Aralık 2015

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Çapkın Profesör

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

2.96K izlenme
0 Yorumlar

Öğrencisi ile aşk yaşamaya başlayan bir profesörün hayatı konu alınıyor. Zorlukları aşk ile aşabilecek mi? Bir çok ödül almış ünlü bir yazar bir gün artık bir şeyler üretemediği ve yazamadığını fark eder. Eşinden boşanan ve maddi olarak son noktaya gelen yazarın artık bir şeyler yapması gerekmektedir. Bir gün bir üniversiteden teklif gelir ve senaryo yazma dersi vermeye başlar. Her şey artık çok güzel gitmektedir. Bir gün bir öğrencisine aşık olur ve hayatı tamamen değişir.

American Ultra

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

1.23K izlenme
0 Yorumlar

En mutlu gününde geçirdiği kaza ile başına büyük dertler açan ajanın komedi dolu hayatı konu alınıyor. Gizli bir devlet ajanı olan genç adam bir gün sevgilisine evlenme teklifi yapar. O sırada bir şey olur ve genç ajan hafızasını kaybeder. Sevgilisine her şeyi anlatan genç adam sadece ajanlıkla ilgili şeyleri hatırlamaktadır. Bakalım nasıl bir olay bizi bekliyor?

Ego

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

2.60K izlenme
0 Yorumlar

Bir anda sönen bir hayat ve ardından gelen bir ışık. Dram ve komedi konulu bir yapım. Hayatı sadece gezmek, tozmak, kendini övmek ve seks yaparak geçiren genç adam bir gün trafik kazası sonucu kör olur ve egosuna biraz ara verir. Hiç bir şey göremeyen ve müzik kariyeri başlamadan biten genç adam, kendisine yardımcı olması için genç bir kızı asistan olarak işe alır.

Koca Ayak

5.1 /10 İmdb Puanı: 5.1 /10

1.69K izlenme
0 Yorumlar

Amaçları popüler olmaktı fakat büyük bir korkunç olayın tam ortasına düşecekler. İki sevgili kendi başlarına bir program çekmeye karar verirler. Herkesin dikkatlerini üzerlerine çekmek isteyen çift bunun için herkes tarafından merakla izlenecek bir belgesel çekmek için yola çıkarlar. Belgesel, yıllar önce efsane olan ve hala konuşulan koca ayak hakkında bilgi toplamaktı.

Korsan Radyo

5.2 /10 İmdb Puanı: 5.2 /10

3.18K izlenme
0 Yorumlar

Kendi halinde yaşarken birden acı dolu bir işkence ile uyanan genç kadın bulunduğu bu bataklıktan nasıl kurtulacak? Sesi güzel olan bir radyo programcısı genç kadını sürekli dinleyen bir psikopat onun sesinden çok tahrik olmaktadır. Bir gün onu kaçırarak boş bir zindanda alıkoyar. Ona sadistçe isteklerde bulunan adam, isteklerinde sınır tanımaz ve her şeyi yaptırmaya başlamıştır. Cinsel işkenceli sahneler ile dikkat çeken bir yapım.

Güneşli Tatiller

5.6 /10 İmdb Puanı: 5.6 /10

1.41K izlenme
0 Yorumlar

Yasak aşk yaşamaya başladıkları güne lanet edecek olan ikilinin gerilim dolu anları kamera karşısında. Genç bir adam, evli bir kadın ile yasak aşk yaşarken, kocası bu durumu öğrenir ve adamın iş hayatı tehlikeye girer. Kadının kocası, hem karısından hem de aşk yaşadığı adamdan büyük bir intikam almak için hazırlık yapmaya başlar. Artık hayat onlar için daha tehlikelidir. Ölüm ile burun buruna kaçmaya başlayan ikili bu durumdan nasıl kurtulacak.

Aç Kalpler

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

5.86K izlenme
0 Yorumlar

Bir İtalyan ve Amerikalı kadının hayatı konu alınıyor. Evlenerek çocuk sahibi olan iki farklı karakterin farklı yaşamları karşı karşıya geliyor. İki farklı ülke, iki farklı kadın ve iki farklı yaşam tarzı, kadınların nasıl yaşadığını onları kıyaslayarak anlatan filmde duygu dolu sahneler eksik olmayacak.

Wyrmwood

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

1.64K izlenme
1 Yorumlar

Bilim kurgu ve dram yüklü bir aksiyon filmi. Kız kardeşi ile kendi halinde yaşayan genç bir adam, bir gün zombi istilası ile karşı karşıya kalır. Tek amacı kız kardeşini korumak olan adamın, kardeşi üzerinde deneyler yapılmış yarı robot yarı insan kişiler tarafından kaçırılır. Şimdi bir ekip toplayarak kardeşini kurtarmak zorundadır. Bunun için önce karanlık ormanı geçmesi gerekiyor. Bu ormandan geçmek onlarla savaşmaktan daha da zor olacaktır.

Sürpriz Damatlar

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

1.69K izlenme
0 Yorumlar

Dört güzel kızı olan ülkenin en asil ailesinin bir gün kızları büyür ve evlenme çağına gelir. En büyük kızı bir müslüman, diğer kızı yahudi, diğeri ise Çinli ile evlenir. En küçük kızlarının bir katolik ile evlenmesi için dua eden aile ona bir kilise düğünü yapmak ister. Bir gün istedikleri olur ve Afrika kökenli bir katolik ile evlenmek istediğini söyler. Ama kardeşleri onun katolik ile evlenmelerini istemez.

Çılgın Tatil

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

3.14K izlenme
0 Yorumlar

Finallere 2 gün kala bir çılgınlık yapmaya karar veren bir grup genç, sınava hazırlanmak yerine kumsalda çılgınca bir parti yapmaya karar verdi. Alkol ve seks dolu parti için hazırlanan gençler yetişkin yaşa gelmelerini de kutlayacaklardır. Ama günü yanlış seçen gençler bunu sınavdan sonra yapmalarının daha doğru olduğunu iş işten geçtikten sonra anlayacak. Seksin ve erotizmin bol bol olduğunu komedi içerikli bir ABD yapımı.

Sonsuz Aşk

6.5 /10 İmdb Puanı: 6.5 /10

8.77K izlenme
0 Yorumlar

Aşkın için her şeyi yapar mısın? Aileni, paranı veya işini bırakabilir misin? Aşkları uğruna savaşmaya hazır olan ve herkesi, her şeyi karşısına alan genç bir çift. Birbirlerini çok seven iki genç sürekli olarak ailelerinin baskıları ile ayrılmaya çalıştırılır. Ama ailelerinin ayrılın baskısı, onları daha da çok birbirine bağlar. Aşk dolu romantik bir film sizleri bekliyor.

Stajyer

7.4 /10 İmdb Puanı: 7.4 /10

10.21K izlenme
0 Yorumlar

Bir moda şirketinin sahibi olan güzel bir kadın, bir gün iş yerine stajyer almaya karar verir. Fakat stajyer olarak seçeceği kişi genç biri değil tamamen olgun biri olmalıdır. 70 yaşında ve emeklilikten sıkılan bir adam iş için başvurur ve kabul edilir. İşe başlayan adam her şeyi baştan sona öğrenmeye başlar. Stajyer olarak dikkat çeken ve işi öğrendikten sonra şirketi bambaşka yerlere getiren yaşlı adam büyük işlere imza atacaktır.

Son Vuruş

6.5 /10 İmdb Puanı: 6.5 /10

5.26K izlenme
0 Yorumlar

Bir dram filmi olan yapımın konusu şöyle; 15 yaşına giren çocuk, bir karavanda, kanser tedavisi gören annesi ile yaşamaktadır. Yan karavandaki İspanya'dan gelen ailenin kızı ilk aşkı olur. Annesinin tedavi masrafları iyice artınca, Vitor daha önce hiç görmediği, ülkenin en ünlü orkestra şefi olan babasıyla tanışmaya karar verir. Fakat babası onu tanımazlıktan gelir annesi için onunla görüşmeye çabalayan genç bir çocuğun dram dolu hayatı.

Son Savaşçılar

5.3 /10 İmdb Puanı: 5.3 /10

2.32K izlenme
0 Yorumlar

Kurak bir kasabada yaşayan genç kız burada bulunan son su kaynağı kuyuyu korumak için görevlendirilir. Amacı kuyuyu ele geçirmek isteyen su mafyasını buraya yaklaştırmamaktadır. Fakat çete buradaki suyu alabilmek için hazırlık yapmaya karar verir. Genç kız ise burayı namusu gibi korumaya kararlıdır ve onda hazırlıklarını yaparak su savaşına hazırlıklıdır.

Brooklyn Bizarre

4.5 /10 İmdb Puanı: 4.5 /10

4.30K izlenme
0 Yorumlar

Bir kulüpte çalışmaya başlayan genç, bir süre sonra verdiği fikirler ile kulübü çok iyi hale getirir. Artık kulüpte daha iyi sanatçılar çıkarken gelen müşterilerinde kalitesi artmıştır. Her şey çok iyi giderken bir kız aşık olan gencin hayatı baştan sona değişir. Artık o kulübün müdürü olan ve işleri biraz aksatan genç, diğer yandan da aşkı ile çabalamaya karar verir. İş ve aşk arasında kalan bir adamın hayatı.

Hatalar

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

1.28K izlenme
0 Yorumlar

İki güzel kız kardeş bir tarikata üye olurlar ve evlerine artık dönmek istemezler. Kızlarını geri kazanmak isteyen aile bunu tek başlarına yapamayacaklarını anlar ve bir akıl hocasından yardım isteyerek kızlarının peşine düşerler. Fakat kızlar çoktan tarikatın seks kölesi olmuştur ve baba daha fazla onların acı çekmemesi için işini hızlandırır. Bir tarikat ve bir ailenin büyük savaşı.

Kayıp Nehir

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

1.08K izlenme
0 Yorumlar

Tek başına yaşayan bir anne, bir gün karanlık güçler tarafından, karanlık dünyaya kaçırılır. Annesine aramaya başlayan oğlu ise gizli sihirli bir yer altı nehri ile karşılaşır. Nehri takip eden genç adam, karanlık dünyaya geçiş yapmıştır. Fantastik ve gerilim dolu sahneleri ile dikkat çeken yapım senaryosu ve oyuncuları ile de kalitesini arttırıyor. Bakalım küçük çocuğun gücü annesini kurtarmaya yetecek mi?

Pan 2015

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

2.20K izlenme
1 Yorumlar

Herkesin yakından bildiği bir masal kahramanı ama bu kez 2015 versiyonu ile sevenleriyle buluşuyor. Yetim bir çocuk olan Pan bir gün büyülü dünyaya kaçırılır. Bir süre sonra buraya alışan Pan, buranın kahramanı olacaktır. Bu dünyada eğlenceyi ve tehlikeyi bir arada görecek olan Pan'ın maceraları karşınızda. Sadece macera değil aksiyon ve romantizmde burada olacak.

İyi Bir Dinozor

15 Ocak 2016 /10 İmdb Puanı: 15 Ocak 2016 /10

1.72K izlenme
0 Yorumlar

Güzel bir animasyon ve aile filmi sizleri bekliyor. Kış tatilinde çocukların çok seveceği bir Disneyland yapımı olan filmin konusu şöyle; modern dünyada dinozorlar olsaydı ne olurdu? Yıllar önce dünyaya çarpan gök taşı olmasaydı ve dinozorlarla beraber yaşasaydık. İşte bu teoriyi anlatan ve modern dünyada aramızda dolaşan dinozorlarla beraber yaşamanın tadını izleyeceğiz.

Büyük Açık – The Big Short

8 Ocak 2016 /10 İmdb Puanı: 8 Ocak 2016 /10

14.91K izlenme
0 Yorumlar

Zengin olma hayalleri kurarken istedikleri şeyi devlet işlerinde bulan bir grup arkadaşın maceraları. Kendi halinde yaşayan dört yakın arkadaş bir gün, devletin, hükumetin, medya ve bankaların göremediği bir açığı görerek devletin nasıl yavaş yavaş çöktüğünü izlemeye başlarlar. Daha sonra akıllarına bir fikir gelir ve bu açığı kullanarak yatırım yapmaya karar verirler. Bankacılığın hassas noktalarını anlatan ABD filmi karşınızda.

Amman Hocam 2

26 Şubat 2016 /10 İmdb Puanı: 26 Şubat 2016 /10

2.67K izlenme
0 Yorumlar

Her filmin çakması veya onunla dalga filmi çekilir. Bu kez ise herkesin yakından tanıdığı ve dünyada izlenmeye rekorları kıran filmin komedi hali geliyor. Konusu hakkında tam bir bilgi bulunmayan Fransız yapımı komedi filmi 2. serisi ile yoluna devam ediyor. Büyücülük okulunda geçen Harry Potter filmini tiye alan yapım sizlerle.

Colonia

8 Ocak 2016 /10 İmdb Puanı: 8 Ocak 2016 /10

12.98K izlenme
0 Yorumlar

8 Ocak 2016'da vizyona girecek olan ABD, Almanya yapımı bir dram filmi sizlerle. Filmin konusu şöyle; 1970'li yıllarda Pinochat rejiminin halka baskı uyguladığı döneme kamerasını çeviren Gallenberger, bu sıkıntılı ortamda ayakta kalmaya çalışan ve Pinochet'in baskısından köşe bucak kaçan bir çiftin öyküsünü sinemaya taşıyor. Bu kaçış sırasında ilişkileri olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaktır.

Creed – Efsanenin Doğuşu

8 Ocak 2016 /10 İmdb Puanı: 8 Ocak 2016 /10

2.77K izlenme
0 Yorumlar

8 Ocak 2016'da vizyona girecek olan Rocky'nin devamı olan 7. seri merakla beklenmeye devam ediyor. Cehennem Melekleri, Rocky'nin son filmi ve Rambo'nun son filmi derken Sylvester Stallone bu yıllar çok fazla göreceğiz. Boksu bırakan ve iyice yaşlanan Rocky, bir spor salonu işletmektedir. Bir gün içeriye bir genç gelir ve boks öğrenmek istediğini söyler. Bir süre sonra onun Apollo'nun oğlu olduğunu öğrenir. Bütün bildiklerini ona öğreten Rocky yeni bir dev yaratmaya çok yakındır. Genç çocuk ise her şeyi öğrenmeye hazırdır.

Karanlık Çökünce

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

1.23K izlenme
0 Yorumlar

Üç itfaiyeci arkadaşın maceraları konu alınıyor. Her gün yangından yangına koşan arkadaşlar, bir gün doğal gaz temin eden bir istasyonda çıkan yangına koşmaları ve şehrin karanlığa bürünmesi bir olur. Artık işleri daha da zordur. Bu kez karşılarında büyük bir gaz kütlesi ve karanlık sokaklar vardır. Ama tecrübeleri ile bu işin üstesinden geleceklerdir.

Dheepan

1 Ocak 2016 /10 İmdb Puanı: 1 Ocak 2016 /10

9.75K izlenme
0 Yorumlar

Fransa yapımı bir dram filmi sizlerle. Yapım 1 Ocak 2016'da sinemalarda olacak. Filmin konusu şöyle; ülkesinde başlayan iç savaşta özgürlük savaşçısı olarak savaşan genç adam Dheepan savaşın bitmesiyle Fransa'ya göç etmeye karar verir. Ama tek başına Fransa'ya mülteci olarak girmesi zordur. Bunun için mülteci kampında çocuğu ile yaşayan genç kadın ile anlaşarak beraber Fransa'ya geçiş yaparlar. Onları ailesi olarak görmeye başlayan Dheepan düzgün bir işe girerek kendi halinde yaşamaya başlar. Ama savaşın etkileri hala üzerindedir ve bir gün patlayacaktır. Bu patlama en çok en yakınlarını üzecektir.

Denizin Ortasında

1 Ocak 2016 /10 İmdb Puanı: 1 Ocak 2016 /10

4.10K izlenme
0 Yorumlar

Film bir romandan esinlenerek beyaz perdeye taşınıyor. Moby Dick filminin doğuşunu anlatan yapım 1 Ocak 2016'da vizyona girecek. Ron Howard'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncuları ise Chris Hemsworth, Benjamin Walker, Cillian Murphy oluyor. Filmin konusu şöyle; 1800'lü yıllarda okyanusun ortasında balina avlayan gemi bir gün büyük bir balina saldırısı sonucunda parçalanır. 8 kişinin canlı olarak kurtulduğu olayda yaşanan ölüm kalım savaşı karşınıza geliyor. Macera dolu ilk versiyon.

Hope Lost

3.9 /10 İmdb Puanı: 3.9 /10

32.98K izlenme
0 Yorumlar

Cinsel işkencenin bol olduğu 18 yaş üstü bir film. Genç kız TV'de izlediği İtalyan yaşamına özen gösterir ve bir gün İtalya'ya giderek böyle bir yaşam yaşamaya karar verir. İtalya'ya geldiğinde ilk olarak bir gece kulübünde eğlenmeye karar veren genç kız burada bir yapımcı ile tanışır. Yapımcı onu sahibi olduğu Reality Showa davet eder. Genç kız stüdyoya geldiğinde bir kadın satıcısına satılır. Zorla fuhuş yaptırılan genç kızın bir gün hayatı daha da kararacaktır. Kadın satıcısı onu, işkence ve tecavüz videoları çeken bir adama kiralar. Burada işkence ve tecavüz videolarında oynatılan genç kızın sonu diğerleri gibi ölüm videosuyla bitecektir. Bakalım ölümden kurtulabilecek mi?

6 Kişi Ölecek

3.6 /10 İmdb Puanı: 3.6 /10

1.12K izlenme
0 Yorumlar

Tetikçi olan bir adam bir gün başını büyük bir belaya sokar ve teröristler tarafından kaçırılır. Serbest bırakılması için tek bir çözüm vardır o da verilen listedeki 6 kişiyi 6 saat içinde öldürmesidir. Ama listeyi eline aldığında bu işin kolay olmayacağını anlar. Listedeki her isim korumalar tarafından korunan üst düzel kişilerdir. Aksiyon dolu dakikaların eksik olmadığı film sizlerle.

12