2012 Filmleri

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Medyum – Red Lights

6,2 /10 İmdb Puanı: 6,2 /10

2.21K izlenme
0 Yorumlar

Öğretim üyesi olarak üniversitede ders veren Margaret Matheson kendine asistan olarak seçtiği Tom Buckley ile mistik güçler, ruh çağırma, büyü yapma, metafizik gibi olayları ülke genelinde araştırarak sahte medyumları gün yüzüne çıkarmaya başlamışlardır. İnsanların zaaflarından yararlanıp çeşitli göz boyama yöntemleri kullanarak aşırı çok para kazanan bu kişilere karşı ifşa görevini üstlenmişlerdir. Daha kötüsü, tedavisi olmayan hastaları mistik güçlerini bahane ederek sömürenler de vardı. Bu sırada ünlü bir medyum olan Simon Silver 30 yıllık bir moladan sonra tekrar gündeme gelmeye başlamış, büyük gösteriler düzenleyerek insanların ilgisini çekmeye başlamış aynı zamanda da Tom Buckley'in kancasına takılmıştır. Asistanlığını yaptığı Margaret Matheson'ın ısrarlarına rağmen Silver'in peşine düşerek onun yalancı ve dolandırıcı olduğunu ortaya çıkarmaya çalışıp, çok büyük oynamıştır. Tüm vaktini buna harcayarak komplike araştırmalarla sihirli gösterilerini ifşa etmek amacını gütmektedir. Başrolü; Robert De Niro, Elizabeth Olsen ve Sigourney Weaver kişileri oynamaktadır. Yönetmeni ve senaristi olan Rodrigo Cortés'in üçüncü uzun metrajlı işidir.

Kurt Çocuk

7.3 /10 İmdb Puanı: 7.3 /10

2.64K izlenme
0 Yorumlar

Kurt gibi olan genç bir çocuk, tavırları ile bir kurdu anımsatmaktadır. İnsanlarla anlaşamayan, kurt gibi gözleri olan, dişleri bir kurttan farksız olan genç çocuk en küçük şeyde sinirlenen kurt çocuk bir gün bir kıza aşık olur. Konuşmayı pek beceremeyen çocuk, kızla konuştuktan sonra ret edilir ve ormanına geri döner. Yıllar geçer fakat o kız, çocuğun bakışlarını ve davranışlarını unutamaz. Ormana giderek onu aramaya başlar. Bakalım onu bularak aradığı aşka kavuşabilecek mi? İnsan gibi davranamaması, kız için sorun değildir.

Korsan Radyo

5.2 /10 İmdb Puanı: 5.2 /10

3.18K izlenme
0 Yorumlar

Kendi halinde yaşarken birden acı dolu bir işkence ile uyanan genç kadın bulunduğu bu bataklıktan nasıl kurtulacak? Sesi güzel olan bir radyo programcısı genç kadını sürekli dinleyen bir psikopat onun sesinden çok tahrik olmaktadır. Bir gün onu kaçırarak boş bir zindanda alıkoyar. Ona sadistçe isteklerde bulunan adam, isteklerinde sınır tanımaz ve her şeyi yaptırmaya başlamıştır. Cinsel işkenceli sahneler ile dikkat çeken bir yapım.

Sığındığım Liman

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

2.84K izlenme
0 Yorumlar

Anne ve babası tarafından kaderine terk edilen genç bir kızın tek görevi ailesine bakmaktır. Gençliğini yaşayamayan genç kız bir gün aşkın tadını tadacaktır. Fakat bir taraftan ailesi tarafından çektikleri diğer yandan ise, aşkını tam olarak yaşayamama durumu onun iyice moralini bozacaktır. Bir çıkış noktası arayan kız sonunda bir çare bulur fakat bunun karşılığında ya ailesinden ya da aşkın olacaktır.

Merhaba Benim Gitmem Lazım

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

3.43K izlenme
0 Yorumlar

Duygusal bir romantik film sizleri bekliyor. Hayattan bir beklentisi olmayan Amy bir gün 19 yaşında bir oyuncu ile tanışır. Daha önce hiç tatmadığı duygular hisseden Amy, oyuncu ile büyük bir aşka yelken açar ama bazı moral bozuklukları ilişkilerini etkiler. Bunları çözemeyen ve zaten hayatı pek kafaya takmayan Amy daha sonra ondan ayrılarak başka aşklar peşinde koşmaya karar verir. Bir süre sonra pişman olup döndüğünde geç olacaktır.

Cherry’nin Hikayesi

4.8 /10 İmdb Puanı: 4.8 /10

31.21K izlenme
1 Yorumlar

18 yaşında genç bir kız, üvey babası tarafından sürekli taciz ve şiddet uygulanıyordur. Annesi bunu biliyordur ve ses çıkarmıyordu. Bir çamaşırhanede çalışan genç kız burada bir porno fotoğrafçısından gelen teklifi değerlendirmeye karar verir. Sürekli ona seksi pozlar veren genç kızın hayatı değişmeye başlamıştır.

Kızım Büyürken

4.8 /10 İmdb Puanı: 4.8 /10

4.71K izlenme
0 Yorumlar

Bekar bir anne olan kadın, kızıyla hiç ilgilenmez. Onun için varsa yoksa işi ve sevgilisidir. Ergenlik dönemine gelen kız artık kafasına göre yaşamaya başlamıştır. Annesi bunu anladığında iş işten geçmiş olacaktır. Artık onu geri kazanmanın yollarını aramaya karar verir.

Edepsiz Kız

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

4.06K izlenme
0 Yorumlar

Okulun edepsiz kızı olan genç kız bir süre sonra özel eğitimli bir okula giderek burada eğitim görmesi uygun görülür. Bu okulda da kendisi gibi gençler vardır. Bir süre sonra biseksüel olan bir genç ile tanışır ve onunla arkadaşlık etmeye başlar. Daha sonra hapishane tarzı okul olan bu yerden kaçma kararı alırlar. Nereye gideceklerini tam olarak bilmeyen ikili Kaliforniya'daki küçük kasabaya doğru yol alır.

Orman Kızı İnara

2.3 /10 İmdb Puanı: 2.3 /10

10.14K izlenme
0 Yorumlar

2.3 IMDb puanı ile herkesi şaşırtan bir yapım karşınızda. Asker olan babasının ölümüyle yıkılan genç kız, daha sonra babasının öldürüldüğü yere o Ada'ya giderek babasının nasıl öldüğünü ve kimlerin öldürdüğünü çözmek ister. Başına her türlü bela gelecektir.

Stripriz Kulübü 1

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

3.41K izlenme
0 Yorumlar

Her striptiz filminde kadınlar olurken bu sefer tam tersi olmuş ve dansçılar erkeklerden seçilmiş. Kadınların sürekli hayranlıkla izlediği erkek striptizcilerin yaşamı konu alınıyor. Komedi ve dansın bol olduğu film karşınızda.

Oyun Arkadaşı

4.5 /10 İmdb Puanı: 4.5 /10

1.06K izlenme
0 Yorumlar

Şehir hayatından sıkılan genç kadın, çocuğunu alarak küçük bir kasabaya taşınmaya karar verir. Büyük bir heyecan ile yeni kasabasına taşınan kadın yeni bir hayata adım atar. Ama hiç bir hayalindeki gibi olmaz artık zor günler onu beklemektedir. Üstüne üstlük yan komşusu ile arası tamamen bozulmuştur.

Issız Ada

5.4 /10 İmdb Puanı: 5.4 /10

3.58K izlenme
0 Yorumlar

Evlilikleri sorunlu bir şekilde devam eden çift, bu durumdan kurtulmak için uzun bir gemi yolculuğuna çıkmaya karar verirler. Bu yolculuğun amacı stres atmaktır fakat yolculuk boyunca kavga etmeye devam ederler. Bir süre sonra bir kaza olur ve gemi batar, canlarını zor kurtaran çift kendilerini ıssız bir adada bulur. Adadan kurtulmanın yollarını arayan çift, bir zaman sonra adada bir yamyam kabilesi keşfeder. Şimdi birlik olma zamanıdır ve hemen bu adadan kurtulmaları gerekir.

Kırık Çember

7.9 /10 İmdb Puanı: 7.9 /10

1.63K izlenme
0 Yorumlar

Mutlu bir şekilde yaşayan bir çiftin yaşamını izleyeceğiz. Birbirlerini çok sevenler ve çok iyi anlaşan çiftin arasındaki farklılık ise dindir. Kadın dini çok önemseyen biridir fakat adam tam dersi dinlere ve yaratana inanmamaktadır. Bir süre sonra çiftin mutluluğuna bir mutluluk daha eklenir güzel bir kızları olur fakat kızları bir süre sonra hastalanır. Ve bu durum aralarını açmaya başlar.

Zaman Yolcuları

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

1.35K izlenme
0 Yorumlar

Bir güzel evli bir çift gazetede ilginç bir ilan görürler, zamanda yolculuk yapacak çiftler aranıyor ilanı. Ama ilanı veren zaman makinesini bulduğunu sanan psikolojik sorunları olan biridir. Çift hiç düşünmeden adamı ararlar ve gönüllü olduklarını söylerler. Çift görüşmeye gitmeden önce yanlarına bir gazeteci götürmeye karar verir. Acaba adam, bir psikolojik sorunları olan bir hasta mıdır? Yoksa gerçekten böyle bir makine icat mı etti?

Silahlar Kızlar ve Kumar

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

1.43K izlenme
0 Yorumlar

Modern dünyada eski vahşi batıyı anlatan bir yapım sizleri bekliyor. Kızılderililer artık geçimini büyük bir kumarhane açarak sürdürmeye başlar. Bir gün bu kumarhanede, bir kumar bağımlısı herkesin peşinde olduğu bir eseri poker oyununda kaybeder. Kızılderililer eseri kumarhanenin görünecek bir yerine koyar onu hiç satmamaya karar verir. Bir gün eser kaybolur ve Kızılderililer eserin peşine düşer ama atladıkları bir nokta vardır. Eserin peşinde, hayat kadını, şerif, bir öğrenci, bir suikastçı, modern kovboylar, yerliler ve Elvis taklitçileri de vardır.

Ara Beni Eğlenelim

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

1.75K izlenme
0 Yorumlar

Aynı evde yaşayan iki güzel ve seksi kadın bir süre sonra maddi zorluk içine girerler ve iş aramaya başlar. Bir türlü istedikleri düzeyde bir iş bulamayan kadınlar daha sonra akıllarına bir iş gelir ve bunu uygulamak isterler. Eve özel bir telefon hattı çeken kadınlar, burada özel sohbet yapmaya başlar. Erkekler ile para karşılığında sohbet etmeye başlayan kadınların başına komik olaylar gelir.

Dördüncü Kuvvet

4.7 /10 İmdb Puanı: 4.7 /10

703 izlenme
0 Yorumlar

Seksi Maceram

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

25.25K izlenme
1 Yorumlar

Bir ofiste muhasebeci olarak çalışan genç adam, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisine evlenmeye teklifi etmeye karar verir. Aklında bir plan vardır ve bunun için yıllık izinini kullanmaya karar verir. Sevgilisi ile romantik bir tatile çıkan adam, burada evlenme teklifi etmeye karar verir. Ama o sürede bir sorunla karşılaşır ve cinsel sorunları olmaya başlar. Bu teklifi yapmadan önce bu sorunu çözmesi gerekiyor.

Kovboy Kızlar ve Melekler

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

11.43K izlenme
0 Yorumlar

+18 bir yapım olan filmin konusu şöyle; rodeo düşkünlüğü olan genç kız, sürekli kovboylarla takılmaya başlar. Bir süre sonra adamlarla arasında bağlar oluşmaya başlayan genç kız onlardan rodeo öğrenmek için her şeyini vermeye razıdır. Rodeo hırsız genç kızı uçuruma mı sürükleyecek.

Evde

7.3 /10 İmdb Puanı: 7.3 /10

2.83K izlenme
0 Yorumlar

Gizemi gerilim ve erotik sahneleri ile dikkat çeken filmin konusu şöyle; küçük bir çocuk fakat 100'lerce sırrı olan bir çocuk, en iyi arkadaşı öğretmenidir. Diğer yaşıtlarına göre oldukça zeki olan çocuğun en büyük özelliği ise yazarlık kabiliyeti olmasıdır. Bir gün bir arkadaşının evine gizlice girerek evde olanları yazmaya başlar. Günlerce evde saklı halde evde olan kişileri izlemeye ve hayatlarını yazmaya başlar. Bu olanlardan tek haberi olan kişi ise öğretmenidir ve bu konuyu hiç kimseye söylemez.

Ölüm Madeni

4.3 /10 İmdb Puanı: 4.3 /10

1.00K izlenme
0 Yorumlar

Gerilim dolu dakikalar sizleri bekliyor. Sürükleyici bir senaryosu olan filmin konusu şöyle; Bilim adamları ve paralı askerlerden oluşan grup eski bir altın madenini araştırmaya giderler. 2. Dünya Savaşı zamanından kalma bu maden bir anda çöker ve içeride mahsur kalırlar. Onları burada kötü bir sürpriz beklemektedir.

Açlıktan Ölme Oyunları

3.2 /10 İmdb Puanı: 3.2 /10

768 izlenme
0 Yorumlar

Gişe rekoru kıran filmler ile dalga geçilmeye devam ediyor. Daha önce Alacakaranlık serisinin parodi filmini çeken grubumuz bu seferde Açlık Oyunları’nın parodi filmi olan Açlıktan Ölme Oyunlar’ı ile karşımızdalar. Ancak filmde sadece Açlık Oyunları değil birçok film ile ilgili sahnelerde mevcut.

Manyak

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

779 izlenme
0 Yorumlar

Bir korku filmi sizleri bekliyor. Farklı senaryosu ile dikkatleri üzerine çeken filmin konusu şöyle; Frank adındaki adam oldukça çekingen ve kendi halinde bir adamdır. Frank’in cansız mankenler sattığı bir de dükkanı vardır. Frank sürekli içinde bir cinayet işleme duygusu taşımakta ve bunu engellemeye çalışmakta oldukça zorlanmaktadır. Genç Anna ile tanıştıktan sonra hayatında birtakım değişiklikler yaşayan Frank, Anna’yı tümüyle bir saplantı haline getirecektir.

400 Dönüm Kan

5.9 /10 İmdb Puanı: 5.9 /10

792 izlenme
0 Yorumlar

Bir korku komedi filmi sizleri bekliyor. Filmin konusu şöyle; Rag ve Landsey,et ve kemikten gübre üretir.Kıyma makinesinden geçirilmek üzere yeni makineye ihtiyaç duyan kardeşler,yolda otomobili bozulan üç gence rastlar.Gençler gübre malzemesi olmaktan kurtulabilecekler mi?

Bahar Tatili

 /10 İmdb Puanı: /10

9.14K izlenme
0 Yorumlar

+18 dram, komedi ve erotik sahneleri ile dikkat çeken eğlenceli bir yapım sizleri bekliyor. Filmin konusu şöyle; Dört tane üniversite öğrencisi genç baharda yapacakları tatilin parasını bulabilmek için sıra dışı bir plan yaparlar. Akıllarında bir mağazayı soymak vardır ve bunu yaparlar. Bu soygundan sonra tatil yapabilmek için bol miktarda paraları vardır. Aynı zamanda bol vakitleri. Ancak akıllarına hiç gelmeyen bir şey vardır. Polislerin peşlerinde olduğu gerçeği.

Hayat Avcısı

7.5 /10 İmdb Puanı: 7.5 /10

983 izlenme
0 Yorumlar

2012 yılına damga vurmuş, gerçek bir hayat öyküsünden alıntı yapılarak beyaz perdeye aktarılan muhteşem bir biyografi ve belgesel filmi sizleri bekliyor. Filmin konusu şöyle; Nichalas Barcley adındaki 13 yaşında olan çocuk bir gün eve giderken ortadan kaybolur. Polisin ve ailesinin tüm aramalarına rağmen küçük Nicholas’a ulaşılamaz. Herkes öldü sanarken 1997 yılında gelen haberle herkes irkilir.

Kızlar Erkeklere Karşı

 /10 İmdb Puanı: /10

3.25K izlenme
0 Yorumlar

Gerilim ve erotik sahneleriyle dikkatleri üzerine çeken bir dram filmi olan yapım karşınızda. Filmin konusu şöyle; Bir üniversite öğrencisi olan Shae birkaç gün içinde birkaç erkeğin işkencesine maruz kalır. Kırılma noktasına gelen Shae Lu’nun intikam planına dahil olur. İkili sadece kendilerine saldıranları değil, yollarına çıkan her erkeği öldürür. Ancak vahşi geçen bir hafta sonunun ardından kızların arasındaki arkadaşlık tehlikeli bir takıntıya dönüşür. Bu tuhaf oyunları Shae’nin Lu’nun kendi üzerindeki etkisini kontrol altına alması için bir mücadele içine girmesini gerektirir.

Bekarlığa Veda

5.2 /10 İmdb Puanı: 5.2 /10

9.49K izlenme
0 Yorumlar

+18 erotik komedi film olan yapım, senaryosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Komik sevişme sahneleri ile herkesi kahkahaya boğan bir film karşınızda. Filmin konusu şöyle; Bir arkadaşlarının düğününden önce kafa dağıtmak isteyen üç nedime beklediklerinden farklı bir durumla karşı karşıya kalırlar. Gelin ve liseden arkadaşları bir bekarlığa veda partisi yapmak isterler.

123