2011 Filmleri

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Ateşli Festival

5.0 /10 İmdb Puanı: 5.0 /10

5.43K izlenme
1 Yorumlar

Üç üniversite öğrencisinin son senesidir ve istedikleri yaşamı bir türlü bulamamıştır. Üniversite bitmeden kızlarla kaynaşmaya çalışan gençler başarılı olamaz ve yakında yapılacak olan festivale katılmaya karar verir. Burada bütün kızlar azgındır ve onlarla istediklerini yapabileceklerdir. Fakat festivalin yapılacağı otelde başlarına gelmeyen kalmaz. Bakalım filmin sonunda istedikleri şeye ulaşabilecekler mi? Yoksa bakir bir şekilde film bitecek mi?

Hayat Sana Güzel

 /10 İmdb Puanı: /10

1.94K izlenme
3 Yorumlar

İki çocukluk arkadaşı, birinin üniversiteyi kazanmasıyla yolları ayrılmıştır. Biri yıllar sonra avukat olmuştur ve düzenli bir hayatı vardır. Diğer ise hiç çalışmamaktadır ve her gün bir başka kızla gezmektedir. İkinin yolları bir gün yine buluşur ve bir gece sohbet etmek için bara giderler. İkisi de birbirlerinin hayatına özenmiştir ve birbirlerini kıskanmaktadır. O gece bir şey olur ve bedenleri yer değiştirir. Birisi istediği düzenli hayatın başına geçmiştir diğeri ise istediği dertsiz tasasız vurdumduymaz hayatı almıştır. Bakalım birbirlerinin hayatlarına alışabilecekler mi?

Bakıcı

5.7 /10 İmdb Puanı: 5.7 /10

11.39K izlenme
0 Yorumlar

Komşusunun çocuklarına geçici bir süreliğine para karşılığı bakıcılık yapacak olan genç adam, alacağı parayı düşünürken birden sevgilisinden bir telefon gelir. Sevgilisinden öyle bir teklif alır ki bunu yapmak için çocukları da yanına almak zorunda kalır. Çocukları evde bırakırsa para alamayacak, gitmezse sevgilisinin dediğini yapamayacaktır. Çocukları yanına alarak gece kulüplerinde dolaşmaya başlayan bakıcı onlara bambaşka bir hayat yaşatır.

18 Yaş Günü Partisi

 /10 İmdb Puanı: /10

35.74K izlenme
1 Yorumlar

3 güzel ve çekici kız aynı gün doğmuşlardır ve çok iyi arkadaşlardır. Doğum günlerinin özel olmasını isterler ve hep beraber kutlamaya karar verirler. Ama o gün bir çılgın yapmayı planlamaktadırlar. 18'ine girdikleri günün bekaretlerini vermeye karar verir. Fakat bu parti ve bekaret verme sırasında başlarına bazı komik olaylar gelecektir ve bu iş bir türlü olmayacaktır.

Yakıcı Bir Yaz

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

33.08K izlenme
0 Yorumlar

Genç bir ressam olan adam, en yakın arkadaşının sevgilisi gibi ünlü bir oyuncu olmak istiyordur. Bir gün bunu konuşmak için İtalya'ya arkadaşının yanına gider. Onunla konuyu konuşan ressam, arkadaşının sevgisiyle konuşmasından sonra küçük bir tiyatro oyununda rol almayı başarır. Burada ressam ve arkadaşının sevgilisi birer aşıkları canlandıracaktır. Oyun esnasında birbirlerine aşık olan ikilinin hayatı zorlaşacaktır. Bu durumu artık en yakın arkadaşına anlatmanın zamanı gelmiştir.

Emma Hakkında 6 Nokta

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

896 izlenme
0 Yorumlar

Göz görmeyen genç bir kız, biri aşık olmak ister bunun için hamile kalmayı bile göze alır. Ama önce bir terapi dersine giderek burada eğitim almaya karar verir. Burada duyduğu yaşam hikayeleri ve başkalarıyla tanışması hayatını tamamen değiştirir.

Erkeksiz Kadınlar

3.1 /10 İmdb Puanı: 3.1 /10

2.01K izlenme
0 Yorumlar

Bir grup kadının kocası başlarını belaya sokar ve bu işi çözmek için bir araya gelirler. Bir araya gelerek bir ekip kuran kadınlar kocalarını bu beladan kurtarmak için kıyasıya bir mücadele verirler. Bir komedi filmi olan yapım karşınızda.

Yaman Çelişki – The Dilemma

5.3 /10 İmdb Puanı: 5.3 /10

960 izlenme
0 Yorumlar

Genç ve yalının getiriği her türlü çılgınlıklara cesur bir şekilde göğüs geren oldukça akıllı bir genç adam yanında üniversite yıllarından bu yana sıkı bir arkadaş bağı ile kenetlenmiş güçlü bir dostluğun ardından, yetişkin yaşlara kariyer dolu bir sıçrayış yaparak muhteşem bir oto galerinin iki ortağı olarak gösterişli bir yaşamın keyfini sürmektedirler. Arkalarında güzel ve akıllı iki kadının olduğu bir aile yapısına sahip sıkı arkadaşlardan bir tanesi yanlış anlama tuzağına düşerek başka bir kadın ile yakalanınca ortalık epey bir karışacaktır. Doğru olanın peşine düşen adam sevdiği ve değer verdiği kadına gerçekleri göstermek için oldukça komedi ve macera dolu bir duruma kendisini sokarak bizlere akıl almaz bir hayat hikayesi sunacaklardır.

+18 Ateşli Oda

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

27.78K izlenme
0 Yorumlar

+18 İtalyan yapımı bir erotik film sizleri bekliyor. IMDB puanı ile dikkatleri üzerine çeken erotik filmin konusu şöyle; Roma’da karşılaşan iki tane lezbiyen kadının çok kısa süresi vardır. 12 saat boyunca durmadan birlikte olan kadın sabahında ayrılıp ülkelerine gideceklerdir. Birlikteliklerinin her dakikasını değerlendirmek isteyen kadınların yaşadıkları aşk görülmeye değerdir.

İçinde Yaşadığım Deri

7.6 /10 İmdb Puanı: 7.6 /10

2.86K izlenme
0 Yorumlar

Gerilim ve duygu dolu dakikalar sizleri bekliyor. Bir doktorun, kızının hayatını mahfeden kişilerden intikam alması konu alınıyor. R.Ledgard adındaki doktorun karısı bir kaza sonrası yandıktan sonra Robert’in çabalarıyla hayatta kalır. Ancak yüzünü gördükten sonra intihar eder. Bu olay sonrası Robert deri üretebilmek için çalışmalarına ağırlık verir. Bir davet sırasında kızına tecavüz eden gençten sıra dışı bir intikam almaya karar verir.

Asla Pes Etme 2

7.1 /10 İmdb Puanı: 7.1 /10

1.44K izlenme
0 Yorumlar

Aksiyon ikinci seri ile yoluna devam ediyor. Filmin konusu şöyle; Birbirinden farklı alanlardan bir araya gelerek MMA yıldızı tarafından eğitilen 4 dövüşçü sonrasında mirasın ortasında bulunan her hain ile ayrı ayrı savaşacaklardır.

Katilin Yüzü

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

912 izlenme
0 Yorumlar

Psikoloji yüklü bir film sizleri bekliyor. Masum bir kadının hikayesinin konu alındığı filmin konusu şöyle; Seri katil saldırısından zor kurtulan bir kadın gözlerini hastanede açar. Bir çeşit yüz tanıyamama hastalığına yakalanan kadın, katil ise ona her gün biraz daha yaklaşmaktadır.

Çizmeli Kedi

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

1.14K izlenme
0 Yorumlar

Güzel bir animasyon filmi sizleri bekliyor. Herkesin yakından tanıdığı masal kahramanı, güzel bir yapım ile beyaz perdede sevenleri ile buluşuyor. Çizmeli kedi meşhur altın yumurtlayan kazı çalmaya karar verir. Humpy Dumpty ile Kitty Softpaws yanına alan çizmeli kedi yola koyulur. Bu maceraları oldukça komik ve eğlenceli geçecektir.

Anonim

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

825 izlenme
0 Yorumlar

Dram ve tarih filmi olan yapımın konusu şöyle; İngiltere'de geçen bir hikaye, Kraliçe Elizabeth dönemini anlatılıyor, diğer taraftan ise dünyanın merak ettiği konu ele alınıyor. Ünlü İngiliz yazar William Shakespeare eserlerini başka birinden kopyalayarak mı yazıyordu ? O kadar büyük eser başka biri tarafından mı yazılmıştı?

Büyücü ve Beyaz Yılan

5.9 /10 İmdb Puanı: 5.9 /10

6.94K izlenme
0 Yorumlar

Fantastik bir macera filmi olan yapım karşınızda. Jet Li'nin en iyi filmleri arasından olan yapımın konusu şöyle; Eski bir Çin fablının uyarlaması olan filmde Keşiş Fahai (Jet Li) talebesi Neng Ren ile insanların alemine gelerek onlara zarar veren iblisleri avlamakta ve Lei Feng Mabedinde farklı bir boyuta hapsetmektedir. Bu arada Beyaz yılan Susu, kız kardeşi Yeşil yılan Quinqing ile kendi alemlerinden insanların dünyasını seyrederken nehirde boğulmak üzere olan otacı Xu Xian’ı kurtarır ve ikisi de birbirlerine ilk görüşte âşık olur. İnsanların alemine Xu Xian’ı tekrar görmek için kız kardeşiyle birlikte gelen Susu ile o sırada yarasa-iblislerin peşinde olan Keşiş Fahai ve talebesinin yolları Fener Festivalinde kesişir.

Ölümcül Takip

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

796 izlenme
0 Yorumlar

Aksiyon dolu bir Statham filmi sizleri bekliyor. Aksiyon ve gerilim sahneleri ile her zaman ki gibi üst seviyede olan filmin başrol oyuncusu J.Statham. Filmin konusu şöyle; Tom Bırant adındaki başarılı polis, Blitz adı verilen bir seri katili durdurmak için görevlendirilir. İşler ilerledikçe kendisininde işin içinde olduğunu anlayan Tom, kendisinin de hedef olduğuna karar verir.

Kutsal Savaşçı

5.7 /10 İmdb Puanı: 5.7 /10

1.27K izlenme
0 Yorumlar

Bilim kurgu ve macera yüklü bir film sizleri bekliyor. Filmin konusu şöyle; İki ırk arasındaki savaşları izleyeceğiz. Yüzyıllar sonra harap olan bir dünyada vampirler ile insanlar arasındaki savaşı anlatan filmde, yeğeni vampirler tarafından kaçırılan papaz kiliseye karşı gelmektedir.

Kovboylar Ve Uzaylılar

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

1.30K izlenme
0 Yorumlar

Güzel ve değişik bir bilim kurgu filmi sizleri bekliyor. Senaryosu ile dikkat çeken yapımın konusu şöyle; 1873 yılında Arizona Bölgesi’nde geçmişini hatırlamayan bir adam Absolution adındaki bir kasabaya düşer. Geçmişi ile bağlantılı tek şey bileğinde bulunan zincirdir.

İntikam Yolu

5.9 /10 İmdb Puanı: 5.9 /10

993 izlenme
0 Yorumlar

Bir aksiyon filmi olan bu sürükleyici yapımın konusu şöyle; Kızının acımasız bir şekilde öldürülmesinden sonra bambaşka bir adama dönüşen Cahge, düşmanları ile zorlu bir kapışmaya girer. Ancak pes etmez ve asıl katili bulmak için elinden geleni yapar.

Hotel Desire

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

18.35K izlenme
0 Yorumlar

+18 bir erotik film olan yapım sadece erotik sahneleriyle değil içinde barındırdığı dram ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Gözleri görmeyen bir ressamla otel çalışanı bir kız arasında geçen aşk ve bir çok ilişkiyi konu alan bir film.

Bağlanmak Yok

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

6.97K izlenme
0 Yorumlar

+18 romantizm ve erotizmin yüklü olduğu filmin konusu şöyle; Geçmişte olmayan aşk beklenmedik bir zamanda kapıyı çalıyor. Emmy, Adem adındaki çocuğu gençken reddeder. Yıllar sonra karşılaşan ikili arasında yeni bir aşk filizlenir. Hiçbir duygusallığın olmadı sadece fiziksel bir ilişkiye başlarlar.

Arkadaştan Öte

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

3.43K izlenme
0 Yorumlar

+18 erotik, romantik ve komedinin bir arada olduğu güzel bir film sizleri bekliyor. Filmin konusu şöyle; İki işkolik arkadaş işlerinden dolayı birisi ile çıkmaya ve kendilerine uygun birini bulmaya vakit ayıramamaktadır. Bir anlaşma yaparlar ancak bu anlaşmada ilişkileri duygusal değil fiziksel olacaktır. Erkek bu sırada kıza aşık olur ancak kız başkası ile çıkmaktadır.

Perras

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

6.65K izlenme
0 Yorumlar

+18 bir erotik film daha sizleri bekliyor. Bir üniversitede geçen erotizm ve suç üzerine kurulu bir yapım olan filmin konusu şöyle; On güzel genç kızın içinde suç işleme şüphesi vardır ve bu suçun kimin işlendiği bulunmadan bu okuldan kaçış mümkün olmayacaktır.

Şahin K. Günah Keçisi

7.1 /10 İmdb Puanı: 7.1 /10

15.25K izlenme
0 Yorumlar

+18 Türk yapımı bir komedi filmi sizleri bekliyor. Çektiği 'erotik' filmler ile tanıdığımız Şahin K. , Almanya’da ki ünlü ve maddi durumu iyi ama mutsuz hayatından kaçarak sakin ve normal bir yaşama kavuşma isteğiyle Antalya'ya taşınır. Burada yaşayan insanlara kendini sevdiren ve ticaretle uğraşan Şahin K., arkasında bıraktığı geçmişi yüzünden ayrıldığı oğlu Caner'e tekrar ulaşmak için uğraşırken, aynı zamanda kasabanın her sorununa koşan bir 'Halk Kahramanı'na dönüşür. Normal bir hayat sürmeye çalışan Şahin K.'nın Bodrum yaşamı burada kendisini tanıyan turistler yüzünden tekrar değişmeye başlar. Arkasında bıraktığı geçmişi Şahin K.'yı yeni ve eğlenceli maceralara sürükleyecektir.

X İntikam Gecesi

5.6 /10 İmdb Puanı: 5.6 /10

4.11K izlenme
0 Yorumlar

+18 Güney Kore yapımı olan ödüllü bir erotik film karşınızda. Bir hayat kadınının zorlu hayatını anlatan dramatik bir film. Filmin konusu şöyle; Rowe artık emekli olmak isteyen bir hayat kadınıdır. Son bir iş teklifiyle karşılaşan Rowe tesadüf eseri genç bir kaçak olan Shay Ryan ile tanışır. Birlikte buluşma yerine giden iki kadını hayatlarını sonsuza kadar değiştirecek, tuzaklarla dolu bir gece beklemektedir. Dünyanın en eski mesleği olan fahişeliğe dramatik ve gerilim yüklü farklı bir bakış açısı getiren bir yapım sizlerle.

Kalan Sağlar

4.2 /10 İmdb Puanı: 4.2 /10

1.07K izlenme
0 Yorumlar

Güzel bir korku ve dram filmi bizleri bekliyor. Bir hastalık sonucu ortaya çıkan virüs insanları canavarlaştırmaya başlar. Bu hastalık hızlı bir şekilde yayılmaya başlar ve dünya nüfusunun çoğu insan yiyen canavarlara dönüşür. Bu hastalığa yakalanmamış bir grup kişi kendilerini boş bir kumarhaneye atar. Burada uzun zaman saklanan grubu, kötü bir sürpriz bekler. Et yiyiciler artık daha zeki ve daha güçlüdür. Bakalım bu olaydan nasıl kurtulacaklar hep beraber izleyip göreceğiz.

Sert Rüzgarlar

6.5 /10 İmdb Puanı: 6.5 /10

691 izlenme
0 Yorumlar

Güzel giden bir aile yaşantısı bir adamın iyi zamanları trajik bir olay ile son bulacaktır. Karısı ansızın ortadan kaybolacaktır. Kendini arama olaylarına katan adam yıllar süren arayışından yorgun düşecektir. Artık çocukları ile eski bekar zamanlarında yaşadığı şehre yerleşmeye karar verecektir. Yeni hayatına başlaması biraz zor olsa da karşısına gelen eski arkadaşları ona yeni başlangıçları için merdiven olacaktır.

Atina’daki Ev

6.5 /10 İmdb Puanı: 6.5 /10

2.04K izlenme
0 Yorumlar

Dünyada her milletin katıldığı oldukça uzun süren bir 2. dünya savaşı sıralarında Atina ülkesinde oldukça sert rüzgarlar esmektedir. Sokakta korku ve endişe baş göstermektedir. Herkes hayatını kuşkulu bir şekilde geçirirken Alman askerleri bölgede sert tutumlarına devam etmektedir. Orada yaşayan kitap yayın evi sahibi bir gece kapıya dayanan bir askerin ona sığınmak istemesi ile başlayan oldukça trajik ve drama dolu bir yaşamın öyküsü sahnelenecektir.

123