Haziran 2016

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Aşk Uğruna

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

5.84K izlenme
0 Yorumlar

İki farklı dünyada yaşayan insanlar bir gün bir hastalığa yakalanır. Bu hastalık onları nefret dolu biri yaparken, iyilik, aşk ve hoş görüsünü de yok etmeye başlamıştır. Yavaş yavaş kendilerini yok etmeye başlayan insanlar içerisinde genç bir kadın ve adam büyük bir aşka tutulur. İnsanların yok oluşunun ortasında destansı bir aşk yaşayan çiftin hikayesi konu alınıyor. Bilim kurgu daha da ağır bassa da romantik sahneler dikkat çekiyor.

Dua Servisi

5.3 /10 İmdb Puanı: 5.3 /10

5.84K izlenme
0 Yorumlar

Bir dua servisinde çalışan genç kadın kendisini arayan kişilere dua etmektedir. Bir gün sonbaharın son günlerinde bir adan bu servisi arayarak kendisi için dua ister. O an karşısındaki adamın ses tonundan çok etkilenen genç kadın onunla uzun bir sohbete daldıktan sonra onunla buluşmaya karar verir. Kısa süre sonra büyük bir aşk başlayacaktır.

Bildiğin Şeytan

3.8 /10 İmdb Puanı: 3.8 /10

2.74K izlenme
0 Yorumlar

Emekli olmuş film yıldızı olan Katy, yıllardır gizemli bir şey saklamaktadır ve bunu sadece kendisi bilmektedir. Bir gün kızının kendisi gibi bir film yıldızı olmasını ister fakat kızı bunu kabul etmez. Zor zar onu ikna ederek hayatının anlatıldığı bir filmde gençliğini canlandıracak olan kızı ile hazırlıklara başlar fakat işler kötüye gidecektir. Ortaya çıkan bir yabancı o sırrı bilmektedir ve Katy'i tehdit etmeye başlamıştır.

Baba Oğul

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

2.69K izlenme
0 Yorumlar

Katolig inançlarına bağlı yaşayan karı - koca bir süre sosyal hayattan uzaklaşarak dinlerine bağlı bir şekilde yaşamaya karar verir. Kadın, oğlunun küçük olmasından dolayı onu eski kocasının yanına gönderir. Uzun zamandır oğlunu görmeyen adan bir yabancılaşma hissetse de onunla iyi anlaşmaya başlamıştır. Karı - koca inzivadan sonra çocuğu geri almak ister fakat çocuk babasına çok alışmıştır.

Geçen Yaz

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

2.31K izlenme
0 Yorumlar

İbretlik bir film olan Last Summer... Ülkenin en zengin adamlarından biri olan Tom ile evli olan Naomi bir gün ondan boşanmaya karar verir ve en yakın zamanda boşanarak oğlunun velayetini almak ister. Fakat mahkeme çocuğun velayetini babaya verir. Kocasının lüks gemisinde oğlunu son kez görmek isteyen Naomi, kocasından dört gün müsaade ister.

Bir Liderin Çocukluğu

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

2.22K izlenme
0 Yorumlar

Faşist bir liderin çocukluğundan lider oluşumuna kadar olan sürecin konu alındığı filmde 1. dünya savaşının bitmesi için ABD'den Fransa'ya giden bir diplomat ve ailesi burada Versay anlaşmasını imzalar. Ailenin küçük oğlu bir süre sonra faşist davranışlar sergileme başlamıştır. İleride lider olan ve milyonlarca insanın kaderini etkileyecek kararlar alan bu çocuğun gelişme süresi ve lider oluşu.

Bataklık

7.3 /10 İmdb Puanı: 7.3 /10

2.11K izlenme
0 Yorumlar

7.4 Imdb'si ile dikkatleri üzerine çeken bir gerilim korku filmi... Psikolojik sorunları olan seri bir katil keşfettiği bir bataklıkta kurbanlarını öldürerek her gün sayısını yükseltmektedir. Bir sabah yine insan avına çıkan katil, iki adamı bataklığa çekmeyi başarmıştır fakat planlamadığı bir şey vardır. Onlar ondan daha zekidir. Ölüm kalım arasında kalan ikili, katilin peşine düşer.

Ejder Yürek 3 Büyücünün Laneti

5.1 /10 İmdb Puanı: 5.1 /10

2.20K izlenme
0 Yorumlar

Yeni şövalye olan Garet, bir gün bir konuşmaya şahit olur ve içerisinde tonlarca altın olduğunu öğrendiği kuyrukyıldızı aramaya karar verir. Uzun süren arayışlardan sonra yıldızı bulur fakat orada altın değil, büyük bir ejderhanın koruduğu 100'lerce ejderha yumurtası vardır. Ejderha ile konuşan Garet onunla dost olmayı başarır ve bir süre yıldız üzerinde vakit geçirir. Daha sonra ejderha ona bir düşmandan bahseder ve beraber onu yenmek için yol çıkarlar.

Olağanüstü Dünya

7.7 /10 İmdb Puanı: 7.7 /10

1.86K izlenme
0 Yorumlar

Küçük bir kız çocuğu, konuşan kedisi ve dedesi ile büyük bir maceranın içerisine atılır. Napolyon'un yönettiği Fransa döneminde bir türlü teknoloji istenilen gibi ilerlememektedir. Bunun nedenini araştıran halk, bilim insanlarının tek tek ortadan kaybolduğunu görür ve büyük dedikodular bütün ülkeyi sarar. Bu işin peşine düşmeye karar veren Avril, dedesi ve konuşan kedisini alarak olayları araştırır.

Yolun Sonu

7.3 /10 İmdb Puanı: 7.3 /10

1.77K izlenme
0 Yorumlar

Bir biyografi filmi... Genç bir adam gazeteci olan adam, işinde iyi yerlere gelebilmek için çok ünlü ve başarılı biriyle röportaj yapmaya karar verir. Uzun bir süre bunu düşündükten sonra aklına Facebook'un sahibi Mark gelir ve onunla görüşmek için büyük bir çaba içerisine girdikten sonra sonunda ona ulaşır. 5 gün boyunca onun hayatını yazacak olan gazeteci ve Mark'ın arasında geçen dramatik anlar filme yansımış.

Paris Kadını

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

4.75K izlenme
0 Yorumlar

Ülkesindeki baskılı rejimde yaşayan kız, sürekli içine kapanık ve tehdit içinde yaşamış biridir. Bir gün üniversite okumak için Fransa'ya gitmeye karar verir. Burada alış olmadığı hayatı gören ve bu hayat alıştıkça kendinden geçmeye başlayan kız eski günlerini unutmuştur ve buranın aşırı özgürlüğünün tadını çıkarırken yoldan çıkmıştır. Artık o bambaşka biri olmuştur.

Spawn

5.2 /10 İmdb Puanı: 5.2 /10

2.07K izlenme
0 Yorumlar

Başarılı bir iş adamı olan Al, bir gün ofisinde öldürülür ve cehenneme gider. Burada karısını ve çocuğunu çok özlemeye başlayan Al, şeytanın yanına giderek onunla anlaşmaya karar verir ve son kez onları görmek ister. Ama aklında intikam almak vardır, şeytan bunu biliyordur ve onu karanlık güçleri olan biri olarak dünyaya yeniden gönderir. Dünyaya geldiğinde ortalık çok fena bir şekilde karışacaktır.

Koloni

7.2 /10 İmdb Puanı: 7.2 /10

2.02K izlenme
0 Yorumlar

1970'li yıllarda başlayan baskıcı rejimden bunalan ve buna karşı savaşmaya karar veren çift. önce yaşadıkları yerden uzaklaşarak kaçmaya başlar. Kaçış sırasında planlar yaparak gidecekleri yerleri ve yapacaklarını ayarlayan çifti bazı aksilikler beklemektedir. Hiç bir şey planladıkları gibi olmaz ve büyük sıkıntılar içine girerler. Baskı rejiminden kaçış filmi.

Tımarhanede 10 Gün

7.7 /10 İmdb Puanı: 7.7 /10

1.51K izlenme
0 Yorumlar

Genç bir gazeteci kız, ilk iş gününde bir görev ile karşı karşıya gelir. Ondan akıl hastaneleri hakkında bilgi toplanması istenir. Hemen hazırlıklarını yapan gazeteci kadın, şehrindeki akıl merkezine giderek burada müdür ile konuştuktan sonra anlaşır ve 10 gün boyunda hastaneye yatıp kalkmaya başlar. Burada hakkında en küçük detayları bile kaleme alan genç kız, gördüğü bazı olaylardan sonra psikoloji bozulmaya başlar ve 10 günü zor zar bitirir.

Geçmişten Gelen

7.1 /10 İmdb Puanı: 7.1 /10

1.25K izlenme
0 Yorumlar

Kendi halinde planladıkları hayat ile mutlu mesut yaşayan çiftin bir gece kapıları çalar ve gelen kişi adamın çocukluk arkadaşıdır. Onu uzun yıllardır görmeyen adam, içeriye davet ettiği arkadaşının bir kaç gün burada kalmasını ister. O geldikten sonra çok şey değişecektir. Gideceği gün çifte bir kaç paket hediye bırakan gizemli arkadaş oradan ayrıldıktan sonra çiftin hayatı eskisi gibi olmaz.

Demir Yumruklu Adam 2

4.4 /10 İmdb Puanı: 4.4 /10

1.25K izlenme
0 Yorumlar

Madende çalışan karı koca bir gün iş dönüşünde yol kenarında ağır yaralı olarak yatan bir adamı bulurlar ve onu köye götürürler. Bütün köylülerin yardımı ile kendine gelen ve toparlanan adam onlara teşekkür etmek için bir şey istemelerini söyler. Köylülerin başına bela olan bir mafya babasını öğrenen adam, onunla savaşmaya karar verir. Köylülerin tek kurtuluşu ve güveneceği kişi bu adamdır.

Kaçak – Run

6.5 /10 İmdb Puanı: 6.5 /10

1.14K izlenme
0 Yorumlar

Ülkesinin başbaşkanını öldüren Run, kaçmaya başlamıştır. Bunun zor olduğunu gören Run, kasabada bir deli kılığında deli taklidi yaparak yaşamaya karar verir. Bu dönemde çocukluğundan o günlere kadar yaşadığı olaylar gözlerinin önünden geçmeye başlar ve bu duruma bir çözüm arar. Bu işten tamamen kurtulmanın yolunun geçmişinden geçtiğini görür ve geçmişine geri dönmeye onu bu hale sokanlardan hesap sormaya başlar.

Refleks

3.3 /10 İmdb Puanı: 3.3 /10

1.27K izlenme
0 Yorumlar

Kendi halinde yaşarken bir gün bir zaman boşluğuna düşen adam, zamanı bir türlü akıtamaz. Boş sokaklarda dolaşarak vakit geçirirken birden saldırıya uğrar ve ölümden kurtulur. Şimdi ise onların kim olduğunu öğrenme zamanıdır. Onlarla savaşmaya karar veren adam, onları kendisini öldürmeden onları yok etmek için hazırlıklarını yapar. Düşün IMDB'li bir aksiyon filmi.