2013 Filmleri

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Bildiğin Şeytan

3.8 /10 İmdb Puanı: 3.8 /10

2.74K izlenme
0 Yorumlar

Emekli olmuş film yıldızı olan Katy, yıllardır gizemli bir şey saklamaktadır ve bunu sadece kendisi bilmektedir. Bir gün kızının kendisi gibi bir film yıldızı olmasını ister fakat kızı bunu kabul etmez. Zor zar onu ikna ederek hayatının anlatıldığı bir filmde gençliğini canlandıracak olan kızı ile hazırlıklara başlar fakat işler kötüye gidecektir. Ortaya çıkan bir yabancı o sırrı bilmektedir ve Katy'i tehdit etmeye başlamıştır.

Josephine

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

1.33K izlenme
0 Yorumlar

Yaşamını seks ve günlük ilişkiler ile geçiren genç kız, ailesi tarafından bir türlü düzgün bir yola sokulamamıştır. Ailesi onun düzgün biriyle aşk yaşamasını ve evlenmesini istemektedir. Bir gün bu baskıdan sıkılan kız, ailesine Brezilyalı zengin bir adamla aşk yaşadığını ve onunla evleneceğini söyler. Bu yalan altında seks ve gecelik ilişkilere devam eder. Yalanı ortaya çıktığında komik olaylar başına gelecektir.

Vampirin Kollarında

5.7 /10 İmdb Puanı: 5.7 /10

4.12K izlenme
0 Yorumlar

Kendi halinde yaşayan ve herkesten korkan genç bir kız üniversiteye başlamıştır. Bir gün peşine düşen garip bir kişi onu rahatsız etmeye başlar ve bir türlü ondan kurtulamaz. Şeytani güçleri olan adam sürekli kız üzerinde cinsel arzularını tatmin etmeye başlamıştır. Sonuna kadar adrenalinin yükseldiği film ekran başında oturan seyircilerimizi yerinden hop oturup hop kaldıracaktır. Korku filmi sevenlerin kaçırmamasını şiddetle tavsiye ettiğimiz filmdir.

Büyük Düğün

5.6 /10 İmdb Puanı: 5.6 /10

6.81K izlenme
1 Yorumlar

Birbirlerini sevmeyen iki aile, çocuklarını üzmemek için çok iyi anlaşıyormuş gibi numara yapmaya karar verir. Hafta sonu yapılacak düğünde buna daha fazla dayanamazlar ve ortalık birbirine girer. Bir kaç gün yaptıkları role devam edemeye ailenin çocuklarının en özel ve güzel gününü nasıl darmaduman eder. Oturup izleyelim ve görelim.

Hititya Madalyonun Sırrı

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

1.88K izlenme
0 Yorumlar

Özel güçlere sahip olan 3 çocuk, bir gün bu güçlerini kullanarak annelerini kötülerin elinden kurtarmaya çalışır. Uzun bir macera dolu yolculuktan sonra karanlıklar ülkesine ulaşan çocuklar burada karanlığın lideri ile savaşmaya başlamıştır. Bakalım üç çocuk özel güçlerini doğru bir şekilde kullanarak, kötünün elinden annelerini kurtarabilecek mi? Kurtlar Vadisi'nin Memati'si dikkat çekiyor.

Film Eleştirmeni

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

1.13K izlenme
0 Yorumlar

Çocukluğundan beri filmleri izleyerek eleştiren ve hayatı boyunda binlerce filmi izlemiş olan orta yaşlardaki adamın hayatı filmler ile geçmiştir. Bir gün yeni çıkan bir romantik komedi filmine giderek onu yorumlamaya karar verir. İyice profesyonelleşen adam bu iş ile hayatını sürdürmektedir. Gittiği filmin salonunda kendisi gibi filmleri yorumlayan bir kadın ile tanışır ve izlediği filmlerdeki hayatı yaşamaya başlar. Aradığı aşkı sonunda bulan ve tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş diyebileceğimiz bir çiftin hikayesi.

Akşam Yemeği

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

1.40K izlenme
0 Yorumlar

Eşinin başı derde giren adam onu korumak için ölümü bile göze alacak vazife dedir. İki evli çift, yaşamlarını normal bir şekilde sürdürürken ilerleyen zamanda başlarında bazı anormal olaylar gelecektir. Bir akşam yemeğinde bir araya gelerek bu olayları tartışan çiftler daha sonra bir süre görüşmeme kararı alır. Paul, karısını korumak için elinden geleni yapmak için harekete geçer.

Genç ve Güzel

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

13.17K izlenme
0 Yorumlar

Ergenlik dönemindeki hayatı anlatılan genç bir kız konu alınıyor. O an genç kıza, aşk mı? seks mi? diye sorduklarında genç kız hiç düşünmeden seks diyebiliyordu. Bir süre sonra hayatı biraz kötüye doğru yol alan genç kız bedeni, ailesi, aşk ve seks arasında kalmaya başlamıştır. Bundan bir çıkış yolu arayan güzelin sonu daha da kötüye gidecektir. Peki yeniden doğru yola çıkabilecek midir? Yaptığı hatalar gelecekte karşısına çıkacak ve ondan hesap soracaktır. İzleyelim ve görelim.

Sörf Partisi

4.3 /10 İmdb Puanı: 4.3 /10

3.28K izlenme
0 Yorumlar

Sörf yapmak isteyenler için en uygun yer olan küçük kasabada ünlü bir sörfçü olan ve burada çok sevilen genç adamın sörf tahtası burada tatil yapan biri tarafından çalınır. Onu geri almak için Los Angeles'e gitmeye karar veren genç, arkadaşlarından da yardım istemek zorunda kalır. Tahtasını geriye alan genç bunu kutlamak için küçük kasabada büyük bir parti yapmaya karar verir. Bu parti çılgınlar gibi olacaktır ve alkol, seks üst seviyede planlanır.

Marina

 /10 İmdb Puanı: /10

35.51K izlenme
0 Yorumlar

İtalya'da yaşayan genç adam aile sorunları nedeniyle dünyanın en büyük madeninde büyük paralara çalışacak işçi alınacağını duyar ve oraya gitmeye karar verir. Büyük hayaller ile iş başvurusu yapan adam, işe alınır ve yepyeni bir hayata başlar. İstediği parayı kazanan adam bir gün bir kıza aşık olur ve hayatı tamamen değişir. Bakmaya kıyılamayacak bir güzellikte olan sarışın kız, genç adamın aklını başından çoktan almıştır. Film, erotik sahneleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Ego

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

2.60K izlenme
0 Yorumlar

Bir anda sönen bir hayat ve ardından gelen bir ışık. Dram ve komedi konulu bir yapım. Hayatı sadece gezmek, tozmak, kendini övmek ve seks yaparak geçiren genç adam bir gün trafik kazası sonucu kör olur ve egosuna biraz ara verir. Hiç bir şey göremeyen ve müzik kariyeri başlamadan biten genç adam, kendisine yardımcı olması için genç bir kızı asistan olarak işe alır.

Han Gong-ju

7.4 /10 İmdb Puanı: 7.4 /10

5.41K izlenme
0 Yorumlar

Oğlu ile birlikte hiç bilmediği bir bölgede evde tutan genç kadın, o evin eski öğretmenine ait olduğunu öğrenir. Gizemli geçmişinden kaçmak için bilmediği yerlere taşınan genç kadının artık geçmişi ile yüzleşme zamanı gelmiştir. Bir süreliğine oğlunu o evde yalnız bırakmak zorunda kalır. Geçmişinde yaşanan olayların peşinden gitmeye karar veren genç kadın eve geri dönebilecek mi?

İlk Kez

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

5.65K izlenme
0 Yorumlar

Bir lise partisinde tanışan genç sohbeti koyulaştırır ve birbirlerine yakınlaşmaya başlar. Daha sonra ise hafta sonunu birlikte geçirmeye karar verirler. İki lise öğrencisinin arasındaki aşk hikayesi konu alınıyor. İlk buluşmalarında cinsel ilişkiye giren ve daha sonra bundan pişman olan çift, aşklarını etkilememek için o günü unutmaya ve aşklarını yeniden başlatmaya karar verir.

Ghadi Bir Melek Yaratmak

7.6 /10 İmdb Puanı: 7.6 /10

905 izlenme
0 Yorumlar

Şeytan gözüyle bakılan bir çocuğun dram dolu hayatı nasıl ilerleyecek. Geleneklerine bağlı bir sahil kasabasının küçük bir mahallesinde, sevilen müzik eğitmeni Laba ve çocukluk aşkı Lare’nın iki güzel kızı ve Ghadi adında bir oğlu olur. Ghadi zamanının çoğunu evin penceresinde yüksek sesler çıkararak geçirmektedir. Köy halkı çocuğa “iblis” demeye başlayınca, bu küçük yerde tuhaf olaylar olmaya başlar. Bu oğlan bir melek olabilir mi?

Kingston Cenneti

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

774 izlenme
0 Yorumlar

Çocukluk anıları, baskı altında büyümesi ve ilerde karar verirken bu olaylar yüzünden yanlış yollara sapması. Bir adamın batış öyküsü. Aile sevgisinden yoksun büyüyen 8 yaşındaki çocuk, zor bir çocukluk dönemi geçirmiştir. Bir gün büyür ve aldığı kararlarda çocukluğu tarafından ele alınacaktır. Zor kararlar karşısında ne yapacağını bilemeyen genç adamın hikayesi sizlerle.

Ölümcül Film

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

1.37K izlenme
0 Yorumlar

Üç seksi, güzel ve genç kız, yaz tatili dönemlerini Tayland'a giderek öğretmenlik yaparak geçirmek ister. İçlerinden biri bunu kutsal görev olarak görürken diğer ikisi ise bunu tatil ve eğlence olarak görmektedir. Yıllar önce ailesi tarafından kurban edilen küçük bir kız çocuğunun intikam dolu ruhu, bu üç turistin kanını akıtmaktan başka bir şey istememektedir. Ondan kurtulmanın yollarını ararken başlarını başka belalara da sokacaklardır.

Yalnız Hayaletin Öyküsü

6.5 /10 İmdb Puanı: 6.5 /10

1.16K izlenme
0 Yorumlar

Bir Sih, etnik temizlik sebebiyle köyünde taşınmak zorunda kalır. Daha sonra kimliğini ve geçmişini saklı tutarak başka bir köye taşınır. Diğer yandan ise, erkek çocuk isteyen adam, soyunu devam ettirmek istemektedir. Erkek evlat sahibi olamayacağını düşünen adam, kızını bir erkek gibi yetiştirmeye karar verir. En küçük çocuğu Kanwar’ı Neeli’yle evlendirdiğinde, ailenin kimliğiyle ilgili gerçek de ortaya çıkar.

Bebek Tabutu

3.1 /10 İmdb Puanı: 3.1 /10

1.11K izlenme
0 Yorumlar

Amerika'da işlenen ardı ardına bağlı cinayetler birbirlerini bağlanmaktadır. Katil bir gün özel bir kurban yakalayarak bütün yaptığı cinayetleri ve işkenceleri ona izletir. Amacı bir gün yakalanırsa olanları herkese anlatmasıdır. Bir gün kurban, oradan kaçmayı planlar ama başaramaz. Tam pes ettiği sırada doğaüstü güçler yardıma gelir.

Neverlake

5.4 /10 İmdb Puanı: 5.4 /10

772 izlenme
0 Yorumlar

İtalya'da küçük bir kasabada yaşayan babasını ziyarete giden genç kız buradaki efsane hikayeleri araştırmaya karar verir. Burada yüz yıllarca dilden dile dolaşan kayıp çocuklar ve gizemli olayların hikayesi, genç kızı çok etkiler ve bunlar aslını öğrenmeye çalışır. Ama bu süreç içinde genç kızın başına korkunç olaylar gelecektir.

Dokuz Peruklu Kız

6.8 /10 İmdb Puanı: 6.8 /10

1.76K izlenme
0 Yorumlar

Bir romandan alıntı yapılarak beyaz perdeye aktarılan bir yapım karşınızda. Kanser olduğunu öğrenen genç kızın dünyası başına yıkılır daha sonra bununla savaşmaya karar veren genç kız kendisine farklı renklerde 9 tane peruk satın alır ve bu perukları bir hafta giymeye karar verir. 9 hafta bu hastalık ile savaşacaktır. Dram ve komedinin bir arada olduğu bir yapım karşınızda.

Sx Kasedi

4.1 /10 İmdb Puanı: 4.1 /10

11.22K izlenme
0 Yorumlar

İki kafadar bir macera yaşamak için felekten bir gece yaşamaya karar verir. Bu gece için genç güzel bir kız tutarlar. Her şey güzel başlamıştır fakat birileri onları görüntülerini çekmiştir. Bu çeken kişiyi bulmaya karar verir ama aradıkları kişi kimdi? Öğrendiklerinde bu işe bulaştıklarına çok pişman olacaklar. Korku erotik sevenler için güzel bir yapım.

Mars’taki Son Gün

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

1.12K izlenme
0 Yorumlar

Mars'a giden keşif ekibi son günlerini geçirmektedir. Son gün son olarak iki kişi tekrar etrafı dolaşmaya karar verir. Etraftan parçalar toplayan ve fotolar çeken ekip bir süre sonra korkunç olayların içine düşer.

Vajra’nın Gazabı

5.6 /10 İmdb Puanı: 5.6 /10

3.05K izlenme
0 Yorumlar

Japonya, Çin ile arasındaki savaşı başka bir boyuta taşır ve küçük çocukları kaçırarak onlara özel eğitim veremeye başlar. Küçük çocukları bir tapınakta eğiten Japonya daha sonra eğitimini tamamlayanları Çin'e göndererek ölene kadar öldürme emrini verir. Bu tapınakta olan Vajra'nın bir gün kardeşi eğitmenler tarafından öldürülür. Her gün kendini nefret ve kin ile besleyen Vajra en iyisi olmak için daha çok çalışır. Daha sonra Çin'e gönderilir. Ama Vajra burada Çinlileri öldürmez aksine onlara yardım ederek Japonlarla savaşır.

Avcılar

5.0 /10 İmdb Puanı: 5.0 /10

1.40K izlenme
0 Yorumlar

Biraz karışık bir senaryosu olan yapımın konusu şöyle; iki kardeşin bir süre sonra aileleri ortadan kaybolur ve daha sonra öğrenirler ki aileleri bir masal dünyasına geçmiştir. Burada ki amaçları masal kahramanlarını korumaktır. Kardeşler, ailelerini bulmak için birinden yardım isterler ama bu adam o kadar güvenilir birimidir? İçerisinde bir çok masalın konu aldığı film karşınızda.

Sürtükler Koğuşu

4.6 /10 İmdb Puanı: 4.6 /10

59.53K izlenme
0 Yorumlar

Filmde, uyuşturucu, karmaşık ilişkiler, akıl hastaları ile sınanma konu alınıyor. Üvey babasının tacizlerine ve dayaklarına daha fazla dayanamayan genç kız onu öldürür. Daha sonra cezaevinin yolunu tutan genç kız,hapishanenin karanlık dünyası ile karşı karşıya kalır. Yapacağı şey ya bu dünyaya ayak uyduracak yada onlara boyun eğecek.

Kozmonot

4.0 /10 İmdb Puanı: 4.0 /10

920 izlenme
0 Yorumlar

Uzaya gönderilen bir astronottan haber alınamaz. Astronot ise, dünyaya geri gelmiştir fakat dünya bomboştur. Daha sonra gönderdiği radyo mesajları ile dünyada olduğunu söyler ve burada bir görünmez varlığın sesini duyduğunu söyler. Diğer taraftan da onu arayan uzay üssü, bu karışıklığı çözmeye çalışmaktadır. Ama gün geçtikçe herkes yavaş yavaş ölmeye başlar.

+18 The To Do List

5.7 /10 İmdb Puanı: 5.7 /10

6.69K izlenme
0 Yorumlar

+18 gençlik filmi sizleri bekliyor. Bir grup gencin arasında geçen arkadaşlıkların konu alındığı yapımın konusu şöyle; Üniversite sınavına hazırlanan gençler bir süre sonra üniversite öğrencisi olma hayali kurmaktadır. Hepsinin üniversite hayali kızlar, aşk ve sekstir ama bu konuda henüz tecrübeleri yoktur. Üniversiteye gitmeden bu konular üzerinde kendilerini geliştirmek için bazı yollara başvururlar. Başlarına komik ama erotik olaylar gelir.

Yol Boyu

7.2 /10 İmdb Puanı: 7.2 /10

733 izlenme
0 Yorumlar

Güzel bir romantik film sizleri bekliyor. Müzik festivaline giden farklı tarzda iki gencin yol boyunca karşılaştıkları maceraları ve birbirlerine olan iletişimi konu alan güzel bir yapım.