Aksiyon Filmleri

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Çin Seddi

8.2 /10 İmdb Puanı: 8.2 /10

982 izlenme
0 Yorumlar

Tarihten farklı olarak uyarlanan bir fantastik film... Fragmana bakılırsa Çinliler, fantastik yaratıklar ile büyük bir savaşa giriyor. Film hakkında pek bir bilgi bulunmasa da efekt ve görüntü olarak gerçekten kaliteli bir yapıma benziyor. 8.2 IMDB'si ile de dikkatleri üzerine çeken Çin yapımı film sizlerle.

Tarzan Efsanesi

6.8 /10 İmdb Puanı: 6.8 /10

12.24K izlenme
0 Yorumlar

Tarzan artık yıllar yaşadığı büyüdüğü ormanı sevdiği kız uğruna terk eder ve şehre taşınarak onunla beraber mutlu bir hayata adım atar. Her şey istediği gibi giderken zengin karısı sayesinde politik olarak da yükselmeye başlamıştır. Fakat siyasetin kirli yüzünü bilmeyen Tarzan arkasından iş çevrildiğini öğrendiğinde çok geç olacaktır ve ormanına geri dönerek bunlara karşı koymaya karar vermiştir.

Ejder Yürek 3 Büyücünün Laneti

5.1 /10 İmdb Puanı: 5.1 /10

2.20K izlenme
0 Yorumlar

Yeni şövalye olan Garet, bir gün bir konuşmaya şahit olur ve içerisinde tonlarca altın olduğunu öğrendiği kuyrukyıldızı aramaya karar verir. Uzun süren arayışlardan sonra yıldızı bulur fakat orada altın değil, büyük bir ejderhanın koruduğu 100'lerce ejderha yumurtası vardır. Ejderha ile konuşan Garet onunla dost olmayı başarır ve bir süre yıldız üzerinde vakit geçirir. Daha sonra ejderha ona bir düşmandan bahseder ve beraber onu yenmek için yol çıkarlar.

Demir Yumruklu Adam 2

4.4 /10 İmdb Puanı: 4.4 /10

1.25K izlenme
0 Yorumlar

Madende çalışan karı koca bir gün iş dönüşünde yol kenarında ağır yaralı olarak yatan bir adamı bulurlar ve onu köye götürürler. Bütün köylülerin yardımı ile kendine gelen ve toparlanan adam onlara teşekkür etmek için bir şey istemelerini söyler. Köylülerin başına bela olan bir mafya babasını öğrenen adam, onunla savaşmaya karar verir. Köylülerin tek kurtuluşu ve güveneceği kişi bu adamdır.

Refleks

3.3 /10 İmdb Puanı: 3.3 /10

1.27K izlenme
0 Yorumlar

Kendi halinde yaşarken bir gün bir zaman boşluğuna düşen adam, zamanı bir türlü akıtamaz. Boş sokaklarda dolaşarak vakit geçirirken birden saldırıya uğrar ve ölümden kurtulur. Şimdi ise onların kim olduğunu öğrenme zamanıdır. Onlarla savaşmaya karar veren adam, onları kendisini öldürmeden onları yok etmek için hazırlıklarını yapar. Düşün IMDB'li bir aksiyon filmi.

Salgın

4.6 /10 İmdb Puanı: 4.6 /10

1.39K izlenme
0 Yorumlar

Nasıl oluştuğu bilinmeye bir virüs bütün dünyayı sarmaya başlamıştır. Los Angeles'te bütün insanlar et yiyen yaratıklara dönüşürken sağlıklı insanlar güvenli bölgeye getirilir. İçlerinden biri bir ekip kurarak onlara doğru gelen hastalıklı insanları avlamaya karar verir. Böylece ilaç için zaman kazanmaları gerekmektedir. Hızla çalışan bilim insanları ve onlara her dakika daha da yaklaşan zombiler.

Kod Adı Londra

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

1.66K izlenme
0 Yorumlar

Başkanın ölümünden sonra, cenazeye gelen dünya liderleri, Britanya'da törenin başlamasını beklemektedir. Üst seviyede bir güvenlik olsa da bazı açıklar vardır ve teröristler bu açıkları fark ederek büyük bir eylem yapmaya karar verir. Yaptıkları bombalı saldırıda 5 dünya liderini öldüren teröristlerin asıl amacı ABD Başkanını öldürmektir fakat bunu başaramamışlardır. Saldırıyı ise FBI'ın yıllarca aradığı Aamir üstlenmiştir. ABD'de güvenlik daha da sıkılaşmıştı ve yakın koruma ile Başkan korunuyordu. Ama Başkan'ın bilmediği bir şey vardı, en yakın koruması gerçekten güvenilir birimiydi?

Jane’in İntikamı

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

1.56K izlenme
0 Yorumlar

Kanun kaçağı olan kocasını, peşinde olan mafyadan kurtarmak isteyen kadın ona yardım edecek birini aramaya karar verir. Bir süre düşündükten sonra aklına eski sevgilisi gelir ve onu bulmak için yola çıkar. Eski sevgili ona yardım etmeye karar verir fakat bunun karşılığında ondan bir şey ister. Bunu kabul eden kadın, onunla birlikte çiftliğe gelir ama iş işten geçmiştir. Kocası, peşinde olan adamlar tarafından kaçırılmıştır.

Son Kral

6.3 /10 İmdb Puanı: 6.3 /10

1.80K izlenme
0 Yorumlar

1100'lü yıllarda geçen biyografi ve tarih filmi olan yapımın konusu şöyle; Krallık zor bir dönemden geçiyordur ve halk parasızlık içerisindedir. Buna bir türlü çözüm bulamayan krallık iç savaş ile daha da karışır. Halk birbirine girmiş ve 2'ye ayrılmıştır. Saray'a gelen bir grup halk Krala sadakatini gösterdikten sonra Kral, savaşçılarını toplayarak savaşa gitmelerini söyler. Yapılacak tek şey ortalığı karıştıranları yok etmek ve onları ülkeden temizlemektir. Bu savaş ise iki asker ve bir çocuğun zekası ile kazanılacaktır.

Denek 7 – Boy 7

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

2.00K izlenme
0 Yorumlar

Gündelik giden yaşantısı ve hayali olduğu tüm planlarını bir anda geride bırakarak kendini baygın halde gece yarısı bir sokağın ortasında bulan genç bir adam balına neler geldiğinden habersiz kendini toparlamaya çalışmaktadır. Başına gelenin ne tür bir durum olduğunu kafasında çözmeye çalışır iken birden üstünde sırt çantası olduğunu fark eder. Bu duruma nasıl geldiğini hatırlamak için sırt çantasındaki eşyalardan araştırma yapıp yola çıkan adam sonunda kendisinin büyük bir tehlikeli tuzağın içinde olduğunu fark eder. Devamında hayatını bu kötü durumdan kurtarmak için kendi yaşam savaşını başlatmış olur. Başından sonuna aksiyonun hiç hız kesmeden bizlere merak uyandıran sahneleri adeta sizleri büyüleyecek cinstendir.

Cevap

 /10 İmdb Puanı: /10

1.73K izlenme
0 Yorumlar

Özel güçlere sahip olan bir adamın yaşamını izleyeceğiz. Herkes tarafından bilenen adam, bu güçlerini bir türlü kullanamaz. Hayattan sıkılan ve aşk yaşayamayan adamın önünde birde kanunlar vardır. Bir gün ölen annesinin yazdığı bir mektubu bulur ve o gece de patronu öldürülür. Şimdi ise tanımadığı adamlar tarafından öldürülmek isteniyordur. Artık bu güçleri kullanmanın zamanı gelmiştir. Sonuna kadar ekranların başlayan kilitleyecek konulu hikayesi ile değerli izleyicilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Lego DC Kozmik Çarpışma

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

1.35K izlenme
0 Yorumlar

Dünyayı ele geçirmek isteyen kötü robota karşı güçlerini birleştiren 10'larca süper kahraman, robot ile büyük bir savaşa hazırlanır. Aile animasyon filmi olan yapımda legolara hayat veriyor. Süperman'den Batman'e bütün kahramanlar sizlerle olacak. Büyük bir çarpışma ve inanılmaz güç gösterisinin sergilendiği yapım uzun emek ve maddi olarak ciddi harcamalar yapan yediden yetmişe kahraman karakterlerimiz toplu izleme keyfi bizlere fırsat film olacak. Oyuncak LEGO'ların maceralarını izleyeceğiz.

Meru

7.7 /10 İmdb Puanı: 7.7 /10

8.80K izlenme
1 Yorumlar

3 dağcının yapacakları en zor tırmanışı izleyeceğiz. Hint inanışına göre Tanrıların buluştuğu yer, Tanrıların evi olarak bilinen Meru dağına tırmanmaya karar veren 3 dağcının başına gelen olaylar konu alınıyor. Zorlu ve cesaret isteyen bu yolculuk kışın en sert haline katlamak zorunda bırakacak ve her koşuldan bir derece daha ilerlerken yollarında engeller yükselecektir. Azmin ve başarının ana fikri olarak paylaşılan film oldukça takdire şayan bir yanı olduğu kabul edilebilir.

Vampir Akademisi

6.5 /10 İmdb Puanı: 6.5 /10

6.87K izlenme
1 Yorumlar

Dünyanın en çok satan romanlarından biri olan ve beyaz perdeye aktarılan filmin konusu şöyle; ölümlü vampirler ve ölümsüz bir vampirin arasında yaşanan çekişme konu alınıyor. İnsanları korumak için çalışan ölümlü vampirler, kana susamış ölümsüz vampiri durdurmaya çalışacaktır. İyi vampirlerin de olacağını gösteren bir yapım. Bakalım iyiler mi, yoksa kötüler mi kazanacak?

Güneşin Kapıları

4.7 /10 İmdb Puanı: 4.7 /10

5.97K izlenme
2 Yorumlar

Cezayir'in özgürlüğünü ellerinden almak isteyen bir grup ekip orada görevlendirilir. Buna engel olmak isteyen halk bir türlü üstesinden gelemez. Bir gün bir ajan onlarla savaş için harekete geçer ve aksiyon dakikaları başlar. Halkın içinden bir kaç kişi özgürlükleri için savaşırken diğer geri de kalanlar ne yapacak. Onlara katılacak mı yoksa kaderlerine boyun mu eğecek? İzleyip ders çıkarılması gereken bir yapım.

Batman Büyük Öfke

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

1.61K izlenme
0 Yorumlar

Ortadan kaybolan Wayne'yi aramaya başlayan kedi kadın uzun bir araştırmaların sonucunda Wayne'nin başının belada olduğunu öğrenir. Onu kurtarmak için harekete geçmeye karar veren kedi kadının yardıma ihtiyacı vardır. Bunun için Batman ve ekibinden yardım ister. Bir animasyon filmin olsa da macera ve aksiyon üst seviyede olacak. Kedi kadın, aşkı Wayne'yi kurtarabilecek mi? Batman ve arkadaşları kötülerle savaşmak için yeterli olacak mı?

Triple 9

 /10 İmdb Puanı: /10

2.21K izlenme
0 Yorumlar

İyi polis, kötü polis ve bir çetenin konu alındığı yapımın konusu şöyle; büyük bir sevkıyat yapmaya karar veren çete ve işini kötüye kullanan polislerin önünde bir engel vardır. Ona işini düzgün yapan ve onlara fırsat vermek istemeyen diğer iyi polis. Sevkıyatın tamamlanması için iyi polisin ortadan kalkması gerekiyordur. Bir cinayet işleyerek bu suçu onun üzerine atmaya karar verirler. Yönetmenliğini, John Hillcoat'in üstlendiği filmin oyuncuları ise, Casey Affleck, Kate Winslet, Anthony Mackie oluyor. "Triple 9" sizlerle. Hiç kimseye güvenme en yakınlarına bile.

Diablo

4.9 /10 İmdb Puanı: 4.9 /10

3.88K izlenme
0 Yorumlar

Amerika'da iç savaş sırasında genç bir adamın, güzel karısı bir grup haydut tarafından kaçırılır. Karısını kurtarmak için silahlanarak onların peşine düşen adam hepsini öldürmek için uzun zorlu bir yola çıkar. Ama bu yolda başına başka belalar gelecektir ve karısını bulması zor olacaktır. Bakalım güzel karısını sapıkların elinden kurtarabilecek mi?

Deadpool

12 Şubat 2016 /10 İmdb Puanı: 12 Şubat 2016 /10

7.48K izlenme
0 Yorumlar

Kanser olan ve bütün yaşama sevincini yitiren genç adam bir gün kobay olmaya karar verir. Weapon X programına katılan genç adam, buradan bir süper kahraman olarak çıkar. Ama biraz daha farklı bir kahraman olacaktır. Vurdumduymaz olan ve boş espriler ile kimseyi takmayan genç bir gün birilerinden intikam almaya karar verir. Ama bir gün eski günleri aklına gelir eve artık bu güçlerini iyilikten yana kullanmaya kendine söz verir.

Pan 2015

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

2.20K izlenme
1 Yorumlar

Herkesin yakından bildiği bir masal kahramanı ama bu kez 2015 versiyonu ile sevenleriyle buluşuyor. Yetim bir çocuk olan Pan bir gün büyülü dünyaya kaçırılır. Bir süre sonra buraya alışan Pan, buranın kahramanı olacaktır. Bu dünyada eğlenceyi ve tehlikeyi bir arada görecek olan Pan'ın maceraları karşınızda. Sadece macera değil aksiyon ve romantizmde burada olacak.

Creed – Efsanenin Doğuşu

8 Ocak 2016 /10 İmdb Puanı: 8 Ocak 2016 /10

2.77K izlenme
0 Yorumlar

8 Ocak 2016'da vizyona girecek olan Rocky'nin devamı olan 7. seri merakla beklenmeye devam ediyor. Cehennem Melekleri, Rocky'nin son filmi ve Rambo'nun son filmi derken Sylvester Stallone bu yıllar çok fazla göreceğiz. Boksu bırakan ve iyice yaşlanan Rocky, bir spor salonu işletmektedir. Bir gün içeriye bir genç gelir ve boks öğrenmek istediğini söyler. Bir süre sonra onun Apollo'nun oğlu olduğunu öğrenir. Bütün bildiklerini ona öğreten Rocky yeni bir dev yaratmaya çok yakındır. Genç çocuk ise her şeyi öğrenmeye hazırdır.

Karanlık Çökünce

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

1.24K izlenme
0 Yorumlar

Üç itfaiyeci arkadaşın maceraları konu alınıyor. Her gün yangından yangına koşan arkadaşlar, bir gün doğal gaz temin eden bir istasyonda çıkan yangına koşmaları ve şehrin karanlığa bürünmesi bir olur. Artık işleri daha da zordur. Bu kez karşılarında büyük bir gaz kütlesi ve karanlık sokaklar vardır. Ama tecrübeleri ile bu işin üstesinden geleceklerdir.

6 Kişi Ölecek

3.6 /10 İmdb Puanı: 3.6 /10

1.12K izlenme
0 Yorumlar

Tetikçi olan bir adam bir gün başını büyük bir belaya sokar ve teröristler tarafından kaçırılır. Serbest bırakılması için tek bir çözüm vardır o da verilen listedeki 6 kişiyi 6 saat içinde öldürmesidir. Ama listeyi eline aldığında bu işin kolay olmayacağını anlar. Listedeki her isim korumalar tarafından korunan üst düzel kişilerdir. Aksiyon dolu dakikaların eksik olmadığı film sizlerle.

Rivers 9

4.0 /10 İmdb Puanı: 4.0 /10

982 izlenme
0 Yorumlar

Kasabaya zarar vermeye başlayan Amerikan Gazinosuna karşı bir savaş başlatmak isteyen bir grup kişi akıllarındaki oyunlarla onları çıldırtmaya çalışır. Yaptıkları akıl savaşı ile herkesi bıktıran arkadaşlar daha sonra işlerin ciddiye gittiğini görür ve silahların konuşmaya başlamasıyla bu işten nasıl kurtulacaklarının hesaplarının yapmaya başlar. Fakat iş işten çoktan geçmiştir ve basit dalga olayları büyük yerlere varmıştır.

Kung Fu Ormanı

6.5 /10 İmdb Puanı: 6.5 /10

1.70K izlenme
1 Yorumlar

Dövüş sanatları eğitmeni olan adam, bir gün kaza sonucu birini öldürür ve hapse girer. O içerideyken, birileri bütün dövüş ustalarını tek tek öldürmeye başlar. Hükümet tarafından serbest bırakılan dövüş eğitmeni, bu işi çözmesi için görevlendirilir. Bunların peşine düşen eski dövüş ustası, onların kim olduğunu öğrendiğinde şok olacaktır. Eski defterler yeniden açılır ve aksiyon dolu sahnelerin bitmediği sürükleyici bir film. Tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Komisyoncu

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

3.86K izlenme
0 Yorumlar

Komedi ve aksiyon tadında bir film karşınızda. Emlakçı olarak çalışan bir çift, seksi bir kadın tarafından dolandırılır. Daha sonra kadının peşine düşen çift başka işlere bulaşır. Amaçları Malibu’daki villalarını satmaktır. Burt Reynolds’ın komisyoncu şirketin patronunu canlandırdığı yapım, büyük Hollywood gişe filmlerinin karşısında mütevazi ve bağımsız bir duruş sergiliyor. Bakalım güzel kadın bulunduğunda yine onları kandırabilecek mi? Yoksa çift ondan büyük bir intikam mı alacak?

Kanlı Oyun

4.4 /10 İmdb Puanı: 4.4 /10

1.75K izlenme
0 Yorumlar

İki sıkı bir dost, bir dövüş ustasından aldığı eğitim ile hayatını sürdürmeye çalışır. Yer altında düzenlenen dövüş oyunlarına katılan ve böyle hayatını sürdüren ikilinin ölüm oyunları karşınızda. Büyük bir oyun içerisine girerek burada ölümüne savaşan ve kazanacakları paraları düşünen gençlerin bir sorunu ise, bu oyunları hazırlayan kişiye olan güvenleridir. Gerçekten o kişi o parayı onlara verecek mi?

Taşıyıcı Son Hız 2015

4.9 /10 İmdb Puanı: 4.9 /10

2.82K izlenme
0 Yorumlar

Taşıyıcı son hız devam ediyor. Fakat bu sefer başrol oyuncusu değişmiş ve Jason'u göremiyoruz. Eee. Jason yoksa film pekte iyi bir şeye benzemez. Ama biz yine de izleyelim ve öyle karar verelim. Artık eski hızlı hayatını terk etmiş olan Frank, Fransa’nın güneyinde yaşamakta ve sadece bazı çok gizli teslimatlarla ilgilenmektedir. Ancak yaptığı son teslimat başına büyük iş açacaktır: 3 seksi güzel kadına şoförlük yaptıktan sonra, onu ziyarete gelmiş babasının Rus mafyası tarafından kaçırıldığını öğrenir. Babasını kurtarabilmek için Anna önderliğindeki kadınlarla tehlikeli bir işbirliğine girişmek zorunda kalacaktır. Bence zaman kaybı bir film, Jason yoksa bende yoktum hadi by by.