Ocak 2016

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Günler ve Geceler

 /10 İmdb Puanı: /10

1.70K izlenme
0 Yorumlar

1980'li yıllarda ABD'de geçen olaylar konu alınarak hazırlanmış bir yapım karşınızda. Büyük bir ailenin yaşadığı aşk ve sonrasında gelen dram dolu olaylar sizlerle olacak. Aşk ve dramın bir arada olduğu ve aşkı her şeyin önünde gösteren bir yapım. Film, oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. İç savaşın içinde aşklarını korumak için mücadele veren bir çiftin ve çevresinin halini.

Outlaw Prophet Warren Jeffs

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

11.38K izlenme
0 Yorumlar

Seks kölesi olmaları için beyinleri boyanan ve tarikat üyesi olan bir grup kızın hikayesi. Gerçek yaşanmış bir olaydan alıntı yapılarak beyaz perdeye uyarlanmış bir ABD yapımı dram filmi karşınızda. Genç kızların aklını boyayarak onlarla yaşa dışı evlilikler yapan ve onları seks kölesi olarak kullanan tarikat FBI tarafından kırmızı bülten ile aranmaktadır. Genç kızların hayatını karartan ve ülke için tehlikeli görünen tarikat ile FBI'in arasında geçenler sizlerle.

Fanusta Yaşayanlar

7.6 /10 İmdb Puanı: 7.6 /10

6.24K izlenme
0 Yorumlar

İzlanda'nın en çok izlenen filmi karşınızda. Ülkedeki ekonomik sorunlar halkı zor duruma düşürmüştür. Ay sonunu getiremeyen halk ne yapacağını bilemez. Bu olaylar arasında 3 kişinin yollar bir yerde birleşecektir. Eski bir futbolcu, bekar bir anne ve geçmişte çok iyi bir yazar olan adam bir gün bir iş yapmaya karar verir. Bu iş yapma olayı çarpık ilişkiler ile başlayacaktır ve başka yollara doğru gidecektir.

Erkek Jigolo

5.0 /10 İmdb Puanı: 5.0 /10

6.58K izlenme
0 Yorumlar

Yaptığı işe tutkuyla bağlı olan adam, bir gün işten kovulur ve yeni bir iş aramaya başlar. Bir süre sonra lüks bir evin havuz bakımında çalışmaya başlar ve hayatı baştan sona değişir. Burada zengin olgun kadınlarla tanışmaya başlayan adam, maddi sıkıntısı çözecek bazı fikirler bulmuştur. Artık jigololuk işine adım atmıştır.

Bakıcı

5.7 /10 İmdb Puanı: 5.7 /10

11.36K izlenme
0 Yorumlar

Komşusunun çocuklarına geçici bir süreliğine para karşılığı bakıcılık yapacak olan genç adam, alacağı parayı düşünürken birden sevgilisinden bir telefon gelir. Sevgilisinden öyle bir teklif alır ki bunu yapmak için çocukları da yanına almak zorunda kalır. Çocukları evde bırakırsa para alamayacak, gitmezse sevgilisinin dediğini yapamayacaktır. Çocukları yanına alarak gece kulüplerinde dolaşmaya başlayan bakıcı onlara bambaşka bir hayat yaşatır.

Genç ve Güzel

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

13.17K izlenme
0 Yorumlar

Ergenlik dönemindeki hayatı anlatılan genç bir kız konu alınıyor. O an genç kıza, aşk mı? seks mi? diye sorduklarında genç kız hiç düşünmeden seks diyebiliyordu. Bir süre sonra hayatı biraz kötüye doğru yol alan genç kız bedeni, ailesi, aşk ve seks arasında kalmaya başlamıştır. Bundan bir çıkış yolu arayan güzelin sonu daha da kötüye gidecektir. Peki yeniden doğru yola çıkabilecek midir? Yaptığı hatalar gelecekte karşısına çıkacak ve ondan hesap soracaktır. İzleyelim ve görelim.

Sörf Partisi

4.3 /10 İmdb Puanı: 4.3 /10

3.28K izlenme
0 Yorumlar

Sörf yapmak isteyenler için en uygun yer olan küçük kasabada ünlü bir sörfçü olan ve burada çok sevilen genç adamın sörf tahtası burada tatil yapan biri tarafından çalınır. Onu geri almak için Los Angeles'e gitmeye karar veren genç, arkadaşlarından da yardım istemek zorunda kalır. Tahtasını geriye alan genç bunu kutlamak için küçük kasabada büyük bir parti yapmaya karar verir. Bu parti çılgınlar gibi olacaktır ve alkol, seks üst seviyede planlanır.

Korku Terapisi

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

1.99K izlenme
1 Yorumlar

Genç ve güzel bir kız, bir gün polise bir şikayette bulunarak babasının kendisini taciz ettiğini söyler. Daha sonra polis olayı araştırması için bir dedektif gönderir ve kısa bir süre sonra baba suçunu kabul eder. Tam her şey düzeldi herkes o bölgede yeni olaylar olmaya başlar ve oraya özel bir ekip gönderilerek olayların araştırılması istenir. Ekipler kasabaya geldiğinde işler daha da karışacaktır. Gizem, gerilim ve korku dolu bir film sizlerle. Korkunun üst seviyede olduğu bir yapım.

Tavşan Kız

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

13.10K izlenme
0 Yorumlar

Genç güzel bir kız Playboy'dan kovulur ve büyük bir boşluk içerisine düşer. Burada hiç bir derdi olmayan ve her istediğini yapan genç kız şimdi ne yapacağını bilemez. Daha sonra asosyal kızların yaşadığı bir yere giden playboy güzeli yaşamını burada sürdürmeye devam eder. Ama orada her şeyi değiştirecektir. Bildiği her şey oradaki kızlar öğreten model, bambaşka bir yer haline getirdiği kursun başını biraz belaya sokar.

Yatakhane

4.2 /10 İmdb Puanı: 4.2 /10

20.80K izlenme
1 Yorumlar

Korku ve gerilim dolu bir film sizleri bekliyor. Kendi halinde kimseye bulaşmadan yatakhanede kalan genç bir kızın en samimi olduğu arkadaşı bir gün büyük bir değişiklik içerisine girer. Daha sonra ona ne olduğunu anlamaya çalışan genç kızda onun gibi olmaya başlamıştır. Şimdi ne olacak, onları bu durumdan kim kurtaracak?

Beş Kere İki

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

8.24K izlenme
0 Yorumlar

Bir çiftin yaşamının beş farklı dilimi karşınıza geliyor. Bunlar evlenmeleri, boşanmaları, çocuk sahibi olmaları, düğünleri ve ilk karşılaştıkları anları sizlerle olacak. Her romantik anı birebir yaşatan farklı bir film olan yapım karşınızda.

18 Yaş Günü Partisi

 /10 İmdb Puanı: /10

35.62K izlenme
1 Yorumlar

3 güzel ve çekici kız aynı gün doğmuşlardır ve çok iyi arkadaşlardır. Doğum günlerinin özel olmasını isterler ve hep beraber kutlamaya karar verirler. Ama o gün bir çılgın yapmayı planlamaktadırlar. 18'ine girdikleri günün bekaretlerini vermeye karar verir. Fakat bu parti ve bekaret verme sırasında başlarına bazı komik olaylar gelecektir ve bu iş bir türlü olmayacaktır.

Daha İyi Bir Dünya

5.0 /10 İmdb Puanı: 5.0 /10

2.67K izlenme
0 Yorumlar

Film sadece 3 karakter arasında geçmektedir. İstemeden herkese yardım eden genç bir adam, küfürbaz babası ve komşuları. Bu üç kişinin tek ortak yönleri karanlık bir geçmişi olmalarıdır. Bir gün bunların yolu bir yerde buluşacaktır. Senaryosu ile dikkatleri üzerine çeken farklı karakterleri bir araya getiren film sizlerle.

Alman Korkusu

4.8 /10 İmdb Puanı: 4.8 /10

20.41K izlenme
1 Yorumlar

18 yaş üzeri bir film. Döküntü bir apartmanda kobay faresi ile beraber yaşayan bir kızın hayatı anlatılıyor. Diğer taraftan da deneyciler tarafından kaçırılan sağır ve dilsiz çiftin acı günleri gösterilecek. Ancak çiftin kurtulma şansları vardır oda ellerinde bulunan sihirli bir tılsımdır. Akla gelmeyecek seks deneyleri yapan kişiler, kız ve çiftin hayatı bir seks kulübünde birleşecek ve her şey ortaya çıkacak.

Deep Dark

5.3 /10 İmdb Puanı: 5.3 /10

1.64K izlenme
0 Yorumlar

Bir heykeltıraşın hayatı konu alınıyor. Bu işin çok sevdiğinden dolayı kendisine meslek edinen gencin başına gelen bazı olaylar anlatılıyor. Çok sevdiği işinde başarılı olamayan genç adamın iyice psikolojisi bozulur. İntihar etmeye karar veren adam, tam bunu yapacağı sırada duvarın arkasında bir ses duyar ve oraya bakmaya gider. Küçük bir delikten bir yaratık çıkar ve ne isterse hemen yerine getirileceğini söyler. Tek istediği işinde başarılı olmak olan adam, bunu duyunca farklı istekler dilemeye başlar.

Hayaletin İntikamı

5.1 /10 İmdb Puanı: 5.1 /10

2.64K izlenme
0 Yorumlar

Cadılar bayramında geçen filmin konusu şöyle; o günün gecesinde bir ailenin oğulları gizemli bir şekilde kaçırılmıştır. Bir türlü bulunamayan gencin ailesi oğullarının varlığını gizemli bir şekilde evde hissetmeye başlamıştır.Daha sonra birin yardım isterler ve oğullarının New York'ta bir yerde olduğunu ve yardım istediğini anlarlar. Oraya gittiğinde ise bazı görünmez güçler ona musallat olacaktır.

Diablo

4.9 /10 İmdb Puanı: 4.9 /10

3.88K izlenme
0 Yorumlar

Amerika'da iç savaş sırasında genç bir adamın, güzel karısı bir grup haydut tarafından kaçırılır. Karısını kurtarmak için silahlanarak onların peşine düşen adam hepsini öldürmek için uzun zorlu bir yola çıkar. Ama bu yolda başına başka belalar gelecektir ve karısını bulması zor olacaktır. Bakalım güzel karısını sapıkların elinden kurtarabilecek mi?

Lanetli Çocuk – The Boy

5 Şubat 2016 /10 İmdb Puanı: 5 Şubat 2016 /10

5.57K izlenme
0 Yorumlar

Psikolojik olarak etkisi altında kalacağınız bir film. Genç bir bakıcının başına gelen olaylar konu alınıyor. Dadılık için gittiği evde hiç düşünemeyeceği bir şey olmuştur. Aile yıllar önce 8 yaşındaki çocuklarını kaybetmiştir ve ona benzeyen gerçekçi bir çocuk yaptırmıştır. Genç kızdan ona bakmasını ve sanki gerçekmiş gibi ilgilenmesini isterler. Bir süre sonra genç kız kurallara uymamaya başlar. Korku ve gerilimin her saniye yaşandığı bir film.

Sessiz Çığlık

12 Şubat 2016 /10 İmdb Puanı: 12 Şubat 2016 /10

2.39K izlenme
0 Yorumlar

Norveç yapımı dram filminin konusu şöyle; yaşadığı şok bir acı ile yıkılan aile yeniden bir araya gelerek bu zor günleri atlatmaya çalışır. Fakat yaşadıkları acı karşısında bunu unutmaları ve eskisi gibi olmaları kolay olmayacaktır. İlk adım atıldığında belki de her şey düzene girecek. Dram ve acı dolu bir yapım karşınızda.

Aşkın Seçimi

12 Şubat 2016 /10 İmdb Puanı: 12 Şubat 2016 /10

7.49K izlenme
0 Yorumlar

Kadınların aklını başından alan genç adam ile yeni komşusu genç kız ile arasında geçen aşk hikayesi anlatılıyor. Adam, kendi kafasına göre yaşayan kadınları pek takmayan ve uzun süreli ilişkileri sevmeyen biridir. Bir gün bu aşk yaşamaya başlayan ikili her şey unutur ve sadece aşklarını yaşamaya karar verir. Egosunu yenen ve artık kızları seks objesi olarak görmeyen gencin hayatı tamamen değişecektir.

Bekar Yaşam Kılavuzu

12 Şubat 2016 /10 İmdb Puanı: 12 Şubat 2016 /10

4.76K izlenme
0 Yorumlar

Kendi halinde birbirinden yaşayan 6 kişinin yaşamı konu alınıyor. Hepsi bir aşk veya evlilik isterken bir türlü bu konular üzerinde pek şanslı olamıyor. Bir gün bu 6 kişinin hayatı kesişiyor ve aşk hayatları istedikleri gibi gitmeye başlıyor. Tek gecelik aşkların ve bekar insanların yaşamının konu alındığı film karşınızda. Bütün duygu hallerinin bir araya toplandığı ve her duygunun farklı bir şekilde anlatılması filme renk vermiş.

Ölüm ve Ötesi

12 Şubat 2016 /10 İmdb Puanı: 12 Şubat 2016 /10

22.16K izlenme
0 Yorumlar

İspanyol yapımı bir erotik korku filmi. Genç, güzel ve seksi bir kız o yılların en ünlü oyuncularından biridir. Bir gün setten çıkan genç kız kaldığı otele gider ve gece esrarengiz bir şekilde hayatını kaybeder. Otopsi için cesedi morga kaldırılan genç kız burada bir kaç gün beklemesi gerekmektedir. Morga çalışan genç ise içine kapanık kendi halinde yaşayan biridir. Genç kızın cesedi karşısında donup kalan genç, onun vücudunun fotoğraflarını çekerek arkadaşlarına gönderir. Bir gece arkadaşları hastaneye gelerek, kızın cesedini görmek ister. Zor zar içeriye giren arkadaşlar, onu beceren son kişi olmak isterler ve sırayla genç kızın cesedine tecavüz etmeye başlarlar. Fakat daha sonra başlarına kötü olaylar gelmeye başlar.

Mobil Porno Film

7.9 /10 İmdb Puanı: 7.9 /10

153.18K izlenme
0 Yorumlar

Vaktinizi hoş ve bir o kadar heyecanlı geçirtecek mobil porno film izleme özelliği ile artık yattığınız yerden 4.5g mobil hızı ile ulaşma kolaylığı sağlıyoruz. İçerinde porno ve bir çok sex görüntüleri ile gecelerinize bir ışık gibi doğan bu yeni gelişim sizleri bilinmez dünyalara yolculuğa hazırlıyor. Zorlanmadan ve kolaylıkla ulaşabildiğiniz film yapımımız işi başından aşkın bir kadının aşk ve cinsel hayata ayrıcak vakit bulamaması kendisine kötü ve bir o kadar sapıkça rastlantılara sokacaktır. Güzelliği yüzünden belli olan hatunun bir erkek tarafından oldukça yoğun ilgi görmesi başına olmaz işler açacaktır. Kendisinin de bu cinsel açığını kapatması bir nevi hoşuna gitse bile aşırı doyumsuz ve kaba adamın bu tavırları zaman geçtikçe içinden çıkılmaz zor bil hal alacaktır. Mobil porno izleme heyecanını dakikalar süren eşsiz bir sikiş filmi ile yaşama keyfi sizleri bilinmez ve görülmemiş diyarlara sürükleyecektir. Avuç içine aldığınız alet ile sadece bir tık yaparak dakikalar boyu süren aşk ve sıcak seks yaşamların nasıl soluksuz ve nefes kesici olduğuna sizlerde şahit olun.

Danimarkalı Kız

12 Şubat 2016 /10 İmdb Puanı: 12 Şubat 2016 /10

5.73K izlenme
0 Yorumlar

Ünlü bir romandan esinlenerek beyaz perdeye aktarılan filmin konusu şöyle; genç bir adamın, transgender olma yolculuğunun konu alındığı film dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. ABD, İngiltere ve Almanya ortak yapımı olan genç adamın transgender olma yolculuğunu ve ardından genç bir kızla evliliği anlatılıyor. Karışık duygular içinde kalan bir adamın, hangi yolda ilerleyeceğine bir türlü karar verememe meselesi onun ve karısının canını sıkmaya devam edecektir.

Deadpool

12 Şubat 2016 /10 İmdb Puanı: 12 Şubat 2016 /10

7.48K izlenme
0 Yorumlar

Kanser olan ve bütün yaşama sevincini yitiren genç adam bir gün kobay olmaya karar verir. Weapon X programına katılan genç adam, buradan bir süper kahraman olarak çıkar. Ama biraz daha farklı bir kahraman olacaktır. Vurdumduymaz olan ve boş espriler ile kimseyi takmayan genç bir gün birilerinden intikam almaya karar verir. Ama bir gün eski günleri aklına gelir eve artık bu güçlerini iyilikten yana kullanmaya kendine söz verir.

Darmadağın – Disorder

5 Şubat 2016 /10 İmdb Puanı: 5 Şubat 2016 /10

1.41K izlenme
0 Yorumlar

Savaş yüzünden iyice bunalıma giren ve hayatı altı üst olan bir askerin yaşamı konu alınıyor. Afganistan'da savaşta olan asker, buradaki görevini tamamladıktan sonra ülkesine geri döner. Fakat psikolojik olarak çöken ve sinir hastası olma yolunda ilerleyen askere, zengin bir adam tarafından bir iş teklifi gelir. İş adamı, askere karısının koruması olmasını ister. Kafasını dağıtmak ve bu stresten ulaşmak için işi kabul eder. Bir süre sonra iş adamının karısı ile yakınlaşmaya başlar. İşler iyice karışırken, kabuslar görmeye başlayan askerin psikolojisi iyice alt üst olmuştur. Kendisini toparlaması için birilerine ihtiyacı olabilir.

Otel Transilvanya 2

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

2.06K izlenme
1 Yorumlar

Yeni yaratıklar ile komedi filmi devam ediyor. Otelde her şey yolunda gitmeye devam ederken, Otel yönetimi bir karar alır ve otelin artık sadece canavarlara değil insanlara da açmaya karar verir. Daha sonra otel sahibi Drakula'nın babası ziyarete gelir ve işler biraz karışır. Baba Dracula, oğlunun bir ölümlü ile evlendiğini bilmez ve bunu öğrendiğinde otel çok fena bir şekilde karışacaktır.

Carol

5 Şubat 2016 /10 İmdb Puanı: 5 Şubat 2016 /10

5.57K izlenme
2 Yorumlar

Orta yaşın güzelliğini yaşayan sosyetenin en ünlü isimlerinden biri olan genç kadın, herkesin kıskandığı bir yaşam yaşamaktadır. Fakat bir gün mutsuz olduğunu düşünür ve kocasından boşanmaya karar verir. Kızının velayetini almak için tekrar mahkemeye başvuran kadın bu sırada da geçimini sağlamak için bir mağazada kasiyerlik yapmaya başlar. Bir gün burada işe başlayan bir kızdan hoşlanmaya başlayan genç kadın onunla aşk yaşamaya başlamıştır. Fakat o günün Amerika'sında yasak aşklara yer yoktur. Genç kız ile bir kadının arasında geçen büyük bir aşk hikayesi.

12