Kasım 2015

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Han Gong-ju

7.4 /10 İmdb Puanı: 7.4 /10

5.41K izlenme
0 Yorumlar

Oğlu ile birlikte hiç bilmediği bir bölgede evde tutan genç kadın, o evin eski öğretmenine ait olduğunu öğrenir. Gizemli geçmişinden kaçmak için bilmediği yerlere taşınan genç kadının artık geçmişi ile yüzleşme zamanı gelmiştir. Bir süreliğine oğlunu o evde yalnız bırakmak zorunda kalır. Geçmişinde yaşanan olayların peşinden gitmeye karar veren genç kadın eve geri dönebilecek mi?

Komisyoncu

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

3.86K izlenme
0 Yorumlar

Komedi ve aksiyon tadında bir film karşınızda. Emlakçı olarak çalışan bir çift, seksi bir kadın tarafından dolandırılır. Daha sonra kadının peşine düşen çift başka işlere bulaşır. Amaçları Malibu’daki villalarını satmaktır. Burt Reynolds’ın komisyoncu şirketin patronunu canlandırdığı yapım, büyük Hollywood gişe filmlerinin karşısında mütevazi ve bağımsız bir duruş sergiliyor. Bakalım güzel kadın bulunduğunda yine onları kandırabilecek mi? Yoksa çift ondan büyük bir intikam mı alacak?

Umutsuz Vaka

6.5 /10 İmdb Puanı: 6.5 /10

5.30K izlenme
0 Yorumlar

Magazin dergisinde çalışan genç bir kız küçüklüğünden beri tek eşliliğe inanmaktadır. Bir gün, bir spor hocasıyla tanışır ve hayatı değiştir. Artık inandıklarıyla yüzleşmenin zamanı gelmiştir. Onunla birlikte olmaya başladıktan beri farklı ilişkilere de bulaşan güzel kız, daha sonra kafası iyice karışır ve düşünceleri ile yaşadıklarını sorgulamaya başlar. Ama iş işten geçmiş olacaktır.

İnsanlıktan Uzakta

7.4 /10 İmdb Puanı: 7.4 /10

2.01K izlenme
0 Yorumlar

İspanya'da doğmuş bir adam, ülkem dediği Cezayir'e giderek öğretmenlik yapmaya başlar. Fakat burada başka bir ülkede doğdu için Cezayirliler ve Fransızlar tarafından yabancı gözüyle bakılır. Bir zamanlar Fransız ordusunda da görev yapan adamın başına gelen olayları izleyeceğiz. Bakalım onlardan biri olduğunu kanıtlayarak normal bir yaşantı sürmeye devam edebilecek mi?

İlk Kez

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

5.65K izlenme
0 Yorumlar

Bir lise partisinde tanışan genç sohbeti koyulaştırır ve birbirlerine yakınlaşmaya başlar. Daha sonra ise hafta sonunu birlikte geçirmeye karar verirler. İki lise öğrencisinin arasındaki aşk hikayesi konu alınıyor. İlk buluşmalarında cinsel ilişkiye giren ve daha sonra bundan pişman olan çift, aşklarını etkilememek için o günü unutmaya ve aşklarını yeniden başlatmaya karar verir.

Güzel Bir Pazar

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

4.13K izlenme
0 Yorumlar

Genç bir öğretmen, küçük bir kasabada öğretmenlik yapmaktadır. Bir gün bir öğrencisinin velisini çağırır fakat okula kimse gelmez. Öğrenciyi alarak onun evine giden öğretmen, öğrencisinin annesine aşık olur. Büyük bir aşka yelken açan ikilinin karşısında bir sorun vardır. O da çocuktur. Genç çocuk, annesinin öğretmeni ile aşk yaşamasına karşı çıkarken, bu olay okulda yayılmaya başlamıştır. Ne yapacağını bilmeyen genç, yanlış yollara düşer.

Bodybuilder

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

1.53K izlenme
0 Yorumlar

Serseri bir yaşamı olan genç adam, abisi ve annesi tarafından uzun yıllar önce onları terk eden babasının yanına göndermesiyle hayatı değişir. Babası bir vücut geliştirme hastasıdır. Onun yanında bir şansı vardır, ya onların istediği gibi biri olacak yada kendi yolunda tek başına ilerleyecek. Babasının yanında kaldığı süreç içerisinde bazı şeyleri detaylı bir şekilde düşünmesi için uzunca bir vakti olacak.

Kanlı Oyun

4.4 /10 İmdb Puanı: 4.4 /10

1.75K izlenme
0 Yorumlar

İki sıkı bir dost, bir dövüş ustasından aldığı eğitim ile hayatını sürdürmeye çalışır. Yer altında düzenlenen dövüş oyunlarına katılan ve böyle hayatını sürdüren ikilinin ölüm oyunları karşınızda. Büyük bir oyun içerisine girerek burada ölümüne savaşan ve kazanacakları paraları düşünen gençlerin bir sorunu ise, bu oyunları hazırlayan kişiye olan güvenleridir. Gerçekten o kişi o parayı onlara verecek mi?

Son Vardiya 2015

5.6 /10 İmdb Puanı: 5.6 /10

2.47K izlenme
0 Yorumlar

Genç bir kadın polis, küçük bir karakolda görev yapmaktadır ve burada bulunan kimyasal atıkların alınması için gece gelecek olan ekibi başlamaya başlar. Ancak genç polisin bilmediği bir şey vardır. İki yıl önce iki tarikat lideri burada intihar etmiştir ve ruhları hala karakolda dolanmaktadır. Genç polise musallat olan ruhlar onu rahatsız etmeye başlamıştır. Bundan kurtulmak için çözüm arayan polis ne yapacağını bilemez.

Taşıyıcı Son Hız 2015

4.9 /10 İmdb Puanı: 4.9 /10

2.82K izlenme
0 Yorumlar

Taşıyıcı son hız devam ediyor. Fakat bu sefer başrol oyuncusu değişmiş ve Jason'u göremiyoruz. Eee. Jason yoksa film pekte iyi bir şeye benzemez. Ama biz yine de izleyelim ve öyle karar verelim. Artık eski hızlı hayatını terk etmiş olan Frank, Fransa’nın güneyinde yaşamakta ve sadece bazı çok gizli teslimatlarla ilgilenmektedir. Ancak yaptığı son teslimat başına büyük iş açacaktır: 3 seksi güzel kadına şoförlük yaptıktan sonra, onu ziyarete gelmiş babasının Rus mafyası tarafından kaçırıldığını öğrenir. Babasını kurtarabilmek için Anna önderliğindeki kadınlarla tehlikeli bir işbirliğine girişmek zorunda kalacaktır. Bence zaman kaybı bir film, Jason yoksa bende yoktum hadi by by.

Aşkın Dili

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

6.44K izlenme
0 Yorumlar

Romantik, aşk ve komedinin bir arada olduğu bir yapım sizleri bekliyor. Küçük bir kasabada pastahane işleten adam, kasabanın dışındaki çiftliğe bir çiftin taşındığı öğrenir. Onlarla tanışmaya giden adam, onlardaki tavırların biraz farklı olduğunu görür. Amaçları farklı olan çift, pastahanede çalışan adam ile aralarında bazı duygusal yakınlaşmalar olacaktır.

Sihirli Ay Işığı

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

1.83K izlenme
0 Yorumlar

İki süper güçleri olan medyum arkadaş bir gün sahte medyumların peşine düşerek onların foyalarını ortaya çıkarmaya çalışırlar. Ama diğer yandan da birbirlerine söyleyemedikleri aşkları vardır. İki arkadaş birbirine aşıktır ve bunu birbirine söyleyemez. Bir süre sonra foyalarını ortaya çıkardıkları falcılar azalırken, birbirlerine açılmaya karar verir ve duygusal sahneler başlar.

İki Aşk Arasında

5.7 /10 İmdb Puanı: 5.7 /10

1.80K izlenme
0 Yorumlar

Bir üniversitede profesör olan adam, güzel öğrencisiyle aşk yaşamaktadır. Bir süre sonra başka bir kadın ile de tanışan adam onunla da birlikte olmaya başlar. İki kadın arasında kalan adamın artık bir seçim yapma zamanı gelmiştir. Ama iş o kadar kolay olmayacaktır. İşleri daha da çok karıştırmaya başlayan profesör ne yapacağını bilmezken en sonunda iki kadını karşısına alır ve durumu anlatır.

Karakuş

7.1 /10 İmdb Puanı: 7.1 /10

1.65K izlenme
0 Yorumlar

Küçük bir kasabada yaşayan genç bir öğrenci, okuldaki arkadaşlarının baskısından bıkmıştır ve onlara bir plan yapmaya karar verir. İnternet üzerinden sahte isim ile hepsini tek tek tehdit eder ama bir gün yakalanarak tutuklanır. Medyada, terör örgütü kurmak ve ülkeyi ele geçirmek ile suçlanır. Basit bir olayın büyümesiyle kasabada da istenmeyen genç artık bu durumu düzeltmesi gerekiyordur. Bunun için planlar yaparak kendisini affettirmenin yollarını aramaya başlar ama bu iş kolay olmayacak.

Dehşet Gecesi

5.2 /10 İmdb Puanı: 5.2 /10

1.07K izlenme
0 Yorumlar

Dört hırsız bir eve girerek zengin olma hayalleri kurmaktadır. Eve giren hırsızlar bir süre sonra korkunç olayların için düşer. Kurtulmaları için sabah olmalıdır fakat gecenin sonunda kimin sağ kalacağı bilinmemektedir. Evde bulunan bir karanlık güç, hırsızlara musallat olmuştur ve sırayla acı içinde onları tek tek avlamaya başlar. Bu işte hemen olmayacaktır, karanlık gücün amacı acı çektirmektir.

İlk Müdahale

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

924 izlenme
0 Yorumlar

Acil sağlık personeli, ters giden soygunda yaralanan, hırsızların tedavisini üstlenmek zorunda kalır. En yakın arkadaşı ile soygunların esiri olan genç kız kurtulabilecek mi? Oyun kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken yapımda aksiyon eksik olmayacak. Sağlık personelinin başına her türlü şey gelecektir. Polisler ellerini çabuk tutmak zorunda.

Flörtöz

5.4 /10 İmdb Puanı: 5.4 /10

1.03K izlenme
0 Yorumlar

Sevdiği adamın kalbini bir türlü kazanamayan genç kız sonunda onun nasıl bir ilişki istediğini öğrenir ve ona göre davranmaya başlar. Adam sadece flört etmek ve sürekli seks yapmak istiyordur. Genç kız, ona olan aşkından dolayı bunları göze alır ve kendisini adamın kucağına bırakır. Artık adamın seks kölesi haline gelmiştir. Bir gün bunu anladığında çok genç olacaktır.

Sığındığım Liman

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

2.84K izlenme
0 Yorumlar

Anne ve babası tarafından kaderine terk edilen genç bir kızın tek görevi ailesine bakmaktır. Gençliğini yaşayamayan genç kız bir gün aşkın tadını tadacaktır. Fakat bir taraftan ailesi tarafından çektikleri diğer yandan ise, aşkını tam olarak yaşayamama durumu onun iyice moralini bozacaktır. Bir çıkış noktası arayan kız sonunda bir çare bulur fakat bunun karşılığında ya ailesinden ya da aşkın olacaktır.

Ghadi Bir Melek Yaratmak

7.6 /10 İmdb Puanı: 7.6 /10

905 izlenme
0 Yorumlar

Şeytan gözüyle bakılan bir çocuğun dram dolu hayatı nasıl ilerleyecek. Geleneklerine bağlı bir sahil kasabasının küçük bir mahallesinde, sevilen müzik eğitmeni Laba ve çocukluk aşkı Lare’nın iki güzel kızı ve Ghadi adında bir oğlu olur. Ghadi zamanının çoğunu evin penceresinde yüksek sesler çıkararak geçirmektedir. Köy halkı çocuğa “iblis” demeye başlayınca, bu küçük yerde tuhaf olaylar olmaya başlar. Bu oğlan bir melek olabilir mi?

Beden

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

2.04K izlenme
0 Yorumlar

Tek başına bir kadın çocuğu ile bu hayatta neler yapabilir. Ona hem annelik hem babalık yaparken diğer yandan yoğun iş temposunu taşıyabilir mi? Karısını kaybeden bir avukat, hasta kızı ile baş başa kalmıştır. Bir yandan bu üzüntüyü atlatmaya çalışan, diğer yandan kızına bu acıyı hissettirmemeye çalışan, öteki yandan ise işlerine konsantre olmaya çalışan adamın yaşam hikayesini izleyeceğiz.

Ders

7.1 /10 İmdb Puanı: 7.1 /10

5.11K izlenme
0 Yorumlar

İlk öğretmenlik gününde yaşanan hırsızlık olayı ile öğrencilerini uyaran, genç öğretmen daha sonra aksiliklerin üst üste geldiğini görür. Bir gün tefeciye borcu yüzünden başı belaya giren genç kadın, bu olay çocuğuna bulaşınca, bu işi başka şeylerle çözmeye karar verir. Bu çözüm sadece onun hayatını değil çocuğunun da hayatını karartacaktır. Bakalım bu işi nasıl çözecek?

Kingston Cenneti

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

773 izlenme
0 Yorumlar

Çocukluk anıları, baskı altında büyümesi ve ilerde karar verirken bu olaylar yüzünden yanlış yollara sapması. Bir adamın batış öyküsü. Aile sevgisinden yoksun büyüyen 8 yaşındaki çocuk, zor bir çocukluk dönemi geçirmiştir. Bir gün büyür ve aldığı kararlarda çocukluğu tarafından ele alınacaktır. Zor kararlar karşısında ne yapacağını bilemeyen genç adamın hikayesi sizlerle.

İmparatorluk Terzisi

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

1.93K izlenme
0 Yorumlar

Hanedanlığa çalışan bir terzinin yaşamı ve bu krallık içerisinde geçen aşk, entrika ve bitmek bilmeyen seks arzuları konu alınıyor. Terzi bir gün kralın emri ile, bütün kıyafetlerin yenilenmesinde görevlendirilir. Yeni tasarladığı kıyafetleri krala sunması için süresi azdır. Bu süreci iyi değerlendirmek isteyen terzi ve seks arzuları bir türlü bitmeyen kralın yaşam biçimi, bir saray içi filmi.

Real Murders: An Aurora Teagarden

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

3.21K izlenme
0 Yorumlar

Seksi bir kütüphane çalışanı olan genç kızın bir hobisi vardır. Gizemli, ürkütücü cinayetleri çözmek. Cinayetler üzerinde yoğunlaşan genç kızın bu kez karşısında çok çok gizemli bir cinayet vardır. Bunun için yardıma ihtiyacı olduğunu düşünür ve arkadaşlarıyla birlikte bir ekip kurarak bunu çözmeye çalışır. Arkadaşları bunu kabul eder fakat için içerisine girdikçe tek başına olduğunu fark eder.