Temmuz 2015

Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler En Çok Yorumlananlar

Beni Öp – Kiss Me

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

4.50K izlenme
0 Yorumlar

İki kadının arasındaki ilişkiyi konu alan filmin konusu şöyle; sevgilisi ile büyük bir aşk yaşayan kadın, bir süre sonra tanıştığı bir kadından hoşlanmaya başlar. Onunla beraber olmaya başlayan kadın, sevgilisinin bu durumu öğrenmesiyle sevgilisinden ayrılır ve ne yapacağını bilemez. Hoşlandığı zevkler ve büyük aşkı arasında kalan kadının seçimi ne olacak?

Let Us Prey

5.6 /10 İmdb Puanı: 5.6 /10

852 izlenme
0 Yorumlar

Yılın merakla beklenen filmlerinden biri olan yapım size korkuyu ve gerilimi iliklerinize kadar hissettirecek. Şehrin dışında olan bir karakolda tuhaf şeyler olmaya başlar. Herkesin bildiği ama kimsenin görmediği biri karakolun olduğu bölgede yaşayan insanların beynini ve ruhunu ele geçirmeye başlar.

Asteriks Roma Sitesi

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

1.31K izlenme
0 Yorumlar

Daha öncede Romalılarla savaşan kahramanlarımız bu sefer yeni görüntü, yeni efekt ve yeni senaryosuyla karşımıza geliyor. Kahramanlarımızın yaşadığı Gaulois köyünü ele geçirmek isteyen Roma, yeniden bu köye bir savaş açmaya karar verir. Ama Galyalılar yaşadığı yeri terk etmeye hiç niyet yoktur. Roma ise savaştan vazgeçer ve köyün etrafına binalar yapmaya karar verir. Roma vatandaşları yeni Roma Sitesine taşınmaya başlarlar. İki halk arasında problemler boy göstermeye başlayınca kahramanlarımız Asteriks ve Oburiks bu işi çözmek için her şeyi yapacaklardır.

Kuralsız

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

1.37K izlenme
0 Yorumlar

Serisinin 2. filmi olan yapımın konusu şöyle; bu kez insanlar dünyada beş farklı yaşama ayrılıyor. Kahramanımız sevdiklerini ve bütün insanları korumak için savaş mücadelesi verecektir. Savaş kapıdadır ve insanlar 5 yaşamdan birini seçmek zorundadır. Tarafsız kalmak ölümle sonuçlanacağı için herkesin mutlaka bir tarafa geçmesi gerekiyor. Bakalım bu savaş nasıl son bulacak?

Araftaki Ev

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

873 izlenme
0 Yorumlar

5 yıl önce taşındıkları evde tuhaf şeyler olmaya başladı. İki çocuğu ile burada güzel bir hayat yaşayan kadın birden bire tuhaf ve esrarengiz olayların olduğuna şahit olur. Bu ev ile ilgili araştırma yapmaya başlayan kadın bazı gerçekler öğrenir. Başka yere taşınmaya imkanı olmayan kadın burada yaşamaya devam eder ve aradan 30 yıl geçer. Bu olaylara 30 yıl sabreden kadın daha fazla sabredemez ve bu laneti bozmak için bir şeyler yapmaya karar verir.

Marigold Otelinde Hayatımın Tatili 2

6.8 /10 İmdb Puanı: 6.8 /10

838 izlenme
0 Yorumlar

Bir aile otelinde yaşanan hayatları izleyeceğiz. İkinci açılan otelde gece gündüz çalışan adam, bir yandan işleri bitirmeye çalışırken diğer taraftan da büyük aşkı ile evlenme hazırlıkları yapmaya çalışır. Diğer taraftan ise Marigel ailesine Evalyn ve Dougles da katılmasıyla aile iyice büyümüştür. Otelde bulunan son odaya yerleşen Guy Chembers adında bir yazar yeni yazacağı kitap için bir ilham kaynağı ararken Sony’nin annesi Bayan Koper ile yakınlaşır. Yaklaşmak üzere olan büyük Hint düğünü sebebiyle aile bireyleri heyecanlı ve stresli günler yaşamaktadır. Tüm bunlar olurken otele yeni atanan Mariel kimsenin bilmediği sırları ortaya dökmesiyle olaylar karışacaktır.

Poltergeist – Kötü Ruh 2015 İzle

5.2 /10 İmdb Puanı: 5.2 /10

952 izlenme
0 Yorumlar

80'li yıllara damgasını vurmuş bir korku filmi olan yapım 2015 versiyonu ile yeniden karşımıza geliyor. İşte filmin konusu şöyle; Mutlu bir hayatları olan 2 çocuklu bir ailenin başına gelen korku dolu dakikaları izleyeceğiz. Her şey yeni taşındıkları evde garip olayların yaşanmasıyla başlayacaktır. En küçük çocukları, gece uyandığında evlerinde fark ettiği bir varlık sayesinde ani bir şekilde ortadan yok olur. Aile üyeleri, kendilerini hedef alan bu varlığın farkına varırlar. Daha önce bu bölgede gizemli bir geçmişe sahip ruhlar tekrardan ortaya çıkmışlardır. Her birinin hiç beklemedikleri bir anda yakalandıkları bu saldırıdan kurtulmaları hiç de kolay olmayacaktır.

Seksi Maceram

6.0 /10 İmdb Puanı: 6.0 /10

25.25K izlenme
1 Yorumlar

Bir ofiste muhasebeci olarak çalışan genç adam, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisine evlenmeye teklifi etmeye karar verir. Aklında bir plan vardır ve bunun için yıllık izinini kullanmaya karar verir. Sevgilisi ile romantik bir tatile çıkan adam, burada evlenme teklifi etmeye karar verir. Ama o sürede bir sorunla karşılaşır ve cinsel sorunları olmaya başlar. Bu teklifi yapmadan önce bu sorunu çözmesi gerekiyor.

Bahara Kadar Bir Kısmet

5.9 /10 İmdb Puanı: 5.9 /10

1.53K izlenme
0 Yorumlar

Evlenmeye karşı olan 30 yaşında seksi, güzel ve alımlı bir kadının hayatını izleyeceğiz. Evlenmeyi hiç düşünmeyen ve erkeklerden nefret eden kadın, bir panayıra katılır. Burada bir falcıya fal baktıran kadın, bahara kadar yakışıklı bir adamdan evlenme teklifi alacağını öğrenir. Kadın buna gülerek geçer ve hiç umursamaz. Bahar yaklaştıkça bu konu aklına takılır ve uykuları kaçmaya başlar. Bakalım bahar geldiğinde ne olacaktır?

Rüyalarda Buluşuruz

6.3 /10 İmdb Puanı: 6.3 /10

2.23K izlenme
0 Yorumlar

Büyük bir aşk hikayesini anlatan yapımın konusu şöyle; Birbirlerine deliler gibi aşık çift aralardaki mesafelere rağmen büyük bir özlem ile birbirlerine kavuşacakları günü beklemeye başlar. Bir araya gelebilmek için büyük bir mücadele veren aşıkların hayatını izleyeceğiz.

Kozmonot

4.0 /10 İmdb Puanı: 4.0 /10

917 izlenme
0 Yorumlar

Uzaya gönderilen bir astronottan haber alınamaz. Astronot ise, dünyaya geri gelmiştir fakat dünya bomboştur. Daha sonra gönderdiği radyo mesajları ile dünyada olduğunu söyler ve burada bir görünmez varlığın sesini duyduğunu söyler. Diğer taraftan da onu arayan uzay üssü, bu karışıklığı çözmeye çalışmaktadır. Ama gün geçtikçe herkes yavaş yavaş ölmeye başlar.

Asabiyim Ben 2015

8.8 /10 İmdb Puanı: 8.8 /10

1.02K izlenme
0 Yorumlar

Arjantin yapımı olan filmin yönetmenliğini D. Szifron üstleniyor. Yaklaşık 10 yıldır sinemadan uzak kalan dünyaca ünlü yönetmen bu filmi ile gişeleri alt üst etmeyi başardı. 8.8 puanlık IMDB puan ile istediği beğeniyi alan yapımın konusu şöyle; karışık bir senaryosu olan filmde 6 hayat hikayesi izleyeceğiz. Bir süre sonra 6 farklı hikayesi olan kişilerin yolları buluşacak.

Sword Of Vengeance

4.9 /10 İmdb Puanı: 4.9 /10

1.50K izlenme
0 Yorumlar

Bir savaş filmi olan ve 2015'in çok beklenen filmlerden olmasına rağmen istediği IMDB puanını alamayan yapımın konusu şöyle; gaddar kralları Tira'nın zulmüne uğrayan halk artık bundan bıkmıştır ve bir kurtarıcı bulmaya karar verir. Tira'ya karşı savaşacak birilerini aramaya başlayan halkın ayağına biri gelir ve Tira'yı karşısına alır. Bu eşsiz savaşçı Tira'yı yok edebilecek mi?

Güzeli Uyandırma

5.6 /10 İmdb Puanı: 5.6 /10

60.74K izlenme
0 Yorumlar

Uyku sorunları olan genç, güzel ve seksi bir kız yardım almaya karar verir. Hem günlük hayatına devam etmeye başlayan genç kız diğer taraftan da psikolojik tedaviye devam eder. Seks hayatını da hiç bırakmayan güzelin yaşamı karşınızda.

The Sand

5.7 /10 İmdb Puanı: 5.7 /10

2.50K izlenme
0 Yorumlar

Korku ve gerilim dolu dakikalara hazır mısınız? Bir grup genç arkadaş seks, alkol ve tatil için ıssız bir plajda toplanmaya karar verir. Plajda toplanan ve akıllarına gelen her şeyi yapan gençler gecenin ilerleyen dakikalarında kumsalda koparken karşılarına denizden gelen bir yaratık çıkar. Ne olduğunu anlamadan kaçmaya çalışan gençler yaratıktan kurtulmaya çalışır fakat yaratık gençleri tek tek avlamadan geri dönmeyi düşünmez.

Azgın Bakire

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

81.56K izlenme
0 Yorumlar

1972 yapımı Azgın Bakire, bir İtalyan yapımıdır. O zamanın en ünlü oyuncularının oynadığı erotik film İtalya tarihinin en önemli erotik yapımlarından biridir. Hala ilk gün ki gibi izlenen ve İtalyan Sinemasına damgasını vurmuş filmin konusu şöyle; genç bakire bir kız sürekli seks yapmak ister fakat diğer taraftan da bekaretini kaybetmek istemez. Bu ikilem arasında kalmış genç kızın yaşamını izleyeceğiz.

Final Girl

4.5 /10 İmdb Puanı: 4.5 /10

8.45K izlenme
0 Yorumlar

Bir grup erkek, arkadaşları olan güzel genç bir seksi kızı bir partiye davet eder. Amaç kızı partiye değil, partinin yanındaki ormana çekmektir. Bir süre sonra amaçlarına ulaşan arkadaşlar. genç kızı ormana çeker ve öldürmek için peşine düşer. Amaçları koleksiyonlarına güzel ve seksi bir kız eklemektir. Genç kız dünyadaki kötülüklere karşı mücadeleyi öğrenmek için genç yaşta seçilmiştir. Genç grup lideri, genç kızın da koleksiyonlarına eklenmesi gerektiğini düşünür. Ancak genç kız onların hikayesini bilmektedir ve onları kendi yönüne çeker. O artık herhangi bir kızın öncekilerin acı kaderini paylaşmak zorunda kalmamalarını sağlayacak ve onları durduracaktır.

Utangaç Azgın

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

131.72K izlenme
2 Yorumlar

Utangaç ama azgın bir genç kız sürekli seks yapmak ister ama bir türlü bunu deneyemez. Eve çağırdığı erkek arkadaşlarıyla bir türlü seks yapamayan genç kız bir süre sonra katıldığı bir partiye doyasıya sevişmeye başlar. Eskisi gibi utangaç olmadığını anlayan ve iyice buna alışan genç kızın seks hayatı karşınıza geliyor.

Japonyada Yaşam

5.6 /10 İmdb Puanı: 5.6 /10

81.91K izlenme
0 Yorumlar

Bir Japon çiftin yaşamının konu alındığı film sürekli ateşli şekilde seks yapmalarına rağmen doyumsuz olmaları ve birbirlerini aldatmaları konu alınıyor. Çiftin sadece seks hayatının konu alındığı film sizi sıkmadan izlemenizi sağlayacak.

Intimacy 2001

5.5 /10 İmdb Puanı: 5.5 /10

79.69K izlenme
0 Yorumlar

Bir çiftin her gece sevişmesini konu alan film, ateşli bir şekilde her gece hunharca seks yapan çift bir süre sonra bundan sıkılacak ve yeni maceralar yeni şeyler denemek isteyecek. Bir çiftin ateşli sahneleri ile dolu film sizleri bekliyor.

Japon Okulu

6.9 /10 İmdb Puanı: 6.9 /10

49.17K izlenme
0 Yorumlar

Bir okulda geçen romantik, aşk ve ilk cinsel deneyimleri izleyeceğiz. Aşk içinde yaşayan bir okul ve burada okuyan gençlerin bazen çılgın bazen hırçın bazen uysal hayatlarını sizlere getiren bir erotik film.

Raivu Raining Blood

6.1 /10 İmdb Puanı: 6.1 /10

1.50K izlenme
0 Yorumlar

2015'in beklenen korku ve gerilim filmi olan yapımın konusu şöyle; Salı akşamları gösterilecek olan ölüm yarışı bütün TV izleyenleri heyecanlandırmıştır. TV izleyicileri bu yarışmayı zevk ile izlerken, yarışanlar ise sevdiklerini kurtarmak için hayatta kalma mücadelesi verecektir. Bu sırada hayatta kalanlar da başarılı olmak için gerekenlerin yazdığı bir rehber kitaba göre hareket ederler.

Jurassic World 2015

7.4 /10 İmdb Puanı: 7.4 /10

1.87K izlenme
0 Yorumlar

Efsane filmi, yılların eskitemediği yapım yepyeni serisi ile sevenlerine merhaba diyor. İşte 2015'in merakla beklenen film karşınızda önce yapımın konusu hakkı biraz tüyo verelim. Her sene 10 milyon ziyaretçinin geldiği bu ada tamamen güvenli. Park Deniz Dünyası’na benzer olarak tanımlanıyor ve parka Nublar Adası Lagunu isimli bir alan da dahil bulunmakta. Bu deniz altında yaşayan dinozorları göreceğiz demek oluyor. Ne tür olduğu belli değil ama suda yaşayan dinozorları gösteren çizimler var. Hatta bu dinozorların lagundan atlayıp büyük beyaz kopek balığı yemesi de şov sayılıyor.

Alien Outpost 37

4.6 /10 İmdb Puanı: 4.6 /10

1.84K izlenme
0 Yorumlar

Bilim kurgu ve gerilimin iç içe olduğu bir yapım, uzaylıları anlatan filmin konusu şöyle; Bir grup arkadaş belgesel çekmek amacıyla gittiği özel askeri bir alanda uzaylıların olduğunu kanıtlamış ve çok zor anlar yaşamıştır. Dünya, bu uzaylı istilası ile yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalır.

Hayatımın Şansı

6.7 /10 İmdb Puanı: 6.7 /10

879 izlenme
0 Yorumlar

Dram ve komedinin bir arada olduğu güzel bir yapım sizleri bekliyor. 2014'ün beklenen filmlerinden olan yapım aşk sahneleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Bir çok konunun ele alındığı filmin konusu şöyle; Daha iyi bir hayat umuduyla yıllar önce Senegal’den geldiği Fransa’da düşük gelirli birçok işe girerek tutunmaya çalışan Samba, belgelerindeki eksik nedeniyle göçmenlik bürosu tarafından sınır dışı edilmek üzeredir. Alice ise bir şirkette üst düzey yöneticiyken geçirdiği bunalım sonucunda psikolojik tedavisinin bir parçası olarak göçmenlik bürosunda görevlendirilmiştir. Hayatının en zor zamanlarını geçiren ikilinin yolları çakışır ve beraber geçirdikleri süre içerisinde aralarındaki duygusal çekim gitgide artar. Samba ve Alice’in yeni hayatı için umut artık çok da uzaklarda değildir.

Whore

5.0 /10 İmdb Puanı: 5.0 /10

7.77K izlenme
0 Yorumlar

Yalnız tek başına yaşayan seksi ve güzel bir kadının hikayesini izleyeceğiz. Her gün aklında sadece seks olan kadın her fırsatta seks yapmaktadır. Ateşli sahneleri ile dikkat çeken film size hoş dakikalar yaşatacak.

Halo Gece Karanlığı

5.8 /10 İmdb Puanı: 5.8 /10

1.21K izlenme
0 Yorumlar

Güzel bir bilim kurgu ve macera filmi sizleri bekliyor. 2014'ün beklenen filmlerinden biri olan yapımın konusu şöyle; Dünyanın uzak noktasında terörist saldırıları inceleyen bir ekip, bir nükleer bombaya denk gelir ve işleri daha da zorlaşır. Bu nükleer saldırıdan kurtulmak ve terörist saldırılarının nedenini ve kimin yaptığını bulmaları zorlaşacaktır.

Gold – Altın

6.2 /10 İmdb Puanı: 6.2 /10

776 izlenme
0 Yorumlar

Oyuncu kadrosu ve senaryosu ile dikkatleri üzerine çeken komedi ve dram filmi olan yapımın konusu şöyle; uzun yıllar önce terk ettiği evine geri dönmek zorunda kalan adam, babasının son günlerinde yanında olmak ister. Küçük kızını, babası ile tanıştırmak için çaba sarf etmesi komik ve dram dolu sahnelere sebep olur.

12