2014 Filmleri

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

İstediğini Sor

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

8.41K izlenme
0 Yorumlar

Anne ve babasını boşanan genç Katie yoldan çıkmaya başlamıştır. Bir blog açmaya karar veren Katie, burada acımasız psikolojisiyle yazılar yazmaya başlar. Gün geçtikçe yükselmeye ve dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Katie, bir kitap yazar ve bu kitap ülke çapında büyük ilgi görmüştür. ABD başkanına kadar uzanan kitap ve ardından gelenler...

Şeytanın Adını Anma

4.5 /10 İmdb Puanı: 4.5 /10

6.93K izlenme
0 Yorumlar

Zor durumda olan bir emlakçi olan Pasa, bir gün işlerinin kötü gitmesi sonucu gözünü yaşlı bir kadına çevirir. Tek başına yaşayan kadını kandırarak büyük köşkü üzerine alan Pasa, kadını evden çıkarır. Bunun üzerine ona büyü yapmaya karar veren kadın, her adı anıldığından konuşulduğu yere gitme büyüsü yaparak Pasa'yı lanetler. Şimdi ise onu ananların yanına gitme ve onlarla yüzleşme vakti gelmiştir.

Çukur

6.3 /10 İmdb Puanı: 6.3 /10

6.74K izlenme
0 Yorumlar

Küçük bir kız çocuğu oyun oynarken nehre düşer ve boğularak can verir. Cesedi bir köyde bulunan kızı almaya giden amcanı onun yaşadığını görür ve hemen eve getirir. Eve geldiklerinde farklı davranmaya başlayan kızın içine bir şeytan girmiştir. Farklı dillerde konuşmaya başlayan kızı kurtarmak için elinden geleni yapan amca, bir türlü başarılı olamaz fakat biri ortaya çıkar ve ona yardım edeceğini söyler.

Geçen Yaz

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

2.31K izlenme
0 Yorumlar

İbretlik bir film olan Last Summer... Ülkenin en zengin adamlarından biri olan Tom ile evli olan Naomi bir gün ondan boşanmaya karar verir ve en yakın zamanda boşanarak oğlunun velayetini almak ister. Fakat mahkeme çocuğun velayetini babaya verir. Kocasının lüks gemisinde oğlunu son kez görmek isteyen Naomi, kocasından dört gün müsaade ister.

Dedemle Bu Yaz

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

1.14K izlenme
0 Yorumlar

Babaları tarafından terk edilen 3 kardeş, annesi tarafından dedelerinin yaşadığı küçük kasabaya gönderilir. Burada kısa süreliğine kalacak olan kardeşler, tatil amaçlı buraya alışmaya çalışır fakat istedikleri tatil ortamı burada yoktur. Onları üzgün ve canı sıkılmış gören dede ise elinden geleni yaparak onları eğlendirmeye çalışır. Dram ve komedinin bir arada olduğu duygusal bir film karşınızda.

Umut – Hope

7.2 /10 İmdb Puanı: 7.2 /10

1.41K izlenme
0 Yorumlar

Avrupa'ya gitmek için Sahra çölünü geçmek zorunda olan Kamerunlu genç adam, yolculuk için hazırlanırken ölüme terk edilmiş Nijeryalı bir genç kızın hayatını kurtarır ve onunla büyük bir aşka yelken açar. Çölü beraber geçerek özgürlük için adım atmaya karar veren gençlerin önünde zorlu yaşam şartları olan Sahra çölü vardır. Bu yolculukta güvendikleri tek şey aşktır. Dram ve romantizm dolu bir film.

Biçici

5.1 /10 İmdb Puanı: 5.1 /10

1.53K izlenme
0 Yorumlar

Tecavüzcüler tarafından kaçırılan, sarışın genç bir kadını kurtarmak için yola koyulan bir kahramanın başına gelenler anlatılıyor. Kadını tek başına kurtaramayacağını anlayan adam, bunun için kasabasına geri döner ve yardım ister. Ekibini kuran adam, yanına bütün silahlarını alarak yeniden yola koyulur. Her şey için geç kalınmıştır fakat kadını sağ kurtarmak için elinden geleni yapacaktır.

Aynadaki Çocuk

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

1.73K izlenme
0 Yorumlar

Küçük bir kasabada yaşayan hayaller kurmayı seven bir grup çocuğun hayatı konu alınıyor. Sürekli ikizi olduğunu hayal edenler çocuklar hayallerini birbirlerine anlatmaya başlarlar. Bir süre sonra içlerinden biri aynada kendi görüntüsünün canlandığını görür ve hayatı değişmeye başlar. Bir çocuğun masum hayalleri gerçeğe dönüşürse bunları hangi amaçla kullanabilir ki?

Vampir Akademisi

6.5 /10 İmdb Puanı: 6.5 /10

6.86K izlenme
1 Yorumlar

Dünyanın en çok satan romanlarından biri olan ve beyaz perdeye aktarılan filmin konusu şöyle; ölümlü vampirler ve ölümsüz bir vampirin arasında yaşanan çekişme konu alınıyor. İnsanları korumak için çalışan ölümlü vampirler, kana susamış ölümsüz vampiri durdurmaya çalışacaktır. İyi vampirlerin de olacağını gösteren bir yapım. Bakalım iyiler mi, yoksa kötüler mi kazanacak?

Güneşin Kapıları

4.7 /10 İmdb Puanı: 4.7 /10

5.97K izlenme
2 Yorumlar

Cezayir'in özgürlüğünü ellerinden almak isteyen bir grup ekip orada görevlendirilir. Buna engel olmak isteyen halk bir türlü üstesinden gelemez. Bir gün bir ajan onlarla savaş için harekete geçer ve aksiyon dakikaları başlar. Halkın içinden bir kaç kişi özgürlükleri için savaşırken diğer geri de kalanlar ne yapacak. Onlara katılacak mı yoksa kaderlerine boyun mu eğecek? İzleyip ders çıkarılması gereken bir yapım.

Düşüş

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

2.11K izlenme
0 Yorumlar

Sadece kızların kaldığı bir yurtta eğitim hayatını sürdüren iki samimi arkadaş bir süre sonra burada tuhaf şeylerin olduğunu düşünür. Burada kalmaya devam eden kızlar hapis hayatı gibi yaşamaktadırlar. Bir gün kendilerine sevgili yapmaya karar verirler fakat etrafta hiç erkek yoktur. Sevgili konusunda ısrarcı olan kızlar uzun bir süre sonra bir adam ile tanışır ve içlerinden biri adam ile aşk yaşamaya karar verir. Bir gece adamla buluşarak onunla birlikte olan kız bir mikrop kapar ve bu mikrobu bütün okula yaymaya başlamıştır. Herkesin vücutları yavaş yavaş çürümeye başlar. Kızlar bu işin işinden nasıl çıkacak.

Buzun Altında

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

1.56K izlenme
0 Yorumlar

Kuzey bölgesinde keşfe giden bir grup ekip burada çalışmalara başlar. Bir süre sonra büyük bir kapı bulurlar ve içeriye girmeye karar verir. Fakat içeriye girdiklerinde bütün cihazları bozulur ve kapı kapanır. Artık ölüm kalım savaşı başlamıştır. Bu mağaranın sonu yoktur ve en kötüsü içeride ne olduğunu kimse bilmez.

Ezik

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

1.48K izlenme
0 Yorumlar

Bir sahil kasabasında yaşayan genç bir adam, sıcak bir yazdan sonra kadınlara düşkün olan bir adam ile kıyasıya bir yarış içerisine girer ve bu yarışı kazanarak annesinin dikkatini çeker. Her şey istediği gibi gitmeye başlayan ve artık önemsenmeye başlayan genç adam kendiyle gurur duymaya başlamıştır. Ezilen bir gencin küçük bir olay ile nasıl kendini fark ettirdiğini anlatan ders verici bir yapım.

Kayıp Şampiyon

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

1.34K izlenme
0 Yorumlar

Depresyon içerisinde olan adam, tedavi gördüğü hastaneden taburcu olacaktır. Kısa bir süre sonra taburcu olan ve evine dönen adam, kendine bir uğraş bulmaya karar verir. Başka ilerle meşgul olmaya karar veren adam, kasabada açılan satranç kursuna katılarak buradaki gençler ile sohbet ve oyun içerisine giriş yapmıştır. Hastalığını unutarak yenmeye çalışan orta yaşlarda bir adamın yeni yeni şeyleri öğrenmesini izleyeceğiz.

Günler ve Geceler

 /10 İmdb Puanı: /10

1.70K izlenme
0 Yorumlar

1980'li yıllarda ABD'de geçen olaylar konu alınarak hazırlanmış bir yapım karşınızda. Büyük bir ailenin yaşadığı aşk ve sonrasında gelen dram dolu olaylar sizlerle olacak. Aşk ve dramın bir arada olduğu ve aşkı her şeyin önünde gösteren bir yapım. Film, oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. İç savaşın içinde aşklarını korumak için mücadele veren bir çiftin ve çevresinin halini.

Outlaw Prophet Warren Jeffs

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

11.38K izlenme
0 Yorumlar

Seks kölesi olmaları için beyinleri boyanan ve tarikat üyesi olan bir grup kızın hikayesi. Gerçek yaşanmış bir olaydan alıntı yapılarak beyaz perdeye uyarlanmış bir ABD yapımı dram filmi karşınızda. Genç kızların aklını boyayarak onlarla yaşa dışı evlilikler yapan ve onları seks kölesi olarak kullanan tarikat FBI tarafından kırmızı bülten ile aranmaktadır. Genç kızların hayatını karartan ve ülke için tehlikeli görünen tarikat ile FBI'in arasında geçenler sizlerle.

Fanusta Yaşayanlar

7.6 /10 İmdb Puanı: 7.6 /10

6.24K izlenme
0 Yorumlar

İzlanda'nın en çok izlenen filmi karşınızda. Ülkedeki ekonomik sorunlar halkı zor duruma düşürmüştür. Ay sonunu getiremeyen halk ne yapacağını bilemez. Bu olaylar arasında 3 kişinin yollar bir yerde birleşecektir. Eski bir futbolcu, bekar bir anne ve geçmişte çok iyi bir yazar olan adam bir gün bir iş yapmaya karar verir. Bu iş yapma olayı çarpık ilişkiler ile başlayacaktır ve başka yollara doğru gidecektir.

Yatakhane

4.2 /10 İmdb Puanı: 4.2 /10

20.80K izlenme
1 Yorumlar

Korku ve gerilim dolu bir film sizleri bekliyor. Kendi halinde kimseye bulaşmadan yatakhanede kalan genç bir kızın en samimi olduğu arkadaşı bir gün büyük bir değişiklik içerisine girer. Daha sonra ona ne olduğunu anlamaya çalışan genç kızda onun gibi olmaya başlamıştır. Şimdi ne olacak, onları bu durumdan kim kurtaracak?

Kapı

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

1.86K izlenme
0 Yorumlar

Bir Fransız adam ile Kampoçya'da görev yapan bir polis memuru bir gün gizli bir şekilde bir iş çevirmeye karar verir. Daha sonra bu işleri açığa çıkar ve insanlık suçundan 20 yıl hapse atılırlar. Bir gün hapis cezaları biter ve bu iki adam tekrar bir araya gelir. Bu kez yeniden böyle bir işe bulaşmaya karar veren ikili, planlarını daha sağlam bir şekilde yapacaktır.

Çapkın Profesör

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

2.95K izlenme
0 Yorumlar

Öğrencisi ile aşk yaşamaya başlayan bir profesörün hayatı konu alınıyor. Zorlukları aşk ile aşabilecek mi? Bir çok ödül almış ünlü bir yazar bir gün artık bir şeyler üretemediği ve yazamadığını fark eder. Eşinden boşanan ve maddi olarak son noktaya gelen yazarın artık bir şeyler yapması gerekmektedir. Bir gün bir üniversiteden teklif gelir ve senaryo yazma dersi vermeye başlar. Her şey artık çok güzel gitmektedir. Bir gün bir öğrencisine aşık olur ve hayatı tamamen değişir.

Koca Ayak

5.1 /10 İmdb Puanı: 5.1 /10

1.69K izlenme
0 Yorumlar

Amaçları popüler olmaktı fakat büyük bir korkunç olayın tam ortasına düşecekler. İki sevgili kendi başlarına bir program çekmeye karar verirler. Herkesin dikkatlerini üzerlerine çekmek isteyen çift bunun için herkes tarafından merakla izlenecek bir belgesel çekmek için yola çıkarlar. Belgesel, yıllar önce efsane olan ve hala konuşulan koca ayak hakkında bilgi toplamaktı.

Güneşli Tatiller

5.6 /10 İmdb Puanı: 5.6 /10

1.41K izlenme
0 Yorumlar

Yasak aşk yaşamaya başladıkları güne lanet edecek olan ikilinin gerilim dolu anları kamera karşısında. Genç bir adam, evli bir kadın ile yasak aşk yaşarken, kocası bu durumu öğrenir ve adamın iş hayatı tehlikeye girer. Kadının kocası, hem karısından hem de aşk yaşadığı adamdan büyük bir intikam almak için hazırlık yapmaya başlar. Artık hayat onlar için daha tehlikelidir. Ölüm ile burun buruna kaçmaya başlayan ikili bu durumdan nasıl kurtulacak.

Wyrmwood

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

1.64K izlenme
1 Yorumlar

Bilim kurgu ve dram yüklü bir aksiyon filmi. Kız kardeşi ile kendi halinde yaşayan genç bir adam, bir gün zombi istilası ile karşı karşıya kalır. Tek amacı kız kardeşini korumak olan adamın, kardeşi üzerinde deneyler yapılmış yarı robot yarı insan kişiler tarafından kaçırılır. Şimdi bir ekip toplayarak kardeşini kurtarmak zorundadır. Bunun için önce karanlık ormanı geçmesi gerekiyor. Bu ormandan geçmek onlarla savaşmaktan daha da zor olacaktır.

Sürpriz Damatlar

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

1.69K izlenme
0 Yorumlar

Dört güzel kızı olan ülkenin en asil ailesinin bir gün kızları büyür ve evlenme çağına gelir. En büyük kızı bir müslüman, diğer kızı yahudi, diğeri ise Çinli ile evlenir. En küçük kızlarının bir katolik ile evlenmesi için dua eden aile ona bir kilise düğünü yapmak ister. Bir gün istedikleri olur ve Afrika kökenli bir katolik ile evlenmek istediğini söyler. Ama kardeşleri onun katolik ile evlenmelerini istemez.

Çılgın Tatil

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

3.14K izlenme
0 Yorumlar

Finallere 2 gün kala bir çılgınlık yapmaya karar veren bir grup genç, sınava hazırlanmak yerine kumsalda çılgınca bir parti yapmaya karar verdi. Alkol ve seks dolu parti için hazırlanan gençler yetişkin yaşa gelmelerini de kutlayacaklardır. Ama günü yanlış seçen gençler bunu sınavdan sonra yapmalarının daha doğru olduğunu iş işten geçtikten sonra anlayacak. Seksin ve erotizmin bol bol olduğunu komedi içerikli bir ABD yapımı.

Sonsuz Aşk

6.5 /10 İmdb Puanı: 6.5 /10

8.77K izlenme
0 Yorumlar

Aşkın için her şeyi yapar mısın? Aileni, paranı veya işini bırakabilir misin? Aşkları uğruna savaşmaya hazır olan ve herkesi, her şeyi karşısına alan genç bir çift. Birbirlerini çok seven iki genç sürekli olarak ailelerinin baskıları ile ayrılmaya çalıştırılır. Ama ailelerinin ayrılın baskısı, onları daha da çok birbirine bağlar. Aşk dolu romantik bir film sizleri bekliyor.

Son Savaşçılar

5.3 /10 İmdb Puanı: 5.3 /10

2.32K izlenme
0 Yorumlar

Kurak bir kasabada yaşayan genç kız burada bulunan son su kaynağı kuyuyu korumak için görevlendirilir. Amacı kuyuyu ele geçirmek isteyen su mafyasını buraya yaklaştırmamaktadır. Fakat çete buradaki suyu alabilmek için hazırlık yapmaya karar verir. Genç kız ise burayı namusu gibi korumaya kararlıdır ve onda hazırlıklarını yaparak su savaşına hazırlıklıdır.

Karanlık Çökünce

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

1.23K izlenme
0 Yorumlar

Üç itfaiyeci arkadaşın maceraları konu alınıyor. Her gün yangından yangına koşan arkadaşlar, bir gün doğal gaz temin eden bir istasyonda çıkan yangına koşmaları ve şehrin karanlığa bürünmesi bir olur. Artık işleri daha da zordur. Bu kez karşılarında büyük bir gaz kütlesi ve karanlık sokaklar vardır. Ama tecrübeleri ile bu işin üstesinden geleceklerdir.