Animasyon Filmleri

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Çin Seddi

8.2 /10 İmdb Puanı: 8.2 /10

982 izlenme
0 Yorumlar

Tarihten farklı olarak uyarlanan bir fantastik film... Fragmana bakılırsa Çinliler, fantastik yaratıklar ile büyük bir savaşa giriyor. Film hakkında pek bir bilgi bulunmasa da efekt ve görüntü olarak gerçekten kaliteli bir yapıma benziyor. 8.2 IMDB'si ile de dikkatleri üzerine çeken Çin yapımı film sizlerle.

Olağanüstü Dünya

7.7 /10 İmdb Puanı: 7.7 /10

1.86K izlenme
0 Yorumlar

Küçük bir kız çocuğu, konuşan kedisi ve dedesi ile büyük bir maceranın içerisine atılır. Napolyon'un yönettiği Fransa döneminde bir türlü teknoloji istenilen gibi ilerlememektedir. Bunun nedenini araştıran halk, bilim insanlarının tek tek ortadan kaybolduğunu görür ve büyük dedikodular bütün ülkeyi sarar. Bu işin peşine düşmeye karar veren Avril, dedesi ve konuşan kedisini alarak olayları araştırır.

Zootropolis Hayvanlar Şehri

8.3 /10 İmdb Puanı: 8.3 /10

2.05K izlenme
0 Yorumlar

Büyük memeli hayvanların yaşadığı Zootropolis şehrinde geçen animasyon filminin konusu şöyle; Büyük kasaba meydanı ve lüks şehri ile filden arıya bütün hayvanların istediği gibi yaşadığı ve istediklerini yaptıkları yerde son zamanlarda garip şeyler olmaya başlamıştır. Polis şefi Hopps, bu olayları çözmek için yardımcı olarak kendisine uyanık tilkiyi seçer. Araları bozuk olan ikili bu olaylarla birlikte bir araya gelecektir.

Lego DC Kozmik Çarpışma

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

1.35K izlenme
0 Yorumlar

Dünyayı ele geçirmek isteyen kötü robota karşı güçlerini birleştiren 10'larca süper kahraman, robot ile büyük bir savaşa hazırlanır. Aile animasyon filmi olan yapımda legolara hayat veriyor. Süperman'den Batman'e bütün kahramanlar sizlerle olacak. Büyük bir çarpışma ve inanılmaz güç gösterisinin sergilendiği yapım uzun emek ve maddi olarak ciddi harcamalar yapan yediden yetmişe kahraman karakterlerimiz toplu izleme keyfi bizlere fırsat film olacak. Oyuncak LEGO'ların maceralarını izleyeceğiz.

Batman Büyük Öfke

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

1.61K izlenme
0 Yorumlar

Ortadan kaybolan Wayne'yi aramaya başlayan kedi kadın uzun bir araştırmaların sonucunda Wayne'nin başının belada olduğunu öğrenir. Onu kurtarmak için harekete geçmeye karar veren kedi kadının yardıma ihtiyacı vardır. Bunun için Batman ve ekibinden yardım ister. Bir animasyon filmin olsa da macera ve aksiyon üst seviyede olacak. Kedi kadın, aşkı Wayne'yi kurtarabilecek mi? Batman ve arkadaşları kötülerle savaşmak için yeterli olacak mı?

Bling

 /10 İmdb Puanı: /10

1.57K izlenme
0 Yorumlar

Çocukların çok seveceği bir animasyon filmi. Robot parkında tamirci olarak çalışan Sam, kendi halinde yaşayarak hayatını sürdürmektedir. Robotlarla ilgilenen ve tek hayali aşkı güzel spiker ile evlenmek olan Sam, bu hayal ile günlerini geçirmektedir. Ona açılmaya karar veren Sam, sevgililer gününde ona büyük bir sürpriz yapacaktır. Yönetmenliğini, Kyung Ho Lee'in üstlendiği filmin orijinal seslendirme kadrosunda Carla Gugino, Taylor Kitsch, Tom Green, Jason Kravits gibi isimler yer alıyor. "Bling" filmi 19 Şubat 2016'da sinemalarda.

Otel Transilvanya 2

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

2.06K izlenme
1 Yorumlar

Yeni yaratıklar ile komedi filmi devam ediyor. Otelde her şey yolunda gitmeye devam ederken, Otel yönetimi bir karar alır ve otelin artık sadece canavarlara değil insanlara da açmaya karar verir. Daha sonra otel sahibi Drakula'nın babası ziyarete gelir ve işler biraz karışır. Baba Dracula, oğlunun bir ölümlü ile evlendiğini bilmez ve bunu öğrendiğinde otel çok fena bir şekilde karışacaktır.

İyi Bir Dinozor

15 Ocak 2016 /10 İmdb Puanı: 15 Ocak 2016 /10

1.72K izlenme
0 Yorumlar

Güzel bir animasyon ve aile filmi sizleri bekliyor. Kış tatilinde çocukların çok seveceği bir Disneyland yapımı olan filmin konusu şöyle; modern dünyada dinozorlar olsaydı ne olurdu? Yıllar önce dünyaya çarpan gök taşı olmasaydı ve dinozorlarla beraber yaşasaydık. İşte bu teoriyi anlatan ve modern dünyada aramızda dolaşan dinozorlarla beraber yaşamanın tadını izleyeceğiz.

Monster Hunt

6.3 /10 İmdb Puanı: 6.3 /10

1.81K izlenme
0 Yorumlar

Güzel bir animasyon filmi sizleri bekliyor. Belkide bu yılın en iyi animasyonlarından biri olan filmin konusu şöyle; Tatlı canavar bebek Waba, insan bir erkeğin ve canavar bir kraliçenin çocuğudur ve Ortaçağ Çin’in deli antik dünyada canavarlardan nefret eden insanlar tarafından ve yeni doğan canavarı yakalamaya çalışan diğer canavarlar tarafından tehdit edilmektedir.

Ölüm Melekleri

5.6 /10 İmdb Puanı: 5.6 /10

5.74K izlenme
0 Yorumlar

Özel bir askeri birlik yetimhaneden ve sokaktan yalnız küçük kızları toplayarak bir adaya götürür. Onlara burada 15 yıl boyunca dövüş, seks, dil vs. vs bütün eğitimleri verir. En sonunda bu toplanan kızlar bir kafese koyularak ölümüne dövüştürülür. Sona kalan 3 genç kız askeriye için çalışacaktır.

Minyonlar

7.3 /10 İmdb Puanı: 7.3 /10

1.39K izlenme
0 Yorumlar

3 kafadar gruplarına yeni bir lider aramak için yollara düşer. Şehir şehir dolaşmaya başlayan kafadarlar, kötü bir adam tarafından işe alınırlar. Neden geldikleri kafalarından çıkan 3 kafadar artık başka maceralara yol almıştır.

Ghost Talker’s Daydream

6.8 /10 İmdb Puanı: 6.8 /10

21.46K izlenme
0 Yorumlar

Erotik animasyon olan filmin konusu şöyle; Genç bir kız bütün gün hayaller kurarak yaşamaktadır. Bir kulüpte çalışan genç kız buradaki işini bitirdikten sonra hayallerini gerçekleştirmeye çalışır. O an ne düşünürse onu yapan genç kızın maceraları sizleri bekliyor.

Batman Unlimited Monster Mayhem

5.6 /10 İmdb Puanı: 5.6 /10

838 izlenme
0 Yorumlar

Güzel bir animasyon filmi sizleri bekliyor. Birçok karakterin içinde bulunduğu yapımın konusu şöyle; Çocukların severek izlediği çizgi film aynı zamanda geçen hikayede Gotham`ı ele geçirmek isteyen Joker`e karşı Batman, Red Robin, Nightwing ve Green Arrow`un verdiği mücadele anlatılıyor.

Tinker Bell ve Canavar Efsanesi

 /10 İmdb Puanı: /10

816 izlenme
0 Yorumlar

ABD yapımı güzel bir animasyon aile filmi beyazperdeye geliyor. Sadece çocukların değil yetişkinlerinde merakla beklediği bu güzel animasyon filminin konu şöyle; Kahramanımız ve arkadaşları korkunç canavarların yuvalarını yerle bir etmek için yola koyulur. Perileri korumak için bütün cesaretini toplayan Fawn, bu savaşı bekler. Ama bu yaratık gerçekten duydukları gibi korkunç bir canavar mıdır? Keyifli serinin yeni filminin yönetmenliğini Steve Loter üstlenirken, seslendirme kadrosunda ise, Mae Whitman, Ginnifer Goodwin, Lucy Liu, Raven Symone, Thomas Lennon, Anjelina Huston, Jesse McCartney, Timonthy Dalton oluyor.

Scooby-Doo Kiss Rock ile Roll Gizemi

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

1.25K izlenme
0 Yorumlar

Her gizemi çözmek için yola çıkan ekip bu sefer eğlenmek için gittikleri lunaparkta bir gizemli olay ile karşı karşıya kalırlar. Lunaparkın açılışı için getirilen rock grubu sahne alması ve o günün cadılar bayramı olması gizemli olayın daha da gerilim haline gelmesini sağlıyor. Ama bu bir aile ve çizgi film olduğu için korkmanıza gerek yok.

Kuzular Firarda

7.4 /10 İmdb Puanı: 7.4 /10

869 izlenme
0 Yorumlar

Çiftlikte yaşayan bir grup kuzu, bu yaşamdan bıkmıştır ve kaçmaya karar verir. Bir plan yapan kuzular, bu planı başarıyla uygular ve bulundukları çiftlikten kaçmayı başarır. Bulundukları karavanın kaza yapması sonucu kaybolurlar ve şehri birbirine katarlar. Kaçtıklarına pişman olan kuzular sahibini aramaya başlar.

Asteriks Roma Sitesi

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

1.31K izlenme
0 Yorumlar

Daha öncede Romalılarla savaşan kahramanlarımız bu sefer yeni görüntü, yeni efekt ve yeni senaryosuyla karşımıza geliyor. Kahramanlarımızın yaşadığı Gaulois köyünü ele geçirmek isteyen Roma, yeniden bu köye bir savaş açmaya karar verir. Ama Galyalılar yaşadığı yeri terk etmeye hiç niyet yoktur. Roma ise savaştan vazgeçer ve köyün etrafına binalar yapmaya karar verir. Roma vatandaşları yeni Roma Sitesine taşınmaya başlarlar. İki halk arasında problemler boy göstermeye başlayınca kahramanlarımız Asteriks ve Oburiks bu işi çözmek için her şeyi yapacaklardır.

Sword Of Vengeance

4.9 /10 İmdb Puanı: 4.9 /10

1.50K izlenme
0 Yorumlar

Bir savaş filmi olan ve 2015'in çok beklenen filmlerden olmasına rağmen istediği IMDB puanını alamayan yapımın konusu şöyle; gaddar kralları Tira'nın zulmüne uğrayan halk artık bundan bıkmıştır ve bir kurtarıcı bulmaya karar verir. Tira'ya karşı savaşacak birilerini aramaya başlayan halkın ayağına biri gelir ve Tira'yı karşısına alır. Bu eşsiz savaşçı Tira'yı yok edebilecek mi?

Tapped Out

5.4 /10 İmdb Puanı: 5.4 /10

872 izlenme
0 Yorumlar

Aksiyon ve maceranın bir arada olduğu bir spor filmi sizleri bekliyor. Bir boksörün hayatını izleyeceğiz. Filmin konusu şöyle; Ailesi bir adam tarafından katledilmiştir. Bu adamdan ailesinin intikamını almak adına bir karate kursuna başlar. Daha sonra ailesini öldüren katilde karate okulunda düzenlenen bir turnuvaya katıldığını öğrenir. Turnuvanın kuralı sadece tek bir galip ve ölümüne bir mücadele. Ailesinin katilinden intikamını almak için bu turnuvada kıyasıya bir mücadeleye girecektir.

Batman vs Robin

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

1.06K izlenme
0 Yorumlar

Güzel bir animasyon filmi sizleri bekliyor. Sadece küçüklerin değil büyüklerin de sıkılmadan izleyeceği bir animasyon film karşınızda. Filmin konusu şöyle; D. Wayne, bir yandan Batman’in kimseyi öldürmeme kuralına çare bulmakla uğraşırken bir yandan da kaderinin gizli bir topluluk olan Baykuşlar Cemiyetinin elinde olduğuna inanmaya başlar.

Yenilmezler Gizli Dosya Kara Dul Cezalandırıcısı

5.7 /10 İmdb Puanı: 5.7 /10

1.64K izlenme
0 Yorumlar

Güzel bir animasyon filmi sizleri bekliyor. Aksiyon dolu bu animasyon filmini hiç sıkılmadan izleyebilirsiniz. Filmin konusu şöyle; Gizli bir kalkan operasyonuna müdahele eden Punisher, kalkan ajanları ve Black Widow tarafından gözaltına alınır. Punisher'ın savaş potansiyelinin farkında olan Nick Fury ise ona bir seçim hakkı sunar. Leviathan adlı bir terörist organizasyon SHIELD teknolojisini kaçırarak en yüksek fiyatı verene satmaktadır ve şu yada bu şekilde durdurulması gerekmektedir. Şimdi kaçak kahraman Punisher özgürlüğü karşısında SHIELD ile işbirliği yapmalı ve azalan zamana karşı bu tehdidi kesin şekilde durdurmalıdır. Filmde Nick Fury, Maria Hill, Ironman, War Machine, Hawkeye, Thor ve Hulk gibi film kadrosundaki karakterlerin yanı sıra Ms Marvel de yeralacak.

Dinozorlarla Yürümek

5.1 /10 İmdb Puanı: 5.1 /10

716 izlenme
0 Yorumlar

Sürükleyici bir animasyon filmi sizleri bekliyor. Filmin konusu şöyle; Patchi adındaki dinozor ailesinin en küçüğüdür. Patchi kardeşleri ile birlikte acımasız ve vahşi dünya içerisinde hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Arctic North’a doğru yaptıkları göç esnasında babalarını kaybederler ancak onun izinden giderek Arctic North’a varmayı kafalarına koymuşlardır.

Cesur Tom Sihirli Ayna

5.0 /10 İmdb Puanı: 5.0 /10

879 izlenme
0 Yorumlar

Güzel bir aile animasyon filmi sizleri bekliyor. Yapım geçen sene en çok izlenen animasyon filmleri arasındaydı. Filmin konusu şöyle; Sihirli bir dünyada, küçük ama cesaretli Tom'un, krallığı büyünün etkisinden kurtarıp prensesin kalbini kazanmaya çalışacaktır.

Dokuz – 9

7.1 /10 İmdb Puanı: 7.1 /10

1.49K izlenme
0 Yorumlar

Macera dolu bir animasyon filmi sizleri bekliyor. 2009 yılına damgasını vuran animasyon filminin konusu şöyle; Dokuz dünyaya geldikten sonra etrafına baktığında kıyamet kopmuştur ve dünya oldukça kötü bir haldedir. Bütün insanlar yok olmuş fakat kaçmayı başaran birkaç insan saklanarak hayatta kalmıştır. Ancak artık saklanmayı bırakıp karşı hücuma geçmeleri gerekmektedir. İnsanlığın devam edebilmesi sadece bu şekilde mümkün olacaktır.

Çakmaktaşlar WWE Smackdown Taş Devri

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

16.05K izlenme
0 Yorumlar

90'lı yıllara damgasını vuran çizgi film sizleri bekliyor. Filmin konusu şöyle; Fred, bu sefer büyük bir tatil planı için iyi bir para biriktirmiştir. Her ne sebepten olduğunu anlamadan tüm parasını kaybeder. Bunu Vilma ve diğer kadınlara anlatamayacağı için bu parayı onlar fark etmeden yerine koyması gerekir. Tam bu sıralarda bir dövüş müsabakası afişi görür ve baş vurur. Smack Down tarzındaki bu dövüşte güzel paralar kazanıp kaybettiği paranın misi misli fazlasını kazanır.

Monster High Haunted

5.9 /10 İmdb Puanı: 5.9 /10

976 izlenme
0 Yorumlar

Güzel bir aile animasyon filmi sizleri bekliyor. MH'nin en iyi filmi olan bu yapım tüm sevenleri tarafından merakla bekleniyordu. Filmin konusu şöyle; Spect Vonder, Monster High’ın neden perili olduğunu öğrenmek için eski hayalet okulununa geri döner, diğer cadılar Boogey Sand kullanıp böylece hayalet kılığına girip onu takip edebileceklerdir. Orada, ruhların zayıf olduğunu keşfederler çünkü okul müdürü öğrencileri korkunç kurallar ve zincirlerle tutmaktadır. Bu hayaletlerin gizemini ve hayalet okul sırlarını gün yüzüne çıkarmak periler ve yeni hayalet arkadaşlarına kalmıştır.

Adalet Birliği Atlantis Tahtı

6.5 /10 İmdb Puanı: 6.5 /10

878 izlenme
0 Yorumlar

Macera dolu bir animasyon filmi sizleri bekliyor. Yılın merakla beklenen animasyonu karşınızda. Filmin konusu şöyle; Savaş'ın neticesinde dünya barışa kavuşur gibi görünür ancak gerçek çok farklıdır. Ta ki Atlantis, krallarının ölümünden dolayı Metropolis'e saldırana dek. Ancak kraliçenin başka planları vardır ve kayıp oğlunu bulmaları için Adalet Birliği'ne ihtiyaç duyar. Birlik'in arayışı esnasında Okyanus Efendisi tarafından yönetilen Atlantis askerleri saldırılarına devam eder. Bu savaşın kazananı kim olacaktır?

Arı Maya

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

829 izlenme
0 Yorumlar

Güzel bir animasyon ve aile filmi sizleri bekliyor. Dünyaya yeni gelen Arı Maya, çalıştığı kovanda sevilmeyen kişi olur. Çünkü hiç bir iş yapmak ve kovan kurallarına uymaz. Bir gün yaban arıları kovana saldırır ve bütün balları çalar. Gruptakiler, Arı Mayanın, yaban arıları ile ortak çalıştığını düşünür. Maya, suçsuz olduğunu sadece en yakın arkadaşı Willy'i inandırır. Suçsuz olduğunu diğer arılara ispatlamak için, yaban arılarının yaşadığı dağa gitmeye karar verir ve maceralar başlar.

123