2015 Filmleri

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar
Sonsuz Düğün

Sonsuz Düğün

6.3 /10İmdb Puanı: 6.3 /10

3.68K izlenme
0 Yorumlar

Hayalindeki adamla karşılaştıktan sonra onunla evlenmeye karar veren genç kadın kısa bir flörtten sonra düğün için hazırlıklara başlar. Fakat araya evleneceği adamın annesi girer ve bütün düğün organizasyonunu o planlar. İstediği düğünü yapamayan gelin o gün içten bir dilek tutar ve dileği kabul olur. Gençler tanıştıkları güne veri dönmüştür. Şimdi sırada ise aradan kaynanayı çekme vaktidir.

Terörist

Terörist

5.9 /10İmdb Puanı: 5.9 /10

6.42K izlenme
0 Yorumlar

1900'lü yılların başında geçen olayda bir grup devlet düşmanı örgütlenerek ABD'li politikacıları hedef alır. Tek tek politikacıları öldürmeye başlayan onları tuzağa düşüren örgüt daha sonra devleti yok ederek kendi kanunlarını çıkarmaya çalışacaktır. Fakat demokrasi gücü ve onlarında karşısında olacak bir grup insan onları durdurmak için ellerinden geleni yaparlar.

Trende

Trende

 /10İmdb Puanı: /10

7.33K izlenme
0 Yorumlar

İspanya'dan uzun bir yolculuk için treni tercih eden 100'lerce insan yolculuk başladıktan sonra başlarının derde gireceğini bilmiyordu. Yolun yarısında kum fırtınasına yakalanan tren durma kararı alır ve bir daha çalışmaz. Fırtınanın geçmesine rağmen treni tamir edemeyen çalışanlar ile içerideki insanlar arasında bazı komik tartışmalar olacaktır.

Kızlar Yurdu

Kızlar Yurdu

5.4 /10İmdb Puanı: 5.4 /10

7.24K izlenme
0 Yorumlar

Üniversiteyi kazanan güzeller güzeli seksi kız, hemen yurda giderek kayıt yaptırır. İlk günlerde çok sevilen sempatik tavırlarıyla herkesin ilgi odağı olan genç daha sonra bir düşmanla karşı karşıya gelecektir. Onu çok kıskanan Riana, ona bir tuzak kurmaya karar verir ve odasına bazı eşyalar gizler. Bu durumdan çıkması uzun sürecektir ve zor olacaktır.

Doğa Üstü

Doğa Üstü

3.1 /10İmdb Puanı: 3.1 /10

7.53K izlenme
0 Yorumlar

Bir klasik korku filmi daha... 3.1 IMDB'si ile dikkat çeken konusu hiç değişmeyen korku filminin tekrar edilmiş versiyonu diyebiliriz. Korkunun ve gerilimin vasat olduğu yine bir grup gence musallat olan doğaüstü bir yaratığın konu alındığı filmin tam olarak konusu şöyle; Şimdi bunlar bir araya geliyor ve ormanda parti yapmaya karar veriyor. Kızlı erkekli kopmalı seksli falan filan. Daha sonra içlerinden bir kaç tanesi ölüyor. Neden öldüklerini araştırma başlayan gençler gizli büyülü bir kapı buluyor. Buradan gelen şeytanlar gençleri avlamaya başlıyor. Sonra bunlarda la bu kapıyı nasıl kapatacağız diye araştırma yapıyor.

Evham

Evham

5.9 /10İmdb Puanı: 5.9 /10

19.42K izlenme
0 Yorumlar

Spor eğitmeni olarak çalışan genç kadın, hem işine gelip gitmektedir hem de babası için her gün hastanenin yolunu tutmaktadır. Bir gün babası hastaneden çıkar ve eve gelir. Burada kızıyla konuşan baba ona bir erkek kardeşinin olduğunu ve yakında geleceğini söyler. Bir kaç gün sonra gelen adam ile kadın arasında bir çekim olur. Kardeş olduklarını bir kenara bırakan ikili aşk yaşamaya başlamıştır. Uzun yıllardır görmediği kardeşiyle seks dolu geceler yaşayan kadın onun evli ve çocuklu olduğu öğrendiğin de yine de ondan vazgeçmeyecektir.

Ölü Hafızası

Ölü Hafızası

5.5 /10İmdb Puanı: 5.5 /10

7.74K izlenme
0 Yorumlar

Geçirdiği kaza sonucu beyin travması yaşayan genç bir kadın, aylar sonra kendine gelmiştir ve işine geri dönmeye hazırdır. İş yerine gittiğinde işten çıkarıldığını öğrenen kadın yeniden bir boşluğa düşer. Kısa süre sonra eski aşkı ile karşılaşan genç, onunla lise yıllarını konuşmaya başlamıştır. Uzun bir sohbetten sonra lisede en iyi arkadaşı olan İsabella'yı hatırlar. İsabella esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmuştur ve onu aramaya şimdi başlamaya karar verir.

Heidi

Heidi

7.6 /10İmdb Puanı: 7.6 /10

6.99K izlenme
0 Yorumlar

8 yaşında yetim kalan küçük kız Heidi, teyzenin ona bakmak istememesi üzerine dağ evinde yaşayan dedesine verilir. Dedesinin yanından zengin bir ailenin yanına verilen Heidi burada ailenin çocuğu ile arkadaşlık yapmaya başlamıştır. Dedesini ve dağ yaşantısını özleyen Heidi bir gün oraya dönmek ister fakat bu o kadar kolay olmayacaktır.

Aşk Uğruna

Aşk Uğruna

6.1 /10İmdb Puanı: 6.1 /10

5.88K izlenme
0 Yorumlar

İki farklı dünyada yaşayan insanlar bir gün bir hastalığa yakalanır. Bu hastalık onları nefret dolu biri yaparken, iyilik, aşk ve hoş görüsünü de yok etmeye başlamıştır. Yavaş yavaş kendilerini yok etmeye başlayan insanlar içerisinde genç bir kadın ve adam büyük bir aşka tutulur. İnsanların yok oluşunun ortasında destansı bir aşk yaşayan çiftin hikayesi konu alınıyor. Bilim kurgu daha da ağır bassa da romantik sahneler dikkat çekiyor.

Dua Servisi

Dua Servisi

5.3 /10İmdb Puanı: 5.3 /10

5.87K izlenme
0 Yorumlar

Bir dua servisinde çalışan genç kadın kendisini arayan kişilere dua etmektedir. Bir gün sonbaharın son günlerinde bir adan bu servisi arayarak kendisi için dua ister. O an karşısındaki adamın ses tonundan çok etkilenen genç kadın onunla uzun bir sohbete daldıktan sonra onunla buluşmaya karar verir. Kısa süre sonra büyük bir aşk başlayacaktır.

Bir Liderin Çocukluğu

Bir Liderin Çocukluğu

6.6 /10İmdb Puanı: 6.6 /10

2.25K izlenme
0 Yorumlar

Faşist bir liderin çocukluğundan lider oluşumuna kadar olan sürecin konu alındığı filmde 1. dünya savaşının bitmesi için ABD'den Fransa'ya giden bir diplomat ve ailesi burada Versay anlaşmasını imzalar. Ailenin küçük oğlu bir süre sonra faşist davranışlar sergileme başlamıştır. İleride lider olan ve milyonlarca insanın kaderini etkileyecek kararlar alan bu çocuğun gelişme süresi ve lider oluşu.

Bataklık

Bataklık

7.3 /10İmdb Puanı: 7.3 /10

2.15K izlenme
0 Yorumlar

7.4 Imdb'si ile dikkatleri üzerine çeken bir gerilim korku filmi... Psikolojik sorunları olan seri bir katil keşfettiği bir bataklıkta kurbanlarını öldürerek her gün sayısını yükseltmektedir. Bir sabah yine insan avına çıkan katil, iki adamı bataklığa çekmeyi başarmıştır fakat planlamadığı bir şey vardır. Onlar ondan daha zekidir. Ölüm kalım arasında kalan ikili, katilin peşine düşer.

Ejder Yürek 3 Büyücünün Laneti

Ejder Yürek 3 Büyücünün Laneti

5.1 /10İmdb Puanı: 5.1 /10

2.25K izlenme
0 Yorumlar

Yeni şövalye olan Garet, bir gün bir konuşmaya şahit olur ve içerisinde tonlarca altın olduğunu öğrendiği kuyrukyıldızı aramaya karar verir. Uzun süren arayışlardan sonra yıldızı bulur fakat orada altın değil, büyük bir ejderhanın koruduğu 100'lerce ejderha yumurtası vardır. Ejderha ile konuşan Garet onunla dost olmayı başarır ve bir süre yıldız üzerinde vakit geçirir. Daha sonra ejderha ona bir düşmandan bahseder ve beraber onu yenmek için yol çıkarlar.

Olağanüstü Dünya

Olağanüstü Dünya

7.7 /10İmdb Puanı: 7.7 /10

1.89K izlenme
0 Yorumlar

Küçük bir kız çocuğu, konuşan kedisi ve dedesi ile büyük bir maceranın içerisine atılır. Napolyon'un yönettiği Fransa döneminde bir türlü teknoloji istenilen gibi ilerlememektedir. Bunun nedenini araştıran halk, bilim insanlarının tek tek ortadan kaybolduğunu görür ve büyük dedikodular bütün ülkeyi sarar. Bu işin peşine düşmeye karar veren Avril, dedesi ve konuşan kedisini alarak olayları araştırır.

Yolun Sonu

Yolun Sonu

7.3 /10İmdb Puanı: 7.3 /10

1.80K izlenme
0 Yorumlar

Bir biyografi filmi... Genç bir adam gazeteci olan adam, işinde iyi yerlere gelebilmek için çok ünlü ve başarılı biriyle röportaj yapmaya karar verir. Uzun bir süre bunu düşündükten sonra aklına Facebook'un sahibi Mark gelir ve onunla görüşmek için büyük bir çaba içerisine girdikten sonra sonunda ona ulaşır. 5 gün boyunca onun hayatını yazacak olan gazeteci ve Mark'ın arasında geçen dramatik anlar filme yansımış.

Paris Kadını

Paris Kadını

6.9 /10İmdb Puanı: 6.9 /10

4.91K izlenme
0 Yorumlar

Ülkesindeki baskılı rejimde yaşayan kız, sürekli içine kapanık ve tehdit içinde yaşamış biridir. Bir gün üniversite okumak için Fransa'ya gitmeye karar verir. Burada alış olmadığı hayatı gören ve bu hayat alıştıkça kendinden geçmeye başlayan kız eski günlerini unutmuştur ve buranın aşırı özgürlüğünün tadını çıkarırken yoldan çıkmıştır. Artık o bambaşka biri olmuştur.

Tımarhanede 10 Gün

Tımarhanede 10 Gün

7.7 /10İmdb Puanı: 7.7 /10

1.55K izlenme
0 Yorumlar

Genç bir gazeteci kız, ilk iş gününde bir görev ile karşı karşıya gelir. Ondan akıl hastaneleri hakkında bilgi toplanması istenir. Hemen hazırlıklarını yapan gazeteci kadın, şehrindeki akıl merkezine giderek burada müdür ile konuştuktan sonra anlaşır ve 10 gün boyunda hastaneye yatıp kalkmaya başlar. Burada hakkında en küçük detayları bile kaleme alan genç kız, gördüğü bazı olaylardan sonra psikoloji bozulmaya başlar ve 10 günü zor zar bitirir.

Geçmişten Gelen

Geçmişten Gelen

7.1 /10İmdb Puanı: 7.1 /10

1.28K izlenme
0 Yorumlar

Kendi halinde planladıkları hayat ile mutlu mesut yaşayan çiftin bir gece kapıları çalar ve gelen kişi adamın çocukluk arkadaşıdır. Onu uzun yıllardır görmeyen adam, içeriye davet ettiği arkadaşının bir kaç gün burada kalmasını ister. O geldikten sonra çok şey değişecektir. Gideceği gün çifte bir kaç paket hediye bırakan gizemli arkadaş oradan ayrıldıktan sonra çiftin hayatı eskisi gibi olmaz.

Demir Yumruklu Adam 2

Demir Yumruklu Adam 2

4.4 /10İmdb Puanı: 4.4 /10

1.28K izlenme
0 Yorumlar

Madende çalışan karı koca bir gün iş dönüşünde yol kenarında ağır yaralı olarak yatan bir adamı bulurlar ve onu köye götürürler. Bütün köylülerin yardımı ile kendine gelen ve toparlanan adam onlara teşekkür etmek için bir şey istemelerini söyler. Köylülerin başına bela olan bir mafya babasını öğrenen adam, onunla savaşmaya karar verir. Köylülerin tek kurtuluşu ve güveneceği kişi bu adamdır.

Kaçak – Run

Kaçak – Run

6.5 /10İmdb Puanı: 6.5 /10

1.17K izlenme
0 Yorumlar

Ülkesinin başbaşkanını öldüren Run, kaçmaya başlamıştır. Bunun zor olduğunu gören Run, kasabada bir deli kılığında deli taklidi yaparak yaşamaya karar verir. Bu dönemde çocukluğundan o günlere kadar yaşadığı olaylar gözlerinin önünden geçmeye başlar ve bu duruma bir çözüm arar. Bu işten tamamen kurtulmanın yolunun geçmişinden geçtiğini görür ve geçmişine geri dönmeye onu bu hale sokanlardan hesap sormaya başlar.

Ne Yerde Ne Gökte

Ne Yerde Ne Gökte

6.5 /10İmdb Puanı: 6.5 /10

1.08K izlenme
0 Yorumlar

Fantastik ve gizemli bir şekilde savaşı anlatan bir yapım. Pakistan sınırında bir vadiye giden bir grup asker geceyi iki dağ arasındaki vadide geçirmeye karar verir. Daha sonra komutanın emriyle burada bir kaç hafta geçirecek olan askerler geceleri tek tek ortadan kaybola başlar. Arda kalan askerler ise emir üzerine orayı terk edemez ve hepsi tek tek aklını kaybetmeye başlamıştır.

Korku Kliniği

Korku Kliniği

5.2 /10İmdb Puanı: 5.2 /10

1.23K izlenme
0 Yorumlar

Bir doktor insanların fobilerini iyileştirmek için bir makine icat eder ve fobisi olan hastalarını hastaneye davet eder. Burada makineye bağladığı insanların psikolojisini iyice bozan doktor onları sinir hastası haline getirmiştir ve korku dolu anlar yaşanmaya başlamıştır. İyice kafayı sıyıran hastaları durdurmakta zorlanan doktor bunun için yardım istemeye karar verir. Korkunç sahneleri olan 2015 yapımı bir film.

Salgın

Salgın

4.6 /10İmdb Puanı: 4.6 /10

1.43K izlenme
0 Yorumlar

Nasıl oluştuğu bilinmeye bir virüs bütün dünyayı sarmaya başlamıştır. Los Angeles'te bütün insanlar et yiyen yaratıklara dönüşürken sağlıklı insanlar güvenli bölgeye getirilir. İçlerinden biri bir ekip kurarak onlara doğru gelen hastalıklı insanları avlamaya karar verir. Böylece ilaç için zaman kazanmaları gerekmektedir. Hızla çalışan bilim insanları ve onlara her dakika daha da yaklaşan zombiler.

400 Gün

400 Gün

4.5 /10İmdb Puanı: 4.5 /10

1.34K izlenme
0 Yorumlar

Uzayın derinliklerine araştırma yapması için gönüllü bir astronot arayan NASA sonunda birini bulmuştur ve onu uzaya fırlatmadan önce üzerinde bazı testler yapılmasına karar verir. İlk olarak yer çekimine ve oradaki atmosfere alışması için özel kurulmuş odada 400 gün geçirilmesi istenir. Odaya giriş yapan adam burada bambaşka bir dünyadaymış gibi hisseder ve burada 400 günün geçmesini bekler. Ama günler onun için acı dolu olacaktır.

Senin Kollarında

Senin Kollarında

6.6 /10İmdb Puanı: 6.6 /10

1.86K izlenme
0 Yorumlar

Genç bir adam sinirli ve itici biridir. Bir gün ötenazi hakkını kullanmak için İsviçre'ye gitmeye karar verir. Ama öncesinde doyasıya kısa bir tatile çıkmak ister. Bu tatil sırasında ona eşlik etmesi için hastanede onunla ilgilenen hemşireye teklif götürür ve birlikte ötenazi öncesi tatil yaparlar. Genç adam burada hemşireden çok etkilenir ve aralarında büyük bir aşk başlar. Adamın aklında sadece o vardır ve ötenazi işini kenara atmak ister.

Turuncu Ceketli Adam

Turuncu Ceketli Adam

5.3 /10İmdb Puanı: 5.3 /10

4.39K izlenme
0 Yorumlar

Tersanede çalışan turuncu ceketli adam bir gün işten kovulur ve bunun hesabını sormak için bir plan yapar. Kimsenin aklına gelmeyecek bir şey yapan adam, patronunun lüks evine giderek burada içeriye gizlice sızar ve onun bu yaşadığı hayatı çaktırmadan yaşamaya başlar. Patronuna ve karısına gizlenerek evde yaşayan adam, kadınla da birlikte olmaya başlamıştır. Kadın bunu fark ettiğinde onun kocası olmadığını görür ve artık onları öldürmeye karar verir. Ama bu iş o kadar kolay olmayacaktır.

Dadının Böylesi

Dadının Böylesi

5.4 /10İmdb Puanı: 5.4 /10

1.09K izlenme
0 Yorumlar

İşlerinin yoğunluğu nedeniyle çocuklarına dadılık yapacak birini aramaya başlayan aile, ilk gelen adam ile görüşmeye başlar. Dadılık hakkında bir şey bilmeyen bu adam, yalan söyleyerek işe başlar. Acele bir şekilde dadılık işini adama veren ailenin aklında bazı şüpheler vardır ama iş yoğunluğundan dolayı önem vermezler. Dadının amacı işe, aileden intikam almaktır. Bunu da çocukları yoldan çıkararak yapacaktır.

Suyun Haritası

Suyun Haritası

6.4 /10İmdb Puanı: 6.4 /10

1.48K izlenme
0 Yorumlar

3 yaşındaki kız çocukları ile beraber kendi halinde yaşayan çift bir gün kızlarının ölümüne tanıklık eder ve hayatları alt üst olur. Bu üzüntüyle evlilikleri de sarsılmaya başlayan çiftin kendilerinden başka tutunacak dalı yoktur ve bunu bir gün anlarlar. Yeniden eski günlere dönmek için uzun bir tatile çıkan karı koca burada bir şeyleri detaylıca düşünmeye başlar.