verir ve en yakın zamanda boşanarak oğlunun velayetini almak ister. Fakat mahkeme çocuğun velayetini babaya verir. Kocasının lüks gemisinde oğlunu son kez görmek isteyen Naomi, kocasından dört gün müsaade ister.

Bir Liderin Çocukluğu

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

2.22K izlenme
0 Yorumlar

Faşist bir liderin çocukluğundan lider oluşumuna kadar olan sürecin konu alındığı filmde 1. dünya savaşının bitmesi için ABD'den Fransa'ya giden bir diplomat ve ailesi burada Versay anlaşmasını imzalar. Ailenin küçük oğlu bir süre sonra faşist davranışlar sergileme başlamıştır. İleride lider olan ve milyonlarca insanın kaderini etkileyecek kararlar alan bu çocuğun gelişme süresi ve lider oluşu.

Yolun Sonu

7.3 /10 İmdb Puanı: 7.3 /10

1.77K izlenme
0 Yorumlar

Bir biyografi filmi... Genç bir adam gazeteci olan adam, işinde iyi yerlere gelebilmek için çok ünlü ve başarılı biriyle röportaj yapmaya karar verir. Uzun bir süre bunu düşündükten sonra aklına Facebook'un sahibi Mark gelir ve onunla görüşmek için büyük bir çaba içerisine girdikten sonra sonunda ona ulaşır. 5 gün boyunca onun hayatını yazacak olan gazeteci ve Mark'ın arasında geçen dramatik anlar filme yansımış.

Paris Kadını

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

4.74K izlenme
0 Yorumlar

Ülkesindeki baskılı rejimde yaşayan kız, sürekli içine kapanık ve tehdit içinde yaşamış biridir. Bir gün üniversite okumak için Fransa'ya gitmeye karar verir. Burada alış olmadığı hayatı gören ve bu hayat alıştıkça kendinden geçmeye başlayan kız eski günlerini unutmuştur ve buranın aşırı özgürlüğünün tadını çıkarırken yoldan çıkmıştır. Artık o bambaşka biri olmuştur.

Tımarhanede 10 Gün

7.7 /10 İmdb Puanı: 7.7 /10

1.51K izlenme
0 Yorumlar

Genç bir gazeteci kız, ilk iş gününde bir görev ile karşı karşıya gelir. Ondan akıl hastaneleri hakkında bilgi toplanması istenir. Hemen hazırlıklarını yapan gazeteci kadın, şehrindeki akıl merkezine giderek burada müdür ile konuştuktan sonra anlaşır ve 10 gün boyunda hastaneye yatıp kalkmaya başlar. Burada hakkında en küçük detayları bile kaleme alan genç kız, gördüğü bazı olaylardan sonra psikoloji bozulmaya başlar ve 10 günü zor zar bitirir.

Kaçak – Run

6.5 /10 İmdb Puanı: 6.5 /10

1.14K izlenme
0 Yorumlar

Ülkesinin başbaşkanını öldüren Run, kaçmaya başlamıştır. Bunun zor olduğunu gören Run, kasabada bir deli kılığında deli taklidi yaparak yaşamaya karar verir. Bu dönemde çocukluğundan o günlere kadar yaşadığı olaylar gözlerinin önünden geçmeye başlar ve bu duruma bir çözüm arar. Bu işten tamamen kurtulmanın yolunun geçmişinden geçtiğini görür ve geçmişine geri dönmeye onu bu hale sokanlardan hesap sormaya başlar.

Dedemle Bu Yaz

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

1.14K izlenme
0 Yorumlar

Babaları tarafından terk edilen 3 kardeş, annesi tarafından dedelerinin yaşadığı küçük kasabaya gönderilir. Burada kısa süreliğine kalacak olan kardeşler, tatil amaçlı buraya alışmaya çalışır fakat istedikleri tatil ortamı burada yoktur. Onları üzgün ve canı sıkılmış gören dede ise elinden geleni yaparak onları eğlendirmeye çalışır. Dram ve komedinin bir arada olduğu duygusal bir film karşınızda.

Kupa Kızı Jack

7.2 /10 İmdb Puanı: 7.2 /10

1.44K izlenme
0 Yorumlar

Maceradan maceraya, beladan belaya koşan Jack artık bundan sıkılmıştır ve kendisine bir çeki düzen vermeye karar verir. Bunun için yaşadığı hayatı sıfırlaması gerekmektedir. Ya egosunu yenerek kendisini bu işten kurtaracak yada kendisini veda ederek çevresindeki insanları kurtaracak. İkilem arasında kalan Jack'in seçimi ve başına gelecek diğer maceralar sizlerle.

Rüzgarın Oğlu

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

1.40K izlenme
0 Yorumlar

1936'da yılında geçen film o yıl yapılan Olimpiyat anlatılıyor. Siyahi oyuncu Jesse 100 metre, 200 metre ve 400 metre engellide dünya rekoru kırarak tarihe adını yazdırmıştır. Onu stadyumda izleyen Hitler ise onun yarışı kazandığını görünce orayı terk eder ve bir daha Olimpiyatların adını ağzına almaz. Daha sonra bir şey olur ve Hitler onunla görüşmek için onu evine davet eder. Biyografi filmi Rüzgarın Oğlu 2016 Türkçe dublaj özelliği ile karşınızda.

Senin Kollarında

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

1.81K izlenme
0 Yorumlar

Genç bir adam sinirli ve itici biridir. Bir gün ötenazi hakkını kullanmak için İsviçre'ye gitmeye karar verir. Ama öncesinde doyasıya kısa bir tatile çıkmak ister. Bu tatil sırasında ona eşlik etmesi için hastanede onunla ilgilenen hemşireye teklif götürür ve birlikte ötenazi öncesi tatil yaparlar. Genç adam burada hemşireden çok etkilenir ve aralarında büyük bir aşk başlar. Adamın aklında sadece o vardır ve ötenazi işini kenara atmak ister.

Turuncu Ceketli Adam

5.3 /10 İmdb Puanı: 5.3 /10

4.25K izlenme
0 Yorumlar

Tersanede çalışan turuncu ceketli adam bir gün işten kovulur ve bunun hesabını sormak için bir plan yapar. Kimsenin aklına gelmeyecek bir şey yapan adam, patronunun lüks evine giderek burada içeriye gizlice sızar ve onun bu yaşadığı hayatı çaktırmadan yaşamaya başlar. Patronuna ve karısına gizlenerek evde yaşayan adam, kadınla da birlikte olmaya başlamıştır. Kadın bunu fark ettiğinde onun kocası olmadığını görür ve artık onları öldürmeye karar verir. Ama bu iş o kadar kolay olmayacaktır.

Suyun Haritası

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

1.45K izlenme
0 Yorumlar

3 yaşındaki kız çocukları ile beraber kendi halinde yaşayan çift bir gün kızlarının ölümüne tanıklık eder ve hayatları alt üst olur. Bu üzüntüyle evlilikleri de sarsılmaya başlayan çiftin kendilerinden başka tutunacak dalı yoktur ve bunu bir gün anlarlar. Yeniden eski günlere dönmek için uzun bir tatile çıkan karı koca burada bir şeyleri detaylıca düşünmeye başlar.

Yeniden Yirmi

7.9 /10 İmdb Puanı: 7.9 /10

1.67K izlenme
0 Yorumlar

75 yaşında bir kadın mutsuz bir şekilde yaşamaktadır. Tek hayali gençlik yıllarına dönmek isteyen kadının hayalleri bir gün gerçekleşir ve bir fotoğraf çekimi sonrası 20 yaşındaki haline geri döner. Mutlu bir şekilde istediğini yaparak yaşayan kadın çevresinde pek sevilmeyen biri haline gelir. Seksten başka bir şey yapmayan ve bir gün aşık olmak isteyen genç kadın birini bulmaya karar verir.

Demek Evet Diyorsun

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

2.21K izlenme
0 Yorumlar

Gelinlik dükkanı işleten ve kendi halinde yaşayan genç kadının tek hayali bir gün evlenmektir. İşler istediği gibi giderken, bir gün karşı tarafına büyük bir gelinlik dükkanı açılır ve işleri kötüye gitmeye başlar. Bunu nasıl düzelteceğini düşünürken biriyle tanışır ve ona aşık olur. Aşk ve iş arasında kalan genç kadın, daha sonra onun rakip dükkan sahibinin oğlu olduğunu öğrenir. Dram ve komedi dolu sahneleriyle dikkat çeken bir film.

Kulüp

7.3 /10 İmdb Puanı: 7.3 /10

1.23K izlenme
0 Yorumlar

İnzivaya çekilmek isteyen dört rahip tuttukları büyük bir evde yaşamaya başlamışlar. Burada kendilerine bakıcı tutan rahipler, koydukları katı kurallar ile yaşarken bir gün emekli olan bir rahipte oraya gitmeye karar verir. Burada yaşamaya başlayan beşinci rahip, bu kuralları bozmaya başlar ve içerideki kuralları yok sayarak diğer rahipleri de yoldan çıkarır. Bir gün onların geçmişini araştıran 5. rahip, onların karanlık yüzlerini ve işledikleri büyük günahları yüzlerine vurmaya başlamıştır.

Mükemmel Bir Adam

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

1.73K izlenme
0 Yorumlar

Şiddet gördüğü sevgilisinden ayrılmaya karar veren kadın, bir süre kendisini toparlamak için gece kulüplerinde dolaşırken bir gece bir adam ile tanışır. Ondan çok etkilenen kadın, onunla büyük bir aşka yelken açar ve istediği mutluluğu onda bulur. Bu adam çok iyi biridir fakat kadının içinde bazı şüpheler vardır. Bir adam bu kadar iyi olabilir miydi? Gerçekler ve şüpheler arasında kalan kadının gerilim dolu hayatı.