Ekim 2015

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Anti Sosyal

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

976 izlenme
0 Yorumlar

Asosyal iki kardeş, yaptıkları eylemler ile bütün şehri birbirine katmıştır. Fakat onların sıradan yaşamlarından kimse şüphelenmez. Bir gün bir anlaşmazlık yüzünden açığa çıkarlar. Artık savaşmaktan başka çareleri yoktur. Herkesin hedefi haline gelen kardeşler savaş için hazırlıklarını yapmaya başlar. Fakat olacaklar ve planları istedikleri gibi gitmez, her tarafları sarılmıştır. Kaçacak tek bir yer vardır.

Dört Savaşçı

2.9 /10 İmdb Puanı: 2.9 /10

2.37K izlenme
0 Yorumlar

Bir çocuk bir köyün tamamını kurtarabilir mi? İzleyip görelim. Güzel bir fantastik macera film. Bir yaratık bir köyü basar ve ne kadar insan yaşıyorsa hepsini esir alır. Geriye sadece küçük bir çocuk kalır. Çocuk yardım istemek için, daha önce adını duyduğu dört savaşçının yanına gider. Bakalım dört savaşçı, köylüleri kurtarabilecek mi?

Kahramanların Yolu

4.0 /10 İmdb Puanı: 4.0 /10

1.85K izlenme
0 Yorumlar

Bir fantastik yapım. Bir grup arkadaş, ork kralını yok etmek için yola koyulur. Ondan önce, onun ele geçireceği olan taşları bulmaları gerekiyor. Yoksa yapılacak büyüyü bozmak çok zor olacaktır. Macera ve efekt görüntülerinin üst seviyede olduğu bir yapım karşınızda. İçlerindeki lider savaşçı kadın bir süre ekibi tarafından yalnız kaldığını anlayınca yola tek başına devam etme kararı alır.

Tehlikeli Şirket

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

1.88K izlenme
0 Yorumlar

Başarılı bir iş kadını, bir gün bazı şeyleri unuttuğu görür ve tedavi olmaya karar verir. Ancak yapılan testlerde kadının bir şeyi olmadığı çıkar. Bunu araştırmaya karar veren kadın, kocasının ve sekreterinin ona akıl oyunları yaptığını öğrenir. Artık en yakındaki insanlara bile güvenmemeye başlar. İyice psikolojik olarak çökmeye başlayan genç kadın ne yapacağını bilemez ve hayatta eşinden fazla güvendiği arkadaşını arayarak yardım ister. Artık işler toparlanmaya başlanacaktır.

Sonsuz Savaş Aşk

4.5 /10 İmdb Puanı: 4.5 /10

1.27K izlenme
0 Yorumlar

Film, 2020 yılında geçmektedir. Kocası ile bir gemi kazasını araştıran genç kız, geçirdiği bir kaza sonucu boğulmaya başlar. O sırada kocası onu kurtarır fakat adam, komaya girer. Başarılı bir deniz araştırmacısı olan adamın, beyin ölümü gerçekleşmiştir. Bu olay üzerine ne yapacağını bilemeyen kadının imdadına gelişen teknoloji yetişir fakat o gün ki teknoloji ölümün önüne geçebilecek midir?

Pixels 2015

5.6 /10 İmdb Puanı: 5.6 /10

1.24K izlenme
0 Yorumlar

Bir zamanların atari oyunları karşımıza geliyor. Çılgınlar gibi oynadığımız ve başından hiç kalmadığımız bir game.Bilim kurgu, macera, aksiyon ve animasyonun bir arada olduğu süper bir yapım karşınızda. Daha önce bir kısa film olarak vizyona giren Pixels uzun versiyonu ile karşınızda. Pac-Man, Frogger, Uzay istilacıları ve diğer kült figürler 80’lerin New York’unda bilgisayarlarda olay yaratıyorlar.

Max 2015

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

1.28K izlenme
0 Yorumlar

Savaş sadece askerleri, halkı ve çocukları etkilemediğini gösteren bir film. ABD ordusunda görevli olan bir köpek Afganistan'da görev yaptıktan sonra ülkesine geri döner. Ama davranış bozuklukları ailenin gözünden kaçmamıştır ve köpek bir travma yaşamaktadır. Sahibi ise onu tedavi ettirmek için büyük bir çaba içerisine girer ve elinden geleni yapmaya hazırdır.

Arkadaşım Victoria

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

1.60K izlenme
0 Yorumlar

Küçüklük anıları büyüdüğünde aklına gelir ve farklı yanlış yollara sapan bir kızın dram dolu hayatı. 8 yaşındayken ailesi ile birlikte, zengin bir ailenin yanında kalmaya başlayan küçük kız artık büyümüş ve üniversite çağına gelmiştir. Ama aile ile yaşantılarını hiç unutamamıştır. Küçüklüğüne dair yaşadığı anılara saplı kalan genç kız daha sonra zengin ailenin, oğulları ile ilişkiye girerek, hamile kalır ve bir erkek çocuk dünyaya getirir. İşler biraz karışır fakat bu yaptığının doğru olduğunu düşünür.

Ailenin Onuru

5.9 /10 İmdb Puanı: 5.9 /10

793 izlenme
0 Yorumlar

Aile namusu için aile bireyleri, genç kızlarını öldürme kararı alır. Bunu yapmak için içlerinden birisini seçmek zorunda kalırlar fakat kimse bu işe yanaşmaz. En sonunda kiralık bir katil bularak genç kızı öldürmesi için peşinde yollarlar. Hayatını kurtarmak için büyük bir mücadele girecektir. Katil tarafından kaçmaya başlayan genç kız bu hayatta güvendiği tek kişinin yanına giderek ona olanları anlatır ve yardım ister. Artık bu yolda tek başına değildir.

Maestro

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

754 izlenme
0 Yorumlar

Genç ve yetenekli bir oyuncu olan adama, bir gün dünyaca ünlü bir aktör ile aynı filmde rol alması teklif edilir. Çok heyecanlanan ve hayatının fırsatını bulduğuna inanan genç adamın başına bazı komik olaylar gelecektir. Ünlü oyuncu genç yeteneğe bir şeyler öğretmek yerine onunla dalga geçmeye onu küçük düşürmeye çalışır. Buna kızan genç oyunculuğu bırakmaya karar verir fakat bunu yapamaz.

Koca Bebek

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

896 izlenme
0 Yorumlar

Büyük bir yerlere gelmek isteyen hırslı bir genç sonunda istediği şirkette işe başlamıştır. Ülkenin en iyi şirketinde çalışan genç adam, burada basamak atlamak için uğraşmaktadır. Şirket yöneticileri tarafından sevilen genç adam, onların desteği ile bir yerlere gelmeye çalışacaktır fakat hayatından bazı işler yüzünden bu basamak atlama olayı biraz uzun sürecektir. Ayağını kaydırmak isteyenlere karşı savaşmayı öğrenmek zorunda.

Merhaba Benim Gitmem Lazım

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

3.43K izlenme
0 Yorumlar

Duygusal bir romantik film sizleri bekliyor. Hayattan bir beklentisi olmayan Amy bir gün 19 yaşında bir oyuncu ile tanışır. Daha önce hiç tatmadığı duygular hisseden Amy, oyuncu ile büyük bir aşka yelken açar ama bazı moral bozuklukları ilişkilerini etkiler. Bunları çözemeyen ve zaten hayatı pek kafaya takmayan Amy daha sonra ondan ayrılarak başka aşklar peşinde koşmaya karar verir. Bir süre sonra pişman olup döndüğünde geç olacaktır.

Saklı Sırlar

5.6 /10 İmdb Puanı: 5.6 /10

3.32K izlenme
0 Yorumlar

Gerilim dolu dakikalar... Genç bir kız yatılır bir okula yazılarak, eğitimini burada sürdürmeye karar verir. Ama bu okul saklı ve gizemli bir yerdedir. Hatta ülkede bir çok kişinin burada okul olduğuna dair haberi yoktur. Sadece burayı seçilmiş aileler bilmektedir. Genç kız burada bir adaşı ile tanışır ve tanıştığı kız bir süre sonra ortadan kaybolur. İçeride uzun zamandır olanlar çok tuhaf davranmaktadır ve genç kız bunun sebebini öğrenmek ister. Ama bunu araştırdığına pişman olacaktır çünkü aynı şey onunda başına gelir.

Ölümcül Film

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

1.37K izlenme
0 Yorumlar

Üç seksi, güzel ve genç kız, yaz tatili dönemlerini Tayland'a giderek öğretmenlik yaparak geçirmek ister. İçlerinden biri bunu kutsal görev olarak görürken diğer ikisi ise bunu tatil ve eğlence olarak görmektedir. Yıllar önce ailesi tarafından kurban edilen küçük bir kız çocuğunun intikam dolu ruhu, bu üç turistin kanını akıtmaktan başka bir şey istememektedir. Ondan kurtulmanın yollarını ararken başlarını başka belalara da sokacaklardır.

Anarşi – Cymbeline

4.4 /10 İmdb Puanı: 4.4 /10

862 izlenme
0 Yorumlar

Yozlaşmış polisler ve uyuşturucu çetelerinin arasında kalmış, genç bir adam ve genç sevgilisinin aşk dolu hayatını kurtarmaya çalışmasının anlatıldığı yapım sizlerle. Polis, çete ve aşk üçgeninde olan olaylar karşınızda. Bu hayattan sevgilisini alıp çıkarmak isteyen adam, onunla birlikte uzak yerlere gitmeye karar verir fakat peşinde olan geçmişi buna izin vermez. Önce geçmişinizi tamamen silmek zorundadır yoksa gelecekte de rahat bulamayacaktır.

Kazanmak İçin – Yasmine

7.4 /10 İmdb Puanı: 7.4 /10

1.25K izlenme
0 Yorumlar

Mükemmel bir dövüşçü olan genç kızın hayatını izleyeceğiz. Erkeklere olan ilgisinden dolayı ailesinin eve kapattığı genç kız Yasmine, bir gün bu ilgisinden dolayı dövüş sanat öğrenmeye karar verir. Dövüş konusunda ileriye doğru gitmeye başlayan genç kız daha sonra erkekler arasında yapılan bir dövüş turnuvasına katılmaya karar verir. Burada büyük bir başarı gösteren Yasmine dövüş sanatlarında yükselmeye devam edecektir.

The Vatican Tapes

4.5 /10 İmdb Puanı: 4.5 /10

872 izlenme
0 Yorumlar

Şeytan çıkarıcı papazın karşısında bu kez şeytanların lideri en büyüğü durmaktadır. Genç bir kızın içine şeytani bir güç girer ve ailesi bir papaz ve iki şeytan avcısından yardım ister. Hemen işe başlayan papaz ve şeytan avcılarının karşısında bu kez şeytanın atası vardır. Korku ve gerilimin eksik olmadığı filmi karşınızda. +18 sahneleri ile dikkat çeken korkutucu bir yapım.

Haemoo

7.0 /10 İmdb Puanı: 7.0 /10

955 izlenme
0 Yorumlar

Gerçek bir hayat hikayesinden alıntı yapılarak beyaz perdeye aktarılan bir film. Çin'den Kore'ye balıkçı teknesi ile mülteci taşıyan bir adamın yaşamı konu alınıyor. 2001 yılında yaşanan ve 25 kişinin hayatı kaybettiği olayın filmi karşınızda. O gün dünyayı sallayan ve çok konuşulan olaydan sonra film yapmaya karar veren yapımcılar. 2014 yılında yaşanmış bu olayı beyaz perdeye getirerek tekrar hatırlamamıza neden olacak? Savaşlar ve mülteci olaylarını anlatan dram yüklü bir sinema.

Polis Arabası

6.3 /10 İmdb Puanı: 6.3 /10

977 izlenme
0 Yorumlar

12 yaşındaki iki çocuk, bir gün oyun oynarken kasabadan uzaklaşmıştır. Bir süre sonra kasabanın uzağında terk edilmiş bir polis arabası bulurlar. Hemen araya binen çocuklar, onunla tur atmaya başlar. Daha sonra uzak yerlere yol alan çocuklar bir süre sonra öldürüleceklerini düşünür ve ne yapacaklarına karar vermek zorunda kalırlar. Ama kasabanın şerifi onları çoktan aramaya başlamıştır.

İyi Bir Yalan

7.4 /10 İmdb Puanı: 7.4 /10

1.05K izlenme
0 Yorumlar

Sudan'da yaşanan iç karışıklık nedeniyle ülkelerinden kaçmak zorunda kalan on binlerce genç, Amerika'nın yolunu tutar fakat Amerika sadece üç bin tanesinin ülkesine girmesine izin verir. Geride kalanlar ve Amerika'ya girenlerin hayatlarını anlatan dram yüklü bir yapım karşınızda.

Yalnız Hayaletin Öyküsü

6.5 /10 İmdb Puanı: 6.5 /10

1.16K izlenme
0 Yorumlar

Bir Sih, etnik temizlik sebebiyle köyünde taşınmak zorunda kalır. Daha sonra kimliğini ve geçmişini saklı tutarak başka bir köye taşınır. Diğer yandan ise, erkek çocuk isteyen adam, soyunu devam ettirmek istemektedir. Erkek evlat sahibi olamayacağını düşünen adam, kızını bir erkek gibi yetiştirmeye karar verir. En küçük çocuğu Kanwar’ı Neeli’yle evlendirdiğinde, ailenin kimliğiyle ilgili gerçek de ortaya çıkar.

Kaçak Prenses

6.4 /10 İmdb Puanı: 6.4 /10

2.95K izlenme
0 Yorumlar

Güzel bir romantik film sizleri bekliyor. 2. Dünya savaşı biter ve ülkede, büyük bir kutlamaya yapmaya hazırlanır. Geride kalan acı, huzursuz günlere, eğlenerek ve kahkaha ile veda ederler. Fakat tahtın varisi Prenses için sokaktaki hayata karışabileceği son şanstır bu gece. Kral ve Kraliçeyi ikna eden iki prenses kutlamalara katılmak için saraydan ayrılırlar. Bu ayrılış prensesleri macera ve eğlenceyle dolu bir geceye sürüklerken, geleceğin kraliçesi Elizabeth, Jack isminde kaçak bir askerle ve o güne dek hiç hissetmediği duygularla tanışır.

Beni Anla

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

1.21K izlenme
0 Yorumlar

Küçük bir kız çocuğu sürekli şiddet gören ve sevgisiz biri olarak büyümektedir. Artık yetişkin çağına gelen kız, gençlik yıllarında bazı kararlar verecektir. Bu kararları verirken, çocukluğunu göz önüne alacaktır.

Rahatsız Etmeyin

5.4 /10 İmdb Puanı: 5.4 /10

2.64K izlenme
0 Yorumlar

Caz tutkunu olan adam, senelerdir aradığı plağa bir bit pazarında bulur ve onun alır almaz eve koşar. Hemen plağı dinlemeye başlayan adam huzurla dolar fakat o an içeriye karısı gelir ve oğullarıyla kavga ettiğini depresyonda olduğunu söyler. Daha sonra ise tesisatçı, hizmetçi, komşunun yaramaz çocuğu derken bir türlü plağı dinleyemez.

Porno Ara

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

157.16K izlenme
0 Yorumlar

Akşam olunca herkes odasına çekildiğin içine düşen bir yaramazlık hissi size porno arama telaşına kaptırıyor. En sıcak saatlerin yaşandığı kafanızda bir sürü sex arama için yazdığınız kelimeler bir çığ gibi büyürken oldukça farklı ve heyecanlı bir arayış içine her gün düşülmektedir. Son araştırmalara göre bu tanı test olarak kanıtlanarak Türkiye internet aleminde porno, sex, seks kelimelerin oldukça fazla ilgi gördüğü ispatlanmıştır. Bizler sizlere bu özel ilgi alanı için bir bölüm oluşturarak çok heyecanlı bir iki içerik paylaşıyoruz. Beklentilerin üstüne çıkmak için aralarından en güzelini bulmaya gayret gösterdiğimiz paylaşım koltuklarınızdan dakikalar boyu kalkmakta güçlük çekeceğiniz bir model olarak karşınıza çıkacaktır.

Porno İndir

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

173.45K izlenme
1 Yorumlar

Zamanın bize getirdiği en çılgın olaylardan bir tanesi olan porno indir seçeneği ile sizleri özel ve gizli seks yaşantınıza bir koleksiyon oluşturmaya adeta fırsat sunmaktadır. İçinde bir birinden farklı paylaşımların olduğu tamamen insanın içini tahrik edecek sıcak sex indir videoları ile başka alemlere yolculuk yapmanıza aracılık olacaktır. Farklı dünyaların kapılarını paylaşımda olduğumuz içerik ile sürükleyici sahnelerine kapılarak gözlerinizi bile kıpırdatmadan izleyeceğiniz gecelerinin gizli kahramanı bir birinden iyi içerikler sizlere sunulmaktadır. Boş zamanlarınızın can yelek görevini üstlenen yapımlar ile sizlere harikalar diyarında yolculuğa hazırlanın:)

Monster Hunt

6.3 /10 İmdb Puanı: 6.3 /10

1.81K izlenme
0 Yorumlar

Güzel bir animasyon filmi sizleri bekliyor. Belkide bu yılın en iyi animasyonlarından biri olan filmin konusu şöyle; Tatlı canavar bebek Waba, insan bir erkeğin ve canavar bir kraliçenin çocuğudur ve Ortaçağ Çin’in deli antik dünyada canavarlardan nefret eden insanlar tarafından ve yeni doğan canavarı yakalamaya çalışan diğer canavarlar tarafından tehdit edilmektedir.

Kusursuz Adam

6.6 /10 İmdb Puanı: 6.6 /10

815 izlenme
0 Yorumlar

Bir yazar, ölen bir askere ait bazı günlük yazıları bulur ve o yazıları düzenleyerek bir kitap yazar. Kitabı satışa sürdükten sonra bir anda büyük bir üne kavuşur ve zengin bir adam olur. Aradan 3 yıl geçer ve ölen askerin en yakın arkadaşı, yazar şantaj yapmaya başlar.

12