2009 Filmleri

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Arı Kovanına Çomak Sokan Kız

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

1.67K izlenme
0 Yorumlar

Serinin 3. filmi olan yapım karşınızda. Daha önce çekilen, Ejderha Dövmeli Kız ve Ateşle Oynayan Kız filmlerinin devamı olan muhteşem yapım yine muhteşem bir şekilde karşınıza geliyor. Genç kız üç cinayetten yargılanırken en yakın arkadaşı ise onun suçsuz olduğunu kanıtlamaya çalışıyor.

Kapak Güzeli – Miss March

5.0 /10 İmdb Puanı: 5.0 /10

28.14K izlenme
0 Yorumlar

Bir gençlik erotik film olan yapımın konusu şöyle; Liseye veda partisinde sevgilisi ile birlikte olmak isteyen genç, tenha bir yere giderek hazırlanmaya başlar. Çift işe başlayacağı sırada, genç adamın ayağa kayar ve kafasını yere vurur. Komaya giren genç adam 4 yıl komada kalır. Uyandığında ise, sevgilisinin Playboy dergisine kapak olduğunu görür.

Yol

7.3 /10 İmdb Puanı: 7.3 /10

1.34K izlenme
0 Yorumlar

Aksiyon ve dramın bir arada olduğu muhteşem bir film sizleri bekliyor. Filmin konusu şöyle; Kıyamet sonrası ortamında Amerika yangın yerine dönmüştür. Bir baba ile oğlu da Amerika kıyılarına gitmektedirler. Ancak Amerikanın bir ucundan diğerine giderken yolda karşılarına çıkan problemler onları oldukça zorlayacaktır.

Melekler ve Şeytanlar

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

11.80K izlenme
0 Yorumlar

Güzel bir macera filmi sizleri bekliyor. Din adamları ve tarikat liderlerinin aralarındaki olayları izleyeceğiz. Filmin konusu şöyle; gizemli bir örgüt olan İllimünati ile kilise arasında yaşanan olaylar sonrası, bu gizemi çözmek ve infazları durdurmak için Profesör Robert Langdon Vatikan’a çağrılır.

Cennetin Kapısında

5.9 /10 İmdb Puanı: 5.9 /10

1.01K izlenme
0 Yorumlar

Güzel bir macera filmi sizleri bekliyor. Filmin konusu şöyle; Milattan Sonra 1000 yıllarında dilsiz bir savaşçı olan Tek Göz, yıllarca tutsak olarak yaşamak zorunda kalmıştır. Tek Göz, Are adındaki bir köle ile birlikte kaçmaya başarır. İskandinavya’ya dönmek için bir Viking gemisine binerler ancak işler yolunda gitmez.

Dokuz – 9

7.1 /10 İmdb Puanı: 7.1 /10

1.49K izlenme
0 Yorumlar

Macera dolu bir animasyon filmi sizleri bekliyor. 2009 yılına damgasını vuran animasyon filminin konusu şöyle; Dokuz dünyaya geldikten sonra etrafına baktığında kıyamet kopmuştur ve dünya oldukça kötü bir haldedir. Bütün insanlar yok olmuş fakat kaçmayı başaran birkaç insan saklanarak hayatta kalmıştır. Ancak artık saklanmayı bırakıp karşı hücuma geçmeleri gerekmektedir. İnsanlığın devam edebilmesi sadece bu şekilde mümkün olacaktır.

İşkence Okulu

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

1.62K izlenme
0 Yorumlar

Korku severler buraya, sürükleyici bir korku filmi sizleri bekliyor. İzlenmesi gereken bir film. Bir okulda geçen filmin konusu şöyle; arkadaşları tarafından sürekli dalga geçilen bir çocuk, artık dayanamaz ve intihar eder. Bir süre sonra çocuk hayalet olarak okulda görülmeye başlar. Kendisiyle dalga geçen kişileri tek tek öldürmeye başlar.

Budala Dedektif 3

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

1.11K izlenme
1 Yorumlar

Komedi filmimiz, kahramanımızın oğlu ile devam ediyor. Babasının izinden giden küçük kahraman, hayvanları korumaya küçük yaştan başlıyor.

Doğmamış

4.7 /10 İmdb Puanı: 4.7 /10

2.83K izlenme
0 Yorumlar

Korku dolu dakikalar bizi bekliyor. Cennetin yolunu arayan bir ruh, lanetlenerek iki dünya arasında sıkışır. Bu durumdan kurtulmasının tek şansı yeni bir beden bulmasıdır. Sonunda bir beden bulur, bedenine girdiği kişi annesinden nefret eden genç bir kızdır. Tam her şey düzeldi derken geceleri korku dolu kabuslar ve hayaletler görmeye başlar. Bu durumdan nasıl kurtulacağını öğrenmek için bir ruh doktoruna gider. Doktor, bu durumdan kurtulmanın tek yolu, iki dünya arasındaki kapılar kapatmak ve hiç doğmamak olduğunu söyler.

2033 Filmi Hd

4.2 /10 İmdb Puanı: 4.2 /10

4.95K izlenme
0 Yorumlar

2033 filmi Türkçe dublaj izle uzun yıllar barış içinde yaşayan Meksika hükumeti birden bir darbe girişimi ile yıkılacaktır. Artık yıkım ve insanlar üstünde baskıcı bir rejim ortaya çıkarak zulüm ve kaos ortamı oluşacaktır. Ülkede şirket yetkilileri bunu fırsat olarak görerek sömürgecilik yapmaya çalışacaklardır.

İntikam Peşinde

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

1.50K izlenme
0 Yorumlar

İntikam peşinde seyircilerine oldukça farklı bir konu ile karşınıza gelecektir. Yaşamını aşçılık olarak kazana bir orta yaşlarda torun sahibi büyük babanın hayata oldukça arzulu ve huzurlu yaşantısı vardır. Kendisinin eski işi oldukça karanlık ve ürkütücüdür. Kendisi bir kiralık katildir. İşlerini gizli ve oldukça karın üstünde yürür fakat izini belli etmeyecek şekilde gerçekleştir. Kızı, damadı ve torunu katledilecektir. Buna sebep olanlara karşı intikamını almak için yollara koyulacaktır. Eski hatırlamak istemediği günlere çoktan dönmüştür.

Yaman Tilki

7.8 /10 İmdb Puanı: 7.8 /10

1.18K izlenme
0 Yorumlar

Yaman tilki Türkçe dublaj izle bakmakta olduğu ailesine yaşama tutunmaları için yiyecek bulma derdine giren bir tilkinin köylülerden çaldığı tavuk ördek hindi gibi hayvanları ailesine götürmektedir. Köylüler bu duruma oldukça sinirli ve önemlini almak için bu zarar veren tilkiyi yakalama planları işe yarayacak ve onu yakalayacaklardır. Ellerinde tutsak olarak kalan tilki kendinin aç kalma sorunu ve ailesine yemek götürme dedi ile akıllıca bir plan sergileyerek ellerinden kurtulmayı deneyecektir.

Uzaklara Gidelim

7.1 /10 İmdb Puanı: 7.1 /10

1.98K izlenme
0 Yorumlar

Kendi hayatlarını kurabilmek için olağan dışı bir yolculuk ile başlayan genç çiftlerin hikayesi evlenme arifesinde bir birlerine nefes alacakları ve gerçekten huzur verici bir yerde yaşamlarını geçirmek isterler. İleride doğacak çocuklarınında güzle şartlar altında olmasını isteyen çiftler akrabaları ile Amerika şehrinde komedi dolu bir arayışa başlayacaklardır.

Leningrad Kuşatması

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

2.79K izlenme
0 Yorumlar

Leningrad kuşatması Türkçe dublaj izle şehrin kuşatmasını analatan ve tarihin en çok uzun süre süren savaşını konu almaktadır. Nazi askerlerinin şehre ölüm ve acıdan çok masum insanlara karşı kurulan ölüm oyunlarını anlatan ve askerlerin masum insanlara karşı tutumlarını izleyeceğiz. Tarihin uzun soluklu süren ve ölüm sayısı oldukça yüksek bir şehir kuşatması oldukça iyi yerlere değinmektedir.

Garez 3

4.6 /10 İmdb Puanı: 4.6 /10

876 izlenme
0 Yorumlar

Garez 3 Türkçe dublaj izle korku filmi olarak seri filmi devam yapımı oldukça güzel ve ürpertici bir yağım ile karşımıza geliyor. Eskiden beri gelen lanetlerini ortadan kaldırmak için cesaret ve nefes kesici olaylara kendilerini atan tüyleri diken diken yapmaya hazırlanıyor. Seri filmin devamlarını da izlemenizde tavsiye vardır.

Kasabanın Yenisi

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

2.48K izlenme
0 Yorumlar

Kasabanın Yenisi filmi Türkçe dublaj izle güzle ve çılgın bir hayat planları içinde oldukça yüksek çalışma potansiyeli gerektiren bir öz veri istemektedir. Orta yaşlarda güzel ve çekici kadın kendi iş departmanında yönetici olarak görev almaktadır. Bir üst düzey şirket toplantısında aldıkları yeni bir iş projesi oldukça hareketli saatlere konu olacaktır. Geçici süre gidilmesi gereken bir kasaba vardır. Kariyer atlamak için kadın hemen işe atılır. Sonrasında komedi ve romantik bir yaşam hikayesi başlayacaktır.

Kan Kitabı

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

867 izlenme
0 Yorumlar

Kan kitabı filmi Türkçe dublaj izle gizli güçlerin dünya üzerinde olduğuna inanan ve bu güçleri ortaya çıkarmak için kafasına kazımış bir kadın yanına inandığı ve altıncı hissi kuvvetli olarak gördüğü bir genç adam ile beraber eski zamanlarda çok cinayet işlenmiş ve sırrı bir türlü çözülmeyen eve yatılı kalmak için gidince olaylar başlamaktadır. Genç çocuk oldukça yakışıklıdır ve kısa zaman içinde kadın ile bir aşk rüzgarı esecektir. Evdeki ruhlar bu ilişkiyi ve genç çocuğun gizli gücünü fark edip oldukça başa saran bir bela alacaklardır.

Kahire Zamanı

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

1.08K izlenme
0 Yorumlar

Kahire Zamanı filmi Türkçe dublaj izle romantik ve dram sahneleri içeren yasak bir aşk hikayesidir. Kocası iş hayatında oldukça yoğun bir trafik içindedir. Kahire de işleri için giden adamın kocası süpriz ile karşılaşıp karşısında karısı görecektir. Yalnız işleri oldukça yoğun olması karısını kahire şehrinde tek başına zaman geçirmeye yol açacaktır. Karısının yanında koruma görevini bir adam üstlenir. Zaman geçtikçe koruma görevlisi kadından içten içe hoşlanarak bir zorlu aşk hikayesine konu açacaktır. keyifli seyirler.

Halk Düşmanı

7.2 /10 İmdb Puanı: 7.2 /10

1.78K izlenme
0 Yorumlar

Halk Düşmanı Türkçe Dublaj izle Amerika halkına kabus günlere sokmak isteyen ve kafalarında kurdukları planlar ile pislik bir iç savaş çıkarmak için kendilerine yol yapmış 3 teröristin önüne geçme çabaları gerilim dolu dakikalara yer bırakacaktır. FBI ajanlarının bu akımı karşı oldukça etkili bir hareket gerçekleştirmesi gerecektir.

Kana Susadım

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

1.02K izlenme
0 Yorumlar

Kana susadım filmi Türkçe Dublaj izle korku filmlerinin aksine gençlik yapımı ile farklı klasmanda kendini göstermektedir. Lise yıllarında amigo kız olarak faaliyet gösteren genç ve güzel bir kız içinde kötü bir ruh taşımakta ve şeytanın yönlendirmesi ile okuldaki tüm erkekleri tek tek katletmektedir. 2 yakın arkadaşı bu durumu öğrendiklerinde vahşetlerin son bulması için cesurca adımlar atacaklardır. Kendi hayatları bile tehlike altındadır.

Büyük Hata Türkçe Dublaj izle

6.3 /10 İmdb Puanı: 6.3 /10

3.06K izlenme
0 Yorumlar

Büyük Hata Türkçe Dublaj izle karı koca ilişkisinde güvenin yitirilmesi ile kocasının aldatmaya yönelik hareketlerini ortaya çıkması için tuttuğu kiralık hayat kadını ile farklı bir boyutta izleme kazanacaktır. Gerilim dolu ve kimin kime aşık olması sonuna kadar kestiremeyen sürükleyici yapımdır.

Hücre 211 – Cella 211

7.6 /10 İmdb Puanı: 7.6 /10

1.87K izlenme
0 Yorumlar

Farklı bir hapishane kurgusu ile Hücre 211 Türkçe Dublaj izle hapishane denetlemesi yapan bir adam erken saatte ceza evi koğuşlarını gezmeye başlayacaktır. Koğuş koğuş gezerek içerideki yaşam ve zorlukları eksik olan ne varsa not almak ile farklı bir durum görürse cezalandırmak ile görevlidir. Şans eseri kafasına tavandan düşen bir beton parçası bayılmasına neden olacaktır. O sırada hapishanede mahkumlar isyan çıkartır ve gardiyanları kaçırırlar. Mahkumlar arasında artık belli olmaması için suçlu gibi davranıp mahkumlara asıl kimliğini belli etmemesi gerekecektir 6 dalda ödül almış bir yapımdır.

Parlak Yıldız – Bright Star

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

1.34K izlenme
0 Yorumlar

Parlak Yıldız - Bright Star Filmi izle 720p kalitesinde sizlerin beğenisine sunulmuştur. Bir roman kitabından esinlenerek kurgusu oluşturulan yapıt farklı ve romantik sahneler ile karşımıza gelecektir. Komşu kızı ile tutkulu bir aşk hikayesi ve kopmama yeminleri ile karşılarına çıkan zorlu engelleri tek tek aşmaları için yaşamlarının sunduğu dram dolu günlere karşı gelecek seven yüreklerin imkansız diye bir şey olmadığını gözler önüne sereceklerdir.

Ormanın Ötesinde

4.8 /10 İmdb Puanı: 4.8 /10

1.60K izlenme
0 Yorumlar

Babasının gözleri önünde vahşice öldürülmesi Robini karanlık ve bir o kadar tehlikeli ormanlara atmaktadır. Ormanın Ötesinde Türkçe Dublaj izle kendisini ormanda 20 yıl boyunca saklayıp yetiştiren Robin artık bir ismi duyulduğunda korkulu rüya olarak anılmaktadır. Babasının katilini nefret ve kin ile öldürme planları yapan ve katil için artık büyük bir tehlikedir. Ormanın Ötesinde izle ormanda kendi savaşçıları ile yaşayan Robinin üstüne katilinin yok etme çabaları bir canavar göndermesi ile heyecan katmaktadır. Robinin bu güçlü canavar ile başa çıkmaya çalışacaktır.

Kargo – Cargo

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

2.24K izlenme
0 Yorumlar

Kargo - Cargo Filmi izle 720p dünya sisteminin çöktüğü ve insanların tek çağre olarak uzay boşluğunda kendileri yer açıp yaşam alanı sağladıkları sistemi bilim kurgu olarak konu almaktadır. Ulaşımı Kargo olarak adlandırılan ve pilotlar hariç diğer insanların dondurularak uzaya ulaşımı sağlanmaktadır. Bir kargo gemisi ulaşımını 8 yıl geçmesine rağmen hala sağlayamamaktadır. Bir doktor akıllı zekası ile gemideki dondurulmuş insanların bir görev ve tehlike dolu dünya sistemine zarar verecek olan amacının dışında gizli görevde olduğunu anlaması ile konu heyecanını katlar.

Nefes izle

7,5 /10 İmdb Puanı: 7,5 /10

4.57K izlenme
0 Yorumlar

Her biri bir birinden taze ve gençler. Nefes izle askerlik görevini yapmak için Doğuda zor koşullar altında verdikleri yaşam mücadelesini konu alıyor. Bir gözü kara ve vatan aşığı komutanın dağdaki karakolda düşmanlara karşı verdiği çetin mücadele tüyler ürpertici. Karakol baskını sonrasında yaşanan sahneler ve askerlikte bir çok güzel arkadaşlık görüntüler Nefes Tek Part izleme seçeneği ile sitemizde yerini bulmuştur.

Felekten Bir Gece 1- The Hangover 1

6.8 /10 İmdb Puanı: 6.8 /10

4.20K izlenme
0 Yorumlar

Bir Gece 1 Türkçe Dublaj izle Uzun yıllardır arkadaş olan 3 kafa dengi insan ve yanlarına evlenecekleri kızın erkek kardeşini alarak bekarlığa veda partisi için Las Vegas şehrine giderler. Akşam oldukça fazla alkol içerler uyandıklarında etraf darma duman olmuştur. Banyoda bir aslan her yer kırık dökük halde ne yaptıklarını bile hatırlamazlar. Ayıldıklarında damat adayı olan kayıptır. Onu aramaya başlarlar ve bu arayış onları akıl almaz bir macera dolu sahnelere sürükleyecektir. Felekten Bir Gece Tek Parça izleme seçeneği ile sitemize eklenmiştir.

Zindan Adası Türkçe Dublaj izle

7.4 /10 İmdb Puanı: 7.4 /10

4.46K izlenme
0 Yorumlar

Akıl hastanesinde geçen Zindan Adası Türkçe Dublaj izle bir hastanın firarı sonucu ortadan kaybolması polis memurunu adadaki akıl hastalıkları hastanesine soruşturma için gönderilecektir. Geldiklerinde Fırtınanın çok olması nedeni ile konaklamayı uzatırlar. Gayet normal gibi gözüken hastane Polisin tesadüfen gelişen olaylara karışması ile kaçırılır. Hastanede insanlar üzerinden deney yapıldığı anlamıştır. Fakat adadan kurtulmak gardiyanları ve hastane müdüründen kurtulmak o kadar kolay olmayacaktır. Zindan Adası Filmi izle 720p

12