Ekim 2016

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Annemin Babamı Öldürdüğü Gece

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

6.69K izlenme
0 Yorumlar

İspanyol yapımı bir komedi filmi fakat film hakkında hiç bir yerde yazı yazılmış. Yani filmin konusu şuan için belli değil... Eğer sizler biliyorsanız yorum yazarak bizlere ve filmi izleyenlere yardımcı olabilirsiniz. 90 dakikalık komedi filmi yorum sizlerin.

Kayıp Kızlar

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

6.15K izlenme
0 Yorumlar

Altın Portakal'a damgasını vuran dram filmini tek solukta izleyeceksiniz. Son zamanların en çok konuşulan filminde 3 kızın zor yaşamını hayatta kalma mücadelesini birbirlerine olan bağı konu alınıyor. Buldukları özel muhteşem görünüşlü bir meyveyi yiyen kızlar daha sonra garip bir şekilde değişmeye başlar. Ne olduğunu çözemeden hayatları baştan sona değişir ve tuhaf bir yola girer.

En Komik Eşek Şakaları

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

8.32K izlenme
0 Yorumlar

Genç kızların birbirine yaptığı inanılmaz seksi ve komik şakalardan, maymunları genç kadınlara yaptığı tacizlere kadar en komik acımasız videoların derlemesiyle oluşmuş tam 4 video burada. Gülmek, eğlenmek ve kahkaha atmak isteyenlerin tek adresi burası. Sizlere sadece 2016 filmlerini değil her türlü videoyu buluşturarak eğlendirmek için görevlendirildik.

Trende

 /10 İmdb Puanı: /10

7.00K izlenme
0 Yorumlar

İspanya'dan uzun bir yolculuk için treni tercih eden 100'lerce insan yolculuk başladıktan sonra başlarının derde gireceğini bilmiyordu. Yolun yarısında kum fırtınasına yakalanan tren durma kararı alır ve bir daha çalışmaz. Fırtınanın geçmesine rağmen treni tamir edemeyen çalışanlar ile içerideki insanlar arasında bazı komik tartışmalar olacaktır.