Mayıs 2016

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Josephine

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

1.33K izlenme
0 Yorumlar

Yaşamını seks ve günlük ilişkiler ile geçiren genç kız, ailesi tarafından bir türlü düzgün bir yola sokulamamıştır. Ailesi onun düzgün biriyle aşk yaşamasını ve evlenmesini istemektedir. Bir gün bu baskıdan sıkılan kız, ailesine Brezilyalı zengin bir adamla aşk yaşadığını ve onunla evleneceğini söyler. Bu yalan altında seks ve gecelik ilişkilere devam eder. Yalanı ortaya çıktığında komik olaylar başına gelecektir.

Dedemle Bu Yaz

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

1.14K izlenme
0 Yorumlar

Babaları tarafından terk edilen 3 kardeş, annesi tarafından dedelerinin yaşadığı küçük kasabaya gönderilir. Burada kısa süreliğine kalacak olan kardeşler, tatil amaçlı buraya alışmaya çalışır fakat istedikleri tatil ortamı burada yoktur. Onları üzgün ve canı sıkılmış gören dede ise elinden geleni yaparak onları eğlendirmeye çalışır. Dram ve komedinin bir arada olduğu duygusal bir film karşınızda.

Ne Yerde Ne Gökte

6.5 /10 İmdb Puanı: 6.5 /10

1.06K izlenme
0 Yorumlar

Fantastik ve gizemli bir şekilde savaşı anlatan bir yapım. Pakistan sınırında bir vadiye giden bir grup asker geceyi iki dağ arasındaki vadide geçirmeye karar verir. Daha sonra komutanın emriyle burada bir kaç hafta geçirecek olan askerler geceleri tek tek ortadan kaybola başlar. Arda kalan askerler ise emir üzerine orayı terk edemez ve hepsi tek tek aklını kaybetmeye başlamıştır.

Kupa Kızı Jack

7.2 /10 İmdb Puanı: 7.2 /10

1.44K izlenme
0 Yorumlar

Maceradan maceraya, beladan belaya koşan Jack artık bundan sıkılmıştır ve kendisine bir çeki düzen vermeye karar verir. Bunun için yaşadığı hayatı sıfırlaması gerekmektedir. Ya egosunu yenerek kendisini bu işten kurtaracak yada kendisini veda ederek çevresindeki insanları kurtaracak. İkilem arasında kalan Jack'in seçimi ve başına gelecek diğer maceralar sizlerle.

Kapının Diğer Tarafı

5.4 /10 İmdb Puanı: 5.4 /10

1.17K izlenme
0 Yorumlar

Çocuklarını trafik kazasında kaybeden aile bunun üzüntüsüyle yaşarken gizemli bir adam onlara gizli bir tapınaktan bahseder. Bu tapınakta yapılan ayinler ile ölü kişilerin geri çağrıldığı bir tarikat yaşamaktadır. Onlardan yardım isteyen aile son bir kez çocuklarını görmek için ayin yapmalarını ister. Dünya ve ahiret arasında açılan kapı ile çocuk geri gelir fakat içerisindeki karanlık güç oradaki herkesi avlamaya başlamıştır. Korkunun üst seviyede olduğu bir yapım.

Korku Kliniği

5.2 /10 İmdb Puanı: 5.2 /10

1.20K izlenme
0 Yorumlar

Bir doktor insanların fobilerini iyileştirmek için bir makine icat eder ve fobisi olan hastalarını hastaneye davet eder. Burada makineye bağladığı insanların psikolojisini iyice bozan doktor onları sinir hastası haline getirmiştir ve korku dolu anlar yaşanmaya başlamıştır. İyice kafayı sıyıran hastaları durdurmakta zorlanan doktor bunun için yardım istemeye karar verir. Korkunç sahneleri olan 2015 yapımı bir film.

Rüzgarın Oğlu

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

1.40K izlenme
0 Yorumlar

1936'da yılında geçen film o yıl yapılan Olimpiyat anlatılıyor. Siyahi oyuncu Jesse 100 metre, 200 metre ve 400 metre engellide dünya rekoru kırarak tarihe adını yazdırmıştır. Onu stadyumda izleyen Hitler ise onun yarışı kazandığını görünce orayı terk eder ve bir daha Olimpiyatların adını ağzına almaz. Daha sonra bir şey olur ve Hitler onunla görüşmek için onu evine davet eder. Biyografi filmi Rüzgarın Oğlu 2016 Türkçe dublaj özelliği ile karşınızda.

Salgın

4.6 /10 İmdb Puanı: 4.6 /10

1.39K izlenme
0 Yorumlar

Nasıl oluştuğu bilinmeye bir virüs bütün dünyayı sarmaya başlamıştır. Los Angeles'te bütün insanlar et yiyen yaratıklara dönüşürken sağlıklı insanlar güvenli bölgeye getirilir. İçlerinden biri bir ekip kurarak onlara doğru gelen hastalıklı insanları avlamaya karar verir. Böylece ilaç için zaman kazanmaları gerekmektedir. Hızla çalışan bilim insanları ve onlara her dakika daha da yaklaşan zombiler.

Zootropolis Hayvanlar Şehri

8.3 /10 İmdb Puanı: 8.3 /10

2.05K izlenme
0 Yorumlar

Büyük memeli hayvanların yaşadığı Zootropolis şehrinde geçen animasyon filminin konusu şöyle; Büyük kasaba meydanı ve lüks şehri ile filden arıya bütün hayvanların istediği gibi yaşadığı ve istediklerini yaptıkları yerde son zamanlarda garip şeyler olmaya başlamıştır. Polis şefi Hopps, bu olayları çözmek için yardımcı olarak kendisine uyanık tilkiyi seçer. Araları bozuk olan ikili bu olaylarla birlikte bir araya gelecektir.

400 Gün

4.5 /10 İmdb Puanı: 4.5 /10

1.31K izlenme
0 Yorumlar

Uzayın derinliklerine araştırma yapması için gönüllü bir astronot arayan NASA sonunda birini bulmuştur ve onu uzaya fırlatmadan önce üzerinde bazı testler yapılmasına karar verir. İlk olarak yer çekimine ve oradaki atmosfere alışması için özel kurulmuş odada 400 gün geçirilmesi istenir. Odaya giriş yapan adam burada bambaşka bir dünyadaymış gibi hisseder ve burada 400 günün geçmesini bekler. Ama günler onun için acı dolu olacaktır.

Senin Kollarında

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

1.81K izlenme
0 Yorumlar

Genç bir adam sinirli ve itici biridir. Bir gün ötenazi hakkını kullanmak için İsviçre'ye gitmeye karar verir. Ama öncesinde doyasıya kısa bir tatile çıkmak ister. Bu tatil sırasında ona eşlik etmesi için hastanede onunla ilgilenen hemşireye teklif götürür ve birlikte ötenazi öncesi tatil yaparlar. Genç adam burada hemşireden çok etkilenir ve aralarında büyük bir aşk başlar. Adamın aklında sadece o vardır ve ötenazi işini kenara atmak ister.

Denizden Gelen Kız

4.9 /10 İmdb Puanı: 4.9 /10

1.44K izlenme
0 Yorumlar

Fırtınalı bir gece sonu karaya vuran deniz kızını bulan iki genç kızın hayatı artık baştan sona değişecektir. Seksi bir deniz kızı olan Aqura, iki kızdan aşık olduğu adamın ona dönmesi için yardım etmelerini ister. Aşık olduğu kişi ise bir cankurtarandır. Bunu kabul eden iki genç kız ve denizkızı komedi dolu olayların içine girer.

Turuncu Ceketli Adam

5.3 /10 İmdb Puanı: 5.3 /10

4.25K izlenme
0 Yorumlar

Tersanede çalışan turuncu ceketli adam bir gün işten kovulur ve bunun hesabını sormak için bir plan yapar. Kimsenin aklına gelmeyecek bir şey yapan adam, patronunun lüks evine giderek burada içeriye gizlice sızar ve onun bu yaşadığı hayatı çaktırmadan yaşamaya başlar. Patronuna ve karısına gizlenerek evde yaşayan adam, kadınla da birlikte olmaya başlamıştır. Kadın bunu fark ettiğinde onun kocası olmadığını görür ve artık onları öldürmeye karar verir. Ama bu iş o kadar kolay olmayacaktır.

Dadının Böylesi

5.4 /10 İmdb Puanı: 5.4 /10

1.06K izlenme
0 Yorumlar

İşlerinin yoğunluğu nedeniyle çocuklarına dadılık yapacak birini aramaya başlayan aile, ilk gelen adam ile görüşmeye başlar. Dadılık hakkında bir şey bilmeyen bu adam, yalan söyleyerek işe başlar. Acele bir şekilde dadılık işini adama veren ailenin aklında bazı şüpheler vardır ama iş yoğunluğundan dolayı önem vermezler. Dadının amacı işe, aileden intikam almaktır. Bunu da çocukları yoldan çıkararak yapacaktır.

Suyun Haritası

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

1.45K izlenme
0 Yorumlar

3 yaşındaki kız çocukları ile beraber kendi halinde yaşayan çift bir gün kızlarının ölümüne tanıklık eder ve hayatları alt üst olur. Bu üzüntüyle evlilikleri de sarsılmaya başlayan çiftin kendilerinden başka tutunacak dalı yoktur ve bunu bir gün anlarlar. Yeniden eski günlere dönmek için uzun bir tatile çıkan karı koca burada bir şeyleri detaylıca düşünmeye başlar.

Kod Adı Londra

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

1.66K izlenme
0 Yorumlar

Başkanın ölümünden sonra, cenazeye gelen dünya liderleri, Britanya'da törenin başlamasını beklemektedir. Üst seviyede bir güvenlik olsa da bazı açıklar vardır ve teröristler bu açıkları fark ederek büyük bir eylem yapmaya karar verir. Yaptıkları bombalı saldırıda 5 dünya liderini öldüren teröristlerin asıl amacı ABD Başkanını öldürmektir fakat bunu başaramamışlardır. Saldırıyı ise FBI'ın yıllarca aradığı Aamir üstlenmiştir. ABD'de güvenlik daha da sıkılaşmıştı ve yakın koruma ile Başkan korunuyordu. Ama Başkan'ın bilmediği bir şey vardı, en yakın koruması gerçekten güvenilir birimiydi?

Gönderilmemiş Mektup

6.8 /10 İmdb Puanı: 6.8 /10

1.65K izlenme
0 Yorumlar

Lise yıllarında çok iyi arkadaş olan ikili yıllar sonra farklı bir yerde tesadüfen karşılaşır. O zamanlarda birbirlerine söyleyemedikleri duyguları söyleyen çift büyük bir aşka yelken açarken başlarına komik olaylarda gelecektir. Romantik komedi tadında bir yapım olan film ilginizi çekebilecek gibi görünüyor.

Yeniden Yirmi

7.9 /10 İmdb Puanı: 7.9 /10

1.67K izlenme
0 Yorumlar

75 yaşında bir kadın mutsuz bir şekilde yaşamaktadır. Tek hayali gençlik yıllarına dönmek isteyen kadının hayalleri bir gün gerçekleşir ve bir fotoğraf çekimi sonrası 20 yaşındaki haline geri döner. Mutlu bir şekilde istediğini yaparak yaşayan kadın çevresinde pek sevilmeyen biri haline gelir. Seksten başka bir şey yapmayan ve bir gün aşık olmak isteyen genç kadın birini bulmaya karar verir.

Demek Evet Diyorsun

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

2.21K izlenme
0 Yorumlar

Gelinlik dükkanı işleten ve kendi halinde yaşayan genç kadının tek hayali bir gün evlenmektir. İşler istediği gibi giderken, bir gün karşı tarafına büyük bir gelinlik dükkanı açılır ve işleri kötüye gitmeye başlar. Bunu nasıl düzelteceğini düşünürken biriyle tanışır ve ona aşık olur. Aşk ve iş arasında kalan genç kadın, daha sonra onun rakip dükkan sahibinin oğlu olduğunu öğrenir. Dram ve komedi dolu sahneleriyle dikkat çeken bir film.

Cinciler

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

1.83K izlenme
0 Yorumlar

Geçirdikleri trafik kazası sonucu komaya giren iki kız kardeş buradan bir türlü çıkamamıştır. Ailesi, dua etmesi için iki rahibi hastaneye getirir ve rahipler aileye kızlarının içerisine Cin girdiğini söyler. Bu durum üzerine bazı deneylere başlayan rahipler kızların içindeki Cinleri çıkarma ayinleri yapmaya başlamıştır. Bir süre sonra rahipler haklı çıkar ve korku, gerilim dolu anların başlaması uzun sürmez.

Kulüp

7.3 /10 İmdb Puanı: 7.3 /10

1.23K izlenme
0 Yorumlar

İnzivaya çekilmek isteyen dört rahip tuttukları büyük bir evde yaşamaya başlamışlar. Burada kendilerine bakıcı tutan rahipler, koydukları katı kurallar ile yaşarken bir gün emekli olan bir rahipte oraya gitmeye karar verir. Burada yaşamaya başlayan beşinci rahip, bu kuralları bozmaya başlar ve içerideki kuralları yok sayarak diğer rahipleri de yoldan çıkarır. Bir gün onların geçmişini araştıran 5. rahip, onların karanlık yüzlerini ve işledikleri büyük günahları yüzlerine vurmaya başlamıştır.

Jane’in İntikamı

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

1.56K izlenme
0 Yorumlar

Kanun kaçağı olan kocasını, peşinde olan mafyadan kurtarmak isteyen kadın ona yardım edecek birini aramaya karar verir. Bir süre düşündükten sonra aklına eski sevgilisi gelir ve onu bulmak için yola çıkar. Eski sevgili ona yardım etmeye karar verir fakat bunun karşılığında ondan bir şey ister. Bunu kabul eden kadın, onunla birlikte çiftliğe gelir ama iş işten geçmiştir. Kocası, peşinde olan adamlar tarafından kaçırılmıştır.

Mükemmel Bir Adam

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

1.73K izlenme
0 Yorumlar

Şiddet gördüğü sevgilisinden ayrılmaya karar veren kadın, bir süre kendisini toparlamak için gece kulüplerinde dolaşırken bir gece bir adam ile tanışır. Ondan çok etkilenen kadın, onunla büyük bir aşka yelken açar ve istediği mutluluğu onda bulur. Bu adam çok iyi biridir fakat kadının içinde bazı şüpheler vardır. Bir adam bu kadar iyi olabilir miydi? Gerçekler ve şüpheler arasında kalan kadının gerilim dolu hayatı.

Davet

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

1.28K izlenme
0 Yorumlar

Çocuklarının hayatını kaybetmesinden sonra iyice çöküntüye giren aile, en yakın arkadaşlarını arayarak onlarla beraber dağ evine gitmeye karar verir. Kısa bir tatil ile kendilerine gelmeye çalışan aile, o gece arkadaşlarıyla şarap içerken bir oyun oynamaya karar verir. Şişe çevirme ile itiraf gecesi yapan grup gecenin sonunda öğrendikleri gerçekler ile birbirine düşman olacaktır ve ortalık çok fena bir şekilde karışacaktır.

Vahşi Değişim

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

1.27K izlenme
0 Yorumlar

İki güzel genç kız bir gün sorunları olan psikopat bir aile tarafından kaçırılır ve ormanın derinliklerine götürülerek burada bir mağarada tutulur. Her gün sürekli cinsel ve zihinsel olarak işkence gören genç kızlar bir gün onların ellerinden kaçarak kurtulur. Bir süre sonra yaşadıkları peşini bırakmaz ve intikam almaya karar verir. Ama intikam alacakları kişi sadece onları kaçıranlar değil bütün insanlardır.

Ah Gençlik

7.3 /10 İmdb Puanı: 7.3 /10

1.61K izlenme
0 Yorumlar

Evli bir çift bir gün yaşlandıklarını düşünür ve hayatlarına yeni bir başlangıç yapmak için olgun insanlar gibi davranmaya karar verir. Belgesel işiyle uğraşan çift daha sonra yanlarında işi öğretecek ve onlara yardımcı olacak bir öğrenci alırlar. Genç öğrenci ile hayata başka bir gözle bakmaya başlayan çift artık o eski günlerdeki gibi davranmaya başlar ve yaşlılığı kafalarından atar. Gençlik ve yaşlılık arasında kalan çiftin komik maceraları.

Cennet Apartmanı

7.5 /10 İmdb Puanı: 7.5 /10

6.77K izlenme
0 Yorumlar

Erotik sahnelerin üst seviyede olduğu bir yapım sizlerle. Yolları mecburiyetten dolayı birleşen 6 kişi bir apartman dairesine taşınır. Cennet apartmanında her olaya şahit olan 6 kişinin cinsel hayatları ve başlarına gelen dram dolu anlara şahit olacağınız. Seks sahnelerinin üst seviyede olması filmin +18 üzeri yaşa hitap ettiğini anlıyor ve küçüklerin bu filmden uzak durmasını rica ediyoruz.

Umut – Hope

7.2 /10 İmdb Puanı: 7.2 /10

1.41K izlenme
0 Yorumlar

Avrupa'ya gitmek için Sahra çölünü geçmek zorunda olan Kamerunlu genç adam, yolculuk için hazırlanırken ölüme terk edilmiş Nijeryalı bir genç kızın hayatını kurtarır ve onunla büyük bir aşka yelken açar. Çölü beraber geçerek özgürlük için adım atmaya karar veren gençlerin önünde zorlu yaşam şartları olan Sahra çölü vardır. Bu yolculukta güvendikleri tek şey aşktır. Dram ve romantizm dolu bir film.

12